Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

37 minutes ago, Joker said:

 

No ja, od marketa v Kisovcu do Izlak so trije kilometri pa nato še 2 do Orehovice. Pa vse to sploh ni pomembno.

Dejstvo je, da so ga fantje pobiksali.

Me bo pa težko kdorkoli prepričal, da policija ni še kako direktno vpletena v tragičen zaključek dogodka.

Že pri izjavah niso dosledni, zelo malo ZKP (zdrave kmečke pameti) pa je potrebno da ti je jasno, da je to, kar očitajo motoristu, praktično neizvedljivo.

Malo sem pomesal stevilke zjutraj sem pisal z tel... Se opravicujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://domzalec.si/kronika/20-letnega-bezecega-voznika-ustavili-s-stingerjem-policista-ugriznil-v-roko/

So tudi tukaj modri pretiravali? Samo vprašam ... predvsem tiste, ki vedno vidijo neke teorije zarote in prekomerni "teror" policije. Časi so pač taki, da nikoli ne veš s kom imaš opravka. 

Ja pa seveda "nastopa" avto, no lahko bi bil tudi motor saj beremo, da nekaterih zima ne moti preveč.

Lp in ostanite zdravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Fazer03 pravi:

https://domzalec.si/kronika/20-letnega-bezecega-voznika-ustavili-s-stingerjem-policista-ugriznil-v-roko/

So tudi tukaj modri pretiravali? Samo vprašam ... predvsem tiste, ki vedno vidijo neke teorije zarote in prekomerni "teror" policije. Časi so pač taki, da nikoli ne veš s kom imaš opravka. 

Ja pa seveda "nastopa" avto, no lahko bi bil tudi motor saj beremo, da nekaterih zima ne moti preveč.

Lp in ostanite zdravi.

Ne, bi pa očitno morali na obnovitveni tečaj samoobrambe (nekam veliko jih grizejo zadnje čase) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se službeno 2x peljal iz Zagorja čez mesto nesreče; glede na opis policista so tole moja opažanja:

- od policijske postaje do Kisovca je cca 3 km, to pomeni, da so se fantje vozili gor pa dol, da jih je policist lahko srečal v Kisovcu 

- Cesta od Kisovca do Orehovice je ovinkasta in vodi skozi grape, kjer je (predvidevam) cesta bolj mokra in mastna.

- Dober voznik, ki pozna cesto z osebnim avtom po teh ovinkih, pod takimi vremenskimi pogoji ponoči dohiti vsak motor, sploh pa, če je voznik brez čelade pri nizki temperaturi.

- ovinek v desno pred mestom nesreče je zelo rahel  in pregleden, je na tej relaciji ogromno nevarnejših in hujših ovinkov.

- cca 100 m pred nabrežino, kamor je udaril motor je prva oznaka z kredo, potem jih sleci še nekaj črt, ki naj bi ponazarjali drsenje motorja.

- od mesta zaleta v nabrežino grejo risi v zelo odprtem kotu na desno, nazaj na vozni pas, kot da ponazarjajo drsenje zaradi odboja. 

 

Moje mnenje 

Ali je motorist naredil napako in posledično poletel čez motor, ter skupaj je vse pridrsalo v nabrežino, 

Ali je motorist zapeljal v nabrežino in ju je odbilo v desno (posledice trka bi se vidle na motorju)

Ali pa je bil motorist podrt in je odletel v nabrežino, od tam pa desno 

 

Drugače, težko je izvedljiv scenarij po opisu policije, če upoštevamo poškodbe na motorju. 

Neuradno, fantje so bili iz hribov, vsi pod vplivom OH skupin. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fasal hajsajderja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli je že bilo. Če bi ustavil policistu, bi lahko danes z nami jamral, kako so neumni ukrepi korone, in bil za par stotakov "lažji". Bil bi pa živ.  Vsaka reakcija vsaka odločitev im posledice. Te so bile usodne za nekoga.

Kaj se je pa točno zgodilo, pa ve samo policist, in pa mogoče tisti, ki je peš odkorakal domov. Čaa nazaj ne moremo zavrtet. Lahko se pa iz takih primerov veliko naučimo. Če je policist karkoli ravnal narobe, bo on s tem živel.

