Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 13 minutami, Snečer pravi:

na prometni je vedno UE... tudi če si bil "drugje"...

ti si napisal, kje jo izbereš in ne kaj na njej piše ... jao jao.. 

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Mene pa bolj zanima, če je kaj povedal, tudi o "balistiki".

ni še .. ga bom vprašal ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/znani-slovenec-komaj-prezivel-hudo-prometno-nesreco-347559

Mene pa bolj zanima, če je kaj povedal, tudi o "balistiki".

Alen Andrić | Avtor: Facebook

lej, ti povem moj primer, 4 tedne je rabila "češpljica" za opravičilo. Pa še takrat mi je mal najedala, da je morala dat xsaro popravit, ker jo je mož napizdil. In DA kot veš, sem pred zakonom nedolžen, čeprav Borči meni drugače.

Tudi v zgornjem primeru, zna bit kazen nekomu, ki je izsilil prednost in drugemu, ki je kršil max dovoljeno hitrost. Zdaj, kolk jo je, je druga zadeva, ampak smatram, da nihče nima pravice da te zgazi, če voziš 90 na 60 omejitve. Ampak to je sam moje mnenje, ki je pristransko.

In da moralistom zaprem gobec:

Vozim kombi, več kot 2 jurja tedensko, pa se živ požrem če spregledam pijanega pešča, butastega šoferja in nekoliko prehitrega motorista.

In če se mi že zgodi u lajfu, taka smola, da šibkejšega od sebe skinem, bom zmogel toliko, da ga prvi dan obiščem, sledim situacijo in se sekiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/znani-slovenec-komaj-prezivel-hudo-prometno-nesreco-347559

Mene pa bolj zanima, če je kaj povedal, tudi o "balistiki".

Alen Andrić | Avtor: Facebook

 

mene bolj zanima, kolk je šlo tole pred nesrečo? 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

lej, ti povem moj primer, 4 tedne je rabila "češpljica" za opravičilo. Pa še takrat mi je mal najedala, da je morala dat xsaro popravit, ker jo je mož napizdil. In DA kot veš, sem pred zakonom nedolžen, čeprav Borči meni drugače.

Tudi v zgornjem primeru, zna bit kazen nekomu, ki je izsilil prednost in drugemu, ki je kršil max dovoljeno hitrost. Zdaj, kolk jo je, je druga zadeva, ampak smatram, da nihče nima pravice da te zgazi, če voziš 90 na 60 omejitve. Ampak to je sam moje mnenje, ki je pristransko.

In da moralistom zaprem gobec:

Vozim kombi, več kot 2 jurja tedensko, pa se živ požrem če spregledam pijanega pešča, butastega šoferja in nekoliko prehitrega motorista.

Zakaj bi bil pa v primeru tvoje nesreče ti kriv, če te je voznica izsilila? Si šel po propisima? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Tudi v zgornjem primeru, zna bit kazen nekomu, ki je izsilil prednost in drugemu, ki je kršil max dovoljeno hitrost.

kot sem nekje prebral, da v policijskem poročilu piše, da  je peljal 75 na 60 ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ti si napisal, kje jo izbereš in ne kaj na njej piše ... jao jao.. 

ni še .. ga bom vprašal ;) 

ti si napisal, da jo dobiš na tehničnem... ni šans (če se gremo lovit) :) mogoče ti jo na valju za bremze naredijo

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

mene bolj zanima, kolk je šlo tole pred nesrečo? 

Zakaj bi bil pa v primeru tvoje nesreče ti kriv, če te je voznica izsilila? Si šel po propisima? 

o tem sem mislil, ko sem povprašal o balistiki = veda, ki preučuje gibanje izstrelkov :) 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

 

Zakaj bi bil pa v primeru tvoje nesreče ti kriv, če te je voznica izsilila? Si šel po propisima? 

