Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

Zanima me ali je že predelan oziroma odblokiran 50 ccm skuter možno z nekakšno elektroniko začasno vrniti nazaj na njegovo prvotno hitrost 50 km. (samo zaradi tehničnega). O tej elektroniki sem nekje bral pa ne vem kje. Pisalo je, da se ta elektronika z nekakšnim gumbom vklopi in ne dovoli motorju razviti določeno višjo hitrost kot je ... Tudi ne vem na kaj bi morala biti zvezana.

PS

Mogoče po je to vse skupaj bluz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malaguti F12 PHANTOM. Blokade???

Kje, kak nesve tkaj se še splača drugega poštimat da bi mal več šel. Sicer ga prodajejem a vseen, da bo vsaj do takrat letelo malo več.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa to da nabavit

na cilinder.si jih maš pod ''elektrika'' maš take na gunb, daljinc (sam tejle so mal dražji) pa tut take d jih upraulaš z bremzami (se mi zdi :D)

al pa na skuterist.si se mi zdi d sm jih tut že vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima a je možno da so na gileri runner 50 .... odstranjene blokade v variomatu + El. blokada ..... ( izpuh je original .. zablokeran ) .... pa da negre moto0r več k 60 ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si uzel iz variomata vn pa elektronsko tut? če si to naredu bi motor mogu it več ko 60. al sm jst zmeden zdle pa nism razumel ka si napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si uzel iz variomata vn pa elektronsko tut? če si to naredu bi motor mogu it več ko 60. al sm jst zmeden zdle pa nism razumel ka si napisu.

ja lej men je ta prejšni lastnik reku da je dou iz motorja 2 blokadi ..... (avspuha se ni dotiku ) ........ ubistvu je lastnica pa nima pojma o motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lej men je ta prejšni lastnik reku da je dou iz motorja 2 blokadi ..... (avspuha se ni dotiku ) ........ ubistvu je lastnica pa nima pojma o motorju :D

Iz avspuha ven dej pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te blokade v avspuhu so une dve slepe cevi k so gor ??? .... al je še ke not v avspuhu kej ??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No tukaj postavljajte vprašanja o odstranjevanju blokad, za skuterje, cestake, endurce, vse......

evo mene pa zanima glede Cpi Aragon. Kje so vse blokade, kolko bi bila končna hitrost, pa kakšna poraba je po odstranjenih blokadah...hvala za vse odgovore

P.S: pa upam da ta tema že ni kje odprta :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kako se odstrani blokada iz airboxa na tomos racingu.

pa če ma kdo kako sliko kako se to nardi.

Hvala že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo..am jez mam hondo cbr 125r (2008) pa me zanima kolk bi bla končna hitrost in pa kolk konjeu bi meu motor če bi ga dau odpret pa gor dau arrow izpuh ?

Lp, nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp!

Torej imam Generica (Supermoto), inimam odstranjene blokade.

Torej zdaj imam tehničnega in me zanima če bodo tam kaj konplicirali glede blokad, oz. če jih je možno vstavit nazaj noter?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Torej imam Generica (Supermoto), inimam odstranjene blokade.

Torej zdaj imam tehničnega in me zanima če bodo tam kaj konplicirali glede blokad, oz. če jih je možno vstavit nazaj noter?

lp.

Motor more biti omejen na 45km.h ...:headbang:... Najbolše da ga daš zablokirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

ali morda kdo izmed vas ve, kje ima Peda Shotgun 50 (motor je Jonway, štiritakten) blokade? Trenutno gre Med 45 in 50 km/h in verjamem, da se da še kaj malega narediti.

Najlepša hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

ali morda kdo izmed vas ve, kje ima Peda Shotgun 50 (motor je Jonway, štiritakten) blokade? Trenutno gre Med 45 in 50 km/h in verjamem, da se da še kaj malega narediti.

Najlepša hvala za odgovor.

Se opravičujem. Našel temo. Prosim za izbris post-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav. Mene zanima pri sym orbitu (25km/h) kje lahko vzamem blokade ven, ne da bi škodoval suterju, oziroma kje sploh so...

Popravljeno . Popravil colD000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

imam novo gilero runner in me zanima kje so vse blokade.Na variomatu sem jo vzeu ven .kje so še ostale če zaenkrat še pustim org. izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fergazerju pa avspughu. pa nea sam jemlji dol blokad če še maš garancijo ker ti bo šla !. aja pa pol ko boš dal vse blokade vun še valda morš dat večjo dizo ker je org 52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!