Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Zadnje leto se okoli mene dogaja nenormalno veliko porok. Mene pa zanima, zakaj bi se dva mentalno zdrava in razsodna človeka sploh spuščala v tako zapravljanje denarja.

Ali mi zna kdo povedati 5 pametnih (tehtnih) razlogov za ta korak???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš Alla....k sem biu jest tvojih let.......ma sej sploh ne vem kok jih maš....pa to itaQ nima veze............

Pet razlogov??????

1.---Štalca(se lažje pride do socialnega stanovanja)

2.---Kravca(jo je bl lušn delat)

3.---Fešta(a ni brez veze jet po podpisu papirja jet sam ....pardon ....v dvoje ne kufe)

4.---Darila(uuuuuuuuuuu kok mam jest to rad)

5.---Ločitev(če z enmu sam skupaj živiš,greš samo narazen......a se ne sliši lepše....SEM SE LOČILA OD UNGA PRASCA!!!!!)

:idea: :idea: :idea: :idea: :?:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Št. 5 mi je najbolj všeč.... :wink: :D :D :D :D

Alla

Sem si kar mislu....... :oops: :D :D :D človek bi rekel..... :oops: TI JE PISANA NA KOŽO :?: :?: :twisted: :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ......, ja........

Ja, no, štalco že mam, namesto kravce mam psa, fešte so kar tako (dovolj pogosto na sporedu), darila so za novo leto, pa rojstnii dan, pa še kdaj vmes, se pravi najboljši razlog je št. 5!!!!!! :D :twisted: 8) 8) 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ......, ja........

Ja, no, štalco že mam, namesto kravce mam psa, fešte so kar tako (dovolj pogosto na sporedu), darila so za novo leto, pa rojstnii dan, pa še kdaj vmes, se pravi najboljši razlog je št. 5!!!!!! :D :twisted: 8) 8) 8)

Alla

A ti slučajno......mislm,zgolj tako v mislih......čist mimogrede kej tazga.....mislim neuradno,neformalno načrtuješ?????????

Kja sem firbčen :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se porocila sam sam pod temi razlogi ki so spodi

Pet razlogov:

1. Ljubezen

2. Dokaj normalno financno stanje (pa ne da si ne vem kaj ampak tolk da se da prezivet)

3. Ljubezen do otrok

4. Skupni interesi

5. Mora biti za vedno brez lociteu(!) kakor zupnik pravi "dokler vaju smrt ne loci"

PS: Mora bit enakopravnost med obema spoloma in ne da je moski "taglavni" in da ne pricakuje od zene da bo skoz doma in otroke merkala! Aja pa mora znat tut kej skuhat da ko bom jz pozno ce bom pozno dam prsla hehe da bom mela vecerco hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,itak!

Samo žena naj bo doma, čaka naj na moža,...

Pa večerja mora bit, pol pa "spat".

Otroci pa večkrat k noni na počitnice!

Malo za hec, malo zares :D :lol: :) 8) 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poroka je lepa stvar, če imaš ob sebi izbrano življensko sopotnico, ki ti bo stala ob strani v dobrem in slabem, celo življenje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poroka sama po sebi se mi zdi nepotrebna formalnost, mi je pa vse kar se dogaja okoli tega dogodka nekako všeč. Fantovščine, ohcet, darila... nekako kot je rekel Klimbra. Tacga žura kt si ga lahko privoščiš zaradi poroke najbrž ne boš nikoli doživel v vsakdanjem življenju. Pa tudi poročno potovanje ni za odmet. Čim dlje, pa z motorjem... Route 66 maybe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poroka, zgolj in samo pravno dejanje, s katerim izbrani partner in potencialno otroci (sicer pa kdo s poroča preden se loti te zadnje zadeve?!), dobijo kar jim gre in kar je njihovega, na primer v primeru, da mi ne znese desni ali levi in končam kot Hitri (slava mu), dobijo brez nepotrebnih dokazovanj in postopkov ter klanj med klani familij (kar je kar nekako nacionalni običaj) tisto kar je njihovo in skupaj ustvarjeno.

Heh a za zmeri?? Poroka je pogodba kot vsaka druga, ali jo sporazumno prekineš, ko ne gre več ali pa odvetniki, za mastne honorarje, za to poskrbijo ... Župnik?! Heh vrtnica wellcome to the real life, ... .

Bottom line poroka ne rešuje zadev na čustvenem planu, ampak predvsem na pravno statusnem.

Heh, ..OK ... I'll be gone!

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi zna kdo povedati 5 pametnih (tehtnih) razlogov za ta korak???

Lahk ti jih povem nekaj...

- Imaš zelo čuden priimek (govorim o ženski) in bi se ga rada znebila. Torej se poročiš. :lol:

- Si že po naravi tečno bitje (zopet ženska). Poročiš se, da lahko gnjaviš moža. Postopek ločitve je vseen dolgotrajen... :twisted:

- Si verna. Otrok spočet izven zakona je greh :shock:

- Starši (po strani bodoče žene seve) vama obljubijo stanovanje, hišo, etc..., samo da se znebijo svoje hčerke (glej drugo razlago) :wink:

- Že od malega si sanjala o poroki, blablablablablablablablab... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi zna kdo povedati 5 pametnih (tehtnih) razlogov za ta korak???

Lahk ti jih povem nekaj...

- Imaš zelo čuden priimek (govorim o ženski) in bi se ga rada znebila. Torej se poročiš. :lol:

- Si že po naravi tečno bitje (zopet ženska). Poročiš se, da lahko gnjaviš moža. Postopek ločitve je vseen dolgotrajen... :twisted:

- Si verna. Otrok spočet izven zakona je greh :shock:

- Starši (po strani bodoče žene seve) vama obljubijo stanovanje, hišo, etc..., samo da se znebijo svoje hčerke (glej drugo razlago) :wink:

- Že od malega si sanjala o poroki, blablablablablablablablab... :?

Dodam še enga življenjskega:

Noben te ni hotu, sam ta nesrečnež te je težko dubo! 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je nujno dobiti žegen institucije? Poznam na stotine mrtvih zakonov in prgišče tistih, ki so res skupaj, pa čeprav niso uradno požegnani.

PEPE

Pepeta za župana !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!