Skoči na vsebino

Kymco MXU 250


Roky994

Priporočene objave

Lp imam Kymco mxu 250 pa me nekaj zanima.. Ko se peljem gre lepo pol pa kr naenkrat crkne.. in to na vsakih neki kilometrov potem pa počakam 5 min pa vžge kot nič in dela vse normalno... Potem pa spet čez par KM..

Bi kdo vedel kaj je narobe ?? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp imam Kymco mxu 250 pa me nekaj zanima.. Ko se peljem gre lepo pol pa kr naenkrat crkne.. in to na vsakih neki kilometrov potem pa počakam 5 min pa vžge kot nič in dela vse normalno... Potem pa spet čez par KM..

Bi kdo vedel kaj je narobe ?? :? :? :? :?

mogoče je diza zapacana, in malu bencina dobiva, ko ga zmanka pa crkne. medtem cajtm ko ti čakaš 5 minut se pa spet napolne.

v glavnem probej razdrt forgazar pa dize spucej.

evo manual za ferg če ti kej pomaga .)

MXU250_cap05__imp_alimentazione_.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je diza zapacana, in malu bencina dobiva, ko ga zmanka pa crkne. medtem cajtm ko ti čakaš 5 minut se pa spet napolne.

v glavnem probej razdrt forgazar pa dize spucej.

evo manual za ferg če ti kej pomaga .)

Hvala, bom pogledu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Am, men se je na ATV-ju na "nategnla" ketna in zdej kaj narest ? Pri močnejšem pospeševanju clo preskoč :blink: . Zdej a skrajšat ketno, al se da nategnt, nism še nč gledu, sam me zanima če je že kdo meu kšn tak problem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej sem imeu isti ATV in je šel po števcu tam okoli 85. Pri cca 5000 km mi je šel pogonski jermen takrat je šel tm okoli 70km/h, nikoli pa nisem imel probleme z verižnim prenosom. Glede na to kaj se ti dogaja in koliko časa je stal bi bilo potrebno narediti en servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej sem imeu isti ATV in je šel po števcu tam okoli 85. Pri cca 5000 km mi je šel pogonski jermen takrat je šel tm okoli 70km/h, nikoli pa nisem imel probleme z verižnim prenosom. Glede na to kaj se ti dogaja in koliko časa je stal bi bilo potrebno narediti en servis.

1. servis je biu narejen pred 100km, ampak takrt tega še ni blo... Doma smo vozil tut prikolco in se je zgleda nategnila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem zamenjavo verige, kajti pretegnjena veriga lahko poškoduje verižnike ( zobnike). V tem primeru je škoda bistveno večja kot takojšna menjava verige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!