Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

sj lahko vseeno .. ker nisi samski, bi umru od ženine roke :huh:

tega ne bom naredil..ker bodo od njene roke pomrli še vsi , ki bi za to vedeli.. ni fer do tamale k še študira da bi ostala brez obeh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Kolateralna škoda. Kako brezbrižno to zveni. ☹

Peljal je, ko bi ga gonil sam satan. Sem ga videla še živega in potem raztrescenega .

Vsem brezbrižnežem, z jadranko ni nič narobe ,lepa cesta je. Problem so vozniki, ki jo zamenjajo za dirkališče.  Z egoisticnem razmišljanjem in večvrednostnim kompleksom ne ogrozajo samo sebe ampak tudi ostale. 

Tudi midva se umakneva takim , ki letijo kot mine mimo. A nekomu , ki ti prileti v hrbet , od strani ali celno se tezko umakneš. A ne. Razen, če si super heroj. 

Prav imaš. Ampak idiotom dopovedati, da cesta ni dirkališče, je misija nemogoče. Posebej trdi so tisti, ki vozijo, kot jim paše (nekje sem prebral). Potem pa s seboj odnesejo nedolžne. Naj dajo glavo na tir in bo mir in nobene kolateralne škode. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Tule je bil čvek, kako ne znajo voziti s primerno varnostno razdaljo. Očitno, niso niti skupaj vozili, torej so bili ostali "kolateralna" al pa posledična škoda, pa brez slabo misliti o poškodovanih in udeleženih v nesreči.

Nadalje: vsaka stara teta bo rekla: ga je prigonil kot satan...zakaj: ker si ji pač zdi hitro in ne bom trdil, da ni divjal. (vsaka podobnost s tabo je zgolj slučaj)

Veš, obsojanje se je začelo, takoj po objavi nesreče, lahko prebereš, od divjanja vseh udeleženih, do nespoštovanja varnostne, do skrivanja tablic, pijančevanja itd...in sem hitro zapisal, da lahko sta dva po pravilih vozila, pa jih je tretji snel.

Tako da, tudi sedaj ne ugotavljam krivde, le nekoliko pojasnjujem situacijo, predvsem pa ne obtožujem na pamet, ne prta, ne Dinkota, niti pive na prtu, niti kogarkoli, ki me na jadranki prehiti. (pa se nikomur ne umikam, ker umikanje samo zmoti tistega za teboj)

Če samo tvoje slike in posnetke pogledamo, te lahko obsojamo. Ker toliko sekanja ovinkov, vožnje po kontra strani in prehitevanja v nepreglednih ovinkih niti yutub ne premore. 
Da ne bo potem stara teta na svojem pasu kriva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, C eagle pravi:

In pol se vprašaš a boš res enkrat le "kolateralna škoda".

z 95 si zmanjšal na 92.. a tistega pred sabo nisi videl kako se je lepo umaknil?

ok..mal provociram nekaj je pa tudi res..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

z 95 si zmanjšal na 92.. a tistega pred sabo nisi videl kako se je lepo umaknil?

95 po števcu, sicer pa je imel premajhno varnostno razdaljo, formacija cik cak, nevarno, zato je bil ob črti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ni blo zadnje cajte tle gor prou veliko. Včasih sm KAFE temo poškilu, pa dobre hrane se tudi ne branim. V tem času sem napisal 4 knjige in si naredil mizarsko delavnico, z vsemi stroji.
Veliko bolj koristno kakor nabivat in se delat pametn.
Marjan, uživaj na oni strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to motorist naredi še ni panike, se pač umakneš za pol metra, veča jeba je, ko avto to naredi in veš, da te je videl pa se noče umakniti in si misli saj sem v kletki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

95 po števcu, sicer pa je imel premajhno varnostno razdaljo, formacija cik cak, nevarno, zato je bil ob črti

prednji vozi po levi strani pasu..drugi na desni strani.. če se prvi pomakne čisto do črte pomeni , da je nekaj na desni..če se prvi umakne desno pomeni, da je nekaj na sredini..simpl k pasul..to še moja obvlada- še v soboto k je naredila prvih 70 letos je tako vozila za mano..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

prednji vozi po levi strani pasu..drugi na desni strani.. če se prvi pomakne čisto do črte pomeni , da je nekaj na desni..če se prvi umakne desno pomeni, da je nekaj na sredini..simpl k pasul..to še moja obvlada- še v soboto k je naredila prvih 70 letos je tako vozila za mano..

