Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

1 hour ago, Snečer said:

več se jih poškoduje peš na poti do sob kot na cesti...

 

 

1 hour ago, maus said:

to je res .. tudi sam sem pred leti v Medulinu faliu robnik, oba kolena potoučena in je bilo zajeban drug dan kombinezon oblečt in se pelat domov, ampak, sladoled mi pa ni padu iz rok :jezik:

Je'l me netko tražio? ?

Edit: vse priznam.. Sem v temni noči  stopil v prazno in poletel v prepad.. Aja, bil sem peš.. 

Je pa res, da sem nedolgo pred tem slikal karirast prt pri Dinku in tudi pir sva spila.. Le kaj bilo mi je bilo, da usodni prt bil slikal sem.. 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strasno cudno. Letos sm bil veckat dol, kot prej tri sezone skupaj. Vceraj in danes nisem imel niti enga srecanja s kreteni, cesta je bla zelo prazna....men je delovalo zelo zelo spokojno. Pred 14 dnevi sem furo od Stinice do doma dozivlal cist drugace. 

 

Ta zadnji....D439AE9B-F31C-4C28-A0E2-4EB3607BE784.thumb.jpeg.6305099966139ba51a74dcf07b1f8582.jpeg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Tex pravi:

Je pa res, da sem nedolgo pred tem slikal karirast prt pri Dinku in tudi pir sva spila.. Le kaj bilo mi je bilo, da usodni prt bil slikal sem.. 

Nauk te zgodbe je, da se izogibaš prtu. Pa to jaz že nonstop pravim, da slabo vpliva na omizje. 

Hja, tud piti je treba znat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

včeraj sem bil na Golici, še vedno so ob cesti table za umirjanje raserjev

podobno bi lahko na jadranki naredili

kot na golici, tabla s krsto na ovinku ipd. 

 

Na Golici ..... naredijo ornk racije in je potem nekaj casa mir. 

Če mene vprasate bi namesto teh piktogramov dala realne slike v barvah. Povratnike prekrskarje pa bi poslala zraven na prometne nesrece .... takšno kot sem jo videla včeraj. 

Ne razumem kaj se plete v glavi človeka , ki gre preko svoji zmožnosti v prometu. 

Ta , ki je včeraj pustil svoje življenje na cesti.... je 10 minut pred usodnim padcem drvel mimo naju kot da ga podijo sami peklenscki. Dobila sem vtis, da je motor gnal do konca. Motor je kar poplesaval pod njim. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Ta , ki je včeraj pustil svoje življenje na cesti.... je 10 minut pred usodnim padcem drvel mimo naju kot da ga podijo sami peklenscki. Dobila sem vtis, da je motor gnal do konca. Motor je kar poplesaval pod njim. 

 

Pa ti trije slovenci so bili skupaj v skupini ali je on snel dva nič hudega sluteča motorista? 

Ker, kolk tam piše je ena ženska bila hudo poškodovana, ampak k sreči izven smrtne nevarnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Glej, ce vemo da se(izmisljujem si) 80% nesrec zgodi zaradi alkohola, bi morala biti preventiva, da stojijo blizu gostiln ter tam delajo kontrole.

Cesta ni kriva? Resno? Poglej stanje omejitev/znakov pa ti bo vse jasno. 

Prvih 10 omejitev se upostevas, potem pa vidis da znak 30 stoji sredi nicesar ti je pa vse jasno. Seveda je treba vozit s kanckom razuma.

Frajersko tudi ni spustiti tajkuna z 29mil dolga, pa se to vseeno zgodi. Usemu se neda zadostit, je pa treba delat s kanckom pameti in razuma.

