Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

22 minutes ago, luxsa said:

tica mam dost velizga tako da ga ne rabm podaljsevat z neumno voznjo

Je nov GS zadost, ne? :D sorry, šalo si serviral na pladnju, prevc simpl, de se ne bi  budale  naredil….

 

ne vem. Zelo zelo rad sem na svoji strani ceste. Ce ze pride do pizdarije, bo vest cista. Ce kdo zajebe, to nocem bit jaz. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Ajd, pa dejmo se drgac zment. Tako preseravanje je slabo. Za tako preseravanje ni nekega opravicila. Predvsem pa, za tako preseravanje ni popolnoma nobene potrebe. 

popoldan sem se vracal z Bovca, res  nic izrednega nisem pocel, verjetno tud radarja ne bi sprozil. V tem ovinku. Na drugi strani “razgleda” je bil bmw 5,  na se je preseraval po moji strani ceste  z vsemi 4imi kolesi. 
 

C2DCB386-20E6-403F-846A-CF700797A6AA.thumb.jpeg.fa133bec245709a9739bbed782e0a35d.jpeg
 

 

Pa en kombi se je mal preseraval, s Pazina ven…

https://www.ilgazzettino.it/nordest/venezia/incidente_istria_moto_morti_due_veneti-6789643.html?fbclid=IwAR16VfUVWl5qZco2qls5A6Ruc0UvKR-PaTioJZU3zs6nI0eH-jFmHs_DCM8 

 

Stavim pol krigla tople pive, da je dec v kombiju vse videl. In mel vse pod kontrolo. Dokler ni mel. 


 

 

da se razumemo, bom ponovno zapisal z boldanimi in velikimi črkami:

motoristovo ZAJEMANJE OVINKA Z NASPROTNEGA VOZNEGA  PASU NI IN NIKOLI NE BO TEHNIKA VOŽNJE!!!!!

SAM SESTAVEK JE BIL OBJAVLJEN V NAPAČNI TEMI!!!!

Nihče tega ne uči, pa čeprav je bil primer podan, da so se na "forumu učili vožnje" Bo šlo? Sedaj smo v pravi temi. Pa tudi šmoren je že pravi, saj so vmes tudi osebne zamere, pa nabijači, ki radi poskrbijo za podjebavanje in podobno.

 

Da sekajo ovinke motoristi, še bolj pa avtomobilisti je pa na dnevnem redu. In tudi ne trdim, da kdorkoli ni bil ogrožen ali izsiljen. In ne zagovarjam takega početja.

Z lahko pa trdim, da v kolikor je fraj in nikjer nikogar lahko tudi ščiješ sredi ceste, voziš po zadnji, slalomiraš. Namreč, tudi ko prehitevaš avtomobile moraš videti in mora biti fraj nasprotni pas, ker drugače se bo slabo končalo.

 

pred 2 urami, luxsa pravi:

Prjatu boli me kurac kako se vozs,tvoj problem,ce se vozs kot se si prej al slej z ritjo na tleh,nasvetov pa ne rabm,tica mam dost velizga tako da ga ne rabm podaljsevat z neumno voznjo.😆

ja očitno te ne BK, če maš pa tolko za povedat o povprečnih hitrostih, nasvetih Wajduca in podobno. Me se zdi da me celo mal zalezuješ. :P

pred 2 urami, luxsa pravi:

Sem se vceraj na Jezerskem nagledal kvazi pilotov ki se usedejo na moped mogoce enkrat na mesec ce mu baba pusti,pol se jim pa odfuka na polno.

zihr so bli na GSih...z dolgim se ti meša pol :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

ne vem. Zelo zelo rad sem na svoji strani ceste. Ce ze pride do pizdarije, bo vest cista. Ce kdo zajebe, to nocem bit jaz. Simpl. 

med nama, kdor ne zmore biti na svoji strani ceste (ups me je odneslo, ups so me zapeljali prijatelji, ups so krive gume) naj razmisli a je sploh za motor :P

Ampak kdor zmore pa lahko skače tut po travi če hoče :D in če grem na levi vozni pas in usečem ovinek, da sem potem na svojem pasu, medtem ko vse vidim, je preseravanje. Zakaj, ker lahko. Kot delanje Wheelija...zakaj, ker lahko.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, DAMI34 said:

Z lahko pa trdim, da v kolikor je fraj in nikjer nikogar lahko tudi ščiješ sredi ceste, voziš po zadnji, slalomiraš. 

