Skoči na vsebino

Kako Izgleda vaš motor, ko je popolnoma "osedlan"


MiNa

Priporočene objave

Takole je izgledalo na X9,

pa sedaj na Burgmanu

Katere torbe imaš to na Burgmanu in kako se obnesejo ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letošnja-bežanje pred dežjem

post-18923-0-17752200-1313570170_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko da bi dal "trugo" na ferrarija ... :)

yeah; I can die happy now :) vsaj en....

drgač pa nazadnje je tko zgledala; no ja vmes še tud kdaj :)

post-9206-0-73611000-1313583412_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zgleda lih da bi se ti mudilo :D haha

Ta je z druge strani, malce sm bil zbegan a weš trance_25_naughty.gif

post-18923-0-43174500-1313589133_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si zadovoljen z stranskimi torbami? Zadnjič ko sem se zanimal za le te torbe, mi je bilo rečeno, da so se nekomu na poti zanetile!?!?

Zanetile? Hm, poglej kak mam jaz torbi in avspuh, tak da dvomim da bi se to na Z-ju zgodilo. Aja sej drugače pa si lahko sam iz inoxa narediš kako zaščito, da ne pridejo preblizu avspuhu te torbe (vsaj jaz sm si to naredo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si zadovoljen z stranskimi torbami? Zadnjič ko sem se zanimal za le te torbe, mi je bilo rečeno, da so se nekomu na poti zanetile!?!?

tud to je mohoče, ampak niso krive torbe, pač pa uporabnik.

oazit moraš, da se torbe ne naslanjajo na auspuh, in da niso neposredno v napoto izpušnim plinom. Dobro je, de torbe pomeriš predno jih kupiš.

Tele na sliki so bile kupljene za moj prejšnji motor, in so na temu rahlo nerodne. so male predolge in včasih ovirajo sopotnico.

post-1354-0-99257800-1314088512_thumb.jpg

ker torbe uporabljam malo, sem z njimi zelo zadovoln, in ne čutim nobene potrebe po kovčkih. Čeprav vem, da je lajf s tremi kovčki včasih precej bol enostaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanetile? Hm, poglej kak mam jaz torbi in avspuh, tak da dvomim da bi se to na Z-ju zgodilo. Aja sej drugače pa si lahko sam iz inoxa narediš kako zaščito, da ne pridejo preblizu avspuhu te torbe (vsaj jaz sm si to naredo).

Ravno na Z-ju se je to zgodilo. Na dolgi poti z original avspuhom. Prodajalec sumi da je tovarniška napaka in baje bodo/so jo že naredili reklamacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno na Z-ju se je to zgodilo. Na dolgi poti z original avspuhom. Prodajalec sumi da je tovarniška napaka in baje bodo/so jo že naredili reklamacijo.

Poglej mojo sliko ko je naložen motor. Z kolk vem ma nižje avspuh, tak da nebi smelo bit neke panike. Itak pa če nardiš kak nosilec - zaščito, ti torbe ne pridejo do avspuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak takole je sedaj... že tri tedne čakam prtlažnik :glare:

Slika iz kampa Nadiža. Zunaj je parking za motorje in potem si glavna atrakcija ko rineš šajtrgo po kampingu :lol1:

Je pa fajn ko ni toliko pleha v kampu :yes:

post-5959-0-21824400-1314384921_thumb.jpg

post-5959-0-40246400-1314385001_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank torba, spalka, pa rukzak na hrbtu moje boljše polovice :D

post-30218-0-60630400-1315138122_thumb.jpg

Sta skromna, ni kaj...:notworthy: sam za kake 14 dni mata najbrž s sabo še lepo "nafilan" mastercard :evilgrin:, da s to opremo brez problema preživita...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!