Saj stojijo pred gostilnami, pri nas jih je že ogromno izgubilo izpite, ko so ob 4 zjutraj, ko nikjer ni žive duše odpeljali avto 1km domov, tam stojijo, ker tam se pokasira. Tako kot tudi radarji stojijo tam, ko je sredi dolge ravnine in je odlična preglednost omejitev 50, ker tam se pokasira. Tam kjer je dejansko nevarno in se dogaja največ prometnih, tam ne stojijo, ker tam se ne kasira, tam, če bi stali, bi se samo skrbelo za varnost (kaj je že naloga policije :hmm: )

P.S. ker se ponavadi vzame kaj iz konteksta in se popolnoma obrača besede, ne zagovarjam vožnje pod vplivom alkohola v nobenem primeru, hotel sem samo povedati, da žal pri nas za večino policajev ni prioriteta varnost ljudi ampak višina zneska na položnici. Res spoštujem redke izjeme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ligenjček pravi:

Saj stojijo pred gostilnami, pri nas jih je že ogromno izgubilo izpite, ko so ob 4 zjutraj, ko nikjer ni žive duše odpeljali avto 1km domov, tam stojijo, ker tam se pokasira. Tako kot tudi radarji stojijo tam, ko je sredi dolge ravnine in je odlična preglednost omejitev 50, ker tam se pokasira. Tam kjer je dejansko nevarno in se dogaja največ prometnih, tam ne stojijo, ker tam se ne kasira, tam, če bi stali, bi se samo skrbelo za varnost (kaj je že naloga policije :hmm: )

P.S. ker se ponavadi vzame kaj iz konteksta in se popolnoma obrača besede, ne zagovarjam vožnje pod vplivom alkohola v nobenem primeru, hotel sem samo povedati, da žal pri nas za večino policajev ni prioriteta varnost ljudi ampak višina zneska na položnici. Res spoštujem redke izjeme...

V zadnjem odstavku zamenjaj besedo policaj z besedo država. Pa boš zelo blizu resnice. Potem se pa vse skupaj razlike navzdol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kričač pravi:

Pa ti trije slovenci so bili skupaj v skupini ali je on snel dva nič hudega sluteča motorista? 

Ker, kolk tam piše je ena ženska bila hudo poškodovana, ampak k sreči izven smrtne nevarnosti. 

On je snel dva. Par . Gospodu je odrgal kufer, njemu ni bilo nič. Gospo je zbil po tleh, ko sem jaz pritekla do gospe je bila v šoku . Bila je pr zavesti nobenih znakov krvavitev  ni tozila da jo kaj boli.... pogledat sem šla tudi preminulega. :(.

5 minut za tistem so prišli resevalci in potem smo mi odšli. Verjetno je utrpela kaksne notranje poškodbe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

V zadnjem odstavku zamenjaj besedo policaj z besedo država. Pa boš zelo blizu resnice. Potem se pa vse skupaj razlike navzdol. 

komanda pride od zgoraj, to se strinjam, ampak izvedba pa je v rokah vsakega posameznika, ljudje si sploh ne predstavljamo kakšen vpliv lahko ima posameznik. ko bo prvi naredil nekaj, mu bo sledil drugi, ko ostali vidijo, da s tem dobiš spoštovanje ljudi, to pritegne vedno več in več, temu rečejo butterfly effect, ampak nekdo mora začeti drugače se ne spremeni nič :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je med glavno sezono cist kul na Jadranki, ker zdej hodjo dol dejansko dirkaci, k rabjo kao frej cesto, ki to ni, Potlej pa tole beremo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DinDiin pravi:

Bif je bil kar 2x na Jadranki, noro, pa tolk ve.:yea2:

1x je dovolj, če trofiš q4

jaz bil letos 1x, ta vikend pa k sreči prestavil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kronik pravi:

ovaj motorista je navodno umro od srcanog udara .... ??

 

Zelo neetično in nemoralno pa je slikanje in naslajanje nad tujo smrtjo, tudi to se dogaja na jadranki. Sliko sem izpustil. Nekaterim ni nikoli dovolj naslade nad tujo nesrečo. Fotografa ni sram, pa bi ga moralo biti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ligenjček pravi:

komanda pride od zgoraj, to se strinjam, ampak izvedba pa je v rokah vsakega posameznika, ljudje si sploh ne predstavljamo kakšen vpliv lahko ima posameznik. ko bo prvi naredil nekaj, mu bo sledil drugi, ko ostali vidijo, da s tem dobiš spoštovanje ljudi, to pritegne vedno več in več, temu rečejo butterfly effect, ampak nekdo mora začeti drugače se ne spremeni nič :) 

Za prekrške se pišejo kazni. Torej, naj se tukaj začne nekaj, da bi ostali sledili? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Borutt pravi:

Za prekrške se pišejo kazni. Torej, naj se tukaj začne nekaj, da bi ostali sledili? 

