Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

je pa res, da mi gre pa vsa ta norija ob poroki absolutno na živce... najboljše je, da nekam greš pa se na hitro poročiš (kolega sta to izvedla tak čisto by the way na dopustu v ZDA- v vegasu.. njena mati je skoraj mlade dobila, ko sta prišla nazaj  :lol: ).... že tak verjetno ne bom nikoli plavala v denarju... pa, da bi pol še plačala velike 'dnare' za eno ohcet... 'jok brate odpade'   :twisted:  :shock:  

lp alena

Se absosmrkno strinjam. Vse skupaj je še toliko bolje, če to storiš na kakem romantičnem otočku :oops: :lol: , samo v zakup moraš vzeti naše butaste birokrate :evil: in par dolgih nosov, ampak se splača, ko rečeš " dragi možek najina hondica je spet žejna, pa umazana, pa ....."

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dada, bi se ti porocila z mano!? Ups... ne bo slo... Matic je zraven...  :twisted:  :D  

Imaš prav, ... pa ne samo Matic, tudi Alla je.... :wink:

P.S.

Upam, da ne bova tepena danes v OLP :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena_BMW, kaj se sekiraš, saj običajno plačajo tastari.  8)  Meni skoz težijo, naj jim vsaj to vesele privoščim.  :?

ne vem sicer v katerem svetu ti živiš... samo meni stari že težko dajo za bencin..kaj šele za poroko... sicer pa tudi ne bi hotela...so me že tak skozi šolo spravili in mi financirali več kot 75% izrednega študija... pa še trije froci smo... nekaj življenja brez dolgov pred smrtjo jima pa že privoščim...

zato pa, da se ga bo folk pol na moj račun napil...hmmm...not my kind of way to spend money... za taki denar mam že en fajn motor :wink:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem sicer v katerem svetu ti živiš... samo meni stari že težko dajo za bencin..kaj šele za poroko... sicer pa tudi ne bi hotela...so me že tak skozi šolo spravili in mi financirali več kot 75% izrednega študija... pa še trije froci smo... nekaj življenja brez dolgov pred smrtjo jima pa že privoščim...

zato pa, da se ga bo folk pol na moj račun napil...hmmm...not my kind of way to spend money... za taki denar mam že en fajn motor :wink:  

lp alena

Zaenkrat še istem kot ti, hehe. Mam pa pač malo več sreče.

Hm, a ti v družbi nikoli ne daš za rundo? Ker tko se tut pije na tuj račun. :wink: Moje družine, ki me je tako dolgo prenašala in supportala, pa prijateljev v dobrem in v zlem ne bi mogel prikrajšati za skupno proslavljanje in se poročiti nekje na skrivaj. Zakaj bi se pol sploh ženu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še jaz nekaj dodam!

Meni se zdi poroka res zelo lepa stvar v življenju! Problem je v tem, da se glih po poroki veliko ljudi spremeni, glede odnosa mislim! V bistvu se tega kar malo bojim! Če se pa se imata dva res rada potem pa brez zadržkov naprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zaenkrat še istem kot ti, hehe. Mam pa pač malo več sreče.

Hm, a ti v družbi nikoli ne daš za rundo? Ker tko se tut pije na tuj račun.  :wink:  Moje družine, ki me je tako dolgo prenašala in supportala, pa prijateljev v dobrem in v zlem ne bi mogel prikrajšati za skupno proslavljanje in se poročiti nekje na skrivaj. Zakaj bi se pol sploh ženu?

Pa saj ni fora poroke v tem.... poznam folk, ki je pufe od poroke plačeval še po ločitvi...

meni smisel poroke ni v tem, da na veliko praznuješ... pač ne maram tega... ne vem pa zakaj bi zaradi mojih zadev, druge za kar koli prikrajšala... saj poročim se zaradi sebe (no, morata že biti dva :wink: ) in ne ostalih...