Moraš pa opazovati promet in ne vse na pamet... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Grut pravi:

Čist po nepotrebnem se zdej obsoja tako prehitre motoriste kot,prt,pivo in tisto kar se dogaja zvečer - ponoči v pakli.Nihče pa se ne obregne v moto zbore,kjer pivo in še kaj teče v potokih...Ja,je žalostno k nas zapusti motorist,pa nima veze al si ga poznal ali ne...pač tak je... mislim pa da ima vsak (no vsaj večji del ) motorist v glavi misel,da se nekoč ne bo vrnil iz ture ...

dr.looney ... BE QUICK OR BE DEAD ...

Lej , jaz in moj ne greva na pot zato da se enkrat ne bova vrnila. Jaz se vedno želim vrniti živa in zdrava in umreti od starosti. 

Če greš na pot z mislijo, da se ne boš vrnil je mogoče dobro pri sebi narediti temeljito revizijo. 

Meni se zdi takšno mišljenje malo egoistično/nezrelo/ otročje. Mogoče nimaš zmožnosti empatije , mogoče nimaš zmožnosti sprejemati dejstva, da spadaš v skupino prehitrih. Ali pa enostavno za svoje početje iščeš vsemogoče izgovore. 

Vem, da uživaš v hitrosti a to prinese zraven tudi tveganje in ogromno odgovornosti in prometnice niso za to. 

Brez zamere Grut fajn dedc si...... ampak tu ne bova nikoli našla skupnega jezika.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Brez zamere Grut fajn dedc si...... ampak tu ne bova nikoli našla skupnega jezika.

to bi bilo že lizanje :huh:

p.s.

vsak mora pri sebi narediti revizijo početja v sezoni ... in se sam s sabo pogovit in to brez kreganja ... z umirjenim obojestranskim spoštovanjem, najti kulturni kompromis ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, C eagle said:

In pol se vprašaš a boš res enkrat le "kolateralna škoda".

Tole mene sploh ne gane.. ce ni vsaj na polovici mojega pasu..

 

Zakaj to ne zgleda strasljivo? Ker sta se vozila normalno. Ce bi bila hitrost malo visja, ter da bi lezal v ovinku, bi zgledal bolj grozljivo..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, solorider pravi:

Moraš pa opazovati promet in ne vse na pamet... 

glih tolk zadaj se moraš vozit , da lahko odreagiraš..tisti spredaj pa mora skrbeti zase..

pred 50 minutami, dr.looney pravi:

Lej , jaz in moj ne greva na pot zato da se enkrat ne bova vrnila. Jaz se vedno želim vrniti živa in zdrava in umreti od starosti. 

če umreš od starosti se tud ne morš vrnit živ in zdrav..  ne razumem razlike ..   oziroma poante..

ok komot vam mladim tako razmišljat ....

samo kaj in kdaj je to "umreti od starosti" ???   zmeraj napišejo "je bil star šele xx (ali xx=22 ) let ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, solorider said:

Moraš pa opazovati promet in ne vse na pamet... 

Res je. In belega golfa nisi vidu, jaz pa ja? In ja, ce boš dobro pogledal posnetek, boš videl, da sem se umaknil v desno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

ne, zmaja bi napihal mar ne, dej no dej, veš v bolnišnici ne pihaš, ampak je odvzem krvi.

 

 

Sicer pa informacija za vse, ki tako radi obsojajo vse po vrsti, kaj se je zgodilo na jadranki. Tak da včasih se je vseeno bolje ugriznit v jezik, preden obsojati vse po vrsti.

Tako piše nekdo, ki je poznal ponesrečenca na jadranki, seveda objavljam z njegovim dovoljenjem:

Znano je toliko, da je šel na pot sam, k nekemu prijatelju. Imel je vse dokumente, ma jih je verjetno razmetalo vsepovsod in jih niso našli takoj. Zadel naj bi v obcestni stebriček, druga dva motorista sta bila kolateralna škoda.
Razstavil se je na prafaktorje, Suzani so odsvetovali identifikacijo :(

 

Odvzem krvi se v bolnici odreja na podlagi tvojega psihofizičnega stanja. Osebno sem v zadru (UKC) pihal, saj sem bil pri zavesti in zmožen tega.

