Jump to content
  • Sign Up
Noiser69

Zgodbica

Recommended Posts

RobiRoberto

AČih, še vedno sem prehlajEN                                                                      :blush:

Bmflar

ALla me je spet prehitela, ne ti men ne, če sem jest reku JA

Edited by Bmflar

RobiRoberto

TO je pa rES                                                       :OK:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• HyperJack
      Pa kaj imate to vsi neke mopede že direkt za generalko delat..   Od kar sem ga imel na centralnem stojalu in sem ga laufal na mestu mi gori lučka za motor...ve kdo kako lahko to rešim brez obiska uradnega servisa?
    • Tex
      Saj prav razumem, ne? Pri 90km/h je veliko bolj varno .. pri 50km/h ne vem, če se mu bo izšlo ...
    • VS800
      ŽEjna bosta šla vidva čez voDO
    • J.a.m.e.s
      Jaz ga večinoma ugašam z rdečo tipko. Takoj za tem pa še obrnem ključ. Tako kot Darko, imam ključ na levi strani pod zicem, na štorasti lokaciji. Če bi hotel ugašati s ključem, bi moral vedno najprej prestaviti v ler, šele nato bi imel levo roko, prosto s katero bi lahko obrnil ključ. 
    • RobiRoberto
      Kopališče v Idrijski Beli včeraj še ni bilo zajezeno. Če še nisi opazil v mojih letošnjih objavah, se klancev zaradi mojih "kosti in mišic" izogibam vse bolj.   Hotel sem, vendar nočem več, seveda s kolesom in "višinski graf" bi bil precej zanimljiv. Idrija 334 m, Oblakov vrh 721 m, Cerkno 332 m, Kladje nad Cerknom 787 m, Žiri 479 m, Rovte nad Logatcem 694 m, Logatec 476 m. Telefonova baterija mi ne zdrži niti en cel dan več.      Predvidena dobava 7.7. UPAM !!!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!