Skoči na vsebino

MOTO oprema - ženska


MaH

Priporočene objave

Torej, da kar takoj preidem k bistvu. Sicer sem že iskala na forumu vendar nisem zasledila podobne teme.

K sodelovanju vabim predvsem motoristke ženskega spola in pa seveda tudi tiste moške, ki so svoji dragi sopotnici privoščili dobro motoristično opremo.

Imam namreč problem. Namen imam kupit usnjeno sport jakno in pa hlače, ki pašejo zraven (po možnosti z drsniki). Vendar sem iz dneva v dan bolj razočarana, ker tega pri nas ne dobim, oziroma nisem zasledila v kakšnih večjih količinah. So trgovine res tako slabo založene ali se meni samo zdi?! Ko gledam po internetnih straneh je še nekaj izbire, ko pa prideš tja pa katastrofa. V parih trgovinah imajo samo po ENO SAMO žensko jakno na zalogi. Vse ostalo je potrebno naročiti. Ampak, spet ni nujno, da ti bo pa tista "naročena" jakna bila prav... Seveda se zadovoljim tud z moškim modelom, ampak kaj hočem, če mi je najmanjša številka prevelika...

Hja, ker sem pa bolj pri izbirčnih sem si zaželela le določene barve (bela, siva in črna, ni važno v kakšni kombinaciji...).

Zanima me, kje ste ostale punce uspele (če sploh?) dobiti usnejno opremo. Je možna varjanta samo v Louisu? Italija... Kje drugje...?!

Če se pa tukaj gor zadržuje tudi kakšen trgovec, bom pa seveda vesela vsakih dodatnih informacij, kje se da dobiti žensko usnjeno jakno + hlače.

Čist simpl vprašanje...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej pod male oglase, je bila ravno včeraj oddan nov oglas za prodajo ženskega dvodelnega usnjenega kombinezona.......

sicer pa se strinjam, da je izbire malo.... ravno zato sem sama obupala, pa si ga dala zašiti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne iščeš na pravih mestih ;).No,kar nekaj opreme se da dobiti v Stari Gorici v Italiji,neka nova Dainese trgovina je menda nekje v Kozini ali okolici (koliko imajo ne bi vedel,ker še nisem bil tam), kar nekaj opreme imajo tudi v Sistiani (noter dela tudi ena dirkačica iz Kopra in zna Slovensko,drugače ti bo vsaj dala nasvet kje kaj dobiti),nekaj ženskih zadev,predvsem od Cloverja imajo v Udinah v Iperju, v najslabšem primeru se obrneš na Borkota,pa ti jo naredi po meri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, da kar takoj preidem k bistvu. Sicer sem že iskala na forumu vendar nisem zasledila podobne teme.

K sodelovanju vabim predvsem motoristke ženskega spola in pa seveda tudi tiste moške, ki so svoji dragi sopotnici privoščili dobro motoristično opremo.

Imam namreč problem. Namen imam kupit usnjeno sport jakno in pa hlače, ki pašejo zraven (po možnosti z drsniki). Vendar sem iz dneva v dan bolj razočarana, ker tega pri nas ne dobim, oziroma nisem zasledila v kakšnih večjih količinah. So trgovine res tako slabo založene ali se meni samo zdi?! Ko gledam po internetnih straneh je še nekaj izbire, ko pa prideš tja pa katastrofa. V parih trgovinah imajo samo po ENO SAMO žensko jakno na zalogi. Vse ostalo je potrebno naročiti. Ampak, spet ni nujno, da ti bo pa tista "naročena" jakna bila prav... Seveda se zadovoljim tud z moškim modelom, ampak kaj hočem, če mi je najmanjša številka prevelika...

Hja, ker sem pa bolj pri izbirčnih sem si zaželela le določene barve (bela, siva in črna, ni važno v kakšni kombinaciji...).

Zanima me, kje ste ostale punce uspele (če sploh?) dobiti usnejno opremo. Je možna varjanta samo v Louisu? Italija... Kje drugje...?!

Če se pa tukaj gor zadržuje tudi kakšen trgovec, bom pa seveda vesela vsakih dodatnih informacij, kje se da dobiti žensko usnjeno jakno + hlače.

Čist simpl vprašanje...

Hvala

MIslim, da je odgovor na tvoje vprašanje TSC LABA....

imajo, kar nekaj stvari tudi za nežnejši spol ....

