Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

40 minutes ago, Zivnorc said:

..jaz sem sposoben obrnit za takim in mu jebat mater..ženo..in še hčerko za povrh...

Če kaj sovražim, sovražim take pilote v avtih in na motorjih.

...sem že skoraj šel v maline zaradi takega idiota..pa sem obrnil in šel za njim. Bolje da ni ustavil....da sva se zmenila z mahanjem...ne bi se dobro končalo...

...in imam tudi kak posnetek s kamere...

 Razumem da kdaj kaj zajebemo, pa nas mal potegne mal ven iz zavoja, itd.... Res pa ne razumem ljudi ki zavestno vstopajo v ovinke (pa tud ce so nepregledni) kot z sleparjem. In/ali sekajo ovinke, tudi nepregledne... V danasnji situaciji bi bedak ki bi sekal ovinke imel celo manj problemov, ker je bil oni idiot 1m od desnega roba (z moje strani) vozisca.... "drvel" je pa nenormalno, fantasticnih, motogpjevskih 10stopinj jer bil nagnjen, tko da je RES moral naokrog vzeti zavoj, da ga ne bi vrglo ven... ;)

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, jvalant pravi:

 Res pa ne razumem ljudi ki zavestno vstopajo v ovinke (pa tud ce so nepregledni) kot z sleparjem. In/ali sekajo ovinke, tudi nepregledne... 

Vzemi si eno nedeljo popoldne čas in pojdi sedet na klopce na ride in boš videl, da vsak tretji navzdol odpelje tako, da prečka polno črto nasprotnega pasu, da odpelje desni ovinek in so večinoma povsem pokonci ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa ste tečni a je vročina kriva? :P

ps. slišim pa prvič za tehniko..pozor tehniko vožnje /jemanja ovinkov z nasprotnega pasu. To ni tehnika, to je preseravanje, če vidiš prosto pot. Torej, vsaj ne učit krive vere. Kdor to počne in ogrozi nasprotivozečega je buksl. Simpl. kot je vožnja po nasprotnem pasu debilizem, če ne vidiš kdo gre nasproti. In ja, če je fraj se na veliko preseravam :D

Jaz tudi marsičesa ne razumem, da recimo v nepregledni ovinek avto prehiteva šlepar in se jaz samo po božji milosti izognem čelnemu trčenju..ne razumem. Sam to ni tehnika, al pa je tehnika za licence to kill. .  

Vsekakor bi pa čvek o tem kako obrneš, pa daš nekomu dve okol kepe bolj sedel v temo "črno sivo nabijanje" 

In med nami, ker nisem ravno po župi priplaval, ko te nekdo spravi v smrtno nevarnost, si običajno tako paf, da se še kako uro samo voziš in sprašuješ, a ne bi bilo bolje opustiti motorizem :P preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DAMI34 said:

Vsekakor bi pa čvek o tem kako obrneš, pa daš nekomu dve okol kepe bolj sedel v temo "črno sivo nabijanje" 

In med nami, ker nisem ravno po župi priplaval, ko te nekdo spravi v smrtno nevarnost, si običajno tako paf, da se še kako uro samo voziš in sprašuješ, a ne bi bilo bolje opustiti motorizem :P preverjeno.

  Dami zase govori.      Tudi nihce ni omenjal smrtne nevarnosti. Seveda pa spet TI bolje ves kaj se drugim dogaja in kaj si drugi mislijo ali smejo misliti.  O tem kako je fajn in zabavno iti v ovinek z druge strani ceste,  si pa ti pisal. In se delal norca, ko so bile nasprotne ideje in razlage. Sedaj je pa to preseravanje? Zanimivo.

 

  Razlicni ljudje razlicno reagiramo. Tudi ista osaba lahko enkrat reagira tako in drugic drugace...   Neka tretja oseba, ki sploh ni bila zraven pa nima kaj pametovati...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

  Dami zase govori.      Tudi nihce ni omenjal smrtne nevarnosti. Seveda pa spet TI bolje ves kaj se drugim dogaja in kaj si drugi mislijo ali smejo misliti.  O tem kako je fajn in zabavno iti v ovinek z druge strani ceste,  si pa ti pisal. In se delal norca, ko so bile nasprotne ideje in razlage. Sedaj je pa to preseravanje? Zanimivo.

