Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

4 ferarije sem srečal, vsi isto hitro kot jaz (hitrost vstavi sam :P )

ampak lej, važno da "akcije" nisem srečal nobene

 

Sigurno so bili hitrejši :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sigurno so bili hitrejši :lol1::jezik:

nope, so mel promet pred sabo, pa še semaforji so ob Idrijci :jezik:

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Poglej kako mizerna je povezava Ljubljana-Maribor...

"hitri" vlak, ki ne vozi pod 1:45

saj bote štrajkal, jaz podpiram 50 minut iz MB do LJ, včasih ko so bile nižje kazni pa manj gneče smo celo tak čas dosegli :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kugelschreiber pravi:

Se bols! Bone ti damo. Porabis kjerkoli. De nimas kakih tezav s “prejemanjem daril”, gredo preko ministarstva. 

 

Vas morm pa prav pohvalit. Zadnje cajte garate k crne zvine. Titova, Reska v PO, Reska v Prestranku, na Trzaski, ze vn z mesta, merli prot rondoju, res ste garali prejsn tedn. Respekt. S polcijo nasl9neno na table za konc naselja, torej na   “kriticnih mestih” in helikopterji nad glavo se res varno pocutim. 

 

 

 

Jez ne vidim nobenga problema, de se rihta tud zelezniska infrastruktura. Tezko pa razumem, de je pr nas se vedno vse so 80’s. Zeleznice so katastrofa, ceste malenkost manj slabe, javnega potniskega prometa se ne da jemat resno.....zanc sm se nalozu na bus za LJ. 1h5min in 6€. Ajd, vzamemo kot hec, a ne. Nakar pride gospa z dvema adolescentoma. 18€. Ce so hotli se domow, 36€. A smo vsi nori? 

Tam so modromajčniki in ne rumenomajčniki. Razliko v barvi si verjetno opazil  

Merili so v naselju. Boš pa enostavno dokazal nasprotno, če so to res počeli oziroma merili hitrost pri tabli in ne v naselju. Ampak, da so merili in izmerili hitrost pri tabli, boš težko dokazal, če so imeli laser. Ta namreč meri daaaaaaleeeeeč v naselje. 

 

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Poglej kako mizerna je povezava Ljubljana-Maribor...

"hitri" vlak, ki ne vozi pod 1:45

Si pogledal kam gre denar od tvojih vozil? Torej premalo plačuješ, da bi hitreje vozili. Plačuj več, dio bono. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

nope, so mel promet pred sabo, pa še semaforji so ob Idrijci :jezik:

saj bote štrajkal, jaz podpiram 50 minut iz MB do LJ, včasih ko so bile nižje kazni pa manj gneče smo celo tak čas dosegli :D

 

Zdaj smo imeli veliko klicev, da dirkajo. Ena je celo povedala, da je Ferarri priletel 250 na OMV na Raubarkomandi proti Postojni. Tam še 50 ne gre, ker so dela. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Zdaj smo imeli veliko klicev, da dirkajo. Ena je celo povedala, da je Ferarri priletel 250 na OMV na Raubarkomandi proti Postojni. Tam še 50 ne gre, ker so dela. 

eni so pulili kar hitro (sem srečal še 2), ostali pa so stali pri rdečem semaforju, hitrost enaka moji :P

Drgač pa baba nima pojma kaj je brzina, mal zaropota pa je že 200 na uro :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Merili so v naselju. Boš pa enostavno dokazal nasprotno, če so to res počeli oziroma merili hitrost pri tabli in ne v naselju. Ampak, da so merili in izmerili hitrost pri tabli, boš težko dokazal, če so imeli laser. Ta namreč meri daaaaaaleeeeeč v naselje. 

Nimam komu cesarkoli dokazovat. Ce me trefne, bom placal. Me bo pa tezko ujet pri kaki hudi prekoracitvi, Zdi se mi, da mate po novem v naseljih policaji in redarji zelo podobne kriticne tocke. Laseriranje “globoko v naselje”, se par deset metrov mimo sodelavceve hise? Pa “globoko v naselje” na regionalki  v Prestranku? :lol1:Bol “kriticn” je samo se kaciski klanec.....ampak ja. Globoko v naselje se meri.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Tam so modromajčniki in ne rumenomajčniki. Razliko v barvi si verjetno opazil  

Merili so v naselju. Boš pa enostavno dokazal nasprotno, če so to res počeli oziroma merili hitrost pri tabli in ne v naselju. Ampak, da so merili in izmerili hitrost pri tabli, boš težko dokazal, če so imeli laser. Ta namreč meri daaaaaaleeeeeč v naselje. 

