Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Drugače pa ne moreš gledat tukaj na druge. A potem se tudi s kolesom ne boš nikoli peljala, če boš videla nekoga pasti. Ja vem, zdaj boš itaq pribila, da si prelena za na kolo :P

Zgleda, da je še en padel z bicikla in nima več energije za ponovitev ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlog je samo en, ljubezen, ni drugega razloga, da bi se poročil. Je pa res, da se sporoko marsikaj olajša(papirnte vojne).

Sem za poroko ampak samo pred matičarjem, na svetu ni ženske, ki bi bila toliko vredna, da grem zaradi nje v cerkev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na svetu ni ženske, ki bi bila toliko vredna, da grem zaradi nje v cerkev.

Tole sicer res ni najlepši poklon ženskam, je pa slišati izjemno možato in principielno.

Zase priznam, da na svetu ni cerkve, v katero bi se obotavljal stopiti, če lahko s tem izpolnim drobno željo pravi ženski. Ne glede na to, da sem patentiran pogan. Ampaq najbrž sem zato šlapa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlog je samo en, ljubezen, ni drugega razloga, da bi se poročil. Je pa res, da se sporoko marsikaj olajša(papirnte vojne).

Sem za poroko ampak samo pred matičarjem, na svetu ni ženske, ki bi bila toliko vredna, da grem zaradi nje v cerkev.

Ja beseda ljubezen ma več pomenov,odvisn kaj je zate ljubezen... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja beseda ljubezen ma več pomenov,odvisn kaj je zate ljubezen... :grim

Sem točno vedel katera se bo javila :yea1: Nekak tako bom rekel, tisti pomen, ki pride z leti, ne tista začetniška zaljubljenost, tisto ni nič. Meni enkaj takšnega, da se znata partnerja pogovarjat, se spoštujeta, se ne pri prvih problemih odtujita ampak jih premagata skupaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si vsaj slutu no...Ma me veseli,da vsaj enmu rojim po glavi :yea1:

Se hecam daj,neki moram pripomnit,čene nisem jst :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sicer res ni najlepši poklon ženskam, je pa slišati izjemno možato in principielno.

Zase priznam, da na svetu ni cerkve, v katero bi se obotavljal stopiti, če lahko s tem izpolnim drobno željo pravi ženski. Ne glede na to, da sem patentiran pogan. Ampaq najbrž sem zato šlapa :)

:trance_27_notworthy: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sicer res ni najlepši poklon ženskam, je pa slišati izjemno možato in principielno.

Zase priznam, da na svetu ni cerkve, v katero bi se obotavljal stopiti, če lahko s tem izpolnim drobno željo pravi ženski. Ne glede na to, da sem patentiran pogan. Ampaq najbrž sem zato šlapa :)

No si pa res dober, da bi to naredil za žensko. Jaz preko svojih načel ne grem. Sem imel pred leti "taščo", ki je hodila v cerkev, blizu takim ljudem ne grem več, ves čas neko posiljevanje z vero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No si pa res dober, da bi to naredil za žensko. Jaz preko svojih načel ne grem. Sem imel pred leti "taščo", ki je hodila v cerkev, blizu takim ljudem ne grem več, ves čas neko posiljevanje z vero.

Ma, nisem glih nek svetovni prvak v dobroti. Je pa res, da:



  • kljub vsej obilici žensk na svetu ne naletim ravno na vsakem koraku na eno, ki mi je pisana na kožo (in seveda kontra)
  • če imam srečo, da sem naletel na tako, me manj stane, če ugodim kaki njeni drobni muhi, namesto da bi izgubljeno blodil okoli in iskal drugo (ki bo itaq spet imela kako drugo muho)
  • sem v svojem lajfu uspešno povozil že toliko navidez življenjsko pomembnih principov, da raje skrbno pretehtam, preden si zastavim kakega novega
  • sem imel doslej kar srečo z izbiro tašč

Kakorkoli, če zadevo pretuhtaš, prideš do manj spektakularnega, a bolj realnega zaključka: tudi če na prvi uč zgleda, da nekaj počnem "za žensko", v enaki meri to počnem tudi zase. Klasični moški prasec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No si pa res dober, da bi to naredil za žensko. Jaz preko svojih načel ne grem. Sem imel pred leti "taščo", ki je hodila v cerkev, blizu takim ljudem ne grem več, ves čas neko posiljevanje z vero.

