Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Kdo ve........ :roll:  :roll:  .....če bojo vsi pogoji izpolnjeni, zakaj pa ne... :wink:  :D  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  

Alla

Pogoji.....a se tuki kakšni pogoji po tanovem postavlajo........madona se vid,d sem čist izven ....ajme ajme

U mojih časih je šlo to drgač......ma sej sem o tem že pisal.....sam ne vem več kje.....kao neko osvajanje al neki tazga hahahahaaa :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom poskusila malo na Gregsa pritisnit, mogoče se pa lahko še letos poročiva, pol boš pa taprvi povabljen..... :D  :D  :D  :D  

Alla

... se pravi ... jutri gresta na generalko. potem pa ... sporočita, kdaj in je bo fešta ... :P

BTW: ... in Gregs po stari dobri navadi verjetno o tem še nič ne ve ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa še nekaj ... trenutni rezultat ankete je 33% za poroko ... kar se sklada z % motosvetovk ... čudno in zanimivo ...  :lol:

od kod pa tebi podatek o procentu motosvetovk? Sicer pa to ne more bit relevantno, ker jst sploh še nisem glasovala. Torej je moral bit tut kak tip ZA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve.  .....če bojo vsi pogoji izpolnjeni, zakaj pa ne...

:shocked!: :shocked!: :shocked!:

Pogoji?! Kaksni pogoji?! Poroka?! Kaksna poroka?! A moram kaj vedeti?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shocked!: :shocked!: :shocked!:

Pogoji?! Kaksni pogoji?! Poroka?! Kaksna poroka?! A moram kaj vedeti?!  :twisted:

Ne, ne, Gregsi, ti kar naprej pančkaj.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, tebe je server tam doli v Velenju kar avtomatsko štel ZA, ti ni treba nič glasovati. :wink:  :)

Zakaj že? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, tebe je server tam doli v Velenju kar avtomatsko štel ZA, ti ni treba nič glasovati. :wink: :)

Zakaj že? 8)

... morda zato, ker so ogrevane ročke zakon? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa obratno? Moja stara dva sta poročena 25 let pa v vsem tem cajtu nista živela skupaj neprekinjeno več kot 3 dni.
:?: :?: :?:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 15. leta sem živela z mamo in je fotr hodu "na obisk", potem pa pri fotru in od takrat mama hodi "na obisk". Je... ga. Kr funkcionira.

Valda.....on nje ne posluša kako cel dan sitnari......ona njega kako cel dan smrči,prdi,riga in preklinja.......... :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 15. leta sem živela z mamo in je fotr hodu "na obisk", potem pa pri fotru in od takrat mama hodi "na obisk". Je... ga. Kr funkcionira.

Valda.....on nje ne posluša kako cel dan sitnari......ona njega kako cel dan smrči,prdi,riga in preklinja.......... :D :D :D :D :D :D

Idealen zakon.... :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poroka, ni govora razen če podpiše predporočno pogodbo

PS.: keshpička

Drugače je poroka kr vredu fešta sam nekatiri jo imajo za potrditev ljubezni al pa da folk ne teži da so otroc nezakonski:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa da folk ne teži da so otroc nezakonski:

Mislim, da so ljudje danes to že prerasli in se ne obregujejo več v to. Morda še kje na vasi kakšna stara tercialka zmajuje z glavo, vendar mislim, da je bolj osamljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!