Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Tole mi je poslal znanec. Zgrešil je jašek za 50 cm in tudi lesen zobotrebec. Kriva naj bi bila smrklja v Pasatu z tel. na ušesu ter vožnjo po leve strani ceste. Umikal se je na travo. Da je bil hiter tudi ni priznal in tudi ne bo. Se pa je izšlo brez padca in poškodb

1FB7AAE5-2808-48A5-9F3D-620640B20155.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je taka današnja rsnica. Oči na peclje in pričakovati neumnosti nasproti vozečih...

S hčerko sva imela včeraj vsaj šest bližnjih srečanj. Če bi bil sam, bi bilo že kritično,ker bi bil sigurno hitrejši. Kretena v kamperju sem prav videl, kako sploh ne gleda na cesto, temveč se ozira v levo, če niso morda zgrešili cesto... Mislim, da bom začel nosit jajca v vrečki na balanci sabo....Če bo treba, bom tudi obrnil...:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, C eagle pravi:

Žal je taka današnja rsnica. Oči na peclje in pričakovati neumnosti nasproti vozečih...

S hčerko sva imela včeraj vsaj šest bližnjih srečanj. Če bi bil sam, bi bilo že kritično,ker bi bil sigurno hitrejši. Kretena v kamperju sem prav videl, kako sploh ne gleda na cesto, temveč se ozira v levo, če niso morda zgrešili cesto... Mislim, da bom začel nosit jajca v vrečki na balanci sabo....Če bo treba, bom tudi obrnil...:angryrant1:

Jajca??

Jaz bom kamne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Tole mi je poslal znanec. Zgrešil je jašek za 50 cm in tudi lesen zobotrebec. Kriva naj bi bila smrklja v Pasatu z tel. na ušesu ter vožnjo po leve strani ceste. Umikal se je na travo. Da je bil hiter tudi ni priznal in tudi ne bo. Se pa je izšlo brez padca in poškodb

1FB7AAE5-2808-48A5-9F3D-620640B20155.jpeg

Mene je par let nazaj ena smrkla v Avsenikovem krožišču pri Lescah. Iz desnega pasu je šla kar naenkrat levo, direkt pred mene in me konkretno zaprla. Ker na moje hupanje, kretnje....ni reagirala, sem šel za njo. Na srečo samo do Žirovnice.....za njo na dvorišče....medtem sem se že mal ohladil...sem ji pa naglas ( tudi sosedje so me slišal) razložil, kaj je storila narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Tedybear said:

Jajca??

Jaz bom kamne.....

Ja, jajca.... Zaradi jajc me lahko samo kaznujejo po krsenju JRM.

Za kamne pa povzročitev splošne nevarnost z nevarnim orodjem ali predmetom..

Tako približno... Točno bi znal nas varuh zakona povedat, pa se ne bo izpostavljal zaradi explicitne situacije..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, C eagle pravi:

Ja, jajca.... Zaradi jajc me lahko samo kaznujejo po krsenju JRM.

Za kamne pa povzročitev splošne nevarnost z nevarnim orodjem ali predmetom..

Tako približno... Točno bi znal nas varuh zakona povedat, pa se ne bo izpostavljal zaradi explicitne situacije..

 

Imaš prav.....ampak jaz sem za načelo recipročnosti...nepazljivež v avtu me lahko ubije, jaz naj mu vrnem z jajci?. Ne, z kamni, ker ne krampa in ne lomilnega droga ( pajs štanga) ne morem voziti s seboj....😝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste nasilni 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Frankolovim belo rdeča Yamaha na tleh. Upam, da je z motoristom-ko vse v redu 🙏

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Kok ste nasilni 🤣

Ti tudi....do narave...samo še po travnikih riješ s Huso...😝😝😝

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Endlich pravi:

Pes, ki laja, ne grize ... 😉

dokler laja je živ, to je bistvo :P

 

pred 11 urami, Tedybear pravi:

Ti tudi....do narave...samo še po travnikih riješ s Huso...😝😝😝

ni res, tam je vzletišče, kako pa naj padalo gor pripelam :P

 

 

 

 

je pa res da ene 300 strani nazaj v tej temi,so samo mene izsiljevali, tako so mi povedali "štručkoti". Zgleda da so sedaj začeli tudi druge.