 

  Razlicni ljudje razlicno reagiramo. Tudi ista osaba lahko enkrat reagira tako in drugic drugace...   Neka tretja oseba, ki sploh ni bila zraven pa nima kaj pametovati...

 

pa mi opiši, kje pravim da je to tehnika...in tisto kar si ti opisal, torej da nasprotivozeče oviraš. si kje pri meni, na mojih fotkah zasledil, da mi kdo kontra vozi?

Sicer pa je to samo namen, da se potencira nekaj, ker  sem samo jaz objavil in samo moja fotka je tule na msju in prav nikogar drugega.

In ja, norca se lahko delam, sploh iz moralistov.

Zmotno je čvekat o tehniki, zato gremo žwiz v nabijanje...pol pa lahko jočeš nad mano, lahko se ti še kdo pridruži itd...sam da bo veselo.

In kar sem zapisal sem se motil? Al bi rad, da potrdimo, da je tehnika, ne pa preseravanje, kot trdim?

Ker nas kar nekaj v tej temi pametuje (tudi ti nisi bil nikol zraven mene) me zanima, a je kdo že kdaj obrnil, pa nalomil idiota, ki ga je ogrožal? Pa ni vprašanje samo zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljem proti Lučinam in ko pridem iz ovinka pred sabo zagledam nasproti vozeč avto polovico na mojem pasu. Hudičevi malo prostora mi je pustil, da sem uspel priti mimo.

Kmalu za tem obrnem in ga dohitim. Nisem imel namena fizično obračunat, ker ni to moj stil, sem ga pa mislil vprašati, če se mi zdi taka objestna vožnja v redu, da spravlja druge v nevarnost. 

Sem vozil par minut za njim in sem si ta čas malo ohladil glavo in šel.po svoje.

Mislim, da pa je dojel sporočilo. 

In zanimivo, ves tisti čas ni več sekal ovinkov...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jemljes ovinke z nasprotnega pasu imas povprecno do pakle 99 kmh,ce pa ne pa sam 75 kmh,dokazano. 😁

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, luxsa said:

Ce jemljes ovinke z nasprotnega pasu imas povprecno do pakle 99 kmh,ce pa ne pa sam 75 kmh,dokazano. 😁

Matr, a zato so tolk hitr vsi dol, jaz pa gruntam kolk morjo tiscat.... ;)

 

 Sele zdejle opazil: prosis ljudi da nej ne vozijo po nasprotnem pasu, pa te prestavijo v nabijanje: neprecenljivo! ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, jvalant said:

Matr, a zato so tolk hitr vsi dol, jaz pa gruntam kolk morjo tiscat.... ;)

 

Praujo de se celo zivljenje ucis in da ni nikoli prepozno da se naucis kaj novega,pa se za kaksen nasvet lahko vprasas severnoprimorskega strokovnjaka .  😆

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreče v cestnem prometu

01.07.2022   18:17

POSTOJNA

Ob 18.17 sta na cesti Planina–Liplje, občina Postojna, trčila motorista. Gasilci PGD Postojna in Planina so kraj dogodka prometno in požarno zavarovali, zavarovali kraj pristanka helikopterja, nudili pomoč reševalcem NMP Postojna pri oskrbi in prenosu poškodovane osebe v helikopter ter z vpojnim sredstvom posuli razlite motorne tekočine. Motorista, ki je bil težje poškodovan, je v spremstvu dežurne ekipe HNMP Brnik prepeljal helikopter Slovenske vojske v UKC Ljubljana. Drugi motorist je bil v šoku.

vir: https://spin3.sos112.si/javno/zemljevid

:huh: 

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zivnorc pravi:

Nimaš prav.   ...pa naj bo to "tehnika" al pa preseravanje po tvoje. Brez pomislekov to povem vsakomur...tudi tanajboljšemu prijatelju.

...enkrat boš narobe ocenil hitrosti...pa te bo nek nasprotivozeč hiter pilot presenetil in preden boš mogel odreagirati bo on že v malinah.

