Skoči na vsebino

"SRAMOTA BMW KLUBA IZ CELJA"


Noise

Priporočene objave

imajo eno zelo zanimivo varianto: miss motori 2002...

se že kaj študira o miss motosvet 2002?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo eno zelo zanimivo varianto: miss motori 2002...

se že kaj študira o miss motosvet 2002?! :twisted:

Prevelika konkurenca, pa bi se nekatere se bolj skregale.... :lol: :lol: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam bi bil razpip..., jezen, kakorkoli že...:evil: :evil: :evil: nebi pa jo takoj ucvru domov mami jokak kašne "piz.." so k niso mogl zbora ispelat pa tega še povedal niso... :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imajo eno zelo zanimivo varianto: miss motori 2002...

se že kaj študira o miss motosvet 2002?!  :twisted:

Prevelika konkurenca, pa bi se nekatere se bolj skregale.... :lol: :lol: :wink: 8)

..konkurenca ni slaba, IDEJA TUD NE! 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:shock: no sam tole je pa živa svinjarija (sorry) jst bi jim ukinu kake ugodnosti, ki jih ziher majo ker to pa meče slabo luč na vse motoriste v SLO. :!:

... prav imaš ... jaz kot motorist, na katerega so vrgli slabo luč UKINJAM članom BMW kluba ugodnost, da me lahko prehitijo, če me kje dohitijo ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: no sam tole je pa živa svinjarija (sorry) jst bi jim ukinu kake ugodnosti, ki jih ziher majo ker to pa meče slabo luč na vse motoriste v SLO. :!:

... prav imaš ... jaz kot motorist, na katerega so vrgli slabo luč UKINJAM članom BMW kluba ugodnost, da me lahko prehitijo, če me kje dohitijo ... :twisted:

No sej nism mislu ugodnosti kot UGODNOSTI ampak mrbit pa dobivajo kak denar od kake občine al pa kje drugje , no pas bi jih tuki prškrnu a? :P :P :lol: :twisted: :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mešate BMW klub iz Celja in BMW klub pod okriljem Avto Aktiva. Tudi božiču ne pomaga pisat, saj ima veze z klubom iz Celja enako kot vsi ali večina tistih, ki smo na motosvetu.

Ne vem pa kako so sploh lahko registrirali ime BMW klub v Celju, saj je ime BMW zaščiteno. To je verjetno malomarnost UE Celje.

Po celem svetu so BMW klubi pod okriljem uvoznikov ali same tovarne BMW.

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj rečem. Res sramota za tak klub, ki je nekoč nekaj veljal. Vsaj tako so govorili. Recimo če že niso mogli speljati zbora, bi si lahko vzeli za vzgled mk Veteran iz šoštanja, ki so mesec pred terminom obvestili da ta vikend nimajo zbora.

Itak pa če že imaš namen it na kak zbor v tujino bi moral prej se mal pozanimat če sploh bo. Danes lahko mimogrede pride kaj narobe in se ga zadnji trenutek odpove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem pa kako so sploh lahko registrirali ime BMW klub v Celju, saj je ime BMW zaščiteno. To je verjetno malomarnost UE Celje.

Po celem svetu so BMW klubi pod okriljem uvoznikov ali same tovarne BMW.

LP, Sax

to je pac nas sistem kjer lahko registriras skoraj karkoli, vprasanje pa je tudi kako je sploh klub registriran, dosti razlicnih klubov pri nas sploh ni formalno registriranih ampak so se sami razglasili za klub in si na jakne nalimali nasitke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: no sam tole je pa živa svinjarija (sorry) jst bi jim ukinu kake ugodnosti, ki jih ziher majo ker to pa meče slabo luč na vse motoriste v SLO.  :!:

... prav imaš ... jaz kot motorist, na katerega so vrgli slabo luč UKINJAM članom BMW kluba ugodnost, da me lahko prehitijo, če me kje dohitijo ... :twisted:

jaz sem to naredil avtomatsko ko sem kupil japonca :twisted:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Uf ... a BMW pa zgleda da ni motor :?: :evil: :evil: .. :lol:

Če se ne motim je to avto :wink: :shock: :D

Potem moram pa jaz na UE, ker so mi pozabili dati tablico še za spredaj :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem, ali ta klub sploh obstaja :lol:

Neke aktivnosti navzven, ni opaziti, vsaj jaz je ne zaznam.

... verjetno so vsaj zadnje leto po objavi datuma srečanja postali bolj neaktivni, pa zato srečanja ni bilo, od njih pa tudi ni ne duha ne sluha ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem. Sam poznam na videz par ljudi iz tega kluba ker smo bili letos za prvomajske skupaj na ladji za v Grčijo in moram povedat, da so to starejši motoristi, ki na leto zelo veliko prepotujejo, so preprosti ljudje in zelo v redu in ni ravno pošteno da mečemo vse v isti koš. Tudi jaz ne podpiram takega ravnanja in menim, da verjetno v bodoče ne bodo mogli več organizirat zborov, ker jih bodo imeli ostali za neresne in jih enostavno ne bo.

:arrow: damjan član kluba motoguzzi si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!