Jump to content
  • Sign Up
Noiser69

Zgodbica

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      Kako ženska uniči homogenost in lepotno zlitje voznika in motorja v prelepi pokrajini na ovinkasti cesti ... hujš k korona in komarka
    • DAMI34
      Spet se bo narodu sfuzlalo https://www.primorske.si/2020/03/30/who-odsvetuje-splosno-uporabo-zascitnih-mask-v-pan?fbclid=IwAR0GVPmPXwtfdCFe-gRMdW1UX3usmYT4ubPk3axwKLj0bzpwjp1tOpfneus aja, pa JJ rešuje baje problem z aplikacijo, drgač bo moral meje zapret. Boga mati...
    • RobiRoberto
      Nisem še pozabil da obstaja črni petek, od danes pa zame obstaja tudi črna sreda.   Z MMV sem se odpeljal v Idrijsko Belo pogledati kako napreduje zajezitev kopališča pr'lajštu, in ker nam vsem trem ni uspelo najti moje "torbice za okrog pasu", sem telefon, denarnico in fotoaparat stlačil v oba plitka žepa kratki hlač, in se nazaj domov pripeljal samo z denarnico in fotoaparatom, in ker sem že pri fotografiranju kopališča ugotovil da telefona ni več v žepu, sem še enkrat obhodil in prevozil vse moje današnje "premike po kosilu", in telefona seveda nisem nikjer zagledal.    Hčerka je že poklicala mojo telfonsko številko in dobila odgovor, da je uporabnij nedosegljiv ...  
    • DAMI34
      Sem čakal lani na Bregani 2 uri pri 30C in več in gledal motorista, ki ga je kmal kap, ko je tak pridno čakal..in se mi je smilil, vendar jaz mam mal širši pogled na zadevo, kot fuknjen folk u glavo. Tudi ko grem po zakonu mimo, po desni, počas, vljudno zaprosim nekoga, da grem vmes. Seveda žrtev izberem vnaprej, takega, ki se mu smilim. Dokumente in vs šit mam pripravljen.  ps. takrat ko sem čakal (stikalo za ventilator na hladilniku je umrlo) je kombi zagnal paniko 10m pred prehodom. Sem ugasnil, pa porinil in se mi je jebalo za cel svet...Polcaj se mi je pa sam smejal rekoč: a je umrl? Ne ni, sva opravila formalnosti in sem ga zagnal in potegnil, je spet hladilo kot mora. Brez ventilatorja.
    • Quest
      Že tri pa še štiri dni takole tlele
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!