 

15 minutes ago, DAMI34 said:

Ampak kdor zmore pa lahko skače tut po travi če hoče :D in če grem na levi vozni pas in usečem ovinek, da sem potem na svojem pasu, medtem ko vse vidim, je preseravanje. Zakaj, ker lahko. Kot delanje Wheelija...zakaj, ker lahko.


no, na konceptualni ravni imam problem prav s tem, ker lahko.  Fajn bi blo, ce v priloznosti ko nekaj lahko, PO PRAVILU zberemo bolj varno, al pa predpisano pot. Ker lahko zavijamo tud brez smerokazov, jih 1/3 ne daje. Sploh. Ker lahko je hojs zapru narod v obcine. Ker lahko, je amerisko vrhovno sodisce razveljavilo Roe V. Wade, in v tem pogledu cca 20 drzav vrglo na raven povojne Romunije. Ker lahko…..

 

ne kricim da je crta zid. Ne pravim da je apokalipsa neizbezna. Pravim da je preseravnje brezkoristno in nepotrebno, vsaj v 0,5% primerov nevarno. Torej, zakaj? Ker lahko? A res?
 

Dejva se enkat obrnit. Če bi se čikarji na ridah odločli ogorke metat v kante, ker lahko, na ridah ne bi blo svinjarije. oziroma. Ker lahko, se iz pocivalisca dela štala, turistu pa se gabi tam met malico. 
 

Zagovarjat tak ker lahko…..well, ne znam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Zagovarjat tak ker lahko…..well, ne znam. 

znaš znaš...niti enega...poudarjam niti enega (bivšega ali sedanjega člana MSja) ne poznam da ne prekrši kakega predpisa. Niti enega (vključno z Borčijem)

Tako da...ali vedno voziš po predpisih in skladno z omejitvami? :P

Si kdaj že prehitel čez polno črto, šel mogoče 110km/h ko je bila omejitev 90? Si...zakaj, ker lahko, ker ni bilo škode. A je to početje smiselno in v skladu s pravili? Ja NI...ampak škode tudi ni bilo. Pa to počneš vedno? Ne, pa čeprav bi lahko, ampak ne. 

 

ker se pa take in podobne "excese" nekih norcev ki vas/nas ogrozijo uporablja kot argument za neka osebna obračunavanja na MSju (žal mi je fantje točno vem o čem piše Valant, Luksa, Živnorc) ma lepo vas prosim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

e nov GS zadost, ne? :D sorry, šalo si serviral na p

Ta je ze 6i po vrsti,zdej si pa predstavli kolk je dolg.  🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

ja očitno te ne BK, če maš pa tolko za povedat o povprečnih hitrostih, nasvetih Wajduca in podobno. Me se zdi da me celo mal zalezuješ. :P

Tastar res me boli kurac kako se kdo voz, voz se kokr  se ces, hit,pocas, rikverc ,jebe se men,moram pa mal podjebavat da ti ni dolg cajt.  😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ampak sem pol vzel gs,po treh sezonah prodal kolegu in letos vzel novega,kaj ces,najlazje je gs prodat.😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, luxsa said:

Ja,ampak sem pol vzel gs,po treh sezonah prodal kolegu in letos vzel novega,kaj ces,najlazje je gs prodat.😁

Aaa 6i bmw.   Sm razumel 6i GS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3je Ka 1300R,S,RS,2xGS.

Kje smo zdaj ostal?A se lahko vozm po drugi strani al ne? Ko englez?  😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

ebe se men,moram pa mal podjebavat da ti ni dolg cajt.  😂

evo, tule te razumem. vročina pa dougcajt je problem. In še vedno, z veseljem se lahko zapeljem s tabo, sem se in še se lahko, mi ni pod čast :P

 

pred 2 urami, luxsa pravi:

Ja,ampak sem pol vzel gs,po treh sezonah prodal kolegu in letos vzel novega,kaj ces,najlazje je gs prodat.😁

pa pri RSu se ti samo relativno podaljša, ko maš GS se ti Generalno podaljša...razlika je očitna :D

 

pred 52 minutami, luxsa pravi:

3je Ka 1300R,S,RS,2xGS.

Kje smo zdaj ostal?A se lahko vozm po drugi strani al ne? Ko englez?  😂

lahko, vendar upoštevaj 53 člen 3ji in 4 odstavek, ki navaja da se vedno moraš varno vrniti na svoj pas!!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

evo, tule te razumem. vročina pa dougcajt je problem. In še vedno, z veseljem se lahko zapeljem s tabo, sem se in še se lahko, mi ni pod čast :P

Evo,glihkar z mopeda,sem sel natankat pa en krogec narest,vroce ko prasica,enkrat se oglasim na kafe pa bova kaksno pametno rekla.  😄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, luxsa pravi:

Evo,glihkar z mopeda,sem sel natankat pa en krogec narest,vroce ko prasica,enkrat se oglasim na kafe pa bova kaksno pametno rekla.  😄

prevč pametnih raj ne... :P

pravkar sem skuhal kosilo, zdej en filmček, pa pol popoldan en krogec, da rit pretegnem. kot običajno mojo relacijo, 90% po svojem pasu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

ker se pa take in podobne "excese" nekih norcev ki vas/nas ogrozijo uporablja kot argument za neka osebna obračunavanja na MSju (žal mi je fantje točno vem o čem piše Valant, Luksa, Živnorc) ma lepo vas prosim. 

