Skoči na vsebino

MOTO oprema - ženska


MaH

Priporočene objave

pred eno uro, tomash pravi:

Pozdravljene,

ima katera izkušnje z Louisovimi tekstilnimi oblekami Fastway Touring.  Če bi to bilo kolikor toliko vredu za dvakrat do trikrat na leto (za bolj hladne priložnosti) bi to nabavil za mojo sopotnico.  Tnx

Imam poletne  tekstilne hlače te znamke ...tudi iz Louisa. Nimam pripomb...le kolenske in bočne ščitnike sem pa sem morala dokupiti. V kolikor obstaja toplejša različica za nekajkratno uporabo na leto, bo verjetno zadostovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

čevlji, čevlji, čevlji... A je kak model čevljev, nizkih, ali pa usnjenih škornjev, ki so čez gleženj mehkej še gre, da so široki v prstih? Ker bohpomagi, predno jaz na nogah sprobam vse kar obstaja bom dobla orng glavobol :) 

Za silo imam ene staaaareeee usnjene, z debelim podplatom, niso pa prav motoristični. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz pa med 40-41 in ponavadi tudi za moškimi modeli pogledam. :) Pa tudi to ni ziher :P 

Popravljeno . Popravil Nja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj pravilen termin je unisex, pa ženski modeli z rožicami :P

V glavnem za mojo sva vzela unisex škorenj in ker je bila cifra prevelika (40), 38 pa premala sva dokupila vložek, ki zmanjša cifro za pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rožice...o bohpomagi. To pa res ne, so že malo na hlačah, pa je to zadosti, ampak JBG so ugodne iz druge roke in imajo tudi zračnik. :D 

  Na vložke sem pa pozabila. Ampak ne bo druge kot preizkušat na nogi xy čevljev. Noben drug kos opreme, niti čelade ni tolk težko nabavit kot čevljev.  Saj grem v petek malo pogledat v štacuno kaj imajo in če je kaj prav. Pri pohodnih vem, da kaj drugega kot Merrel niti pogledam ne, edine pašejo na nogo. Tule sem pa čist nevednež. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem naokoli. Neko naglavno ruto ali trak. Nekaj, da me lasje ne bodo jezili pod čelado  in kukali čez oči. Podkapa je poleti too much. Vse kar vidim je bscenter, pa so fantje in dekleta večkrat tako spljuvali njihov odnos, da raje ne bi šla tja. Kaj dame in gospodje uporabite? Al se moram naučit drgač čelado gor spravit? :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Nja pravi:

Iščem naokoli. Neko naglavno ruto ali trak. Nekaj, da me lasje ne bodo jezili pod čelado  in kukali čez oči. Podkapa je poleti too much. Vse kar vidim je bscenter, pa so fantje in dekleta večkrat tako spljuvali njihov odnos, da raje ne bi šla tja. Kaj dame in gospodje uporabite? Al se moram naučit drgač čelado gor spravit? :) 

 

:huh:

Cara Delevingne hair: See her best hairstyles and beauty ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez čelade boš v prekršku ...   :OK:

Samo šela ...   :blush:

230674.jpg.9cc6eba2a54bc2fa6e457465049188b3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Nja pravi:

Iščem naokoli. Neko naglavno ruto ali trak. Nekaj, da me lasje ne bodo jezili pod čelado  in kukali čez oči. Podkapa je poleti too much. Vse kar vidim je bscenter, pa so fantje in dekleta večkrat tako spljuvali njihov odnos, da raje ne bi šla tja. Kaj dame in gospodje uporabite? Al se moram naučit drgač čelado gor spravit? :) 

 

 

buff-ova jajca ki se dobijo pri nas so vredna pol k....vse preveč raztegljivo, naredi se guba ki potem tišči, al ti pa vse skupaj potegne tja kjer ni treba. od buff-a jih imam izključno samo še ko je mrzlo za okoli vratu in čez brado.

SA co. ima drugačen material, daš na glavo in ostane kjer je ko piksno vlečeš gor. vse brez šivov.

kupuj ko imajo akcije, buy 1 get 4 free za 10$ in podobno. 4 leta nazaj sem vzel 5 kom. malo so zbledeli od švica in pranja, funkcionalnost nespremenjena.

mogoče imam še kakšno zapakirano rezervo kje doma, samo vzorci niso lih....damski...pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, neki takega iščem, bufi, pa kot sam-a praviš. Saj jaz tudi nisem damska...Bohnedaj roza...razen, če je kaka rožca, slučajno imam na hlačak, ampak, če ne bi bilo lobanje, jih ne bi vzela :D . Povsem zadovoljna sem z mrtvaškimi glavami, modrimi, črnimi barvami. Samo NE ROZA in ne ameriške zastave, pa nič svetlikajočih se kamenčkov. No super, neki takega iščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Nja pravi:

Iščem naokoli. Neko naglavno ruto ali trak. Nekaj, da me lasje ne bodo jezili pod čelado  in kukali čez oči. Podkapa je poleti too much. Vse kar vidim je bscenter, pa so fantje in dekleta večkrat tako spljuvali njihov odnos, da raje ne bi šla tja. Kaj dame in gospodje uporabite? Al se moram naučit drgač čelado gor spravit? :) 

 

bs spluvali? pa nočem delat reklame, nikol mel problemov. Da slučajno ne mešaš z eno drugo firmo?