Je pa tako, z roko ne segaš v ogenj, če pa že moraš, pa se zavedaj da boš opečen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Karkoli je že bilo. Če bi ustavil policistu, bi lahko danes z nami jamral, kako so neumni ukrepi korone, in bil za par stotakov "lažji". Bil bi pa živ.  Vsaka reakcija vsaka odločitev im posledice. Te so bile usodne za nekoga.

Kaj se je pa točno zgodilo, pa ve samo policist, in pa mogoče tisti, ki je peš odkorakal domov. Čaa nazaj ne moremo zavrtet. Lahko se pa iz takih primerov veliko naučimo. Če je policist karkoli ravnal narobe, bo on s tem živel.

Je pa tako, z roko ne segaš v ogenj, če pa že moraš, pa se zavedaj da boš opečen

če ne bi šel na moped "brez čeljada", bi tudi bil živ #sampovem

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

če, če, če... če mene ne bi žena spoznala, bi dons imel 4 motorje, živel bi pa pod mostom. :naughty:

stari, edina svetla točka v tvojem (tut mojem) lajfu je da so nas žene (premal) spoznale :P

ps. razlika med čelada in ne čelada je noro velika. 30km/h v zid je smrtno brez čelade lahko..s čelado pa samo malo boleči vrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ene 2 leti nazaj padu z motorjem pri ene 20-30 kmh. Prednja guma mi je zdrsnila na enmu ostrmu ovinku. Poškodbe na čeladi so me res šokirale. Če bi bil brez, bi dns verjetno precej manj pisal tle. Zdej si pa nej vsak sam razalaga, al je to dobr al ne :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kaldu pravi:

Sem se službeno 2x peljal iz Zagorja čez mesto nesreče; glede na opis policista so tole moja opažanja:

- od policijske postaje do Kisovca je cca 3 km, to pomeni, da so se fantje vozili gor pa dol, da jih je policist lahko srečal v Kisovcu 

- Cesta od Kisovca do Orehovice je ovinkasta in vodi skozi grape, kjer je (predvidevam) cesta bolj mokra in mastna.

- Dober voznik, ki pozna cesto z osebnim avtom po teh ovinkih, pod takimi vremenskimi pogoji ponoči dohiti vsak motor, sploh pa, če je voznik brez čelade pri nizki temperaturi.

- ovinek v desno pred mestom nesreče je zelo rahel  in pregleden, je na tej relaciji ogromno nevarnejših in hujših ovinkov.

- cca 100 m pred nabrežino, kamor je udaril motor je prva oznaka z kredo, potem jih sleci še nekaj črt, ki naj bi ponazarjali drsenje motorja.

- od mesta zaleta v nabrežino grejo risi v zelo odprtem kotu na desno, nazaj na vozni pas, kot da ponazarjajo drsenje zaradi odboja. 

 

Moje mnenje 

Ali je motorist naredil napako in posledično poletel čez motor, ter skupaj je vse pridrsalo v nabrežino, 

Ali je motorist zapeljal v nabrežino in ju je odbilo v desno (posledice trka bi se vidle na motorju)

Ali pa je bil motorist podrt in je odletel v nabrežino, od tam pa desno kaj sta tista dva kroga narisana nekje vmes?

Drugače, težko je izvedljiv scenarij po opisu policije, če upoštevamo poškodbe na motorju. 

Neuradno, fantje so bili iz hribov, vsi pod vplivom OH skupin. 

kaj sta tista dva kroga vmes? oh?

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Kaj se je pa točno zgodilo, pa ve samo policist, -----Če je policist karkoli ravnal narobe, bo on s tem živel.

pa hodil med 110% bolniško k psihologu.. v resnic se mu pa mogoče  jebe.

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

če ne bi šel na moped "brez čeljada", bi tudi bil živ #sampovem

zlom tilnika je možen tudi če imaš čelado..

 

 

ta motor ki je na avtovleki naj bi bil dohiten s strani policaja.. na sliki je tablica zasenčena... ali je imel tudi policaj zasenčen vid in ni videl oznak na tablici ? nima posnetega pregona? verjetno nima posnetega - pa tudi če ga ima se bo nekaj pokvarilo tri dni nazaj in čudežno ne bo posnetka...

