Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

Mene pa zanima, če kdo ve kje vse so blokade pr Rieju spike x 50, pa če je treba kej zamenjat da bl gre(npr. večjo dizo ipd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo ve kje vse so blokade pr Rieju spike x 50, pa če je treba kej zamenjat da bl gre(npr. večjo dizo ipd.)

jaz imam sicer yamaho dt50r, je pa podobno...ena blokda je na auspuho enih 10cm not če gledaš iz mašine...druga je podloška na fergazeru in pa dizo moraš menjat....mislim pa da še je računalniška blokada....ta pa sprošča obrate da motor ne trukira...uničiš pajo tako da v motx al nekaj takiga z 0.6 svedrom prevrtaš o po dolgem in po češ...če pa nisi ziher pa ga pelji kakemu privat mehaniku. Ker ti bo bolše zrihtal pa še bom poceni ko pa kakemu drugemu serviserju...

zadovoljen? aya, takšne blokade kot sem jih omenil so pri večina 50ccm pri supermoto in enduro... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Imam sr50 series 1 (letnik 1998). Zanima me, kje vse se pri teh modelih nahajajo blokade.

Druga stvar je pa nadgradnja na 70 ccm. Torej, če menjam cilinder z batom in fergazer, kaj je še potrebno. Valjčke in jermen itak.

Lahko na ZS da ne bo sla tema v pm. Hvala

Sem iskal že po forumu pa bi porabil teden preden bi kaj našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Imam Piaggio Zip 50 4T. V tej temi sem se sicer že javil. Zdaj pa, na avspuhu sem opazil to, kar je prikazano spodaj na sliki. Zanima me, če bom z odvitjem tega vijaka pridobil kaj na končni al pa na moči (sej je lahko samo 5 km/h, samo da je nekaj).

post-23063-1242807962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če odvijem? Je lahko kaj narobe?

Tukaj pa so slike uplinjača ("frgazera"). Če mogoče vete, kje je blokade, mi prosim napišite ali pa s paintom na sliko narišite kje se skriva ta stvar. Tu so slike:

post-23063-1242813646_thumb.jpg

post-23063-1242813690_thumb.jpg

post-23063-1242813721_thumb.jpg

post-23063-1242813752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost imajo tut 4t blokade in z blokadam gre kumej 30km\h te blokade so pa (pinki žička pr akomulatorju, podložka na variomatu, šravf na avspuhu, štangca v fergu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost imajo tut 4t blokade in z blokadam gre kumej 30km\h te blokade so pa (pinki žička pr akomulatorju, podložka na variomatu, šravf na avspuhu, štangca v fergu

Si mogoče kaj od tega našo na mojih zgoraj prileplenih slikah? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsaj tako je blo pr men

post-18151-1242829026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne morem nič zajebat?

:worship: pr kitajcu je že vse zjebanu tak da bolj nemoraš kokr je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio je Italjanec. :D Pa bi se dalo to blokado potem "nazaj not dat" če bi blo treba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio je Italjanec. :D Pa bi se dalo to blokado potem "nazaj not dat" če bi blo treba?

sorry sm mislu da maš kitajca. men se za da bi se ja. zdej odvisnu kje ma piaggio blokade. k sm mislu da maš običnega kitajčka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si mel enak frgazer oz. ta pokrov z tema šraufoma? Zdaj me še zanima nekaj stvari zato da se jutri lotim tega (danes ne morem). Aja, pa še to, kolko bi s tem pridobil na končni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si mel enak frgazer oz. ta pokrov z tema šraufoma? Zdaj me še zanima nekaj stvari zato da se jutri lotim tega (danes ne morem). Aja, pa še to, kolko bi s tem pridobil na končni?

z forgazarjem kr velik. mel sm pa mal drgačn ferg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni

pred kratkim sem kupil skuterja PEDA Fire 50 2009,sem kar zadovoljen z njim ,vendar me skoraj vsak kolesar prehiti saj vec kot 45 negre.A mi lahko kdo kaj svetuje,kje so blokade in kako se naredi.

Hvala v naprej :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si bom zdaj po morju kuponovi Piaggio NRG Power. Zdaj me pa zanima, kolko leti brez blokad? Aja pa tam na servisu so mi pokazali en omejevalec za 120€, ko maš več stopenj reguliranja pa dalinec da ga lahko izklopiš, tak da tega noben ne vidi. Res bi proso za odgovor kolko leti brez blokad. :) Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem ma več, tolko ma kakšn 4T Piaggio, ta motor pa je Piaggio Hy-per 2 - dvotaktn, pa še 4,5 konjev ma. Ena izmed najmočnejših 50 kubičnih (če bi tak rekli "serijskih") mašin. Pomojem že gre enih 90. Kaj mislite? (oz. vete :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!