:OK: tako kot si rekel, upoštevati predpise. ampak žal, nam biserčki na vrhu pišejo regulacije in predpise ki so pisane z določenimi razlogi,ki nimajo nobene veze z varnostjo, zato menim, da malo tolerance v primerih kjer ne ogrožaš nikogar drugega ni tako slabo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Gonca said:

Zelo neetično in nemoralno pa je slikanje in naslajanje nad tujo smrtjo, tudi to se dogaja na jadranki. Sliko sem izpustil. Nekaterim ni nikoli dovolj naslade nad tujo nesrečo. Fotografa ni sram, pa bi ga moralo biti !

Ne znam tko je fotografirao. Sliku sam skinuo sa jednog drugog foruma.

I slazem se sa svakom tvojom rijeci. 

Takvi ljudi mi nikada nece biti jasni!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

1x je dovolj, če trofiš q4

jaz bil letos 1x, ta vikend pa k sreči prestavil... 

Jah super, pa najbolj glasni ste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, DinDiin said:

Jah super, pa najbolj glasni ste :)

Bif, kricac in Snecer majo problem z jadranko. Grem na blef, tud dr looney je stajerka. :lol1:

 

snec, kot sm ze napisal. Ta vikend je bla cesta najlepsa za pelat, z najmanj prometa in najmanj neprilagojenci. Letos sm bil tam okrog 6x. od 6 fur sem enkat domow sibal po ac in cez hrib do klenovice. Se pravi v obe smeri sem vse ‘kriticne odseke’ prevozil 11x, pakla-ribarica pa 14x. Naletel sem na en razbit motor. cca 2002-04 gsxr z bih tablico. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ligenjček pravi:

:OK: tako kot si rekel, upoštevati predpise. ampak žal, nam biserčki na vrhu pišejo regulacije in predpise ki so pisane z določenimi razlogi,ki nimajo nobene veze z varnostjo, zato menim, da malo tolerance v primerih kjer ne ogrožaš nikogar drugega ni tako slabo..

Vetjetno res narobe napišejo, da je omejitev v naselju 50, da se ne vozi kontra, da se ne vozi pijan, da se ne prehiteva v škarje in pred nepreglednimi ovinki, ... Saj si to mislil, da nima nobene veze z varnostjo, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kugelschreiber pravi:

Bif, kricac in Snecer majo problem z jadranko. Grem na blef, tud dr looney je stajerka. :lol1:

 

snec, kot sm ze napisal. Ta vikend je bla cesta najlepsa za pelat, z najmanj prometa in najmanj neprilagojenci. Letos sm bil tam okrog 6x. od 6 fur sem enkat domow sibal po ac in cez hrib do klenovice. Se pravi v obe smeri sem vse ‘kriticne odseke’ prevozil 11x, pakla-ribarica pa 14x. Naletel sem na en razbit motor. cca 2002-04 gsxr z bih tablico. 

jaz z jadranko nimam težav, ne vem, kje si to razbral, debatiram pa o projektilih, ki tam pritiskajo

 verjetno si zadaj vozil koga, da ni bilo pestro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Vetjetno res narobe napišejo, da je omejitev v naselju 50, da se ne vozi kontra, da se ne vozi pijan, da se ne prehiteva v škarje in pred nepreglednimi ovinki, ... Saj si to mislil, da nima nobene veze z varnostjo, kajne. 

Ne obracat ? sem rekel kadar ne ogrozas nikogar 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kugelschreiber pravi:

Bif, kricac in Snecer majo problem z jadranko. Grem na blef, tud dr looney je stajerka. :lol1:

Ti nisi cist diht v glavi, a ne. Tebi je to smešno. Meni ni. Resno. Si sploh prebral kaj sem napisala in kaj sem doživela. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!