Skoči na vsebino

Sachs X-road problemček


Murderdoll

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

ta motor ima senzor tako da ko ga postaviš na tačko ne vžge, oz. če je vžgan se avtomatsko ugasne

tole pa nebo res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še nekaj me zanima....če bi imel registriran motor na 25 kw in bi blokado vzel ven...kako bi mi to lahko kdo dokazal??

Dokazal bi ti bolj tezko, v kolikor bi imel urejeno homologacijo in prometno, razen ce bi te dobil na radar s kaksno visoko hitrostjo, nevem kako bi mu potem prodal da ima motor le 25kW :naughty:. V tem primeru bi te verjetno poslal na tehnicnega. To pomeni kazen za voznjo brez izpita, ce ugotovi da motor ni vec blokiran in nimas izpita za A neomejeno.

Razmisli pa kaj bi bilo ce s takim motorjem slucajno povzrocis kaksno hujso prometno nesreco, kjer se odkrije da motor ni bil blokiran.:hmm:

Renzo tebi in vsem ostalim pa veliko varnih in uzivaskih kilometrov, upam da cim prej resis tezavo. Mislim da je res najbolje ce ga peljes kar na servis, kjer so ti dolzni morebitne napake odpraviti saj je motor se popolnoma nov in v garanciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dokazal bi ti bolj tezko, v kolikor bi imel urejeno homologacijo in prometno, razen ce bi te dobil na radar s kaksno visoko hitrostjo, nevem kako bi mu potem prodal da ima motor le 25kW :naughty:. V tem primeru bi te verjetno poslal na tehnicnega. To pomeni kazen za voznjo brez izpita, ce ugotovi da motor ni vec blokiran in nimas izpita za A neomejeno.

Razmisli pa kaj bi bilo ce s takim motorjem slucajno povzrocis kaksno hujso prometno nesreco, kjer se odkrije da motor ni bil blokiran.:hmm:

Renzo tebi in vsem ostalim pa veliko varnih in uzivaskih kilometrov, upam da cim prej resis tezavo. Mislim da je res najbolje ce ga peljes kar na servis, kjer so ti dolzni morebitne napake odpraviti saj je motor se popolnoma nov in v garanciji.

Sej jaz nimam problemov z mojim sachsom. Samo napisal sem da nima senzorja ker ga mam in vem da ma na tački fedro.. Nisem jaz avtor teme ;D drugače za varne pa uživaške kilometre pa hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Živjo jaz imam isti problem pa me zanima kaj je bilo z motorjem. Mi je pa sicer zablokiral med vožnjo 100m po padcu. Na prvi pogled zgleda kot da je zaribal. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo jaz imam isti problem pa me zanima kaj je bilo z motorjem. Mi je pa sicer zablokiral med vožnjo 100m po padcu. Na prvi pogled zgleda kot da je zaribal. lp

Olje ti je spil/steklo ven pa ribnu..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje ti je spil/steklo ven pa ribnu..... :whistle:

To se mi zdi da se ni zgodil. Ker zgleda nivo olja uredu sam užgat pa noče kot da bi biu akumulator prazn. Bom to preveru. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To se mi zdi da se ni zgodil. Ker zgleda nivo olja uredu sam užgat pa noče kot da bi biu akumulator prazn. Bom to preveru. lp

No, a je bilo kaj? Razmišljam o nakupu rabljenega pa opažam da je kar nekaj "problemčkov".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 6 let pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!