Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
MaH

MOTO oprema - ženska

Recommended Posts

Akito
pred eno uro, tomash pravi:

Pozdravljene,

ima katera izkušnje z Louisovimi tekstilnimi oblekami Fastway Touring.  Če bi to bilo kolikor toliko vredu za dvakrat do trikrat na leto (za bolj hladne priložnosti) bi to nabavil za mojo sopotnico.  Tnx

Imam poletne  tekstilne hlače te znamke ...tudi iz Louisa. Nimam pripomb...le kolenske in bočne ščitnike sem pa sem morala dokupiti. V kolikor obstaja toplejša različica za nekajkratno uporabo na leto, bo verjetno zadostovala.

Nja

čevlji, čevlji, čevlji... A je kak model čevljev, nizkih, ali pa usnjenih škornjev, ki so čez gleženj mehkej še gre, da so široki v prstih? Ker bohpomagi, predno jaz na nogah sprobam vse kar obstaja bom dobla orng glavobol :) 

Za silo imam ene staaaareeee usnjene, z debelim podplatom, niso pa prav motoristični. 

Nja

ja, jaz pa med 40-41 in ponavadi tudi za moškimi modeli pogledam. :) Pa tudi to ni ziher :P 

Edited by Nja

DAMI34

Bolj pravilen termin je unisex, pa ženski modeli z rožicami :P

V glavnem za mojo sva vzela unisex škorenj in ker je bila cifra prevelika (40), 38 pa premala sva dokupila vložek, ki zmanjša cifro za pol.

Nja

rožice...o bohpomagi. To pa res ne, so že malo na hlačah, pa je to zadosti, ampak JBG so ugodne iz druge roke in imajo tudi zračnik. :D 

Na vložke sem pa pozabila. Ampak ne bo druge kot preizkušat na nogi xy čevljev. Noben drug kos opreme, niti čelade ni tolk težko nabavit kot čevljev.  Saj grem v petek malo pogledat v štacuno kaj imajo in če je kaj prav. Pri pohodnih vem, da kaj drugega kot Merrel niti pogledam ne, edine pašejo na nogo. Tule sem pa čist nevednež. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Dihaj dihaj. Lorenza Savadorija   https://www.gpone.com/it/2020/02/23/motogp/lorenzo-savadori-ha-deciso-tester-aprilia-per-la-nuova-rs-gp.html   Upam de mas prav. Lanski wild cardi niso bli nek briljantni, tud letos, je po defaultu bogato zadnji.... Mozno tud de je zakljucil kariero?
    • thumper
      kaj ???
    • KennyJR
      Jah no... Podpisal kej dosti takrat ni... Kaj pa vem, kaj se smatra pod zares uradno... Kakorkoli Apriliji podpisala Lorenza za testnega voznika, tako da predvidevam, da Bradley ne bo več v penziji... 
    • Fadil
    • Kugelschreiber
      https://www.crash.net/motogp/news/231293/1/johann-zarco-makes-suzuki-motogp-debut   men se zdi to kar uradno. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!