Kriv nisem nič, mam vse uradno, nekateri prebrihtni člani, trenutno z zavihanim nosom in njihovi odvetniki, pač trdijo drugače, majo boljše sposobnosti in več znanja od normalnega človeka. Ne pomembno za tukaj, objavljeno pa večkrat tukaj, ko sem moral dotičnemu organu dokazovati s policijskim zapisnikom jasnost situacije, pa še ni bil zadovoljen. Taistemu organu sem predlagal, da naj se pritoži in poda svoje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ti si napisal, da jo dobiš na tehničnem... ni šans (če se gremo lovit) :) mogoče ti jo na valju za bremze naredijo

na tehničnih pregledih sem zaprosil za registrsko tablico po naročilu  in tam sem jo tudi dobil ...  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

kot sem nekje prebral, da v policijskem poročilu piše, da  je peljal 75 na 60 ;) 

75 na 60 ali 120 na 60, če ne opaziš si čorav, al pa telefoniraš, al pa si vrtaš po nosu al pa čačkaš jaja in buliš v strop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

75 na 60 ali 120 na 60, če ne opaziš si čorav, al pa telefoniraš, al pa si vrtaš po nosu al pa čačkaš jaja in buliš v strop.

bom tako povedal .. tukaj se vedno peljem, ko grem na primorsko in izsiljevanje je standardno in voznik vidi daleč naprej ... tudi ko se tukaj peljem 50 se vedno najde kakšen, ki pred menoj zavije ali me ne vidi ali pa si misli, saj pelje dovolj počasi bo že zabremzal ;) 

v nedeljo je vsaj 10 vozil zavilo pred menoj, čeprav za menoj daleč ni bilo nobenega ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

ti si napisal, da jo dobiš na tehničnem... ni šans (če se gremo lovit) :) mogoče ti jo na valju za bremze naredijo

o tem sem mislil, ko sem povprašal o balistiki = veda, ki preučuje gibanje izstrelkov :) 

 

nisem prebral tisto o balistiki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

kot sem nekje prebral, da v policijskem poročilu piše, da  je peljal 75 na 60 ;) 

ups .. se popravljam in opravičujem za zavajanje ... ni bilo 75 ampak 78 km/h

Citiram: 

VOZIL NAJ BI 78 KM/H KAR JE 18 PREHITRO...to je policijsko poročilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

bom tako povedal .. tukaj se vedno peljem, ko grem na primorsko in izsiljevanje je standardno in voznik vidi daleč naprej ... tudi ko se tukaj peljem 50 se vedno najde kakšen, ki pred menoj zavije ali me ne vidi ali pa si misli, saj pelje dovolj počasi bo že zabremzal ;) 

v nedeljo je vsaj 10 vozil zavilo pred menoj, čeprav za menoj daleč ni bilo nobenega ... 

verjame, tudi primorci v Vipavski dolini na pamet poznamo izhode, kje ma "lokalni seljak" prednost in ne bo stal pri znaku stop ampak butnil na cesto, prav tako poznajo kraševci podobne odseke.

Problem nastane, ke se ne zaneseš, ali pozabi, al pa je kak lev vstop na cesto.

Izgovor, pičkice, ki me je snela:

"SONCE ME JE OSLEPILO, PA NISEM VIDELA V OGLEDALU NIČ"

moj komentar:

jebo ti pas mater, kako potem spelješ, če ne vidiš nič????

Pa da ne bom klobasal samo kot motorist:

vsaj nekajkrat tedensko moram rikvercat s kombijem na glavno cesto, brez videti. Lahko samo slutim, dokler ne zapeljem dovolj nazaj. V obzir moram vzeti starce brez motorike in logike, peršinge na mopedu, ter telefoniste, ki ne gledajo na cesto. Vsakokrat je muka in težko, vsi 4je žmigavci, cm po cm nazaj...ni druge, pa še se zna zgodit, da me kdo nabaše.

