Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

On 3/20/2020 at 10:47 AM, thumper said:

19.03.2020   12:53

TIŠINA

Ob 12.53 je v Petanjcih, občina Tišina, padla voznica z motornim kolesom in se pri tem poškodovala. Oskrbeli so jo reševalci PHE Murska Sobota.

Kaj je PHE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci vedno iščemo neke luknje v zakonu, obvoze, bližnjice ....

Če je pač kriza je za vse ! Ali pa se dogovrimo in se vsi okužimo, potem pa dela naravna selekcija, kdor preživi - preživi, kdor ne - žalim slučaj, mu prižgem svečko - papirnato seveda !

Pa bo na hitro mir s to norijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups..me je kar streslo prejle.. še koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MARE 65 pravi:

kaj to pomeni da so avtoBMW - jaši najmanj inteligentni  :whistle:

Itaq. Noben normaln ne vzame kredita za avto. :jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste opazil?

Odkar je JJ na oblasti je manj smrtnih žrtev med motoristi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Snečer pravi:

Kapo dol Janši, tudi blagoslove je ukinil!

manj nesreč pa ne rabiš blagoslova, simpl :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dr_Jakob ker v temi o koroni ne sodelujem več, pa res iščem, kje bi našel vse tiste silne nesreče motoristov od včeraj...benti v kroniki nč ne pišejo? http://novice.najdi.si/kategorija/kronika

Fotografija osebe Samo Jeras.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 bojda so jih danes spet nekaj pripeljal. Zaradi teh in ostalih idiotov kateri se klatijo po obali in Bledu, bodo restrikcije še hujše. Učeri sem moral nujno v KP in na AC je bilo nešteto avtov s kolesi na poti do morja. #KoronaDebili

UKC Ljubljana: Kljub opozorilom o omejitvi gibanja in izpostavljanju nepotrebnim tveganjem, kot so adrenalinske dejavnosti, na UKC Ljubljana še vedno prihajajo težko poškodovani jadralni padalci, gorski kolesarji in motoristi, so sporočili iz največje slovenske zdravstvene ustanove.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Whiskey pravi:

@DAMI34 bojda so jih danes spet nekaj pripeljal. Zaradi teh in ostalih idiotov kateri se klatijo po obali in Bledu, bodo restrikcije še hujše. Učeri sem moral nujno v KP in na AC je bilo nešteto avtov s kolesi na poti do morja. #KoronaDebili

UKC Ljubljana: Kljub opozorilom o omejitvi gibanja in izpostavljanju nepotrebnim tveganjem, kot so adrenalinske dejavnosti, na UKC Ljubljana še vedno prihajajo težko poškodovani jadralni padalci, gorski kolesarji in motoristi, so sporočili iz največje slovenske zdravstvene ustanove.

iščem motoriste, zarad katerih je UKC prenatrpan, pa ne najdem :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

pa tega lahko šteješ z 2 motorista, saj ma 4 kolesa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 Saj se ne izmišljujejo. Malo več reda sedaj, pa bo hitreje konec. Če ga bodo nekateri srali, bodo privili vse nas. Zakaj je to potrebno? Zaradi nekaj domišljavih hinavcev?

Še ena "inteligentna"

image.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Whiskey pravi:

@DAMI34 Saj se ne izmišljujejo. Malo več reda sedaj, pa bo hitreje konec. Če ga bodo nekateri srali, bodo privili vse nas. Zakaj je to potrebno? Zaradi nekaj domišljavih hinavcev?

Še ena "inteligentna"

image.jpg

a je čigumi gor zalimal?

Jaz sem samo spraševal, ker je toliko govora o "nevarnih" motoristih. Ker se namensko panika povzroča. Da lahko je zafilan UKC ne bom trdil da ne, vendar naj se operira jasno s podatki, ne pa vsevprek v en koš. Je več kot dovolj blebetanja o ogrožanju brez kakih virusov. In ker sem prebral kroniko (vsak dan preletim) nisem zasledil niti nesreč z motoristi, pa kakimi padalci tudi ne.

V glavnem vse ostalo, horde turistov itd je pa bolj za drugo temo, kateri se raje ognem.

Da je manj nesreč pri moto populaciji pa je jasno, nekaj je bilo slabega vremena, nekaj naredi karantena in rezultat je tu. Upam da si ga ne bo JJ ali kak veljak osebno pripisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!