Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Samo kost vržem, da vidim, kateri krap se bo ujel. Ti vedno. 

krapi ne prijemajo na kosti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Snečer said:

te statistike sedaj ne poznam, v preteklosti so prevladovali ss motorji

verjetno ne voziš na nož, wheeliji ipd. scene, ali? 

  Poznas pa nove touring motorjr verjetno? 160hp, vec ko SS pred par leti. SS, moderen touring, ali naked, al pa kakrsnkoli mlincek: glavni razlog za nesrece je voznik. Z naskokom.

 

21 hours ago, Snečer said:

vem da si se bavila z dirkanjem v nekonkurenčni ženski kategoriji :) a tudi potuješ, tam pa najbrž stil zamenjaš na tisti r1, ker dvomim da si ultra pripravljena za cel dan dirkanja, ko so profiji že po par krogih "mrtvi"

tudi @maus ima dirkalnik in potuje

  Lej, ne poznas punce, se manj pa koliko je bila nekonkrencna. In kot vedno delas zakljucke iz glave... Je to pac tvoj modus operandi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

  Poznas pa nove touring motorjr verjetno? 160hp, vec ko SS pred par leti. SS, moderen touring, ali naked, al pa kakrsnkoli mlincek: glavni razlog za nesrece je voznik. Z naskokom.

 

  Lej, ne poznas punce, se manj pa koliko je bila nekonkrencna. In kot vedno delas zakljucke iz glave... Je to pac tvoj modus operandi.

tudi ti me ne poznaš in delaš zaključke iz glave, ne pozabi tu nabijamo in moraliziramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

tudi ti me ne poznaš in delaš zaključke iz glave, ne pozabi tu nabijamo in moraliziramo

 Da, ampak berem tvoje odgovore. Nabijamo pa res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Da, ampak berem tvoje odgovore. Nabijamo pa res.

jaz moram tudi tvoje :) brez nervoze, lahko pa v kakšni drugi opišeš rezultate omenjene, vem da je na začetku kariere bilo opisano neko jamranje, kako imata dve boljši motor in sta vedno 1. in 2., potem pa tega nisem več zasledoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snečer said:

jaz moram tudi tvoje :) brez nervoze, lahko pa v kakšni drugi opišeš rezultate omenjene, vem da je na začetku kariere bilo opisano neko jamranje, kako imata dve boljši motor in sta vedno 1. in 2., potem pa tega nisem več zasledoval...

 Ah, ce si pa pred 10mi leti nekaj prebral, pa se kaj za sankom izvedel, pa oprosti. Potem imas pa vse informacije...  Se posipam s pepelom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jvalant pravi:

 Ah, ce si pa pred 10mi leti nekaj prebral, pa se kaj za sankom izvedel, pa oprosti. Potem imas pa vse informacije...  Se posipam s pepelom!

pa ob nedeljah še kdaj motogp pogledam pa kak motokros, da še od tak kak info pridobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/prometno-nesreco-v-mariboru-povzrocila-21-letnica-ki-je-prevozila-rdeco-luc.html

Včeraj ob 12.46 se je na Tržaški cesti v Mariboru v križišču pri trgovini Merkur zgodila huda prometna nesreča, v kateri je umrl 69-letni motorist. 

Kot so sporočili z Generalne policijske uprave, je nesrečo povzročila 21-letna voznica, ki je vozila iz smeri Bohove proti Mariboru in v križišču ni upoštevala rdeče luči na semaforju. Posledično je trčila v 69-letnega voznika motornega kolesa, ki je pripeljal pravilno iz dovozne poti. 

 

Točno o tej cesti in nespoštovanju semaforjev v križiščih na tej cesti sem že parkrat govoril .. ko bi le sedaj se komu kaj premaknilo v glavi in bi dejansko začeli (tudi) take stvari preverjat/nadzorovat/kontrolirat/preganjat .. žal bo za pokojnega prepozno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim, da sem o tem že enkrat pisal...ampak pred par dnevi mi je padla v oči (pomoje da) ista gospodična.

