Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Citiraj

Policisti so v poročilo zapisali: “18. 10. 2019 ob 11.42 se je na regionalni cesti izven naselja Stranice, v občini Zreče, zgodila prometna nesreča, v kateri sta umrla dva motorista. 74-letni voznik osebnega vozila, doma z območja Policijske postaje Slovenske Konjice, ki je vozil iz smeri Slovenskih Konjic proti Vojniku, je iz neznanega razloga zapeljal na nasprotno smerno vozišče, po katerem je pravilno, v koloni, vozilo osem motoristov. Voznik osebnega vozila je trčil v prednji del motornega kolesa, ki ga je vozil 62-letni voznik doma z območja Kranja. Le ta je poškodbam na kraju podlegel. V vozilo 74-letnika sta nato trčila še motorista stara 61 in 69 let. 61-letni motorist je na kraju nesreče umrl. 69-letni voznik motornega kolesa se je v trčenju lažje poškodoval. Lažje se je v prometni nesreči poškodoval tudi 74-letni voznik osebnega vozila. Zaradi odstranjevanja posledic prometne nesreče je bila cesta na tem odseku tri ure zaprta za ves promet.”

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ocenjujem, da sem nesposoben za v službo. Vsak dan se moram vozit 55 km daleč v Logatec. Vozim lepo 60 celo pot, razen po avtocesti kjer pospešim na 90. Prosim, kaj predlagate, da bi me dali v penzijo. Aja nosim tudi kapo, klobuka ne maram. Imam očala in ne vidim dobro na blizu še manj na daleč. Izpita ne dam, ga rabim za motor. Na motorju nimam problemov. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa v Rebernicah je tudi popoldan nekdo maline obiral, k sreči preživel.

Čuden dan za primorski konec :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Snečer pravi:

Da jih je tako pokosil, se da sklepati, da niso imeli ustrezne varnostne razdalje. cik-cak formacija je v takšnih primerih kot v špilu GTA...

Rafal pa verjetno res ni bil.

Šofer avtomobila pa...spremenilo se ne bo nič

 

6990894.jpg

6990897.jpg

6990914.jpg

6990898.jpg

pojma nimaš o čem govoriš,lahk si nadrkan z nekimi podatki realno živlenje je pa drugačno,da te srečam ..dva bačna za uho..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, fish1968 pravi:

pojma nimaš o čem govoriš,lahk si nadrkan z nekimi podatki realno živlenje je pa drugačno,da te srečam ..dva bačna za uho..

 

pa nam ti razloži, kako so vozili v čredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Snečer pravi:

pa nam ti razloži, kako so vozili v čredi

Čreda...... ljudi primerjaš z živalmi. Se ti ne zdi, da s žaljiv ?

Zbriši se prosim, oz naj te nekdo zbriše.......dvoličnež!!

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, oznaka formacije vožnje je to, ni žaljivo, tako to pač je

in velikokrat videl ter vozil v čredi, zelo nevarno

dvoličnež pa je žaljivo

vendar tu se lahko tudi nabija, pač imaš problem z mano, jaz ga s tabo nimam

... 

še ena nezgoda je bila včeraj smrtna, cel fb popacan z ripanjem, ne vem v čem je smisel

če imam pravo info je šlo za ss motor in pretiravanje

temu rečem projektil, z eno besedo je vse pojasnjeno in ni žaljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja v skupini ni čreda! In če se komu zdi nevarno, naj v skupini ne vozi, ali pa naj se vozi samo s tistimi, ki uporabljajo varnostno razdaljo. Striček je tri pokosil. Sploh ne vemo, če so vozili v formaciji ali drugače!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ne vemo, če "stričku" ni postalo slabo. Podatek je, da je bila večja skupina motoristov, ne samo trije.

Ampak seveda, potem, ko se kaj zgodi vse obmolkne,

Vožnja v skupini je zame čreda, zate pač ne, tvoje mnenje in zame je vožnja v čredi nevarna, še sama si pisala pred kratkim o neki cik cak formaciji, zelo nevarno.