 

 

pred 4 minutami, maus pravi:

ups .. se popravljam in opravičujem za zavajanje ... ni bilo 75 ampak 78 km/h

Citiram: 

VOZIL NAJ BI 78 KM/H KAR JE 18 PREHITRO...to je policijsko poročilo

divje, vozila s hitrostjo 78 spjloh ne moreš vidit. lp Nona od Karlota :P

divje, vozila s hitrostjo 78 sploh ne moreš vidit, če pišeš sms na founu. Lp Pepca iz Wajdušne mama 2 mulcev v vrtecu v trenutku pogovora s taščo, kdo bo šel po mularijo ob 14 uri. Aja, delam na Fruktalu 2 km stran od vrteca, stanujem pa 3km stran od službe :P

 

 

 

ne, ne zmišljujem si, dnevno vidim te norosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

ups .. se popravljam in opravičujem za zavajanje ... ni bilo 75 ampak 78 km/h

Citiram: 

VOZIL NAJ BI 78 KM/H KAR JE 18 PREHITRO...to je policijsko poročilo

Glede na videne fotke, sem pričakoval višjo hitrost.... 

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

 

Izgovor, pičkice, ki me je snela:

"SONCE ME JE OSLEPILO, PA NISEM VIDELA V OGLEDALU NIČ"

moj komentar:

jebo ti pas mater, kako potem spelješ, če ne vidiš nič????

P

vsaj nekajkrat tedensko moram rikvercat s kombijem na glavno cesto, brez videti. Lahko samo slutim, dokler ne zapeljem dovolj nazaj. V obzir moram vzeti starce brez motorike in logike, peršinge na mopedu, ter telefoniste, ki ne gledajo na cesto. Vsakokrat je muka in težko, vsi 4je žmigavci, cm po cm nazaj...ni druge, pa še se zna zgodit, da me kdo nabaše.

 

 

 

čak, zdej si sam sebe negiral? 

Lih tko nič ne vidiš in greš na cesto? Ni to isto kot "pičkica" ki te je snela? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

na tehničnih pregledih sem zaprosil za registrsko tablico po naročilu  in tam sem jo tudi dobil ...  ;) 

Uspešno mariborsko podjetje zaposluje, iščejo ljudi za različna ...

tu ne boš dobil tablice, pač pa iz druge strani :) kjer je registracija... :) 

možno, da pri vas kar na traku delijo :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Glede na videne fotke, sem pričakoval višjo hitrost.... 

vprašanje kok je avto prigonu ... ;) 

sicer pa .. 78 km/h v zid, ni niti tok mal ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motozajebant pravi:

 

čak, zdej si sam sebe negiral? 

Lih tko nič ne vidiš in greš na cesto? Ni to isto kot "pičkica" ki te je snela? 

se boš pa moral mal več podučit o vožnji tovornega vozila, ne samo najedanja pred šalterjem. :P pa razlike med vožnja naprej, na polno brez videti in nazaj z vsemi 4imi smerniki cm po cm tut ni razlike a ne :D

Vožnja ni kot krediti, ma lepe učke kreditno sposobnost in dam, nima lepih učk, pa je kreditno sposoben, pa mal mencam..ni to isto sine.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Uspešno mariborsko podjetje zaposluje, iščejo ljudi za različna ...

tu ne boš dobil tablice, pač pa iz druge strani :) kjer je registracija... :) 

možno, da pri vas kar na traku delijo :) 

 

še vedno ni UE ;) ...  jaz sem vstopil tam, kjer piše tehnični pregledi ... in pol pri okencu naročil, plačal in potem prišel iskat ... in to ni UE ... in ja .. tudi v bifeju lahko tablico dobim, ker mi prijazna uslužbenka lahko v lokal prinese s papirji vred 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

se boš pa moral mal več podučit o vožnji tovornega vozila, ne samo najedanja pred šalterjem. :P

 

škoda k se takoj spustiš na osebno raven, potem pa brisanje.... 

daj, poduči me ti, ker nisem v temu fohu. Verjamem, da ti moraš nazaj v rikverc. A splošno gledamo, je situacija ista. Zakaj pa ne greš not v rikverc? In ven normalno? 

ps. že lep čas nisem na šalterju. Predno blekneš neumnost, vprašaj... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

 

Vožnja ni kot krediti, ma lepe učke kreditno sposobnost in dam, nima lepih učk, pa je kreditno sposoben, pa mal mencam..ni to isto sine.

