Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

16 minutes ago, Joker said:

Jaz ne govorim o tetah in stricih pač pa o motoristih. Dajmo počistiti pred svojimi vrati, ne pa vedno iskati krivdo pri drugih.

Jaz, Slovenec, sem bil najbolj ogrožen v Avstriji od Italijanov na pretežno nemških motociklih... Bile pa so scene tudi v Posočju in pred Škofjo loko...

Če pa koga eksplicitno zanima, se lahko tudi razpišem. Imam čas, saj sem v službi... :smoke: Žal mi je le, da nisem imel kamere...

 

Vidis, oni majo nemske stroje,  moja Carbonara  ma rehabilitacijo pri @marincspeedshop. Zato sva z drago cist neogorzena. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

Jeba je. Na glavnih prometnicah je dejansko konc zabave. Pregosto je vse skup. Vec ko je folka vec je bedakov vec je nervoze.

Točno tako. Preveč je železja vseh kategorij na cestah. In pol folk dela gluposti.

Če hočeš mir, je treba s ceste. Po cesti pa takrat, ko ni presežka ostalih majmunov gor. Okoli Lj je koma od začetka maja naprej. Nesreča na AC mimo Grosuplja, uro kasneje tu v centru vse stoji. Po mestu so popoldan kam pride najbolj z biciklom. Pa še s parkiranjem ni težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, skalar36 pravi:

Se bova mogla na piru dobit, da prevzameva prva dva mesta. :D

Samo s pirom ga bosta verjetno težko prevzela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, vandrovec said:

Samo s pirom ga bosta verjetno težko prevzela :naughty:

Ma on neki močnejšega, sam ga skriva ku kača noge.... Je škoda tega za rekord podirat ...  :D  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako so nekateri policaji nedotakljivi. Pred dobre pol ure srečam na semaforju (Tržaška cesta v Mariboru) kolono policajev na motorju. Bilo jih je caa. 20kom. Na sredini kolone se je na semaforju prižgala rumena luč, nato rdeča, gledam kaj bodo storili ostali, hladno čez rdečo, zadnja dva sta si celo modre luči vklopila. In potem oni kaznujejo reševalca na motorju, ki je na nujni poti, rešuje življenje in si drzne it čez rdečo. Škoda, da nisem bil s svojim avtom, bi lahko dal posnetek iz kamere.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Zanimivo, kako so nekateri policaji nedotakljivi. Pred dobre pol ure srečam na semaforju (Tržaška cesta v Mariboru) kolono policajev na motorju. Bilo jih je caa. 20kom. Na sredini kolone se je na semaforju prižgala rumena luč, nato rdeča, gledam kaj bodo storili ostali, hladno čez rdečo, zadnja dva sta si celo modre luči vklopila. In potem oni kaznujejo reševalca na motorju, ki je na nujni poti, rešuje življenje in si drzne it čez rdečo. Škoda, da nisem bil s svojim avtom, bi lahko dal posnetek iz kamere.

 

zadnja dva sta bila na nujni vožnji :P sta terala čredico izpred sebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam še Boruta da mi napiše, da se mi je bledlo, ker kaj takega oni ne počnejo. :D 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Čakam še Boruta da mi napiše, da se mi je bledlo, ker kaj takega oni ne počnejo. :D 

mislim, da so bili na kolesarski tekmi po Sloveniji oz so šli tja

kot ovce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/umrli-dve-osebi-policija-razkriva-kaj-se-je-zgodilo-197128

Citiraj

Policija pa je zdaj razkrila, kaj se je dogajalo: »Po sedaj zbranih podatkih je 59-letni motorist, državljan Slovaške (na njegovem motornem kolesu je bila 58-letna sopotnica, tudi državljanka  Slovaške),  vozil kot drugi v skupini  petih motoristov (vozili  so  proti  naselju Trenta). Slednji je prehiteval pred njim tuje vozeče vozilo (avtodom znamke Adria, nemških registrskih številk je  vozil  55-letni  voznik iz Nemčije) in med vožnjo na delu ceste, ki gre rahlo v desni ovinek, izgubil oblast nad motorjem, padel na bok in drsel v smeri varovalnih kamnov. Tam je trčil v obcestni kamen (na levi strani v smeri  vožnje) in nato na kraju podlegel  telesnim poškodbam. Njegova sopotnica, ki je zadela v drugi kamen in obležala na cestišču, je nato tudi podlegla telesnim  poškodbam.«

spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, jskrablin said:

Mudilo se je.