Pa saj nič ne pomaga (na splošno in za včeraj).

To je trepljanje po ramenih, gledanje gume, provociranje, norčevanje, potem ko pa poči pa ripanje in jokanje. Vse drugo krivo, od ceste naprej.

Takrat je že prepozno.

Svojim "kolegom", ki so te potisnili v smrt, familija ne more izstaviti računa. Malo je še fajn prit na pogreb, da se lahko navija z gasom, potem pa žalost hitro zbledi in ekipa že dalje pritiska po cestah.

"Kesanje" in spoznavanje kako to ni v redu se fake zdravi potem po raznih delavnicah ali "humanitarnih" društvih, a v glavi se ni spremenilo nič, na cesti še vedno projektili.

Ne se slepit, to je eno samo divjanje, ne vem, zakaj ni neke raziskave ipd., montirat kamero na te dirkaške odseke, to bodo taki prizori, da bodo telefonske pregorele iz motogp garaž.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tvojem stilu pisanja "tudi ne vemo, če je šlo za divjanje". Daj malo preštudiraj 2 sekundno pravilo o varnostni razdalji, dolžino zavorne poti+ rekcijski čas. Upoštevaj, da je šlo za trk v nasproti vozeče vozilo, ki se ob trku ne ustavi v trenutku, za povrhu pa je vozilo strička še zasukalo, kar se lepo vidi po odtisu mopeda na boku avtomobila. Kam bi ti odvil v tistem trenutku? Popolna ustavitev po mojem mnenju  ni bila možna. 

Jaz sem v čredi načeloma počasnejši od solo vožnje. Še kdo?  Ne posplošuj preveč, da gre za eno samo divjanje. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Čreda...... ljudi primerjaš z živalmi. Se ti ne zdi, da s žaljiv ?

Zbriši se prosim, oz naj te nekdo zbriše.......dvoličnež!!

Tu se moram strinjat s tabo! @Snečer je bil žaljiv... ampak..... do živali...

Ker ljudje smo poatali takšne pizde, da ko se primerjamo z živalmi, je to žalitev do njih!

Pa ne mislim samo na promet, temveč nasploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac si neberljiv s tem lajanjem o credah in svoji popolnosti za krmilom. Na posnetkih pa sam cez polno prehitevas, varnostna za take situacije kot je bila ta lih tko premala.... Tko da lahko kar nehas. O hitrosti pa nebi, ker ko ga ti pritisnes je pa opomba, da je nemska avtocesta. Kak si kul, cuj! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač neberljiv.

Bo pa kar velika razlika razlika, če "pritisneš" na prazni AC za par sekund do 160-180, al pa tako ožemaš izven AC.

Da, pokazal sem posnetek kako se vozi oziroma se ne sme, vendar to ni moja stalna vožnja. Kdor se je z mano vozil, jo pozna.

Ampak jaz sem to pokazal, da bi opozoril in še kaj, drugi posnetkov ne kažete...zakaj ne, je pa kot na dlani.

p.s.

lahko ti meni pišeš karkoli, da sem objesten in divjak, me ne moti, bom tudi razmislil in se kaj naučil

vendar pa začni to govorit in pisat tudi svojim prijateljem, ko boš zaznal tako vožnjo, me prav zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

Pač neberljiv.

Bo pa kar velika razlika razlika, če "pritisneš" na prazni AC za par sekund do 160-180, al pa tako ožemaš izven AC.

Da, pokazal sem posnetek kako se vozi oziroma se ne sme, vendar to ni moja stalna vožnja. Kdor se je z mano vozil, jo pozna.

Ampak jaz sem to pokazal, da bi opozoril in še kaj, drugi posnetkov ne kažete...zakaj ne, je pa kot na dlani.

Meni ni problema pokazat moje vožnje... Imam kar nekaj materjala...

Pri tebi je en velik problem to, da vse tlačiš v skjupino divjakov, projektilov in neumnih pripadnikov črede.

Ti si pa zveličavni pastir, ki ima okoli sebe neprebojni ščit.... In se imaš hkrati za najpametnejšega osebka...

