Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

Imam Piaggio Zip 50 4T. Blokado naj bi imel v variomatu, na frgazeru in avspuhu - slepa cev (če se ne motim). Danes sem gledal izpušno cev in nikjer nisem zasledil nobene slepe cevi. :unsure: Zdaj me pa nekaj zanima - mi lahko nekdo NATANČNO opiše, kje so blokade? Kakšen je postopek odstranjevanja, itd.. Ne mi pisat, o tem je že blo govora, ker bi res lepo prosil. Pa še nekaj - kolko lahko z odstranitvijo blokad pridobim na končni?

Pa dajte no lepo vas prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je pr varijomatu ena taka podložka črna(guma/plastika) to daš vn(moreš dat variomat dol), pol na frgazrju kao naj bi blo neki kar zavira bencin, samo tega jst na runner 50 nism vn daju pa je slo useen dobr 85kmh, pol pa še slepa cev če pravš da je ni pol je ni lahko pa katalizator pogledas če ma kej zravn pa ga daš vn. Sam da neboš kej preveč pričakoval ker 4t 50ccm skutrji grejo slabš kukr 2t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je men zmešal al ma runnerca dejansko dve slepi cevi. Če se mi ni zmešal me zanima a obe pošlihtam al kako? Sm se pa zdele k pišem spomnu da bi ena bla loh fejk oz. da je povna (nevem kje je smisu ampak use je možno.. .) tko da bom šou sprobat razliko v odmevu k bo nehal dežvt :P

Razlike v odmevu praktično ni tko da čist možn da ma dejansko dve slepi cevi...

Ma kdo najnovejšo runnerco in mi lahko potrdi da sta obe slepi predn se jih spravm porihtat :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike v odmevu praktično ni tko da čist možn da ma dejansko dve slepi cevi...

Ma kdo najnovejšo runnerco in mi lahko potrdi da sta obe slepi predn se jih spravm porihtat :P?

Ja jz mam tanovo runnerco in sm dau serviserju in mi je obe odrezu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz mam tanovo runnerco in sm dau serviserju in mi je obe odrezu :whistle:

Žešča ke tale runnerca kr dve rab da jo spraujo na zakonskih 45. lol :D

Če jo odblokeram (use blokade), morm pol dizo zamenat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj se mi splača naredit. Al naj odrežem slepo cev+ ono za katalizator al pa naj si kupim nov auspuh...stage6 pro replica. Ka je sploh kaka razlika med športnim auspuhom al pa navadnim odblokiranim.......kje je še kaka blokada (mam AEROXA ) , iz variomata sn jo že vzeu!

HVALA ZA ODGOVORE :worship:

ANDRO077--kak maš ti zrihtanega aeroxa....keri auspuh, valčke, fedrce, povratna???????

Popravljeno . Popravil klmnkos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žešča ke tale runnerca kr dve rab da jo spraujo na zakonskih 45. lol :D

Če jo odblokeram (use blokade), morm pol dizo zamenat?

Ne ni ti treba menjat dize. Drgač jz sm ga dau mehaniku da je odblokeru, zarat garancije. :trance_33_sleep:. Ti daš vn blokade z variomata pa odrežeš splepe cevi. Pol boš pa vidu lahko da bo treba še frgazar mal naštelat. :whistle: Za dizo pa prvič slišm da bi jo blo treba menat ko daš blokade vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj se mi splača naredit. Al naj odrežem slepo cev+ ono za katalizator al pa naj si kupim nov auspuh...stage6 pro replica. Ka je sploh kaka razlika med športnim auspuhom al pa navadnim odblokiranim.......kje je še kaka blokada (mam AEROXA ) , iz variomata sn jo že vzeu!

HVALA ZA ODGOVORE :worship:

ANDRO077--kak maš ti zrihtanega aeroxa....keri auspuh, valčke, fedrce, povratna???????

S športnim avspuhom ti bo šlo bol. pa usi športni izpuhi niso homologirani. Pomojem se ti bol splača nov izpuh kupt, kr boš meu pol lahko standart izpuh za na tehničenga. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S športnim avspuhom ti bo šlo bol. pa usi športni izpuhi niso homologirani. Pomojem se ti bol splača nov izpuh kupt, kr boš meu pol lahko standart izpuh za na tehničenga. :whistle:

Hvala 50ccm!

A ve kdo kaega premera je original sklopka za aeroxa 105mm al 107 mm v čem je razlika????? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče malo butasto, pa vseen.

sošolki gre aprilia sr 50 ditech (star model) 70km/h, pa je gor gianelli. zdej me pa zanima: a je to končna hitrost odblokiranih ditechov, ker sm nekje prebral da odblokirani grejo zlo slabo, pa da se naj ne bi dalo odstrant blokade iz omejevalnika obratov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima...kje točno se nahajajo blokade v dt-50 x (supermoto) ? :hmm:

ELEKTRONSKA!!! V avspuhu,ter fergazerju. Če si že peljal na servis, potem so ti dali dol samo mehanske blokade in ne ELEKTRONSKE!!! Zato ti gre samo 75 km/h.

mogoče malo butasto, pa vseen.

sošolki gre aprilia sr 50 ditech (star model) 70km/h, pa je gor gianelli. zdej me pa zanima: a je to končna hitrost odblokiranih ditechov, ker sm nekje prebral da odblokirani grejo zlo slabo, pa da se naj ne bi dalo odstrant blokade iz omejevalnika obratov :unsure:

Z menjavo valčkov bi pridobila še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če kdo ve al je kaj v tej slepi cevi na auspuhu al je samo votlo. Lahko odrežem kr navpično al morem pazit da skoz okoli obrežem pa pol ven vzamem pač če je sploh kaj???