A je blo konc šihta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Sem že večkrat razmišljal, kako nevarni so lahko ti obcestni kamni in evo ti, ne samo enega, celo dva so spravili v hipu na oni svet. Jaz bi to vse odstranil takoj... to je bilo namenjeno še konjskim vpregam, ne pa današnji motorizaciji. Kako da so sploh še dovoljeni ob cestah? Imaš teh kamnov tudi na jadranki še en kup! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, J.a.m.e.s pravi:

Zanimivo, kako so nekateri policaji nedotakljivi. Pred dobre pol ure srečam na semaforju (Tržaška cesta v Mariboru) kolono policajev na motorju. Bilo jih je caa. 20kom. Na sredini kolone se je na semaforju prižgala rumena luč, nato rdeča, gledam kaj bodo storili ostali, hladno čez rdečo, zadnja dva sta si celo modre luči vklopila. In potem oni kaznujejo reševalca na motorju, ki je na nujni poti, rešuje življenje in si drzne it čez rdečo. Škoda, da nisem bil s svojim avtom, bi lahko dal posnetek iz kamere.

 

Si pozabil napisati, da je reševalec povzročil prometno nesrečo. V tem primeru, ko si jih ti videl, tega ni bilo, kajne. 

Drugače pa, bedaki na kubik. Res bedaki, da že kar žalim bedake. 

pred 12 urami, J.a.m.e.s pravi:

Čakam še Boruta da mi napiše, da se mi je bledlo, ker kaj takega oni ne počnejo. :D 

Sem napisal, preden sem prebral ta zapis. Grem po vrsti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, 3nity pravi:

Še (nelastniški) video od nekaj dni nazaj iz Passo del Muraglione (Toskana). Podoben pajac

Cepci za krmilom. Sploh tazadnji, ta je kr konkretna potenca na debila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, jskrablin pravi:

Cepci za krmilom. Sploh tazadnji, ta je kr konkretna potenca na debila.

še en tak kontra in je mineštra :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnemajo JL....

Če bi pri tazadnjemu modelu tisti nasproti prišel malo širše, bi se 4 skeglali....:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

še en tak kontra in je mineštra :(

Gruntaj avto kontra. Al pa avtobus. More biti hud vakuum v glavi za take manevre izvajat....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno zarad takih smo ' vsi ' motoristi norci.... po delovnem tednu  peles punco za vikend na izlet lepo u izi da bi užival... pol ti pa tak prleti na tvoj pas in bam .. maš uničen lajf u sekundi  zarad enega bednega nepremišljenega prdca ...

me kr mine do motorja včasih  ko take zadeve vidim.... če te v avtu tak bedak preseneti ostaneš vsaj živ , tko pa vprasanje....  

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, jskrablin pravi:

Gruntaj avto kontra. Al pa avtobus. More biti hud vakuum v glavi za take manevre izvajat....

če ti povem pošteno, prej se umakne avto ali celo bus (če je plac) moped težje. Sem za mišjo dlako preživel, ko mi je čez nepregledni moj desni ovinek avto prehiteval šlepar (na jadranki)..jedva jedva...ampak smo se vsi uspeli umikat, jaz bolj instiktivno in po sreči spumpat prvo zavoro, da sem zadek levo butnil in čisto do zida, z izdatno podporo umikanja šleperja in celo avta, ki se je zarinil skoraj pod kamion

2 motorja pa se  veliko težje umikata, kot avto. Običajno je samo linija in žwizzz

 

pred 20 urami, Snečer pravi:

divjanje

ali neznanje?

Menim da bolj slednje, paranoja, strah, zaviranje :(

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/a453697fe376398c8bdee8e1951acdb2/Svet24-si/Kronika/Nove-informacije-tako-je-prišlo-do-dvojne-smrti-v-bližini-Bovca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In točno zarad takih se jaz nočem vozit med vikendom čez dan ampak zgodaj zjutraj, ko teh idiotov še ni na cesti. Je pa večja možnost nabasat na kakega pijanca ko se vrača po prepiti noči...pol se pa vprašaš kaj je boljše..,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!