 

Si pogledal kam gre denar od tvojih vozil? Torej premalo plačuješ, da bi hitreje vozili. Plačuj več, dio bono. 

proga je iz časa dunaj-trst

sedaj obnavljajo mb šentilj, a ne z denarjem za železnice in ceste, ker to ponikne

glede na to, kako malo se vozim, preplačujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Nimam komu cesarkoli dokazovat. Ce me trefne, bom placal. Me bo pa tezko ujet pri kaki hudi prekoracitvi, Zdi se mi, da mate po novem v naseljih policaji in redarji zelo podobne kriticne tocke. Laseriranje “globoko v naselje”, se par deset metrov mimo sodelavceve hise? Pa “globoko v naselje” na regionalki  v Prestranku? :lol1:Bol “kriticn” je samo se kaciski klanec.....ampak ja. Globoko v naselje se meri.....

Ponavadi vedno pazim, da ne prekoračim 60 v naselju po števcu...kar kaže števec preveč pa če še odbijejo 5 km, je blizu 50, me pa dobijo ravno ko se včasih malo spozabim...enih 10 km več, pa še to zadnjič v ovinku, ko sem ga zagledal, je že izmeril. Menda naj bi merili do 500 m razdalje

 

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Zdaj smo imeli veliko klicev, da dirkajo. Ena je celo povedala, da je Ferarri priletel 250 na OMV na Raubarkomandi proti Postojni. Tam še 50 ne gre, ker so dela. 

Bodo kaj prispevali v državni proračun? Se tem voznikom lahko odvzame vozniška, ker na denarne kazni se požvižgajo, menda ne vedo kam z denarjem. Samo eni so bili res "napaljeni", so se pa vozili po moje več kot dve uri vsi skupaj skozi naselje, od prvega do zadnjega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kugelschreiber pravi:

Nimam komu cesarkoli dokazovat. Ce me trefne, bom placal. Me bo pa tezko ujet pri kaki hudi prekoracitvi, Zdi se mi, da mate po novem v naseljih policaji in redarji zelo podobne kriticne tocke. Laseriranje “globoko v naselje”, se par deset metrov mimo sodelavceve hise? Pa “globoko v naselje” na regionalki  v Prestranku? :lol1:Bol “kriticn” je samo se kaciski klanec.....ampak ja. Globoko v naselje se meri.....

Takšno zavajanje o točkah meritvah hitrosti verjetno radi poslušajo tam s pogledom na cesto, kjer vsakodnevno steguješ noge. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Borutt said:

Takšno zavajanje o točkah meritvah hitrosti verjetno radi poslušajo tam s pogledom na cesto, kjer vsakodnevno steguješ noge. 

A. Ja. Sevede. Ker to ne drzi?  V petek so s pistolo stali pri Javorju konc Prestranka. Mislim da je bil cetrtek, ne bom pa trdil, je skoda stala pred zadnjo hiso na desni strani prot smrekcam. Z obeh placov se vidi “globoko v naselje” 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

A. Ja. Sevede. Ker to ne drzi?  V petek so s pistolo stali pri Javorju konc Prestranka. Mislim da je bil cetrtek, ne bom pa trdil, je skoda stala pred zadnjo hiso na desni strani prot smrekcam. Z obeh placov se vidi “globoko v naselje” 

 

 

Točno tako. Tam je naselje in vsakodnevne prekoračitve, da ne pišem o prehitevanju čez vse tiste polne črte. Dokler bodo neprilagojeni, bodo plačevali. In v tem primeru v naselju. 

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Ponavadi vedno pazim, da ne prekoračim 60 v naselju po števcu...kar kaže števec preveč pa če še odbijejo 5 km, je blizu 50, me pa dobijo ravno ko se včasih malo spozabim...enih 10 km več, pa še to zadnjič v ovinku, ko sem ga zagledal, je že izmeril. Menda naj bi merili do 500 m razdalje

 

Bodo kaj prispevali v državni proračun? Se tem voznikom lahko odvzame vozniška, ker na denarne kazni se požvižgajo, menda ne vedo kam z denarjem. Samo eni so bili res "napaljeni", so se pa vozili po moje več kot dve uri vsi skupaj skozi naselje, od prvega do zadnjega...

Seveda se jim lahko odvzame izpit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Borutt said:

Točno tako. Tam je naselje in vsakodnevne prekoračitve, da ne pišem o prehitevanju čez vse tiste polne črte. Dokler bodo neprilagojeni, bodo plačevali. In v tem primeru v naselju. 

Ja ja. Tam je ful nevarno in je treba pazit.  Al cak,  :hmm: A je tam cloveka povozilo do smrti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Ja ja. Tam je ful nevarno in je treba pazit.  Al cak,  :hmm: A je tam cloveka povozilo do smrti? 

Tam vsak teden povozijo kakšnega, zelo nevarno. Ne mine dan , da tam ni nesreče .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Kmet2 said:

Tam vsak teden povozijo kakšnega, zelo nevarno. Ne mine dan , da tam ni nesreče .