Še LINK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIslim, da je odgovor na tvoje vprašanje TSC LABA....

imajo, kar nekaj stvari tudi za nežnejši spol ....

Še LINK!

+ TC Motoshop KLIK!

+ HMC Habat... KLIK!

(oba bližina BTCja)

usaj mi2 z bejbo sva tukej gledala... in našla kar nekaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zase kupila v Labi (TSC LABA), majo velik različnih modelov in številk... Do tja se zapelta pa poglejta mal... tud prodajalci so prjazni, ti nosi robo, ti pa samo probavaš... ne vem no, jest sm bla zlo zadovoljna tam... sicer hlač nism dobila, ker mi niso nobene sedle, ampk majo full,pa tko al tko mam ene iz cordure zej za prvo silo.

Drgač pa v Louisu se da tud velik dobit, maš jakne, hlače iz cordure, usnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bila v Labi in ko sem se že končno odločila za eno jakno (imeli so samo en model v treh barvah), pa ni bilo hlač :wacko: Šla sem še v Autocommerc in spet... samo 1 jakna.

V TC sem bila kakšen mesec nazaj, kjer so prav tako imeli samo 1 jakno zame pa še ta je bila v kombinaciji s tekstilom. Prav tako Habat, kjer so imeli dva modeli v dveh, treh barvah. Nobeden odgovarjal.

Na Kozini sicer je kar nekaj izbire, bolj slabo pa je s številkami, tako da je prodajalec rekel, da bo probal dobiti mojo številko.

V Pignolotu sem sicer bila v aprilu, kjer so mi lahko ponudili eno roza jakno :grrr Tja se mislim odpravit spet danes, venda vprašanje če ni zaprto zaradi počitnic, prav tako v Udinah. Mogoče kdo ve?

Se pravi, da mi ostanejo še Udine, Radomlje in Sistiana :)

Hvala za pomoč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tudi jaz imam problem. Ženske številke kombinezona za mojo velikost sploh ni, vsaj takrat ga ni bilo ko sem ga kupovala. Tako da nosim moški kombinezon št. 52 :unsure: .

Naši trgovci bi se lahko bolj potrudili, da bi tudi motoristke imele na izbiro toliko opreme kot motoristi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal si se malo pozno spomnila za nabavo kombinezona, ampak spet ne tako hitro obupat in predvsem ne nasedat da ženskih kombinezonov ne delajo, kot so meni zatrjevali nekateri trgovci :rolleyes: .... jest sem po parih zgrešenih nakupih pristal na dvodelnem ženskem kombinezonu Berik, kupila pa sem ga v Munchenu :) .... poglej še malo pri naših sosedih v Trstu, priporočam ti Mtechove ženske kombinezone .... malo pobrskaj v iskalniku kje se dajo dobiti (moto Charli .... ), Pignolo v glavnem drži samo Dainese ..

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa sploh nism imela problema z iskanjem ženskega usnjenega kombinezjona.. V louisu sem prvič k smo šli gor dobila vse.. usnjen črno-bel-siv (odsevno siv na hrbtu) zgornji del in prav tak spodnji del.. s kompletno zaščito, drsniki (na kolenih moraš sicer tiste za kolenčkat dokupit samo so za male pare)...je pa od Probikerja.. se mi pa zdi da je blo tudi kar nekaj drugih firm k so bli sicer malenkost dražji in so zgledali dobro.. se mi pa zdi da je blo zame ful izbire in tudi številk miljon.. le pri čevljah sem imela malo problemov k so mi za pol števlike preveliki samo manjših res ni bilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sodelovanju vabim predvsem motoristke ženskega spola in pa seveda tudi tiste moške, ki so svoji dragi sopotnici privoščili dobro motoristično opremo.

Dainese trgovina v Sistiani. 15 km iz Trsta v smeri Monfalcona po obalni cesti. Prodajalka Nena je naše gore list in je tudi sama motoristka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mahne Motoshop v Postojini - po meri. (včasih malo za počakat sicer :rolleyes: )

p.s.: a v hein-gericke nihče ne kupuje? raje v luisu k je še za piko več šrota?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bila v Labi in ko sem se že končno odločila za eno jakno (imeli so samo en model v treh barvah), pa ni bilo hlač :wacko: Šla sem še v Autocommerc in spet... samo 1 jakna.