...pa čeprav je vozil (pre)hitro , je vozil po svojem pasu.

...in ja...če bi tam stal traktor, bi se mu približeval s 100 na uro...če gre pa nasproti Dami, je pa to 200 na uro drug proti drugemu...kaj tu ni jasno?

...pa to ni moraliziranje.

jaz sem vedno vesel, ko mi svetujejo enaki če ne hujši osebki od mene, še kmet se manjka. :P

 

In sedaj, ko sva tako prekleto brihtna, in to povem tudi najboljšemu prijatelju. Veš, med prehitevanjem počasnejših greš na drugi pas, samo 1x boš narobe ocenil situacijo, pa se boš težko zmazal.  Ti 120, dami kontra 120 pa to je 240 drug proti drugemu :P  kaj ti ni jasno? In wheelije pokat na ridah tut ni preveč zdravo, pa ne delam drame, ko en Živnorc kakega nardi mim klopc :D

Tako enostavno mi je vse jasno, brez moralizirat.

Torej, smo nalomili al vsaj šli za tipom,/tipico, ki nas je kmalu v prerani grob spravil/a?

Jaz nikoli, pa sem kr mel situacij. Še babo, ki me je celga polomila sem pri miru pustil. Ne samo pustil, niti videt je nisem hotel.

 

In še 1x, v kolikor je viden cel desni ovinek in ravnina naprej in ni nasprotivozečih...prosim, ne dramatizirat, takrat pokneš avto po daljši liniji čez cel ovinek zlahka. :P je pa razlika, jaz si to upam priznati, moralisti pa kričijo "križaj ga" hahahaha....kad vas ne bi znao :D

 

Se spomnim  @suzuki  , kako je lepo klestil avtomobile na jadranki (desne ovinke po levi).

Aja, pa za najboljše prjatle, k radi moralizirajo..jaz priznam, da sem tut 150 že vozil, pa tut 200 na jadranki, al pa kje drugje...pa čez dvojno črto tut poknem kak avto, ki se mu ne da več kot 70km/h vozit. Edin občasno pogledam v nebo, da ni kakega helikopterja.

 

 

 

pred 12 urami, luxsa pravi:

Ce jemljes ovinke z nasprotnega pasu imas povprecno do pakle 99 kmh,ce pa ne pa sam 75 kmh,dokazano. 😁

ne morš verjamit, ča do pakle voziš za vsemi avtomobili in niti enga ne prehitiš, maš porabo 3,5 litra...če prideš do pakle. Lahko pa tut motor na prikolo daš, je najbolj varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jvalant pravi:

 

 

 Sele zdejle opazil: prosis ljudi da nej ne vozijo po nasprotnem pasu, pa te prestavijo v nabijanje: neprecenljivo! ;)

jokica :P pa mal preberi celo kolobocijo sedaj in ti bo jasno za v katero temo je. Al pa vprašaj za nasvet, kakega avtohtonega ljubljančana :P

 

 

pred 11 urami, luxsa pravi:

Praujo de se celo zivljenje ucis in da ni nikoli prepozno da se naucis kaj novega,pa se za kaksen nasvet lahko vprasas severnoprimorskega strokovnjaka .  😆

ej, rabiš kak nasvet? al sam mau nabijaš? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Daaami noooo...🙄

...spet se spuščaš na osebni nivo....

..kakšne wheelije pri klopcah?

...če me je enkrat po nesreči malo dvignilo, to še  ni wheely.  ...pa če je že govora po vožnji po nasprotnem pasu, sem bil takrat zagotovo na sredini svojega pasu...

Sem bil enkrat s SUZUKI  na Jadranki....pravzaprav trikrat. Prvič, zadnjič in nikoli več....mi je moraliziral, zakaj nekatere desne ovinke prepočasi peljem...jebi ga...gledal sem znake ob cesti...pa upam, da tudi v prihodnje kakega ne spregledam...

...pa kaj bi se prerekal s tabo, ko ti zmanjka, vedno začneš s takimi, kot v prejšnjem postu.