Dear aero,

v takšnih primerih preučiš dotično vero in ji (v tem primeru) dokažeš, da bi se Jezus križal, če bi videl kaj počne in na kak način. Lahko se pa od takšne tašče tudi umakneš. Če je punca 'prava' (grazieschoen tatsujin Hanzo), tašča in vsi ostali, ki bi se namenili afnat in vtikat v vezo, hitro izpadejo iz kadra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dear aero,

v takšnih primerih preučiš dotično vero in ji (v tem primeru) dokažeš, da bi se Jezus križal, če bi videl kaj počne in na kak način. Lahko se pa od takšne tašče tudi umakneš. Če je punca 'prava' (grazieschoen tatsujin Hanzo), tašča in vsi ostali, ki bi se namenili afnat in vtikat v vezo, hitro izpadejo iz kadra.

Ni pomagalo, brezupen primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :004

Viš, bi skoraj pozabil opaziti, da se danes malce cedimo :blush: Pa se dajmo, saj se že dolgo nismo. Allencija, kontra :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poroka danes ni več strošek, ampak že skoraj dobiček.

Daril se več ne daje, ker ima že vsak vse, zato raje dajajo denar, pa tudi darila v protivrednosti odtehtajo cca 4000€,

kolikor v grobem stane poroka, ali pa je vrednost daril, če na poroko pride cca 70 svatov.

Če si tradicionalna oseba, potem se ne sprašuješ kaj dosti o razlogih za poroko.

Zvezo na ta način le dokončno potrdiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipično moška :lol: :zzz:

kje??

kako??

madonca snoopy dj bod mal bolj zgovoren,od kdaj pa jezika šparaš :D ne mormo ti misli brat :kva2: :naughty: O:-) O:-) :whistle:

Razlog za poroko, za vsakega drugač...definitivno pa žal ljubezen ni dost. Prej je potreben nek zdrav odnos med dvema. To si zarad mene razlagajte po svoje. Zame je zdrav odnos, zaupanje,razumevanje,medsebojna pomoč,potrebe,sreča in seveda tudi ljubezen. :wub:

Naj - prej je da sta oba zdrava... potem pa vse ostalo... potrebna ,sveče in seveda tudi ljubezen

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri verskih blaznežih. Ne štekam ljudi, ki se poročajo zarad otroka.

Ja pa se zaščitite,če nočete otrok.A vas kdo sili da pumpajte,pejdte eno postajo prej dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa se zaščitite,če nočete otrok.A vas kdo sili da pumpajte,pejdte eno postajo prej dol...

Ok, v primeru, da zanosiš, kaj si tut taka, da je obvezna poroka al kaj? Lah mam 10otrok pa se zato ne bom zarad njih poročil ampak če se bom se bom zarad sebe in ljubezni, preden bom šel delat otroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sva že stara z mojo in mogoče niso najini razlogi pomembni, vendar bom pojasnil zakaj se je nama poroka zdela pomembna:

1. žur, žur, in še 1x žur (pr nas so tudi en dan prej tradicije "kolon"(šranga.etc..), ki je tudi velik žur

2. dodatna potrditev ljubezni

3. obred-obredi so pomembni pri raznoraznih zadevah in pomenijo dodatno zavedanje pomembnosti dogodka (takrat se zavedaš, da sta oba v centru pozorrnosti in začneš dobivati občutek, da je ta korak res nekaj pomembnega)

4. urejena dokumentacija

5. niti ni več pomembno, kaj lahko napišem pod točko 5. Mi2 sva na najini poroki skrajno uživala, se zabavala, se gledala v oči in plesala, skratka občutek ljubezni in pripadnosti je bil na višku.

p.s. Pa četudi se par ne poroči, naj si pripravi en žur, ki simulira podoben obred, ker ga sigurno nikoli ne bo pozabil, tako kot mi2 ne najine poroke. Še vedno imava vsako leto žur na ta dan. (zanimivo, v glavnem vedno na morju) In vsakokrat povabiva kar nekaj novih prijateljev, ki jih pač tisto leto spoznava na morju. Včasih pa prileti mimo celo kak kamerad ali par, ki sva jih spoznale pred leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sva že stara z mojo in mogoče niso najini razlogi pomembni, vendar bom pojasnil zakaj se je nama poroka zdela pomembna:

1. žur, žur, in še 1x žur (pr nas so tudi en dan prej tradicije "kolon"(šranga.etc..), ki je tudi velik žur