 

 

Ker naknadno spreminjaš poste, dodajam...

daj povej mi iz prve roke, katera banka tako funkcionira? Na lepe učke? Al to na pamet govoriš? In nabijaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

škoda k se takoj spustiš na osebno raven, potem pa brisanje.... 

daj, poduči me ti, ker nisem v temu fohu. Verjamem, da ti moraš nazaj v rikverc. A splošno gledamo, je situacija ista. Zakaj pa ne greš not v rikverc? In ven normalno? 

ps. že lep čas nisem na šalterju. Predno blekneš neumnost, vprašaj... ;) 

ti si me vprašal po konkretnem primeru, ne vem zakaj bi tule moral sploh karkol razglabljat s tabo če ti ni jasna razlika? Osebna raven al osnovnošolsko znanje?

Isti manever morajo početi vsi poštarji hitre pošte, vsi DHLovci in vsa ostala podobna podjetja, ki se ukvarjajo z distribucijo in dostavo blaga.

Žal med njimi tud večja vozila kot so kamioni in podobno. Verjemi, da je šoferje prekleto strah, ko počno ta manever vsakodnevno.

In ti greš enačit nekoga, ki naprej spelje, brez zaustavljanja in brez gledanja dalje z izjavo na vprašanje:

zakaj nisi bremzala, ko si me videla?

odgovor: sem zmrznila!!!

s tem kar mora folk v normalnem delovnem procesu početi?

1. al prcaš

2. al se delaš pametnega

3. al si neumen kot noč

4. al nimaš pojma o prometi

5. al nalašč podjebavaš

Žal, ne morem drugače odgovoriti na zadeve, ki so prekleto resne in boleče. In katere lahko zaradi točno takih enačenj postanejo hudo boleče, ali celo smrtne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

 pa razlike med vožnja naprej, na polno brez videti in nazaj z vsemi 4imi smerniki cm po cm tut ni razlike a ne :D

 

 

 

pa ker je še dodano. Ne, seveda ni isto. a če se koga zbije, je isto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ker naknadno spreminjaš poste, dodajam...

daj povej mi iz prve roke, katera banka tako funkcionira? Na lepe učke? Al to na pamet govoriš? In nabijaš? 

u dragi moj, vpraš kak kake šefe bank, k so bili ovadeni, pa se nč niso spomnili. Ukazano, pa je delal kar je bilo treba, saj je bil nastavljen od politike, jaz sem pa kmalč številko gat dal, za kredit za mlade družine. Ampak ajd, prcam nazaj in nepomenbno.

Pravkar, motozajebant pravi:

pa ker je še dodano. Ne, seveda ni isto. a če se koga zbije, je isto. 

ni in, kako bi ti rikvercal na glavno cesto? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ti si me vprašal po konkretnem primeru, ne vem zakaj bi tule moral sploh karkol razglabljat s tabo če ti ni jasna razlika? Osebna raven al osnovnošolsko znanje?

Isti manever morajo početi vsi poštarji hitre pošte, vsi DHLovci in vsa ostala podobna podjetja, ki se ukvarjajo z distribucijo in dostavo blaga.

Žal med njimi tud večja vozila kot so kamioni in podobno. Verjemi, da je šoferje prekleto strah, ko počno ta manever vsakodnevno.

In ti greš enačit nekoga, ki naprej spelje, brez zaustavljanja in brez gledanja dalje z izjavo na vprašanje:

zakaj nisi bremzala, ko si me videla?

odgovor: sem zmrznila!!!

s tem kar mora folk v normalnem delovnem procesu početi?

