Skoči na vsebino

MOTO oprema - ženska


MaH

Priporočene objave

Just now, Xebec said:

Aja še to:

jst vozim z želvo spodaj. Tist ščitnik za hrbet ki se not vloži se mi ni zdel prav zlo impresiven.

Hlače pridejo brez bočnih ščitnikov, dobil sem jih edino v Louisu, te pa mam noter. Se ne pozna nič na udobju.

Res je, ampak ta set pride z windstoperjem, ki je hkrati tudi nepremočjliva membrana (testirano), in pa še dodatno "zimsko" podlogo (brezrokavnik) in pol pač kombiniraš kokr ti paše.

Je pa odvisno od posameznika, jst sm jih že tam pri 18 vse vn pometu, še posebi če je bil sonce, pa dal spodaj kakšno plast več (običen bombažen puli, pulover), da je zrak bolje krožil, ker pod tistim windstoperjem se mi rado nabere vlage in švica za en ajmar, ker se nima kam odvajat.

Vse podpišem, delam sedaj enako, vključno z ločeno želvo. So se mi pa na hlačah res zgužvali tisti penasti bočni ščitniki in žulijo, praviš da se jih dobi v Louisu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, lucif3rka pravi:

Vse podpišem, delam sedaj enako, vključno z ločeno želvo. So se mi pa na hlačah res zgužvali tisti penasti bočni ščitniki in žulijo, praviš da se jih dobi v Louisu? 

https://www.louis.eu/artikel/revit-seesoft-rv01-hip-protector-pair/20019199?list=334742891&filter_article_number=20019199

če maš slučajno spravljene papirje od cunj poglej če pašejo not. Mislm pa da so tole edini ki jih delajo, se prav so univerzalni mogoče :hmm:

 

edit: v Beljaku sm zadnjič zadnji par dobil, tko da če misliš gor hodit osebno, prej poklič pa rezerviraj

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Xebec said:

https://www.louis.eu/artikel/revit-seesoft-rv01-hip-protector-pair/20019199?list=334742891&filter_article_number=20019199

če maš slučajno spravljene papirje od cunj poglej če pašejo not. Mislm pa da so tole edini ki jih delajo, se prav so univerzalni mogoče :hmm:

Oblika je dost podobna, izmerim doma če paše velikost. So pa noter samo sivi penasti, brez tega modrega dela. Hvala! Nisem niti pomislila, da bi lahko zadevo dobila nekje posamezno v prodaji.

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

Ne, predividevam pa da enako delujejo. Mrežica je mrežica, razn če ma čez joške kaj drugač narejeno :ras:

Ja, push up, namesto windstopperja :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, lucif3rka said:

Oblika je dost podobna, izmerim doma če paše velikost. So pa noter samo sivi penasti, brez tega modrega dela. Hvala! Nisem niti pomislila, da bi lahko zadevo dobila nekje posamezno v prodaji.

Imajo jih tudi v moto charliju v yTrstu.

Če mi poslikaš pa daš mero zraven grem lahko uč vržt...

Ps: tepe te pa zato, ker nagico furaš ...:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
On 6. 6. 2017 at 8:44 AM, lucif3rka said:

Vse obstaja, ampak vidim dva problema: Ženska moto oprema na že tako malem trgu kot je Slovenija... Verjamem, da se večini trgovin ne splača imeti na zalogi več kot dva modela. Kot drugo pa, sm že navajena, da povprečne cunje, ne samo moto, ki jih dobiš v štacunah, pač niso ble narejene za moje dimenzije, včasih ni lih fajn bit nadpovprečen :P

Od moto opreme imam specifično žensko le jakno, ker pač :boobies:, hlače so mi prekratke, prav tako škornji, rokavice in želva, zato so "moški" modeli. Tudi iz tega razloga imam tekstilno opremo, ker za usnje sploh ne upam pomislit, da bi našla primerno, udobno in varno velikost, moško pa zaradi oblin definitivno ne pride v poštev..

Že skoraj eno leto mimo, pa še vedno ni nove opreme :BUA:

Sicer je definitivno namen it par krogov čez bližnje in daljnje štacune, pa probat čimveč firm in modelov, ampak - lahko katera svetuje dvodelni kombinezon, usnje, tekstil, še najraje kak kombo z mesh, samo da je primeren za daljše okončine in pa hourglass postavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Snecer said:

prek neta kupiš pa je

Uf, hvala za idejo, sploh nism pomisnla na to. Pol pa itak vračaš dokler nekaj ni približno prav ane ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

Uf, hvala za idejo, sploh nism pomisnla na to. Pol pa itak vračaš dokler nekaj ni približno prav ane ;) 

Ne bi vedel, vse razen čelade (zdaj bi tudi čelado, ko nekoč menjam) sem preko neta naročil in je blo bp.

Ne vem zakaj bi vračala, pravo številko si izberi pa bo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

Ne bi vedel, vse razen čelade (zdaj bi tudi čelado, ko nekoč menjam) sem preko neta naročil in je blo bp.

Ne vem zakaj bi vračala, pravo številko si izberi pa bo ok.