Na HR sem v 500km srecal dva policista, v sloveniji od meje od PO 2 kontroli in 2 patrulji:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ukica pravi:

Na HR sem v 500km srecal dva policista, v sloveniji od meje od PO 2 kontroli in 2 patrulji:lol1:

Si videl kako imamo urejeno državo. Res skrbijo za našo varnost. Pri meni doma pa vsak dan novih 100 znanstvenikov mim in preko meje prosto po Prešernu .....

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnjem moto izletu se znova sprašujem, kako je mogoče, da se nas tako malo pobije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Joker pravi:

Po včerajšnjem moto izletu se znova sprašujem, kako je mogoče, da se nas tako malo pobije...

kar gledam po jadranki, je še mal vsega pokanja.

1. teta vleče v osebnem avtu kolono za seboj, hitrost 45-50km/h pred ovinki zaviranje. Prehitevajo Avtodomi in celo avtobusi. Stare se ne umakne :(

2. rastafari man v podrtem WW štarta v nepreglednem ovinku s parkirišča, da poln gas in še vedno gre škatla 17km/h, dokler sila gravitacije v dolino ne botruje pospešku do 35km/h. Da nimam učev na čeljadi in senzorjiv ki piskajo v nji "danger danger, alert) bi direkt skoz njega poknil.

Je pa fajn, ker pri 35C je manj motoristov, pa hrčki so skriti na hladovini in ne mahajo z lopatko :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa taljanski motor in sploh nism ogrozen :lol1::doze: :cry::cry::cry:

 

Jeba je. Na glavnih prometnicah je dejansko konc zabave. Pregosto je vse skup. Vec ko je folka vec je bedakov vec je nervoze. Na jadranko do septembra no more. Ocitno je letos tud soška/kobariško/bovška trasa precej popularna za pokanje. 

Bom mal babno polje-delnice treniral.....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

kar gledam po jadranki, je še mal vsega pokanja.

1. teta vleče v osebnem avtu kolono za seboj, hitrost 45-50km/h pred ovinki zaviranje. Prehitevajo Avtodomi in celo avtobusi. Stare se ne umakne :(

2. rastafari man v podrtem WW štarta v nepreglednem ovinku s parkirišča, da poln gas in še vedno gre škatla 17km/h, dokler sila gravitacije v dolino ne botruje pospešku do 35km/h. Da nimam učev na čeljadi in senzorjiv ki piskajo v nji "danger danger, alert) bi direkt skoz njega poknil.

Je pa fajn, ker pri 35C je manj motoristov, pa hrčki so skriti na hladovini in ne mahajo z lopatko :P

 

Jaz ne govorim o tetah in stricih pač pa o motoristih. Dajmo počistiti pred svojimi vrati, ne pa vedno iskati krivdo pri drugih.

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Jst mam pa taljanski motor in sploh nism ogrozen :lol1::doze: :cry::cry::cry:

Jaz, Slovenec, sem bil najbolj ogrožen v Avstriji od Italijanov na pretežno nemških motociklih... Bile pa so scene tudi v Posočju in pred Škofjo loko...

Če pa koga eksplicitno zanima, se lahko tudi razpišem. Imam čas, saj sem v službi... :smoke: Žal mi je le, da nisem imel kamere...

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Joker pravi:

Jaz ne govorim o tetah in stricih pač pa o motoristih. Dajmo počistiti pred svojimi vrati, ne pa vedno iskati krivdo pri drugih.

Jaz, Slovenec, sem bil najbolj ogrožen v Avstriji od Italijanov na pretežno nemških motociklih... Bile pa so scene tudi v Posočju in pred Škofjo loko...

Če pa koga eksplicitno zanima, se lahko tudi razpišem. Imam čas, saj sem v službi... :smoke: Žal mi je le, da nisem imel kamere...

potem lahko najbolj okrcam Italjane..ampak to je pri njih normalno, da se trije ustavijo vštric v ovinku e parlajo dove adeso...

AUstrice, ki bodisi pulijo, al pa bluzijo, vendar 2 dni nisem imel niti ene pripombe na motoriste. Je pa res da ni blo blazne gneče, vročina naredi svoje.

ps. včeraj en Đip s tablico (SRB) ne ni bil Kruci, rikvercal po Riješki obvoznici po voznem pasu cca 200m z vsemi 4 lučkami, če tam ni potem pokalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Joker pravi:

Jaz ne govorim o tetah in stricih pač pa o motoristih. Dajmo počistiti pred svojimi vrati, ne pa vedno iskati krivdo pri drugih.

Jaz, Slovenec, sem bil najbolj ogrožen v Avstriji od Italijanov na pretežno nemških motociklih... Bile pa so scene tudi v Posočju in pred Škofjo loko...

Če pa koga eksplicitno zanima, se lahko tudi razpišem. Imam čas, saj sem v službi... :smoke: Žal mi je le, da nisem imel kamere...

daj si neko kamero omisli :)

drugače pa mi ne rabiš razlagat, čim se peljem v kraje, kjer je več motoristov na cestah, je eno samo divjanje

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!