 

a je res tolk težko poiskat lastnika tablice? pa naj njemu zakasirajo če ni prijavil izgube ali kraje !!!!!! vse ! pobeg in prehod med občinami pa še 2x za nenošnjo mask in čelad !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,< sem pogledal, predno je bilo izbrisano (al se tip boji zase, voznik kamiona bo hitro mel probleme) al je še kaj več. Na posnetku se lepo vidi, da niso nikogar modre lučke izgubile spred oči

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Vse je šlo ?.

ok  - šlo je iz javnega življenja.. upam da posnetki končajo pri dobrem odvetniku ali pa pri poštenem tožilcu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu, se nihče ne sprašuje, kaj so počeli pozimi okoli treh ponoči na motorjih brez opreme .. meni je že to vse skupaj malo čudno...

da pa se je končalo tragično je pa še bolj žalostno :dry: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Kölm pravi:

Se da še kje kak posnetek videt ? Kaj se je natančno videlo na posnetku ? LP

v bistvu nič posebnega, ker je ponoči, najprej ena luč, nato druga in modre v ozadju. Hitrost vseh več al manj ista, razdalja tudi. Aja, pa vsi sidni, tako da so tudi med sabo se videli.

 

pred 4 urami, maus pravi:

Kljub vsemu, se nihče ne sprašuje, kaj so počeli pozimi okoli treh ponoči na motorjih brez opreme .. meni je že to vse skupaj malo čudno...

da pa se je končalo tragično je pa še bolj žalostno :dry: 

 

mislim da smo se kr spraševali. Zakaj ponoči, zakaj 2 mopeda, zakaj 2 na mopedu, zakaj brez šljema. Ampak naj bo karkoli, smrti si nihče ne zasluži.

Se pa tudi sprašujemo, koliko je "uradna" verzija resnična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba ste tlele najboljš analitiki tisti k pojma nimate, kje so Izlake. 

Pobje so pač mal pili in ideja je padla deb šli mčken na motor. So far so good. Ogrožal recimo, da niso nobenga.

Pa se pojavi kavboj, nafilan z egom, ki bo plen ujel za vsako ceno. Ne rečem, deb tile štirje bedaki spraznil banko, povzročil nesrečo, ali kaj takega potem odobravam, da se jih mirno povozi, če ne gre drgač. Za mal kršitve kvazi policijske ure človeka poslat v smrt se mi zdi pa skrajno neodgovorno in upam, da bo laganje policije prišlo ven, ker posnetki obstajajo da je bil 20 30 m za njimi. Ta izkušen je spizdu neizkušen mulo pa ni. In motorist če je že tuk zabit d beži, nej bo saj miličnik tuk pametn da ga psti, sam tle sta se očitno najdla mladi bedak, in še bolj zabit pulcaj. Močno upam, da ima vsaj tuk pameti (lčeprav dvomim), da ga bo do konc mizernga lajfa pekla vest. In upam tud, da tole prebere. 

Sem proti neupoštevanju oblasti pa naj bo še tuk zabita, še bolj proti bežanju pred plavem lampam, sam ko vidiš da je en fukjnen da beži, kar je butast pulcaj vidu že u Kisuc, ga pstiš in si misliš ga bo že nekje karma ujela. 

In da so bli vsi brez čelad so bučke pulcajev k se ven vlečejo, pejmo se pelat 100+ pr minus 3 pa da vidmo kolk cajta bodo oči sodelovale. sigurn ne iz Kisuca du Urehuce.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je tu biti pameten, ampak moje mnenje je, da bi morali imeti policaji stroga navodila, kdaj se lahko spustijo v pregon za nekom. V takem primeru, ko niso ogrožali nikogar, bi se moral, takoj ko je dobil njihove podatke iz registrskih tablic pregon prekiniti in po registru poiskati lastnika in se oglasiti na njegov dom. Še posebej glede na letni čas in same razmere na cesti. Tako pa se je zagnal za njimi, po možnosti še napolnjenen z adrenalinom v kombinaciji z močnim egom, in evo prišlo je do tragedije. Upam, da bodo svojci zahtevali, da se zadeva razjasni in če se ugotovi kar domnevamo, da se policista strogo kaznuje. Čeprav v to močno dvomim in mislim, da se bo vse skupaj pometlo pod preprogo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o alkoholu ni govora, vsaj v časopisih ne. Razdalja na posnetku je bila podobna nekje kot je Gustav omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!