V TC sem bila kakšen mesec nazaj, kjer so prav tako imeli samo 1 jakno zame pa še ta je bila v kombinaciji s tekstilom. Prav tako Habat, kjer so imeli dva modeli v dveh, treh barvah. Nobeden odgovarjal.

Na Kozini sicer je kar nekaj izbire, bolj slabo pa je s številkami, tako da je prodajalec rekel, da bo probal dobiti mojo številko.

V Pignolotu sem sicer bila v aprilu, kjer so mi lahko ponudili eno roza jakno :grrr Tja se mislim odpravit spet danes, venda vprašanje če ni zaprto zaradi počitnic, prav tako v Udinah. Mogoče kdo ve?

Se pravi, da mi ostanejo še Udine, Radomlje in Sistiana :)

Hvala za pomoč ;)

Inde Vransko-Spyke-naredijo po meri.......... Aja, pa Moto oprema v Murski Soboti, bi tud znala biti pravi naslov........Borko Miklavž pri Mariboru tud...............

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da nekje blizu Slovenske Bistrice ešiva nekdo prav motoristične jakne, kombinezone, hlače po naročilu in tvojih merah seveda, pa barvah tut.

mogoče bo kdo vedel naslov. bom pa probala še sama poizvedet telefonsko oz. naslov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno :yea1: Včeraj v Pignolu sem dobila zadnji dvodelni kombinezon. LAnski model, da ne bo pomote. Ampak je pa bila cena ugodna, pa še barve taprave :)

Me pa vseeno zanima, kako je s kombinezoni po meri? Cena verjetno ni prav nizka, poleg tega me pa zanima... verjetno ti ne morejo naredit kombinezon Dainese, Berik... po meri (razen v sami firmi seveda...). To je le neka znamka , ki jo ne moreš kar tako "kopirat"...

Hvala vsem za pomoč... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker s punco tud iševa kompletek, me zanima katero številko si iskala? Tko mal za referenco, da vidm kje majo kej in kje ne, da ne bova zastonj hodila. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno :yea1: Včeraj v Pignolu sem dobila zadnji dvodelni kombinezon. LAnski model, da ne bo pomote. Ampak je pa bila cena ugodna, pa še barve taprave :)

Me pa vseeno zanima, kako je s kombinezoni po meri? Cena verjetno ni prav nizka, poleg tega me pa zanima... verjetno ti ne morejo naredit kombinezon Dainese, Berik... po meri (razen v sami firmi seveda.. .) . To je le neka znamka , ki jo ne moreš kar tako "kopirat"...

Hvala vsem za pomoč... :OK:

brez afnanja je cena po meri šivanega kombinezona čisto primerljiva s ceno konfekcije (šrot izvzet)...sicer pa ti lahko dober mojster sešije čisto vse kar si izmisliš.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.racing.si/

http://www.inde.si/

....za tiste, ki niso pičeni na neke znamke.... na omenjenih naslovih verjetno lahko naredijo vse.... vsaj imob je včasih naredil vse v nulo tudi, če nisi bil po jus-u....

ampak malo pozabljamo na to, da tudi v slo znajo šivati kombinezone... a,ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.racing.si/

http://www.inde.si/

....za tiste, ki niso pičeni na neke znamke.... na omenjenih naslovih verjetno lahko naredijo vse.... vsaj imob je včasih naredil vse v nulo tudi, če nisi bil po jus-u....

ampak malo pozabljamo na to, da tudi v slo znajo šivati kombinezone... a,ne?

Borka je bilo treba na kolenih moledovati, če si želel kaj malo bolj sodobnega. Šet let nazaj se je bilo treba posebej pogajat za elastične všitke in perforacije. Izdelava je sicer kvalitetna, je pa stric velik pristaš "klasike" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdelava je sicer kvalitetna, je pa stric velik pristaš "klasike" :rolleyes:

leta naredijo svoje. meni ga je sešil l.85 po takratnih modnih zapovedih, nato ga nisem več potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker s punco tud iševa kompletek, me zanima katero številko si iskala? Tko mal za referenco, da vidm kje majo kej in kje ne, da ne bova zastonj hodila. :)

Jaz sem dobila kompet od Dainese št. 42. Medtem, ko bi je bila Alpinestars jakna št. 40 čisto prav. Tako da, nekje 40-42. Če si ni zamislila kakšne posebne barve in ni preveč zahtevna, potem mislim da bo kar hitro dobila... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!