Kolega mi je reko da je not neko železo, pa da ga s kombinirkami potegneš ven.....newem če je res al ni?????

Mam aeroxa

tnx za odgovore :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni ti treba menjat dize. Drgač jz sm ga dau mehaniku da je odblokeru, zarat garancije. :trance_33_sleep: . Ti daš vn blokade z variomata pa odrežeš splepe cevi. Pol boš pa vidu lahko da bo treba še frgazar mal naštelat. :whistle: Za dizo pa prvič slišm da bi jo blo treba menat ko daš blokade vn.

Glede dize mi je klele na forumu (se mi zdi da pr izpuhih) en predlagu. Em kaj garancija ti ostaja če daš mehaniku da ti odblokera :O? To pa nism vedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če kdo ve al je kaj v tej slepi cevi na auspuhu al je samo votlo. Lahko odrežem kr navpično al morem pazit da skoz okoli obrežem pa pol ven vzamem pač če je sploh kaj???

Kolega mi je reko da je not neko železo, pa da ga s kombinirkami potegneš ven.....newem če je res al ni?????

Mam aeroxa

tnx za odgovore :lol:

ja nebi smel bit nc. to samo odrezes pol mors pa lukno zasvasat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

Sm precej nov z skuterji ampak vem pa nekaj stvari.

Uprasu pa bi: Pred 5imi dnevi sm kupu Aprillio sr 50 r 2009 LETNIK z forgazarjem ni ainšpric.

Zato me zanima kje ma motor blokade če se jih da odstrant normalno brez da ga peljem k mehaniku pa, Ce lahko KAKO SE JIH ODSTRANI ?? ODGOVORI PROSIM :unsure: :unsure:

Prosim ce odgovarjate samo izkuseni (Ali nekdo ki je ze odpravil blokado pri tem skuterju)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

Sm precej nov z skuterji ampak vem pa nekaj stvari.

Uprasu pa bi: Pred 5imi dnevi sm kupu Aprillio sr 50 r 2009 LETNIK z forgazarjem ni ainšpric.

Zato me zanima kje ma motor blokade če se jih da odstrant normalno brez da ga peljem k mehaniku pa, Ce lahko KAKO SE JIH ODSTRANI ?? ODGOVORI PROSIM :unsure: :unsure:

Prosim ce odgovarjate samo izkuseni (Ali nekdo ki je ze odpravil blokado pri tem skuterju)

Hvala

evo ti jes sn glih vse blokade (razen elektronske ) zejle dol dau!!!

Eno maš na prvi gredi, ko daš veternico dol je na gredi ena podložka.....na prvi strani te teme je slika!!!!!

Druga pa je na auspuhu.....slepa cev!!! --- to moraš odrezat vstran not v auspuhu je pa taki "pleh" ki preusmerja pline v slepo cev. tisti "pleh" potegneš ven pa zašvasaš nazaj, brez slepe cevi itak!!!!!!!.........

Jes sn glih to danes naredo......pospeški so huuuuudiiiiii :evilgrin: :evilgrin: ........ končna realnih 80-85km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nebi smel bit nc. to samo odrezes pol mors pa lukno zasvasat

Zdravo ZIGACAR ....danes sn dau dol slepo cev in cev za katalizator. v lukni, ko sn odrezau dol slepo cev je bil taki PLEHEC, ki je preusmerjal pline v slepo cev.....vseeno hvala SAMO POVEM TAK DA BODO DRUGI VEDLI!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klmnkos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda so ze mal spremenil, jst sm to delu par let nazaj pa se nespomnem tega :D važn da si zrihtu pa da leti, razlika je pa res ogromna ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa gre kšna dt, tzr realnih km/h brez blokad (original avspuh)?

jaz imam yamaho dt50r pa mi gre brez podloške in blokade na avspuhi okrog 85. Samo je še treba računalnik uničit zato da ne trukira več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar veselo blokade vn dajejte, zadnjič ko sm avto na tehničnga pelov je mel tam ene 15 zaplenjenih mopedov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar veselo blokade vn dajejte, zadnjič ko sm avto na tehničnga pelov je mel tam ene 15 zaplenjenih mopedov. :)

Sej zato se pa nabavi omejevalec... :headbang: :headbang: :headbang: nič ti noben ne more če ti gre motor BREZ BLOKAD 50km/h....... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!