Skoči na vsebino

MOTO oprema - ženska


MaH

Priporočene objave

Prosim za pomoč, kje iskati ženske kombinezone? in tudi kako je z izdelavo po meri?

Emporium! Ni da ni. sploh škorni so mmmmmm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovini za malo živali kupiš ovratnico v merkurju 2 m ketne pa jo prikleni za šparget :D

 

Če ti bo pa po dnevni skakala, pa skrajšaj ketno....  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovini za malo živali kupiš ovratnico v merkurju 2 m ketne pa jo prikleni za šparget :D

 

Tisti moški, ki mislijo, da ženska spada v kuhinjo po navadi ne vedo kaj bi (lahko) z njo počeli v postelji  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti moški, ki mislijo, da ženska spada v kuhinjo po navadi ne vedo kaj bi (lahko) z njo počeli v postelji  .)

Ne ne v spalnici je druga na postlo prklenjena  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato je MZ še kar samski :kva2: mam predlog, u Emporium boš mogu..... mislim jo pelat :P pol pa z vso opremo u postlo....

 

še kr ne vem, kje piše da sem samski?  :blush:

 

če je ta predlog zame Pajkic, potem je zgrešen..... ne maram po štacunah hodit :P

 

Zadnjič sem šel gledat neka oblačila zase, domov pa sem prišel z vrečko šrufov iz bauhausa  :lol1:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kr ne vem, kje piše da sem samski?  :blush:

 

če je ta predlog zame Pajkic, potem je zgrešen..... ne maram po štacunah hodit :P

 

Zadnjič sem šel gledat neka oblačila zase, domov pa sem prišel z vrečko šrufov iz bauhausa  :lol1:

bravo, tooooo, si že postlo sestavu :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za pomoč, kje iskati ženske kombinezone? in tudi kako je z izdelavo po meri?

 

Tako alpinestars kot dainese imata žensko kolekcijo. Dainese prodaja Autocomerce v mb in lj (trgovino in prodajalca v mb velikokrat pohvalijo) imajo pa tudi outlet v Kozini. Alpinestars prodaja Laba v lj. Po naročilu pa verjetno najbolj cost effective MBR (obstajajo tudi opcje pri dainese in še pri kakšni butični firmi ampak je konkretno dražje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako alpinestars kot dainese imata žensko kolekcijo. Dainese prodaja Autocomerce v mb in lj (trgovino in prodajalca v mb velikokrat pohvalijo) imajo pa tudi outlet v Kozini. Alpinestars prodaja Laba v lj. Po naročilu pa verjetno najbolj cost effective MBR (obstajajo tudi opcje pri dainese in še pri kakšni butični firmi ampak je konkretno dražje).

 

Hvala za odgovor. Pogledala sva že alpinestars v murski in labi pa nimajo izbire, dainese v mb ima 2 ali 3 kombinezone, rekel je tudi da nebo več imel ker ni zanimanja. v bs-u in tc-ju tudi trenutno ni izbire.. Najbolj je sedel alpinestarsov kombinezon ampak je zgornji del prevelik v ramah, hlače pa malo predolge... Tako da iščem nekoga ki bi naredil po meri ali popravil kombinezon po merah... Mbr bom sedaj kontaktiral, slišal pa sem tudi za "majdo"? iz vranskega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Pogledala sva že alpinestars v murski in labi pa nimajo izbire, dainese v mb ima 2 ali 3 kombinezone, rekel je tudi da nebo več imel ker ni zanimanja. v bs-u in tc-ju tudi trenutno ni izbire.. Najbolj je sedel alpinestarsov kombinezon ampak je zgornji del prevelik v ramah, hlače pa malo predolge... Tako da iščem nekoga ki bi naredil po meri ali popravil kombinezon po merah... Mbr bom sedaj kontaktiral, slišal pa sem tudi za "majdo"? iz vranskega?

a to za enodelc sprašuješ al kako?

ker v tc-ju se je dalo naročit od gimoto po meri kombinezon http://www.gimoto.com/search.aspx?lang=EN&c=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ne vem no, vprašanje je KJE DOBITI .... ?

 

Karitas, Rdeći križ ... mogoče. Pri mesarju nisem videl nič sličnega...

 

Odkar pa so Feničani pogruntali keš, ni več problem kupiti žensko moto opremo ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ne vem no, vprašanje je KJE DOBITI .... ?

 

Karitas, Rdeći križ ... mogoče. Pri mesarju nisem videl nič sličnega...

 

Odkar pa so Feničani pogruntali keš, ni več problem kupiti žensko moto opremo ;-)

..zna pa biti, da so naši trgovci še precej togi, kar se tega tiče. Da bi poiskali in naročili, kar stranka išče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... slečeš eno motoristko... pa imaš žensko opremo   :D

 

... drugače pa lajkam mausovo in HD-Dyna  izjavo  :D

 

... dobi se jo bolj težko... dnar pa čudeže dela  :D

 

Jest sem za svojo ženo usnje kupil pri Habatu na Šmartinki... če kej pomaga  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Pogledala sva že alpinestars v murski in labi pa nimajo izbire, dainese v mb ima 2 ali 3 kombinezone, rekel je tudi da nebo več imel ker ni zanimanja. v bs-u in tc-ju tudi trenutno ni izbire.. Najbolj je sedel alpinestarsov kombinezon ampak je zgornji del prevelik v ramah, hlače pa malo predolge... Tako da iščem nekoga ki bi naredil po meri ali popravil kombinezon po merah... Mbr bom sedaj kontaktiral, slišal pa sem tudi za "majdo"? iz vranskega?

Poskusi kaj skombinirat. Moja je kupila jakno od Spyke, hlačpa niso imeli primernih zanjo, tako, da je potem kupila od AS,predelava zadrge, da gre v pasu skupaj in to je to. Lp!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijamo že 2 strani pa še vedno ni niti enega osnovnega podatka kaj človek sploh išče. a je to usnjen, tekstilen, športen, toruing "kombinezon" ... enostavno človek napiše, iščem ženski kombinezon. in pol se verejtno čudi nad danimi odgovori. za pameten odgovor je treba najprej postavit pametno vprašanje. torej kaj točno želi kupit, v čem je problem pr gospodični, da ji nič ni prav (majhna in drobcena, visoka in vitka, xxxxxL itd.) 

ker na začetno vprašanje je res pravi odgovor, kot je napisal hd-dyna u mesnici!

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!