Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

moto zbor stabkovci letos!In pri mojmu kolegu v garaži.

Cvičkar na čimhitrejše okrevanje in na še prejšnje snidanje.

post-19851-1218484477_thumb.jpg

post-19851-1218484964_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav te ne poznam, ti želim čimprejšnje okrevanje.

Pri toliko dobrih željah ti bo sigurno uspelo :grupni:

Popravljeno . Popravil MotoGuzzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav te ne poznam, ti želim čimprejšnje okrevanje.

Pri toliko dobrih željah ti bo sigurno uspelo :grupni:

se pridružujem besedilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dajmo mali, pa hitro, preden začne kdo še v to temo srat :P če pa obiski punc tkole pomagajo, pridem prec :yes: , sam da boš hitro spet na nogah, z vso svojo dobro voljo in vztrajnostjo, ki ti je tudi zdaj gotovo prišla prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ga ne poznam. Iz slik pa sem si ustvaril vtis, da je kot Pilko svoje dni. Živi za motor in z motorjem.

Drži se, pa se čimprej pozdravi. Golica čaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral veselo novico, da si se prebudil..... Drž se !!!

Od kje pa teb ta informacija? Po zadnjih (iz prve roke) je še vedno v komi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat se še ni prebudil...ampak dajal znake minimalne..res da je samo pri meni..pač ko sm bla js pr njem..na pol odprl oči vendar jih je kmalu zaprl nazaj..ker ga je že to toliko utrudilo...še vedno je v komi...res da je podzavestno me slišal in rahlo stisnil prste...nazaj je zaspal..upajmo pa da se res prebudi kmalu in da ga boste lahko prišli svi obiskati ker vas bo vesel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravniki so rekli da je njegovo stanje zelo resno in da se naj prehitro ne veselimo..je pa spodbudno to da občasno trzne ...držimo pesti za našga cvičkarja...ko pa se bo res dokončno prebudil iz kome vam tle v tej temi tudi to napišem..in hkrati tudi naprošam vse da naj ne verjamejo nekim neumnim govoricam ker so me že tudi klicali domov da mi je brat .u...... in marsikej...če že kdo piše karkoli naj prvo informacije preveri iz prve roke...to mislim tudi za druge osebe nasploh na tem forumu..in za stvari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se cim prej zbudis iz kome, da se bomo lahko se veckrat sreceval na zborih in parkiriscih sredi noci, kot takrat, ko si sel iz Zadra. Veliko srece pri okrevanju ti zeliva oba z zeno. Se vidimo LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajmo Cvičkar wstat bo treba, je treba še dosti prevozit, spit, pljunit, ter sploh in oh se naučit........

post-5241-1218523949_thumb.jpg

post-5241-1218524001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar ... držim ti pesti :OK: in da se kmalu zopet srečava kje na cesti in kakšno rečeva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral veselo novico, da si se prebudil..... Drž se !!!

Serbus!

Danes je biu moj brat pri njemu, punca njegova, sestra Gabrijela in oče in mama. Ni se še prebudu iz kome, je pa reagiral, pri sestri je celo odprl oči, punco prijel za roke, ampak nato nazaj zaspau. Upam, da se jutri že zbudi! :naughty:

LP!

Vesna

MK PEKLENE OSE

brat se še ni prebudil...ampak dajal znake minimalne..res da je samo pri meni..pač ko sm bla js pr njem..na pol odprl oči vendar jih je kmalu zaprl nazaj..ker ga je že to toliko utrudilo...še vedno je v komi...res da je podzavestno me slišal in rahlo stisnil prste...nazaj je zaspal..upajmo pa da se res prebudi kmalu in da ga boste lahko prišli svi obiskati ker vas bo vesel...

zdravniki so rekli da je njegovo stanje zelo resno in da se naj prehitro ne veselimo..je pa spodbudno to da občasno trzne ...držimo pesti za našga cvičkarja...ko pa se bo res dokončno prebudil iz kome vam tle v tej temi tudi to napišem..in hkrati tudi naprošam vse da naj ne verjamejo nekim neumnim govoricam ker so me že tudi klicali domov da mi je brat .u...... in marsikej...če že kdo piše karkoli naj prvo informacije preveri iz prve roke...to mislim tudi za druge osebe nasploh na tem forumu..in za stvari..

Lepo, da slišim vsaj nekaj pozitivnih novic o tebi Cvičkar. Jaz in moja družina držimo še naprej pesti zate.

Gabry drži se, tudi na tebe in tvoje starše mislimo.

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar: Upam da se boš zbudil na današnji dan-kot jaz pred 6leti....

Pa naj ti prvi dnevi "novega" življenja ne bodo prehudi. Res je da sem jaz bil v umetni komi 3 tedne, samo ko pomislim kaj se mi je dogajao 4 teden :headbang: (prvo noč so me hotli dan nazaj v umetno komo)

Vsem pisočim (predvsem pa tistim ki ste ga osebno poznali) v tej temi pa polagam na srce. NE POZABITE GA!!!!!!! (tudi mene niste pozabili :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!