Policista sta prišla za mano na odelek kjer sem bil sprejet.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, C eagle pravi:

Res je. In belega golfa nisi vidu, jaz pa ja? In ja, ce boš dobro pogledal posnetek, boš videl, da sem se umaknil v desno... 

bel golf na posnetku? al je to iz drugega štosa ?

čisto normalno si odreagiral.. le znak za križišče si spregledal .. tisto ni zajebano za motoriste vse dokler ni zajebano za avtomobiliste , ki se tam težko vključijo..

sam sem se tega naučil na tistem križišču na koncu mosta kjer je odcep za gornje podpoljane .. peljal proti kočevju .. traktor  letnik okol 1955 z dvoosno prikolico je zavijal iz kočevske smeri levo.. njamiii..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, thumper said:

bel golf na posnetku? al je to iz drugega štosa ?

čisto normalno si odreagiral.. le znak za križišče si spregledal .. tisto ni zajebano za motoriste vse dokler ni zajebano za avtomobiliste , ki se tam težko vključijo..

sam sem se tega naučil na tistem križišču na koncu mosta kjer je odcep za gornje podpoljane .. peljal proti kočevju .. traktor  letnik okol 1955 z dvoosno prikolico je zavijal iz kočevske smeri levo.. njamiii..

Ja, golf je z enega drugega odseka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

Ja, golf je z enega drugega odseka... 

Pridi v petek ponovimo z drugimi gumami :lol1: boš  videl avto na levi, motor na levi, sekanje ovinkov...to je vsakič, ko grem na furo. Jebat ga, pred budalam se moraš sam čuvat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Tudi v bolnišnici se piha. Samo ti itak vse veš, kajne. 
 

Obsoja se pa prehitevanje v škarje, pijane voznike, prehitre in še bolj prehitre, tiste, ki sekajo ovinke, ... In, če nekdo nekoga pozna, ne pomeni, da je videl karambol in, da edini lahko karkoli pripomni o tej zadevi. Je pa dobro vedeti, da se je razstavil na prafaktorje. Verjetno od premajhne hitrosti, kajne. 

da, če mu dajo policaji...

 

Obsojalo se je vse tri...rabiš povezavo do posta?

pred 13 urami, C eagle pravi:

In pol se vprašaš a boš res enkrat le "kolateralna škoda".

da , se vprašam, včasih je namesto motocikla tudi avto, ki šleper prehiteva v moj desni nepregleden ovinek (preverjeno). Žal. Na jadranki se pa kar pripravi, da se občasno motorjem, ki prehitevajo v škarje, čeprav te vidijo umikaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Če samo tvoje slike in posnetke pogledamo, te lahko obsojamo. Ker toliko sekanja ovinkov, vožnje po kontra strani in prehitevanja v nepreglednih ovinkih niti yutub ne premore. 
Da ne bo potem stara teta na svojem pasu kriva. 

ti kr ?, sam da boš srečen, ko mal pojočeš čez mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Odvzem krvi se v bolnici odreja na podlagi tvojega psihofizičnega stanja. Osebno sem v zadru (UKC) pihal, saj sem bil pri zavesti in zmožen tega.

Policista sta prišla za mano na odelek kjer sem bil sprejet.

da, vendar ti bolnica oziroma osebje na da pihat, ampak policaji, če si zmožen. Kdor je hotel razumeti je razumel, kdor ni hotel, pa rad mal pokomlicira. Pa ne leti nate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

da, vendar ti bolnica oziroma osebje na da pihat, ampak policaji, če si zmožen. Kdor je hotel razumeti je razumel, kdor ni hotel, pa rad mal pokomlicira. Pa ne leti nate.

Ja valda, da mu dajo policaji za pihat ... tudi odvzemu krvi je po nalogu policije...

včasih policaj vstopi v reševalno vozilo in mu dajo za pihat in potem ko odpiha, rešilc odpelje ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!