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, da je zadosten 1 razlog (imeti nekoga tako noro rad), toda kdo mi lahko zagotovi, da ga bom imela čez nekaj let še vedno tako noro rada, da ne bo noben drug uletel, ki mi bo zbudil še močnejša čustva?!?!

Ta Za vedno, do konca življenja mene na smrt plaši in odvrača od tega.... Kaj pa jaz vem, kaj bo jutri..... :roll:  

Alla

Noro rad (zaljubljenost), je le kratek del zgodbe o dveh, ki se odlocita za skupno življenje. Po vseh pravilih to mine ostane pa zaupanje, spostovanje, razumevanje, navezanost,... To so stvari, katerih se clovek lahko priuci in ne pridejo in izginejo v trenutku. Z enim stavkom the Art of Love

just a thinker :idea:

Se popolnoma strinjam s tabo, samo kaj ko mnogi na to pozabijo in se prepustijo hormonskim tokovom in begajo od partnerja do partnerja ter iščejo "zaljubljenost".

Nimam nič proti porokam, poročila se bom, ko bom srečala nekoga ob katerem bom "naivno" verjela, dokler naju "smrt ne loči", ne pa dokler naju "Špelca ne loči" ...

Maya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Koliko modrovanja v tej temi, da se ti zmeša. No, ker so se me kar nekajkrat tukaj sposodili (Dada, Gregs), bom še jaz svoje povedal.

O lepoti poroke nima smisla govoriti, ker "imajo vsake oči svojega malarja". Govoriti, da ni lepo , ali pa da je to razmetavanje denarja, je brez veze, ker zapravljaš toliko, kolikor ti drugi financirajo, ali pa kolikor ti mošnjiček dovoli.

Drugače pa, ko si enkrat poročen, res čutiš neko pripadnost partnerju, ketere drugače ne čutiš nikoli. Eno je prva zaljubljenost, ko kemija dela čuda, potem je pa tisto, kar VI, ki niste porečeni, NE MORETE vedeti. To je tisto čarobno.

No, vidite, zato probajte, pa boste videli.

LP, matic

---------------------------

gasaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, ko si enkrat poročen, res čutiš neko pripadnost partnerju, ketere drugače ne čutiš nikoli. Eno je prva zaljubljenost, ko kemija dela čuda, potem je pa tisto, kar VI, ki niste porečeni, NE MORETE vedeti

Ti spadaš med tiste, ki definitivno rabijo ŠTEMPEL, da lahko nekomu pripadajo.... In prosim ne mi GOVORIT, da se zaradi poroke (kot razlog) odnos spremeni. Spremeni se takrat, ko veš kaj ŽELIŠ (če je to pač poroka, v redu - ne postavljaj pa pravila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moj prispevek motoristicni blaznosti.

Bil sem porocen kako leto in pol. Sedaj sem srecno locen. Zal je bilo tako, da se je zen(sk)a po poroki spremenila za 120% in me na vsak nacin hotela spremenit v pridnega mozicka - tisti, ki me poznate, veste, da to ni ravno najbolj v moji krvi.

Do poroke je prislo, ker je ona na vsak nacin to zelela, meni pa je bilo vseeno, saj sem povedal, da ce stvar ne bo sla, jo lahko iz hise vrzem, tudi ce sva porocena ali pa samo "hodiva".

Za poroko in locitev sem placal jaz (jebiga sami klosarji) - oboje skupaj me je prislo manj kot 50.000 SiT. Se pravi, da sem se kar v redu prisel skozi.

Addendum: Mogoce se bom se enkrat porocil - nic slabega ni v tem. Vsekakor pa bom naslednjic bolje premislil, kako in kaj.

Govoriil sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti spadaš med tiste, ki definitivno rabijo ŠTEMPEL, da  lahko nekomu pripadajo.... In prosim ne mi GOVORIT, da se zaradi poroke (kot razlog) odnos spremeni. Spremeni se takrat, ko veš kaj ŽELIŠ (če je to pač poroka, v redu - ne postavljaj pa pravila)

ak!

