Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 4 urami, Snecer pravi:

ob sobotah se hodi, takrat je v redu

petki so za en kurc :(

 

pred 3 urami, Xebec pravi:

:(

šofer OK?

kakšen poznan?

Frenka je snel en čiča ki je zavijal h gostilni :(

 

pred 22 minutami, mladench pravi:

Ovink iz Zemona? Frenk? :?

v bistvu pri Zemonski vagi.

Frenk je trenutno na slikanju tako da še nimam informacij. Po tem kar so mi povedali (jaz sem bil mal naprej pa nisem videl) je leva noga pod kolenom zlomljena, nekaj toži za vrat in kolk. Več bomo vedeli jutri. Dršte pesti zanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

petki so za en kurc :(

 

Frenka je snel en čiča ki je zavijal h gostilni :(

 

v bistvu pri Zemonski vagi.

Frenk je trenutno na slikanju tako da še nimam informacij. Po tem kar so mi povedali (jaz sem bil mal naprej pa nisem videl) je leva noga pod kolenom zlomljena, nekaj toži za vrat in kolk. Več bomo vedeli jutri. Dršte pesti zanj.

nekaj smo o Zemonu govorili? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

nekaj smo o Zemonu govorili? :)

Zemono je bil Lantierijev lovski dvorec, v vipavi, Gorni, Dolni Zemon in Zemonska vaga so pa kraji na cesti iz il bistrice prot meji. med Kosezami in Dolenjami. Ko gres dol, mas na desni gostilno  Zemonsko vago, par lepih ovinkov in prides na ravnino, z gostilno z velikim parkingom  na levi. Potok se mi zdi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

petki so za en kurc :(

 

Frenka je snel en čiča ki je zavijal h gostilni :(

 

v bistvu pri Zemonski vagi.

Frenk je trenutno na slikanju tako da še nimam informacij. Po tem kar so mi povedali (jaz sem bil mal naprej pa nisem videl) je leva noga pod kolenom zlomljena, nekaj toži za vrat in kolk. Več bomo vedeli jutri. Dršte pesti zanj.

Držim pesti ,da bo vse uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frenk 67je živ. Dobro jo je odnesel...no ja dobro glede na situacijo.

Zaenkrat bo verjetno operacija medenice. Ostalo zvem jutri ko grem mimo. Trenutno leži v Izolski bolnišnici, potem pa predvidoma v kc na operacijo.

Moram pa pohvalit folk, ki je hitro in pravilno reagiral. Namreč nesreče nisem videl, sem bil 2 ovinka naprej, in ker nisem več videl njegovih meglenk (da tudi te je imel prižgane) sem par minut čakal ob cesti, potem pa obrnil. Seveda, ko sem videl situacijo sem bil čisto paf...najprej podoživiš svojo nesrečo, šele potem začneš razmišljat bolj realno. Namreč kaj lahko narediš, ko kolega leži na cesti, komaj pri zavesti, k sreči je imel že medicinko pri sebi, ampak vseen mu moraš težit z blesavimi vprašanji.

Kje maš foun?

Kje maš zavarovanje?

Imaš asistenco?

Itd....

zdravstvena, kje je?

Stari, bom vse zrihtal, ti sam ostan živ.

Tako da sem prav sedaj pri sebi vse uredil. Prometno, asistenca, zdravstvena, vse na enem mestu, če se kdaj kaj zgodi.

Tako da, v par minutah je bil tam rešilec, policaji so prišli direktno na nesrečo (1 patrulja, potem so klical prometnike) medicinka iz sosednje hiše je takoj priskočila k njemu, fantje iz moto kluba so takoj ponudili pomoč, za spravilo motorja.

IMG_20181019_125322.jpg.8afdbd497ab64bcbf3db6014b0b5c734.thumb.jpg.166cf67950225d02b8a1091d04dc7ad0.jpgIMG_20181019_132852.jpg.17f25049c4c481b23e2c7c32c55fa97e.thumb.jpg.7f205a939ef2ece150c8a7c7d5a3424a.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Borutt said:

Ti, maneken, bi se lahko malo umaknil. Ker si na vseh naših slikah :lol1::jezik:

Al je bil pa fotografu vsec. Dami je lep fant. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ti, maneken, bi se lahko malo umaknil. Ker si na vseh naših slikah :lol1::jezik:

Frenk leži na postelji s pogledom na morje in uživa v morskem zraku :D. Sestre so pa takšne, da sem mislil kar malo leči in se pustiti crkljati :P

Kr nej vejo da so pod nadzorom. Vsaka slika z mano ima dodano vrednost :ras: o kvaliteti zdravstvenega osebja bom pa jutri sam presodil :D

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Al je bil pa fotografu vsec. Dami je lep fant. :P

iiiiiiiiiiiii :004

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ni to čudno, temveč njegove poze :lol1:

sem se delal da delam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, de sm danes dvakat srecal sivo paneuropean. Enkat me je prehitela na avtocesti med ajdovscino in vogarskim, naslednic, pa na poti domow cez kako uro.  v kroziscu med gorico in kromberkom. Blo je tud precej polcije okrog. Upam de je vse relativno ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frenk 67 ..... drži se..... :friend2:

 

 

Mogoce samo tole dajte si v telefonu urediti ICE .... vsi pametni telefoni imajo to rubriko.... sem napisete telefonske tistih ki zelite, da se jih obvesti , ce se vam kaj zgodi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 10. 2018 ob 19:05, Kugelschreiber pravi:

Se mi zdi, de sm danes dvakat srecal sivo paneuropean. Enkat me je prehitela na avtocesti med ajdovscino in vogarskim, naslednic, pa na poti domow cez kako uro.  v kroziscu med gorico in kromberkom. Blo je tud precej polcije okrog. Upam de je vse relativno ok. 

Moj sosed, z zjebanim kolkom lezi v Sežani. Je žena klicala, če lahko pridem do njih pomagat razlozit motor, ko so ga pripeljali domov. :?

Statisticno skor nemogoce, dva v eni ulici v dveh dneh padeta z motorjem in zjebeta kolk. Njega je snel en ki je z notranjega pasu zavil ven direkt v njiju, pol je pa se spizdu. :angryrant1:

@Borutt, upam da ste ga našli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Frenk 67 pravi:

Moj sosed, z zjebanim kolkom lezi v Sežani. Je žena klicala, če lahko pridem do njih pomagat razlozit motor, ko so ga pripeljali domov. :?

Statisticno skor nemogoce, dva v eni ulici v dveh dneh padeta z motorjem in zjebeta kolk. Njega je snel en ki je z notranjega pasu zavil ven direkt v njiju, pol je pa se spizdu. :angryrant1:

@Borutt, upam da ste ga našli?

Kje in kdaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar je Kugelschreiber omenil, v soboto popoldne v enem kroziscu pri Gorici s Paneuropeanko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 10. 2018 ob 13:37, Borutt pravi:

 

Frenk leži na postelji s pogledom na morje in uživa v morskem zraku :D. Sestre so pa takšne, da sem mislil kar malo leči in se pustiti crkljati :P

Na zalost se mi je stanje iznenada zelo poslabsalo. :? 

Preselili so me v pritlicje, gledam v zid, pa tud sestre niso tisto kar so ble zgornje. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!