Skoči na vsebino

Prenosnik


Priporočene objave

Laufam Visto pa tudi Ubuntu, greje pa se ne; ma pa kolega HP-ja in se precej greje in potem zacne ventilator delat na visokih obratih in zadeva postane precej glasna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam HP Paviliona dv9in še nekaj številk zraven. Na njem imam Visto. Pri normalni uporabi na mizi se nikoli ne greje. Ventilator začne glasneje delat, če ga brez podstavka (al kako se že reče uni stvari) valjam po kolenih. S podstavkom se tudi na kolenih ne greje.

PS Z njim sem zeloooo zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker imam že tri ponudbe za vsakega, ter za cifro na katero sem omenjen, dobim največ-kolikor sem iskal. (v tej cifri mora bit prenosnik, licenčni OS in podaljšanje garancije)

Službena zadeva pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo @Fripsi, ravno tak HP je sedaj pred menoj, čisto nov (kupil sodelavc). Zadeva ima samo to slabost, da je ohišje tako, da se vse na njem pozna pa da zgleda bolj low-cost hišje (to kar sva že zadnjič govorila), drugače pa zadeva špila k urca in se mi zdi OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znači vse kar vem:) Ker sem bolj šminker (prstni odtisi me preklemano motijo pa low budget ohišje, ki mi gre na živce) sem si rekel da bom experimentiral z FS (mah sj firma plača) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

točno takega HP kot je zgoraj omenjen imam tudi sam le da imam 4g rama, procesor pa isti. Same pohvale. Tudi ventilator ko se užge ni tako grozno glasen! Se pa redko kdaj vžge ko je na mizi (corel draw, zraven pobira torrente pa še mp3 se rolajo recimo).

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!