Ti pojma nimaš :idea: ! Saj jaz ne pravim, da je potrebno imet ŠTEMPEL, ali pa kaj podobnega. Samo, dokler nisi v "našem klanu", tudi modrovat ne moreš, kvečemu ugibaš lahko. Pa pa !

LP, matic

______________

gasaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zal je bilo tako, da se je zen(sk)a po poroki spremenila za 120% in me na vsak nacin hotela spremenit v pridnega mozicka - tisti, ki me poznate, veste, da to ni ravno najbolj v moji krvi.  

.

Kako iz "kure", narediš "kačo"? Tako, da jo poročiš! Šala!!! IZ svojih več kot 20-letnih izkušenj: po dveh porokah in dveh ločitvah, mi trenutno ne pride na misel nova poroka (ki je zame samo formalizacija nekega odnosa, lahko pa postane sila obremenjujoča zadeva za sam odnos). Vendar...dovolj sem star, da nikoli več ne rečem: NIKOLI. Če se mi jutri zgodi "strela z jasnega" in bom "čist notr padu", se mi lahko zgodi še tretjič. Načelno pa: poroka je preživela - naj živi ljubezen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, dej no, saj ni tako grozno..... Še jaz ne trdim, da se pa po poroki vse lepo konča!!!!!

Res še nisem probala, kako je po poroki, ampak če malo okoli sebe pogledam vidim tako srečne kot nesrečne pare vseh starosti. Vsak menda dobi to, kar sam hoče, si zasluži, si dovoli in sprejema....

Mogoče bom enkrat to celo doživela, čeprav (da vas ne bo več firbec matral) trenutno nimam še nobenih tovrstnih namenov..... :wink: :D :D :D 8) 8) 8)

Alla

(matrjedonsenlepdanbisecelomogočeporočilapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vi neporočeni meni o poroki in poporočnem življenju kot Rodetov Francl in njegovi o delanju in vzgajanju otrok :wink: :evil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vi neporočeni meni o poroki in poporočnem življenju kot Rodetov Francl in njegovi o delanju in vzgajanju otrok :wink:  :evil:  :)

Rodetov Franci še doda: ti se ne zgleduj po meni, ti me zvesto poslušaj in nebeško bo tvoje kraljestvo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

posplošeno po Maticu ;

Ljudje več tisočletij niso vedeli kaj zamujajo, ker se niso poročali.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja, več tisočletij ljudje niso vedeli, za kaj so prikrajšani. Dokler nečesa ne poznaš, ne moreš niti pogrešati. Ko pa nekaj imaš se zaveš, kako bi bilo žalostno, če tega ne bi spoznal in imel. Brez veze je modrovati ali poroka da ali ne. Vsak govori iz svojih občutkov, samo neumno je trditi, da je nekaj neumno, če tega nisi preizkusil.

Jaz osebno se po poroki nisem spremenila niti se ni spremenil Matic. Spremenilo naju je skupno življenje ne pa sam obred. Ampak obred mi je dal nek poseben občutek sreče, da simbolično, prav na ta dan pripadava drug drugemu za vedno. To je bil nepopisen občutek, ki ga ne moreš izraziti v besedah, samo občutiš ga lahko in jaz sem ga. Ker ga poznam, se še vedno vsako leto 14. julija z veseljem spomnim tega dne. Brez veze je tudi modrovati ali bova skupaj večno ali ne, vendar sem v zakon stopila z namenom, da tako bo in še vedno delam na tem in v to tudi verjamem, da tako tudi ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa dobro no ... a bom že končno izvedel kdo, kje in kdaj se ženi, da pridem na fešto???  :evil:

Midva z Maticem ponovno (upam) 14. julija 2034 če bova še živa in zdrava. Boš med družicami!!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!