Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

... pa dobro no ... a bom že končno izvedel kdo, kje in kdaj se ženi, da pridem na fešto???  :evil:

Midva z Maticem ponovno (upam) 14. julija 2034 če bova še živa in zdrava. Boš med družicami!!!! :P :P :P

Ma daj. Saj ni treba lih do zlate čakat. Saj lahko tut že a srebrno aj zrihtata. To bo pa že 14.7.2009. Menda nas ne bosta pustila čakat še celih 32 let z žurko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nečesa ne poznaš, ne moreš niti pogrešati.

Se strinjam v celoti.

Ko pa nekaj imaš se zaveš, kako bi bilo žalostno, če tega ne bi spoznal in imel.

Ali obratno. Žal ti je, da si to storil.

Brez veze je modrovati ali poroka da ali ne.

Zakaj izpodbijaš svoje izjave? Po tej logiki ti je popolnoma vseeno, a si poročena ali ne.Zakaj si potem omožila?

Vsak govori iz svojih občutkov, samo neumno je trditi, da je nekaj neumno, če tega nisi preizkusil.

Spet se strinjam (v splošnem). A vendar - zakaj potrebuješ potrditev institucije? Ali ti partner zato pomeni več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ali obratno. Žal ti je, da si to storil". - Kakor komu, meni ni in bi še enkrat ravnala enako, ker imam dobre izkušnje.

"Zakaj izpodbijaš svoje izjave? Po tej logiki ti je popolnoma vseeno, a si poročena ali ne.Zakaj si potem omožila?" - Na splošno je brez veze modrovati, ker vsak govori zase. Omožila sem se, ker sem tako čutila in si želela.

"Spet se strinjam (v splošnem). A vendar - zakaj potrebuješ potrditev institucije? Ali ti partner zato pomeni več?" Ne pomeni mi niti več niti manj. Veliko mi pomeni že občutek, da nosim njegov priimek in da sem tudi uradno njegova žena. Nekateri pravijo, da je to banalnost, vendar meni ni, meni ogromno pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, saj še razložit ne znam kwa pravzaprav mislim....  

Vem sam, da nisem fan porok, niti tujih, kaj šele svoje..... :

AD1: no comment... :twisted: :D

AD2: zanikanje.... je dejanje odobravanja.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko modrovanja v tej temi, da se ti zmeša. No, ker so se me kar nekajkrat tukaj sposodili (Dada, Gregs), bom še jaz svoje povedal.

O lepoti poroke nima smisla govoriti, ker "imajo vsake oči svojega malarja". Govoriti, da ni lepo , ali pa da je to razmetavanje denarja, je brez veze, ker zapravljaš toliko, kolikor ti drugi financirajo, ali pa kolikor ti mošnjiček dovoli.

Drugače pa, ko si enkrat poročen, res čutiš neko pripadnost partnerju, ketere drugače ne čutiš nikoli. Eno je prva zaljubljenost, ko kemija dela čuda, potem je pa tisto, kar VI, ki niste porečeni, NE MORETE vedeti. To je tisto čarobno.  

No, vidite, zato probajte, pa boste videli.

Ja, Matic, malo smo si te pa res sposodili... a je bila obraba prevelika?! :twisted: :D

Drugace pa: tako lepo si povedal, da bi tudi tebe porocil.. upppssss... a ne, imas isto stvar med nogami, pa potem ne pride v postev.... :twisted: :twisted: :twisted: :D Sta pa z Dado res fletna.. razmisljanje na istem nivoju... to mi je vsec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, saj še razložit ne znam kwa pravzaprav mislim....  

Vem sam, da nisem fan porok, niti tujih, kaj šele svoje..... :

AD1: no comment... :twisted: :D

AD2: zanikanje.... je dejanje odobravanja.... :D

Ti kar upaj...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem že napisal: ti življenje obračaš, življenje te pa obrne. čisto tako je bilo. ne pravijo mi zastonj, da sem jaz že popil tisti alkohol, ki ti je v življenju namenjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AK !

Ali ti res ne razumeš, ali si tako usekan proti nežnemu spolu, ali pa se jih celo bojiš?

Midva z Dado NIKOGAR NE SILIVA V POROKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bi pazljivo prebral vse stavke, pa jih očitno nisi, bi razumel, da midva praviva samo, da nama nič ne manjka, ker sva poročena. Dejstvo pa je, da tudi vse to kar midva imava, NE BI mogla ustvariti, če se ne bi razumela, oziroma, če se ne bi v življenju podpirala. Z jamranjem nikamor ne prideš.

Sicer pa, brez veze. Ti to očitno ne boš nikoli razumel.

Žal mi je, da sem sploh kakšno rekel na to temo. Sorry!

Ne bom več.

Ključ, da zaklenem usta, pa koj vršt v smeti. ---> LOGOUT !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ti res ne razumeš, ali si tako usekan proti nežnemu spolu, ali pa se jih celo bojiš?

Če bi pazljivo prebral vse stavke, pa jih očitno nisi, bi razumel, da midva praviva samo, da nama nič ne manjka, ker sva poročena. Dejstvo pa je, da tudi vse to kar midva imava, NE BI mogla ustvariti, če se ne bi razumela, oziroma, če se ne bi v življenju podpirala. Z jamranjem nikamor ne prideš.

Sicer pa, brez veze. Ti to očitno ne boš nikoli razumel.

Žal mi je, da sem sploh kakšno rekel na to temo. Sorry!

Ne bom več.

Ključ, da zaklenem usta, pa koj vršt v smeti. ---> LOGOUT !!!

Exactly my point, Matic, ne sekirej se, jest sem teoretičarjem že napisou en post, preživel, ostalo pa vidiš, mislim, da bolj v tri dni trobijo, vsak svojemu prav naproti.

Sploh pa, koliko nas je med motosvetovci, ki zadevo lahko iz lastnih izkušenj napišemo? Ostali pač teoretizirajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa dobro no ... a bom že končno izvedel kdo, kje in kdaj se ženi, da pridem na fešto??? :evil:

Ne ti pol govort, da ne spremljaš in bereš te

teme. :twisted: :twisted: :wink:

A bi kdo napisal še kakšno pozitivno stvar poroke. Prosim, da tisti, ki ste jo izkusili in ste srečno poročeni.

Jaz bom zagotovo enkrat poskusil tudi na lastni koži, vendar ne vem še kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla!

Ne ga biksat. Pa tko se Gregsov trudi okol tebe. Posveti se mu čimbolj, ne bo ti žal. VERJEMI !!! :?:

Saj bi se mu posvečala, če ne bi skoz za računalnikom visel! :(

No, ampak tisto s poroko se pa pri meni tako dnevno menja (pač odvisno od razpoloženja), ampak to še vedno ne pomeni, da se bova že letos poročila..... :wink: :D :twisted:

No, sploh pa, kaj se ve kaj prinese jutri..... (ali pa pojutrišnjem) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S srečo in srečno poroko in podobnimi stvarmi je tako kot z zdravjem.

Ko ga imaš, se ti to zdi samoumevno, ko pa zboliš, ugotoviš kako je zdravje dragoceno.

Zato smo vsi srečno (bolj ali manj) poročeni tiho in prepuščamo teoretičarjem razglabljanja o bistvu žitja in bitja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, odgovor poznaš ti.

Jaz se ta trenutek ne morem poročiti, ker sem že, si pa zato ti prost ...

Torej, kdaj in kam naj pridem... :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!