Se peljem domov iz službe za enim manjšim belim VW avtom...pa mi je šlo na živce, ker je čudno vozil, pa še iz avspuha mu je kadil modrikast dim, da mi je močno smrdelo in ...skratka, neprijetno sem se počutil za njem...in sem jo prehitel  (ne se užigat zaradi tega) po desni!(štiripasovnica) ...

...in potem v vzvratnem ogledalu gledam gospodično mično, kaj skozi nekaj kima z glavo...in piše SMS ali kakorkoli drugače brska po telefonu.... v glavnem vsakih 5 sekund je za pol sekunde ošvrknila s pogledom predse...ali pa še manj..

Sem bil malo žleht, pa sem malo pribremzal..  :devil: ... pa sem jo skoraj fasal v rit. Ekola... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Zivnorc pravi:

...mislim, da sem o tem že enkrat pisal...ampak pred par dnevi mi je padla v oči (pomoje da) ista gospodična.

Se peljem domov iz službe za enim manjšim belim VW avtom...pa mi je šlo na živce, ker je čudno vozil, pa še iz avspuha mu je kadil modrikast dim, da mi je močno smrdelo in ...skratka, neprijetno sem se počutil za njem...in sem jo prehitel  (ne se užigat zaradi tega) po desni!(štiripasovnica) ...

...in potem v vzvratnem ogledalu gledam gospodično mično, kaj skozi nekaj kima z glavo...in piše SMS ali kakorkoli drugače brska po telefonu.... v glavnem vsakih 5 sekund je za pol sekunde ošvrknila s pogledom predse...ali pa še manj..

Sem bil malo žleht, pa sem malo pribremzal..  :devil: ... pa sem jo skoraj fasal v rit. Ekola... 

ni edina, gospodična.

Se imel primer na AC, ko je mična gospodična končala telefonski razgovor, napisala še SMS. In kak šok sem potem doživel, ko sem mislil, da je konec komuniciranja:

elegantno je iz torbice potegnila še tablico...pa naj še kdo reče, da ne znajo izkoristiti časa, ko se vozijo po AC.

Na avtu je pisalo ZUMBA, tudi vožnja je bila precej podobna plesu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

elegantno je iz torbice potegnila še tablico...pa naj še kdo reče, da ne znajo izkoristiti časa, ko se vozijo po AC.

Sej se sam ravno pelje. Al nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, jskrablin pravi:

Sej se sam ravno pelje. Al nekaj.

skoraj ravno :P hitrost med 80-140km/h 3x me je prehitela, verjetno med pavzo ko je tipkala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtomatik, radar tempomat, avto sam vozi znotraj črt...to mojga šoferja opominjam, peglam, prosim, robantim., še mična dična policistka mu je kazen spisala 1x...Da nobeno od teh pomagal ne nadomesti šoferja, da mi naj ne piše smseov med vožnjo....ja jaz tudi kdaj telefon primem v roke-zaradi navigacije, navadno prej nastavim, ampak včasih se vmes mal skregam z njo.  

So bili pa zadnji trije dnevi brutalni za motoriste... :/  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snečer pravi:

20191022_142722.jpg

20191022_142725.jpg

 

to je bolj nek skuter na oko, ampak...

ravno prebral, 21 letnica naj bi prevozila rdečo luč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz razumem, da lahko tudi zgrešiš ampak velika večina ljudi potem pohodi zavoro na mrtvo, ter reši večino nevarnih primerov. Žal drugi zmrznejo al pa so kot konji s plašnicami..in taki bolijo :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Tedybear said:

Za velk del mlade populacije za volanom, je šofiranje bolj kot ne nadgradnja igric izza domacega kompa. 

To je isto kot da ce trdis da avto k gre do 100 v 3s je za mladino predrad, zato si kupi motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postajam vsak dan bolj nestrpen priznam... Na spisek stvari, ki mi grejo na jetra sem dal prevoze.org in določeni tipi vozil SUV oziroma po domače določeni peder jeepi.