Kar se tiče las, bi ti zelo rad dal nasvet, res rad, no nekaj jih mam, ampak ko sem jaz mel lase so bile še čelade tipa NAVA :P

Vsekakor obstjajo fotke in ti celo lahko kako predočim.

ps. mam pa eno črno (moja moja) ,kjer je enaka procedura in dolgi postopki pred kako enodnevno vožnjo (plis pleti kitko ker če jo bom sama, bo dolga) do večdnevnih fur (hvala bogu mamo elastike, ki na vsakih 5cm lepo stisnejo čopek las)

In začuda ,čelada gre kul gor in dol.

Sedaj če te zanima kako je s čisto čelavo bučo, ja gre na glavo če je suha, če je mal vlažna je potrebno kr butat po šljemu v smeri navzdol, ker ti ne morš verjamit kok se to težko spravi na bučo.

3 dni stari lasje so mnogo bolj hvaležni in enostavni za nameščanje šljema na bučo. Še vedno pa velja, če se da naj bodo čimbolj suhi.

Brada, spljoh prvi drugi dan je pa tut živ kurac ko brusni papir...ampak sedaj sem že mal zašel iz teme :P

Z veseljem objavim kako fotko

kitka

vs

čelavost

vs

par dni stara čelavost itd..

pss. obstaja neka stara tema, ampak jo je potrebno poiskati, o puncah, čeladah in laseh

 

pred 1 uro, maus pravi:

:huh:

Cara Delevingne hair: See her best hairstyles and beauty ...

ista k jest, da ni moja sestra? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dami jaz zgoraj fotk ne vidim...SIcer sem težavco rešla s frizerjem, kar so pa micno daljši lasi, bodo pa s trakom oz tako poletno podkapo od kolesarstva rešeni :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam kratke (glih zaradi čelade), ampak franži mi vseeno padejo na oči, ko dam gor čelado.

Ponavadi jih samo z roko potlačim malo bolj gor in je rešeno.

Ko snamem čelado, ne pitaj ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgled mokre podgane? :D Jaz sem nabavila dve ruti, eno sem že prej imela, dve sem zdej vzela. Bolje ruta kot obup lasje. Pa še lažje sprem ruto, kot podlago čelade. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Eno vprašanje, so zadrge med usnjenimi kombinezoni univerzalne? Moja ima probiker usnjeno jakno pa rabi nove hlače, mora gledati samo probiker ali bo pasalo ne glede na firmo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi primejo samo iste znamke.

Lahko pa dokupi pas z zadrgo, ki ga zašije gor, in je kompatibilen s hlačami, ki jih želiš kupiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, KARMEN1 pravi:

Ponavadi primejo samo iste znamke.

Lahko pa dokupi pas z zadrgo, ki ga zašije gor, in je kompatibilen s hlačami, ki jih želiš kupiti.

Pas sklepam da si da sešit in se ne prodaja v trgovinah z opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Shillien pravi:

Eno vprašanje, so zadrge med usnjenimi kombinezoni univerzalne? Moja ima probiker usnjeno jakno pa rabi nove hlače, mora gledati samo probiker ali bo pasalo ne glede na firmo?

Običajno se pri nakupu samo jakne ali samo hlač dobi na spojni zadrgi oba dela, enega zašitega na kos, drugega prostega, ki ga zašiješ na kos, ki ga že imaš, s tem, da predhodno odparaš tistega, ki je že všit. Pri nakupu je treba pazit le, da je prosti del pripet zraven in da ga ni kdo pri pomerjanju odpel in si ga sposodil za nedoločen čas.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res, na to sem pozabila.

Vsaka nova jakna ima en del zašit na sebi, drugi pa nanj zapet z zadrgo, ampak prost.

Ponavadi ta spodnji del spravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Shillien pravi:

Eno vprašanje, so zadrge med usnjenimi kombinezoni univerzalne? Moja ima probiker usnjeno jakno pa rabi nove hlače, mora gledati samo probiker ali bo pasalo ne glede na firmo?

univerzalne niso, moja IXS ma bolj drobno od probikerja. Načeloma pa ista blagovna znamka (različni modeli) paše, spet pa je vprašanje dolžine. Recimo mrežasta jakna probiker je nekaj cm krajša od usnjenih hlač, sicer sem zapel med seboj, vendar je bila mal postrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Prodam motoristično jakno kupljeno v motoshopu, zelo malo rabljeno, neposkodovano. Velikost je 38 ampak meni je bila prav ko sem nosila majice 36. Primerno za suho punco z ozkimi rameni in pasom. Prodajam, ker meni ni vec prav, ne morem si je vec zapet. Dostava mozna na relaciji Kozina- Ljubljana. 100 €.040201755

20201227_202153.jpg

20210207_211556.jpg

20210207_211533.jpg

Popravljeno . Popravil Dunja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Dunja pravi:

Prodam motoristično jakno kupljeno v motoshopu, zelo malo rabljeno, neposkodovano. Velikost je 38 ampak meni je bila prav ko sem nosila majice 36. Primerno za suho punco z ozkimi rameni in pasom. Prodajam, ker meni ni vec prav, ne morem si je vec zapet. Dostava mozna na relaciji Kozina- Ljubljana. 100 €.040201755

20201227_202153.jpg

20210207_211556.jpg

20210207_211533.jpg

tvoj post je trenutno premaknjen sem. Objave oglasov se praviloma vpiše v tole rubriko:

https://motosvet.com/marketplace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!