Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Kaj če ne bi vseh v ist koš metali?

Ko je miš v hiši pa se prvo kliče koga...ja boge policaje, za vse so, tudi v nemilosti vsake vlade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno zanimivost sem opazil(oz. jo opažam zadnjih 14 dni) ob cesti. Ob cesti raste trava visoko, cestne službe se pa praskajo po riti in ne kosijo(vsaj na dolenjskem in posavju ne)

A je zmanjkalo denarja za dizel? So se unimogi pokvarli? Še sreča da so kmetje začeli kosit in popucajo še za cesto.

Je kar malo nadležno vozit al z avtom al pa z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bol varna visoka trava in v njej cele odvržene pločevinke, kot pa z mulčerji razrezane, ki ob morebitnem srečanju z njimi režejo britev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

Kaj če ne bi vseh v ist koš metali?

Ko je miš v hiši pa se prvo kliče koga...ja boge policaje, za vse so, tudi v nemilosti vsake vlade

dandanes je policija firma kot vse ostale.. 

namesto da bi nas ščitili in služili narodu nas tepejo in se bavijo  z goljufijami , nekateri pa s kriminalom..

namesto da bi pobrali dobre so pobrali slabe stvari iz starega sistema ter združili s slabimi iz novega.. 

uvedli so pct , polcaj ti pa ukaže sbet masko na 0.75m ker ti da pihat.. 

če so dobri za širit neumnosti in korono naj pa še miši lovijo saj ni tako težko delo..

 

pa še nekaj - res ne vem , zakaj za zaposlene v javnih službah veljajo zakoni , ki jih ščitijo bolj kot ostale državljane..

nihče ni nikoli nikogar silil da naj gre za policaja ..naj se zaposlijo drugje če jim kaj ni prav.. recimo kot deratizatorji.. prakso že imajo..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Darko3g pravi:

Gotovo, saj imajo oni enako mnenje o motoristih :) 

aha..in kažejo ga tako , da te ustavljajo brez veze in nepravilno - z roko.... na vprašanje "kaj je narobe " pa ti odgovorijo "nič,nič,saj niste prehitro peljali".. in potem ti ukaže sneti masko na 0.75m ker moraš pihat.. v oranžni fazi epidemije.. dej no ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

aha..in kažejo ga tako , da te ustavljajo brez veze in nepravilno - z roko.... na vprašanje "kaj je narobe " pa ti odgovorijo "nič,nič,saj niste prehitro peljali".. in potem ti ukaže sneti masko na 0.75m ker moraš pihat.. v oranžni fazi epidemije.. dej no ..

Hojseki so to :P

Sveža kri, več kot 50% pičkic, v starosti do 24 let. Znanstveno je dokazano, da bolj ubogajo in nič ne sprašujejo.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ChuckNorris pravi:

Eno zanimivost sem opazil(oz. jo opažam zadnjih 14 dni) ob cesti. Ob cesti raste trava visoko, cestne službe se pa praskajo po riti in ne kosijo(vsaj na dolenjskem in posavju ne)

A je zmanjkalo denarja za dizel? So se unimogi pokvarli? Še sreča da so kmetje začeli kosit in popucajo še za cesto.

Je kar malo nadležno vozit al z avtom al pa z motorjem.

Nekaj se grejo glede čebel (ker je sadje pozebel puščajo travo za "pašo" ) .

lp

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 6. 2021 ob 21:59, ChuckNorris pravi:

Eno zanimivost sem opazil(oz. jo opažam zadnjih 14 dni) ob cesti. Ob cesti raste trava visoko, cestne službe se pa praskajo po riti in ne kosijo(vsaj na dolenjskem in posavju ne)

A je zmanjkalo denarja za dizel? So se unimogi pokvarli? Še sreča da so kmetje začeli kosit in popucajo še za cesto.

Je kar malo nadležno vozit al z avtom al pa z motorjem.

To je novo testiranje refleksov - vsi smo že tako dobri, da nam morajo srne zdaj v vidno polje priletet na 1,5 m, ne več na 15 m ?