...a ne bi ti tale zapis malo matematično uredil in pomnožil z  1/X...

.... bo bolj pravilno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

...a ne bi ti tale zapis malo matematično uredil in pomnožil z  1/X...

.... bo bolj pravilno.

 

da, imaš prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, luxsa said:

3je Ka 1300R,S,RS,2xGS.

Kje smo zdaj ostal?A se lahko vozm po drugi strani al ne? Ko englez?  😂

Ce mas bmw lahko pocnes kr hoces, samo blinkerjev ne diraj.  🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ukica pravi:

Ce se kdo kdaj pocut neuporabnga, se spomnte da nekdo u tovarni bmwja montira zmiguce..🤣

Prevec piješ za svoja leta. Prevod🤣😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Joker pravi:

Preseravanje, tehnika vožnje, italijanski stil... Nima veze kako se temu reče. Dejstvo je, da to nekateri konstantno počnejo, neglede na to ali ovinek vidijo, ali ne. In to je nevarno, to se ne počne.

Skoraj ne mine izlet, da se mi ne bi bilo treba umikati in zavirati zaradi preseravanja, tehnike vožnje, italijanskega stila vožnje... 

Malo zaskrbljujoče, malo nepotrebno. Ali pa sem samo čuden, ko od ostalih pričakujem, da bodo vozili nekje tam, kjer bi jih v skladu z nekimi predpisi lahko tudi pričakoval.

nisi čuden :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

 

Iz Policijske uprave (PU) Koper so danes sporočili, da je v petek ob 18.24 na cesti Planina–Liplje padel 55-letni motorist. Policisti so ugotovili, da mu je med vožnjo v čelado priletela žuželka, zato je izgubil oblast nad motornim kolesom in padel.

Njegovo motorno kolo je pri padcu zdrsnilo na nasprotno vozišče, po katerem je takrat pravilno nasproti pripeljal 59-letni motorist, ki je zaradi trka v motorno kolo prav tako padel po cestišču, so pojasnili.

Povzročitelj se je v prometni nesreči hudo telesno poškodoval, udeleženi 59-letnik pa je utrpel lažje telesne poškodbe.

55-letnika bo žuželka tudi drago stala, saj mu bodo policisti kot povzročitelju nesreče izdali plačilni nalog.

 

vir: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-padel-zaradi-zuzelke-v-njegov-motor-trcil-se-drugi-motorist.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem prebral članek o čebeli, že danes zjutraj sem se spomil na tale film:

Man-Vs-Bee-Season-1.thumb.webp.c5e56d51461dc166a4047f2c054bc1a3.webp

ps. pravi motoristi smo že mel popikane glave :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

:huh:

 

Iz Policijske uprave (PU) Koper so danes sporočili, da je v petek ob 18.24 na cesti Planina–Liplje padel 55-letni motorist. Policisti so ugotovili, da mu je med vožnjo v čelado priletela žuželka, zato je izgubil oblast nad motornim kolesom in padel.

Njegovo motorno kolo je pri padcu zdrsnilo na nasprotno vozišče, po katerem je takrat pravilno nasproti pripeljal 59-letni motorist, ki je zaradi trka v motorno kolo prav tako padel po cestišču, so pojasnili.

Povzročitelj se je v prometni nesreči hudo telesno poškodoval, udeleženi 59-letnik pa je utrpel lažje telesne poškodbe.

55-letnika bo žuželka tudi drago stala, saj mu bodo policisti kot povzročitelju nesreče izdali plačilni nalog.

 

vir: https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-padel-zaradi-zuzelke-v-njegov-motor-trcil-se-drugi-motorist.html

 

Malo premalo jasno so opisali.

Če bi mu priletela žuželka v čelado pri zaprtem vizirju ni nič, če pa bi imel odprtega in dobil npr. Oso ali čebelo ki bi ga pičila je pa druga zgodba.

Samo ugibam, če se je kaj podobnega zgodilo.

A se je to komu že zgodilo?

Popravljeno . Popravil Endlich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

55-letnika bo žuželka tudi drago stala, saj mu bodo policisti kot povzročitelju nesreče izdali plačilni nalog.

Položnico je treba obvezno napisati. Prišli so opravit plačljivo storitev in jo zaračunali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!