Hja, zato ker je nemogoče izbrati pravo številko prek neta, pa če se še tolikokrat izmerim, s tem da večina sploh nima nekih natančnih dimenzij online, vemo pa, kolikšne so razlike med različnimi proizvajalci.  Žal moto oprema ni kondom, kjer imaš kvečjemu normalo pa XXL ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bila v Asu? Pejt tja in poišči Domna ali Matjaža. Moja je rabla podaljšane hlače... sprobala več različnih modelov Dainese, na koncu pa še preko neta izbrala barvo... čez 2 tedna so dobili, sprobala in kupila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

Pol se pa v lujza zapelji

https://www.louis.eu/service/filialen/louis-megashop-villach/62

te oblečejo in slečejo :)

pri jakni ne vem, kaj imaš za čarat, razen če si spredaj 100F

 

To na srečo ne, je pa vseeno precejšnja razlika med obsegom pasu in pa višje ali nižje, kar v praksi pomeni, da ali ne morem dihat, če že uspem zapet, ali pa vse opleta okoli pasu pa piha spodaj. Težave s problemi pač :lol1:

Louis je v definitivno v planu, kako je pa glede izbire Villach napram Grazu?

 

5 minutes ago, mladench said:

A si bila v Asu? Pejt tja in poišči Domna ali Matjaža. Moja je rabla podaljšane hlače... sprobala več različnih modelov Dainese, na koncu pa še preko neta izbrala barvo... čez 2 tedna so dobili, sprobala in kupila. 

Hvala za idejo, bomo šli na obisk :)  Kar sem obiskala do sedaj, niso bili preveč navdušeni nad idejo, da karkoli naročijo, če ne vzamem za zihr. V tem primeru naročim sama kje drugje, pa še cenejše verjetno, hvala lepa :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodim v Beljak, nekateri zaposleni znajo slovensk, se hitr zmenš. Morš pa poiskat tisto prodajalko(slovenko), ker ko prideš v štacuno te pustijo pri mir da gledaš kar ti paše, ne pa da ti že na vratih 4 posiljujejo kar je v akciji. Trgovina 10/10.

Ne vem kako je v Gradcu. Kar smo 1x debatiral pred štacuno je ponudba ista oz. enaka velikost trgovine.

https://www.louis.eu/service/filialen/die-louis-filialen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corduro zimsko jakno in hlače sem dobila. Kupljeno posebej......

Jeans dobiš podaljšane, brez problema, odvisno od znamke.

Usnjeno pa sem morala kupiti jakno in hlače posebej, različnih velikosti, ker so mi hlače prišle malo pod kolena. Oboje Dainese, hlače številko večje.

Je treba malo improvizirat........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lucif3rka pravi:

Uf, hvala za idejo, sploh nism pomisnla na to. Pol pa itak vračaš dokler nekaj ni približno prav ane ;) 

Jaz sem kupil zase, točno sem se pomeril in kupil pri FC moto. IXS kombi. Dimenzije so štimale. Vendar je bolje pomeriti, ker če nekaj oblečeš šele vidiš kako ti stoji, kako je usnje...skoči do Luisa, tam je nekoliko več izbire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, ki smo izvenserijskih mer, si ne moremo kupovati oblačil preko neta. :huh: Meni je v ramah vse preozko, če pa tam štima pa so ponavadi prekratki rokavi. Sem se že navadu, da moram oblačila osebno probati, po možnosti se oblečen usesti na motor in vidim kako kaj stoji/tiši. Zato je fajn v Louisu, ker imajo sredi trgovine moped, da se usedeš in probaš. Sem si enkrat od kitajcev naroču ene športne hlače max. velikost, mislim da vsaj enih 5XL. Jih dobim, sem prvo mislil da so se zmotli pa mi otroške poslali, pa gledam oznako pa vidim da so za mene. Če bi jih predelal, bi glih za eno hlačnico dobil iz njih. :headbang:

P.S.: Kaj tu gor imajo vse dekline 1,76cm? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Xebec pravi:

Hodim v Beljak, nekateri zaposleni znajo slovensk, se hitr zmenš. Morš pa poiskat tisto prodajalko(slovenko), ker ko prideš v štacuno te pustijo pri mir da gledaš kar ti paše, ne pa da ti že na vratih 4 posiljujejo kar je v akciji. Trgovina 10/10.

Ne vem kako je v Gradcu. Kar smo 1x debatiral pred štacuno je ponudba ista oz. enaka velikost trgovine.

https://www.louis.eu/service/filialen/die-louis-filialen

Mislim da je prodajalki ime Zdenka - super izkušnja kupovati  v Louisu Beljak) glede na naše prodajalne, nobenega posiljevanja z robo (kot npr. TC), prodajalka mi je sama rekla, da to in to pa ne bo o.k., četudi se je meni zdelo vredu in je bila zadeva dražja kot pa tista, ki sem jo kasneje na podlagi nasveta tudi kupil.

@luciferka, usedi se  avto in pojdi do Louisa - ne kupuješ nekaj za 50€ ali pa vsak teden kjer bi ti bilo vseeno tudi če bi se malo zafrknila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedla, da tolk moških kupuje ženska oblačila :huh:

 

BTW  Louis v grazu je večji, prostornejši, po mojih izkušnjah imajo več robe, kot v beljaku, kjer je vse nabasano, da se komaj premikaš med policami

Popravljeno . Popravil maxxa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maxxa said:

Nisem vedla, da tolk moških kupuje ženska oblačila :huh:

Moški in ženska oblačila imajo veliko skupnega ;)

Svojo boljšo polovico že celo leto vlečem do šivilije da ji po meri naredijo motoristične kavbojke s kevlarjem....

prejšnje leto mi je zatrjevala da so njene Versače čist verdu :headbang:

Ob dežju je prava burleska da si natakne dežni kombinezon, kot v filmu Stan in Olio :) Jaz igram Olia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!