Pa zame si navaden trol, ki se naslaja nad tujo nesrečo... 

Probaj vsaj dvakrat-trikrat v sebi premlet, preden kaj natipkaš...

Žalostno res. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, C eagle pravi:

Meni ni problema pokazat moje vožnje... Imam kar nekaj materjala...

Pri tebi je en velik problem to, da vse tlačiš v skjupino divjakov, projektilov in neumnih pripadnikov črede.

Ti si pa zveličavni pastir, ki ima okoli sebe neprebojni ščit.... In se imaš hkrati za najpametnejšega osebka...

Pa zame si navaden trol, ki se naslaja nad tujo nesrečo... 

Probaj vsaj dvakrat-trikrat v sebi premlet, preden kaj natipkaš...

Žalostno res. :(

 

Spet žaljivo ad hominem.

Tudi jaz bi lahko kaj napisal o tebi, na podlagi analize materiala, ki si ga napisal in objavil in tudi precej žaljivo, pa ne bom. Sicer pa te tudi sploh ne poznam osebno, kakor tudi ti ne mene.

Stanje na cestah potrjuje moja sklepanja in zaključke, zaenkrat se ni še nič spremenilo in se tudi ne bo, ker smo očitno "krivi" tisti, ki nonstop opozarjamo in se čudimo.

Zdaj pa hitro na ceste spet divjat, je še lep vikend, pa da bodo dežurne službe imele kaj dela.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne razlike so pa zdej naenkrat? Ko ti pritiskas je kr naenkrat ok, kontrolirano, prides domov, pa lajas, da folk credno divja, kljub temu, da jih nek stric spec za volanom al neki povozi...Pac ne mors resno jemat teh opozoril, ki se itak ne berejo kot dobronamerna opozorila. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Kaksne razlike so pa zdej naenkrat? Ko ti pritiskas je kr naenkrat ok, kontrolirano, prides domov, pa lajas, da folk credno divja, kljub temu, da jih nek stric spec za volanom al neki povozi...Pac ne mors resno jemat teh opozoril, ki se itak ne berejo kot dobronamerna opozorila. 

 

na AC ti praviloma nihče ne more priti nasproti, zato je takšno, sicer nelegalno početje, precej bolj varno

psi lajajo v Luno, tako nekako je to opozarjanje

na Zemlji gre zgodba naprej

je pa verjetno velika razlika, kako jaz v 99,99% vozim, za razliko od ostalih

po tvojih logiki, se itak noben v tej temi ne more oglasiti, ker vsi vsak dan delamo prekrške, zavedno ali nezavedno

tvoji argumenti so zelo skromni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal, kje je včeraj nekdo treščil v znak pri Postojni. Skratka, čudno, skoraj ravno, a ni bil zbran, al je kaj po motorju šaril, al pa kaka tehnična napaka. Ker cesta gre skoraj naravnost. Čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

na AC ti praviloma nihče ne more priti nasproti, zato je takšno, sicer nelegalno početje, precej bolj varno

psi lajajo v Luno, tako nekako je to opozarjanje

na Zemlji gre zgodba naprej

je pa verjetno velika razlika, kako jaz v 99,99% vozim, za razliko od ostalih

po tvojih logiki, se itak noben v tej temi ne more oglasiti, ker vsi vsak dan delamo prekrške, zavedno ali nezavedno

tvoji argumenti so zelo skromni

ne more priti nasproti, je pa ogromno kretenov, ki ti kljub hitremu približevanju skoči na prehitevalni pas.. vsakič ko grem na AC se najde vsaj en tak kaliber, tako da o tem da je na AC bolj varno... moje izkušnje pravijo drugače ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

ne more priti nasproti, je pa ogromno kretenov, ki ti kljub hitremu približevanju skoči na prehitevalni pas.. vsakič ko grem na AC se najde vsaj en tak kaliber, tako da o tem da je na AC bolj varno... moje izkušnje pravijo drugače ;) 

AC ZG-Beograd je med tednom dokaj prazna... pa sam udri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!