2. dodatna potrditev ljubezni

3. obred-obredi so pomembni pri raznoraznih zadevah in pomenijo dodatno zavedanje pomembnosti dogodka (takrat se zavedaš, da sta oba v centru pozorrnosti in začneš dobivati občutek, da je ta korak res nekaj pomembnega)

4. urejena dokumentacija

5. niti ni več pomembno, kaj lahko napišem pod točko 5. Mi2 sva na najini poroki skrajno uživala, se zabavala, se gledala v oči in plesala, skratka občutek ljubezni in pripadnosti je bil na višku.

p.s. Pa četudi se par ne poroči, naj si pripravi en žur, ki simulira podoben obred, ker ga sigurno nikoli ne bo pozabil, tako kot mi2 ne najine poroke. Še vedno imava vsako leto žur na ta dan. (zanimivo, v glavnem vedno na morju) In vsakokrat povabiva kar nekaj novih prijateljev, ki jih pač tisto leto spoznava na morju. Včasih pa prileti mimo celo kak kamerad ali par, ki sva jih spoznale pred leti.

1. dobro napisano

2. povabita me na žur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sva že stara z mojo in mogoče niso najini razlogi pomembni, vendar bom pojasnil zakaj se je nama poroka zdela pomembna:

1. žur, žur, in še 1x žur (pr nas so tudi en dan prej tradicije "kolon"(šranga.etc..), ki je tudi velik žur

2. dodatna potrditev ljubezni

3. obred-obredi so pomembni pri raznoraznih zadevah in pomenijo dodatno zavedanje pomembnosti dogodka (takrat se zavedaš, da sta oba v centru pozorrnosti in začneš dobivati občutek, da je ta korak res nekaj pomembnega)

4. urejena dokumentacija

5. niti ni več pomembno, kaj lahko napišem pod točko 5. Mi2 sva na najini poroki skrajno uživala, se zabavala, se gledala v oči in plesala, skratka občutek ljubezni in pripadnosti je bil na višku.

p.s. Pa četudi se par ne poroči, naj si pripravi en žur, ki simulira podoben obred, ker ga sigurno nikoli ne bo pozabil, tako kot mi2 ne najine poroke. Še vedno imava vsako leto žur na ta dan. (zanimivo, v glavnem vedno na morju) In vsakokrat povabiva kar nekaj novih prijateljev, ki jih pač tisto leto spoznava na morju. Včasih pa prileti mimo celo kak kamerad ali par, ki sva jih spoznale pred leti.

vsak razlog je dober za žur. :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. dobro napisano

2. povabita me na žur trance_25_naughty.gif

01.08. vsako leto na relaciji od Paga do Hvara, odvisno kje pač kampirava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, v primeru, da zanosiš, kaj si tut taka, da je obvezna poroka al kaj? Lah mam 10otrok pa se zato ne bom zarad njih poročil ampak če se bom se bom zarad sebe in ljubezni, preden bom šel delat otroke.

Pa nisem pristaš,da se moreš poročit,pač se 2 odločta pred otrar gresa-če se kasneje ločita se in kaj...

Ja pa sej več manj se poročijo,ker pride otrok,malo kjeri kr na lepe oči gre pred oltar,a ni res - ne vem.Sedaj pa moda,da se ne poročajo in če se nočejo se pač nočejo.En strošek pol manj,če se ločita in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisem pristaš,da se moreš poročit,pač se 2 odločta pred otrar gresa-če se kasneje ločita se in kaj...

Ja pa sej več manj se poročijo,ker pride otrok,malo kjeri kr na lepe oči gre pred oltar,a ni res - ne vem.Sedaj pa moda,da se ne poročajo in če se nočejo se pač nočejo.En strošek pol manj,če se ločita in pika.

Ko se dva odločta poročit se poročita, otrok tu nima veze-zame. Če bi se z eno poročil se ne b takrat ko bi bila noseča ampak prej ali pa kadarkoli kasneje, če bi mi bilo do tega, ne pa da je otrok razlog za poroko.

Ma sej se ne poročiš zarad otroka...ni na lepe oči, če ni noseča ampak je zaradi nekih čustev...ne rečem, da ni na kmetih tako, da začnejo kake stare mamce obsojat češ imata otroka poročena pa nista in potem marsikdo podleže pritiskom in je poroka le zaradi starin. Ampak tako je v krogih ljudi, ki so ostali v praveku.

Pa na občini do zdaj še nikoli nisem videl oltarja.....

Ne poročajo se tudi zato, ker nimajo denarja, ker ceneje prideš čez življenje,če si kot samohranilec...

Popravljeno . Popravil aero
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!