Btw Danes sodelavka naredila totalko. Razlog pri katerem te stisne, ker veš, da si velikokrat v istem zosu. Utrujenost... Zaspala za volanom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Za velk del mlade populacije za volanom, je šofiranje bolj kot ne nadgradnja igric izza domacega kompa. 

jaz sem downgrejdal :) iz f1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, ciciban pravi:

Postajam vsak dan bolj nestrpen priznam... Na spisek stvari, ki mi grejo na jetra sem dal prevoze.org in določeni tipi vozil SUV oziroma po domače določeni peder jeepi.

Btw Danes sodelavka naredila totalko. Razlog pri katerem te stisne, ker veš, da si velikokrat v istem zosu. Utrujenost... Zaspala za volanom. 

Tudi jaz sem že zaspala, iz službe domov. Ampak sem se pravočasno zbudila, pravzaprav takoj!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Za velk del mlade populacije za volanom, je šofiranje bolj kot ne nadgradnja igric izza domacega kompa. 

Kaj pa vem, po mojih izkušnjah, večina mlajših generacij vozi pod omejitvami, ampak žal tako, da bi bilo varneje če bi vozili vsaj duplo omejitev, ker peljejo malo sem malo tja malo po drugem pasu malo po bankini, ampak najpomembneje pa je da nikoli ne odvrnejo pogleda iz ekrana telefona.. če bi divjali bi bili vsaj pozorni na cesto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, KARMEN1 said:

Tudi jaz sem že zaspala, iz službe domov. Ampak sem se pravočasno zbudila, pravzaprav takoj!

 

Tudi jaz. Skoraj poreziral cestninsko postajo na gorenjski AC. Rešla me je ena gospa z hupanjem. Pazi to... Zgodilo se mi je ob enajstih dopoldne. Mislim, da je nesreč, ki so tako ali drugače povezane z utrujenostjo ogromno. Tudi na motor sem že rinil čisto zmozgan. Grozen občutek, ko se zbudiš naslednji dan 500km od doma in ko dobro pomisliš, da se ne moreš spomniti niti enega detajla zadnjih 200km, ki si jih naklepal na silo prejšnji dan očitno čisto na "pamet". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ligenjček pravi:

Kaj pa vem, po mojih izkušnjah, večina mlajših generacij vozi pod omejitvami, ampak žal tako, da bi bilo varneje če bi vozili vsaj duplo omejitev, ker peljejo malo sem malo tja malo po drugem pasu malo po bankini, ampak najpomembneje pa je da nikoli ne odvrnejo pogleda iz ekrana telefona.. če bi divjali bi bili vsaj pozorni na cesto ;)

..na žalost se moram strinjat s tabo.

imaš praktično samo še ekstreme ...eni sanjajo (mladi) 80 na uro, da jih prehitevajo kamioni...in povzročajo splošno nestrpnost...

.... in v kontra: mlade ženske so čedalje bolj agresivne za volanom. Ne jebejo omejitev. (ok... pustmo zdaj ene par prepotentnih mulcov) ... najhuje v 30 conah pred vrtci in šolami... in taiste se pol najbolj pizdijo, kolko je nevarno po cestah, da jim kdo ne zbije otroka...a same tišijo 80 v teh conah (ne govorim na pamet...jih poznam kar nekaj takih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zivnorc said:

..na žalost se moram strinjat s tabo.

imaš praktično samo še ekstreme ...eni sanjajo (mladi) 80 na uro, da jih prehitevajo kamioni...in povzročajo splošno nestrpnost...

.... in v kontra: mlade ženske so čedalje bolj agresivne za volanom. Ne jebejo omejitev. (ok... pustmo zdaj ene par prepotentnih mulcov) ... najhuje v 30 conah pred vrtci in šolami... in taiste se pol najbolj pizdijo, kolko je nevarno po cestah, da jim kdo ne zbije otroka...a same tišijo 80 v teh conah (ne govorim na pamet...jih poznam kar nekaj takih).

No, če gledam kako vozijo (jih učijo) v avtošolah me sploh ne čudi .. dear lord, nobene dinamike, nobenega občutka ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!