Jaz sem pa ta teden srečal vesoljca v BMW-ju. ? Ker večino srečam, ko so v "borbenem razpoloženju" ? (kakšen ti že skoraj v kufer zapelje, kakšen v želji "počit motorista" preveri loterijo nepreglednega ovinka...), je bil ta certificiran vesoljc!!! ? V koloni na semaforju se je UMAKNIL in me SPUSTIL NAPREJ ???

Ker je imel vključeno "rusko klimo", si nisem mogel pomagati in sem vprašal, če se v piksni morda skriva motorist - NI BIL MOTORIST, ampak eden redkih BMW-jašev, ki se mu zdi nesmiselno, da bolj "pretočen" mopedist brezveze podaljšuje plehnato kolono... ?????

Upam, da ima tip veliko žlahte z istim pogledom ?

Popravljeno . Popravil boki brm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 6. 2021 ob 5:25, thumper pravi:

 nepravilno - z roko...

Motiš se. Seveda pa mora biti znak z roko pravilen. 

Popravljeno . Popravil LunaticFringe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, LunaticFringe pravi:

Motiš se. Seveda pa mora biti znak z roko pravilen. 

od kdaj in kje to piše ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

od kdaj in kje to piše ?

V pravilniku o znakih, ki jih dajejo policisti in druge pooblaščene uradne osebe pri urejanju in nadziranju cestnega prometa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

V pravilniku o znakih, ki jih dajejo policisti in druge pooblaščene uradne osebe pri urejanju in nadziranju cestnega prometa. 

Link mogoče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Si preberite 13. Člen.. 

Ostalo zgoraj velja za usmerjanje primeta/vizil. 

Cr pa kdo ve za novejši zakon naj ga pa predloži..

Do takrat še vedno velja moja o neptavilnem ustavljanju... ne recem da se ne morem motiti.. 

Želim samo tisto (kar sem želel zvedeti tudi v dotičnem primeru snemanja maske) - kje to piše.. nič več in ñič manj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol naj človek prav vozi po cesti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

Si preberite 13. Člen.. 

Ostalo zgoraj velja za usmerjanje primeta/vizil. 

Cr pa kdo ve za novejši zakon naj ga pa predloži..

Do takrat še vedno velja moja o neptavilnem ustavljanju... ne recem da se ne morem motiti.. 

Želim samo tisto (kar sem želel zvedeti tudi v dotičnem primeru snemanja maske) - kje to piše.. nič več in ñič manj..

Zakaj si pa potem ustavil, če si tako prepričan v svoj prav? Daš high five in pelješ naprej. Simpl k pasulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, LunaticFringe pravi:

v vsakem primeru ni bilo pravilno .. oblečen je bil v hlače in srajco ter imel povrh neprebojen jopič - črn..

ok so spremenili zakon .. vendar se ga morajo oni prvi držati v popolnosti.. 

 

državljan - nepoznavanje zakona ne izključuke odgovornosti.

policaj - lahko dela kakor se mu zazdi .. 

tole dvoje je zelo smiselno - ali pač ne ?!

(1) Pri dajanju znakov iz 3. in 4. člena tega pravilnika mora biti policist, vojaški policist in občinski redar uniformiran in glede na okoliščine ustrezno opremljen (brezrokavnik z odsevnimi trakovi, jakna z odsevnimi trakovi idr.).
(4) Pri opravljanju nalog v civilu sme policist ali druga pooblaščena uradna oseba ustaviti vozilo z loparjem za urejanje prometa ali ročno svetilko le, če nosi delovno, identifikacijsko ali drugo obleko in je na zunaj razvidno, da jo nosi policist ali druga pooblaščena uradna oseba.
pred 8 urami, Najots pravi:

Zakaj si pa potem ustavil, če si tako prepričan v svoj prav? Daš high five in pelješ naprej. Simpl k pasulj.

zato ker nimam videokamere za dokumentiranje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Erikcslo said:

Kakšen lopar, jaz to poznam kot lizika že 25let!

Probaj polizati in boš videl, da ni v redu. Lahko pa igraš namizni tenis. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!