Lahko še nabijaš naprej...jaz samo rečem še enkrat:

NIMAŠ PRAV!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Zivnorc pravi:

..Daaami noooo...🙄

...spet se spuščaš na osebni nivo....

..kakšne wheelije pri klopcah?

...če me je enkrat po nesreči malo dvignilo, to še  ni wheely.  ...pa če je že govora po vožnji po nasprotnem pasu, sem bil takrat zagotovo na sredini svojega pasu...

Sem bil enkrat s SUZUKI  na Jadranki....pravzaprav trikrat. Prvič, zadnjič in nikoli več....mi je moraliziral, zakaj nekatere desne ovinke prepočasi peljem...jebi ga...gledal sem znake ob cesti...pa upam, da tudi v prihodnje kakega ne spregledam...

...pa kaj bi se prerekal s tabo, ko ti zmanjka, vedno začneš s takimi, kot v prejšnjem postu.

Lahko še nabijaš naprej...jaz samo rečem še enkrat:

NIMAŠ PRAV!

stari, na osebni nivo si se ti začel spuščat... tebe pač mal dvigne, meni je pa mal levo odneslo moped :P. Vožnja čez črto pač ni in nikoli ne bo tehnika. Je pa preseravanje in to komot :D

 

Za ostale pa, ki se potem radi pridružijo debati samo nasvet:

1017490_507278782675012_1928881572_n.jpg.38d6cd2750d1b76def346c9ccc2bc0e8.jpg

pripelje varno do cilja :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj čem ti.

Zmagal si. Če bi pa že prej prilepil sliko osla, se pa niti oglašal ne bi...   

:D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

...kaj čem ti.

Zmagal si. Če bi pa že prej prilepil sliko osla, se pa niti oglašal ne bi...   

:D

 

 

prjatu učala si kupi

mašina na fotki je bolj za Lukso (k mu je Wajduc trn v peti), da ne bo povsod sam sikal, ampak se bo tut mal zabaval. Pa še udoben sedež ima. Poni, ne Wajduc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je isto debilno, a prehitevas enga in se komi izognes al pa sam vozis po nasprotnem in ista scena. Ubistvu je se bolj debilno, ce ne prehitevas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lah pa wheelie delaš na svojmu pasu, zad za kakim avtodomom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, DAMI34 said:

Vožnja čez črto pač ni in nikoli ne bo tehnika. Je pa preseravanje in to komot

Ajd, pa dejmo se drgac zment. Tako preseravanje je slabo. Za tako preseravanje ni nekega opravicila. Predvsem pa, za tako preseravanje ni popolnoma nobene potrebe. 

popoldan sem se vracal z Bovca, res  nic izrednega nisem pocel, verjetno tud radarja ne bi sprozil. V tem ovinku. Na drugi strani “razgleda” je bil bmw 5,  na se je preseraval po moji strani ceste  z vsemi 4imi kolesi. 
 

C2DCB386-20E6-403F-846A-CF700797A6AA.thumb.jpeg.fa133bec245709a9739bbed782e0a35d.jpeg
 

 

Pa en kombi se je mal preseraval, s Pazina ven…

https://www.ilgazzettino.it/nordest/venezia/incidente_istria_moto_morti_due_veneti-6789643.html?fbclid=IwAR16VfUVWl5qZco2qls5A6Ruc0UvKR-PaTioJZU3zs6nI0eH-jFmHs_DCM8 

 

Stavim pol krigla tople pive, da je dec v kombiju vse videl. In mel vse pod kontrolo. Dokler ni mel. 


 

 

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, DAMI34 said:

mašina na fotki je bolj za Lukso (k mu je Wajduc trn v peti), da ne bo povso

Prjatu boli me kurac kako se vozs,tvoj problem,ce se vozs kot se si prej al slej z ritjo na tleh,nasvetov pa ne rabm,tica mam dost velizga tako da ga ne rabm podaljsevat z neumno voznjo.😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se vceraj na Jezerskem nagledal kvazi pilotov ki se usedejo na moped mogoce enkrat na mesec ce mu baba pusti,pol se jim pa odfuka na polno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!