Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

:yea1: :yea1: :yea1:

izredno lepa novica!!!!!

veseli vsi, res veseli !!!!!

drž se stari!

da ozdraviš ti želijo sosedi Škorpijoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga ne poznam osebno, a to nima veze. Želim mu čimhitrejše okrevanje. Drž se in korajžno naprej!!!

+1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga ne poznam osebno, a to nima veze. Želim mu čimhitrejše okrevanje. Drž se in korajžno naprej!!!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajmo Cvičkar wstat bo treba, je treba še dosti ..........pljunit

IMG_0067.jpg

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo jih je iz pravega testa

in ko se te primerja s Pilkotom :worship: :worship: :worship:

nekateri vemo in razumemo

Malo jih ima dušo in srce za koza nostro

Zato... :)

Čez leto, dve boš v Poreču res rabil šotor .) ko bom jaz "moral" pit pivo :whistle: in se pogovarjat :whistle:

Zato, saj veš, gremo naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ga ne poznam osebno, a to nima veze. Želim mu čimhitrejše okrevanje. Drž se in korajžno naprej!!!

!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, je že teden od prometne našega Cvičkarja. Mnogi ga poznamo kot mladega motorista, ki je čudežno mnogo km delal s svojo malo singerco Yamaho 125. Neuničljiv, trpežen, "na hece" (ne Mutika?), nakajkrat je bil ob torkih pri nas v MB. Pri meni se je nekajkrat tudi oglasil in imela sva teme za razvijat... Obljubil sem mu skupno daljšo furo, kjer bi mu posodil mojega Dakarčka (takrat je mel še singerco). Jaz motorjev ne posojam! Pri Cvičkotu pa sem avtomatsko in spontano vedel, da je moj motorček varen v njegovih rokah. Če seštejemo koliko km je naredil v dveh letih (krepko čez 50 000) in kje je vse bil, sem prepričan, da ta nesreča ni mogla zmanjšati njegove ljubezni do potovanj.

Ko bo listal forum v času bolniške, bo mu lažje, ko bo videl koliko dobrih želja smo mu vsi sporočali.

Predlagam, da tukaj prilepite slike z njim, opišete dogodke z njim, mu zaželite dobre želje, (saj vsi veste kaj mislim) in, da nam čimprej prične sam odgovarjat...

Cvičko, drži se, na obisk pridemo nenadoma!

Dobra poteza, ataIBA.

Ja, Cvičko, dete drago, ni nas malo, ki občudujemo tvojo zagnanost in predano ljubezen do motoriranja. To, da te legende primerjajo s Pilkom, pove marsikaj. Menim pa, da gre še nekaj z roko v roki s tem - tvoj značaj in ta silna želja po druženju. Mene je najbolj fascinirala (in hkrati skrbela, priznam) vztrajnost, ko si se v Maribor s tisto svojo singerico, kot pravi ataIBA, pripeljal na naša torkova srečanja totekov, pa magari le za nekaj ur! Ja, radi smo se hecali in verjamem, da se bomo ponovno! In prav simpatično je bilo, ko si mi skrbno pošiljal sms-e, da si srečno prispel domov, saj si vedel, da me pot nazaj domov sredi noči, po vlagi in mrazu, zelo skrbi.

Sleherni dan mislim nate, čeprav nisem veliko za računalnikom, saj veš, tudi sama sem na bolniški; ko bom snela mavec (še tvoj podpis je na njem), boš ti že buden in potem bo le še vprašanje časa, ko te pridemo "čoporativno" obiskat, kot pravi MATjuška.

Gabry, zdrži. Skušam si predstavljat, kakšno obremenitev pomeni to stanje zate in za vajine starše. Vi ste tisti, z njegovo deklico vred, ki ga boste postavili na noge, zato bodi močna in verjemi, da nas je ogromno, ki vam z dobrimi željami stojimo ob strani. Če pa kdo kaj ugiba ali sprašuje, to pač spada zraven, zato se skušaj čim manj ozirati na to.

Cvičkar, uspelo ti bo!

:winkiss: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku sem mislil "Eh, še en mulc se je zabil." Ampak v tej temi, z vsemi temi fotografijami in opisi, in res srčnimi željami tistih posameznikov, katerih mnenje in obnašanje globoko respektiram, je še meni, egocentričnemu individualcu postalo jasno, da Cvičkar1 mora okrevat in preživet, ker je res model.

Zato tudi jaz zavpijem tja proti njemu - go, Cvičkar, go!, ne se pustit takim dogodkom!

Upam, da boš čimprej porihtan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj rabiš čim več podpore od domačih in nas, ki smo s tabo na drugi strani čarovnalnikov...

Upam, da ti prebirajo te naše vzpodbudne želje :worship: :worship: :worship:

Stari drž se in čimprejšnje okrevanje!!!

Čeladko MK Pussy Riders

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku sem mislil "Eh, še en mulc se je zabil." Ampak v tej temi, z vsemi temi fotografijami in opisi, in res srčnimi željami tistih posameznikov, katerih mnenje in obnašanje globoko respektiram, je še meni, egocentričnemu individualcu postalo jasno, da Cvičkar1 mora okrevat in preživet, ker je res model.

Zato tudi jaz zavpijem tja proti njemu - go, Cvičkar, go!, ne se pustit takim dogodkom!

Upam, da boš čimprej porihtan!

So, You're human after all? :whistle:

Cvičkar nima izbire, kot da se pobere. in zmaga. rehab bo dolg, ampak se splača. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale cvičkar je naredu tolk km. z onim čoperom ko jst nebom še leta :D živ norec si, drž se res si kita prava :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kak info.... Kako se ga nas Cvicko danes drizi :unsure: ?

:rolleyes: tudi jaz čakam na kako info kako je z našim Martinom :unsure:

Lp Bejba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fuck !

No nisem nč vedu ampak želim ti vse najbolš. Sej sm tud jest v bolnici, bova pa skup trpela. No tud jest pa cvičkar sva dost prepila pa morm rečt d je zlo v redu pa prijazen fant, pripravljen tud pomagat. Čimprej nazaj na motor, če to bereš pa drži se

RHonda a.k.a. DejaVu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!