1. al prcaš

2. al se delaš pametnega

3. al si neumen kot noč

4. al nimaš pojma o prometi

5. al nalašč podjebavaš

Žal, ne morem drugače odgovoriti na zadeve, ki so prekleto resne in boleče. In katere lahko zaradi točno takih enačenj postanejo hudo boleče, ali celo smrtne.

Bila fer in poštena in povedala da je zmrznila. Kapo dol za to. Ni pa prav da je zmrznila. A verjamem, da bi v takšni situaciji marsikdo zmrznil. 

S tvojim primerom niti nisem seznanjen, vem sam da je govora o Xari in sem enostavno vprašal ,zakaj kdo misli da si ti kriv, če te je izsilila. 

No, sem tudi jaz lep čas vozil kombi. In jaz sem se not rikverc zapeljal, ravno iz tega razloga. Da nisem rabil ven rikverc, nepregledno. 

ps. za oboldan del sem mislil predvsem tisto s šalterjem. In ne o mojem znanju o tovornih vozilih v CPP. Tu sem ti še rekel, da daj me poduči, ker nisem v temu. 

ps. pa da ti na točko 4 odgovorim. POJMA O PROMETU. Imam. saj veš, reševalni pas se mora vedno ustvarjati, tudi ob jutranji konici, nikoli ne veš, kdaj pride rešilec v isti smeri... 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

u dragi moj, vpraš kak kake šefe bank, k so bili ovadeni, pa se nč niso spomnili. Ukazano, pa je delal kar je bilo treba, saj je bil nastavljen od politike, jaz sem pa kmalč številko gat dal, za kredit za mlade družine. Ampak ajd, prcam nazaj in nepomenbno.

ni in, kako bi ti rikvercal na glavno cesto? 

Ne rabiš me prcat nazaj, ker te jaz nisem prcal. Ne vem zakaj vsak moj post tebi vzameš kot prcanje? Morda zato, ker ne dam smejkota zraven? :) 

Nebi, sem ti gor napisal. Jaz sem šel v rikverc not in normalno ven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

 

ps. pa da ti na točko 4 odgovorim. POJMA O PROMETU. Imam. saj veš, reševalni pas se mora vedno ustvarjati, tudi ob jutranji konici, nikoli ne veš, kdaj pride rešilec v isti smeri... 

na kratko, človek, ki misli na reševalni pas in vse podobno, definitivno verjetno ne bo pisal SMS, updejtov statusa na founu, vozil ko krava v prometu, in bo dal prednost takim ki jo rabijo itd...že na prvi uč lahk trdim, da je normalen cestni uporabnik, z neko odgovornostjo. Negiraj me. če se motim.

Govora je bilo, da je šjora rabila več kot 1 mesec, da je prišla do ponesrečenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

na kratko, človek, ki misli na reševalni pas in vse podobno, definitivno verjetno ne bo pisal SMS, updejtov statusa na founu, vozil ko krava v prometu, da prednost takim ki jo rabijo itd...že na prvi uč lahk trdim, da je normalen cestni uporabnik, z neko odgovornostjo. Negiraj me. če se motim.

Govora je bilo, da je šjora rabila več kot 1 mesec, da je prišla do ponesrečenca.

ja, se strinjam. 

a jaz še vedno trdim, da nebi rikvercal na glavno cesto. Gre lahko hitro kaj narobe (Bog ne daj). Rajši malo ustaviš promet in v rikverc not zlezeš. No, tak sem jaz 2 leti delal z Ducatotom. 

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

u dragi moj, vpraš kak kake šefe bank, k so bili ovadeni, pa se nč niso spomnili. Ukazano, pa je delal kar je bilo treba, saj je bil nastavljen od politike, jaz sem pa kmalč številko gat dal, za kredit za mlade družine. Ampak ajd, prcam nazaj in nepomenbno.

 

Pri teh "šefih" nisi rabil kreditne sposobnosti. Niti lepih učk. Sam veze in poznanstva. 

ps. Meni lahko kdorkoli naredi, da moram nekaj protizakonito narediti. Pa mi bo prej našel razlog za odpoved, kot da to naredim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!