Ej narod je zmešan, lahko si v vlaku, kamionu, letalu, pa ne vidijo. Vročina dela svoje očitno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Endlich pravi:

Pes, ki laja, ne grize ... 😉

Kitajci pravjo, "pes, ki laja je premal kuhan." 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pes, ki laja ne grize....

.... ampak f*ka pa vseeno rad...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ej narod je zmešan, lahko si v vlaku, kamionu, letalu, pa ne vidijo. Vročina dela svoje očitno.

Lahko si tudi v gostilni v anoraku signalne barve pa te natakar ne vidi, kljub temu da se spravi k strežbi sosednje mize, kateri so prispeli 10 minut za tabo...

Motoristi smo res nekako nevidni... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Joker pravi:

Lahko si tudi v gostilni v anoraku signalne barve pa te natakar ne vidi, kljub temu da se spravi k strežbi sosednje mize, kateri so prispeli 10 minut za tabo...

Motoristi smo res nekako nevidni... :headbang:

no, sej to je najhuj, pol pa loh dehidriraš, ko si v popolni opremi :P kdo bo odgovarjal zato se sprašujem :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

 

Nesreče v cestnem prometu

08.08.2022   11:27

VIPAVA

Ob 11.27 je na odseku hitre ceste Vipava – Nanos, občina Vipava, pri natovarjanju okvarjenega kombiniranega vozila na prikolico avtovleke v SOS niši vozilo skupaj s prikolico in tovorom nenadzorovano ušlo vzvratno navzdol po brežini in se zaustavilo 300 metrov nižje v varovalni ograji. Gasilci GRC Ajdovščina so zavarovali kraj dogodka in nevtralizirali po vozišču iztekle motorne tekočine. Poškodovanega voznika so na kraju oskrbeli reševalci NMP in nato prepeljali na pregled v Zdravstveni dom Ajdovščina. Na kraju so bili tudi delavci DARS-s in policija.

vir: https://spin3.sos112.si/javno/zemljevid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alko 1:

"Včeraj okoli 17.30 ure se je zgodila prometna nesreča pri Dolgi Raki. Policisti PP Krško so ugotovili, da je 50-letni motorist pri zavijanju levo zaradi vožnje preblizu desnemu robu vozišča izgubil oblast nad motorjem, padel in se lažje poškodoval. Reševalci so ga oskrbeli in odpeljali v bolnišnico. Policisti so še ugotovili, da je vozil pod vplivom alkohola. V litru izdihanega zraka je imel 0,92 miligrama alkohola. Zaradi kršitev so mu izdali plačilni nalog in na sodišče naslovili obdolžilni predlog."

vir: Dolenjski list

 

Alko 2:

Mopedist, ki se je nekaj po polnoči sredi Kamnika zaletel v gostinsko stojnico na Glavnem trgu, je očitno temeljito praznoval svetovni dan piva, saj je policijska »pojoča travica« ob njegovi sapi odigrala skorajda cel koncert.

Komaj dobro so kamniški zvoniki odbili polnoč ter naznanili, da se je iztekel svetovni dan piva, je na kamniškem Glavnem trgu prišlo do prometne nesreče, v kateri sta jo skupila gostinska stojnica in mopedist. Le-ta je sinočnje praznovanje veselega pivskega dne očitno vzel nekoliko preveč zavzeto, da bi bil zmožen zanesljive in varne vožnje z motorjem, zaradi česar se je njegova vožnja po Glavnem trgu končala s trkom v gostinsko prikolico in poškodbami.

Vir: Kamnik.info

 

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno na predavanju za kodo 95.

Od 7.7.2022 imajo vsa nova vozila, vključno z motorji vgrajeno črno skrinjico. 

Zdej ne bodo več krivi samo tete z očali in strici z klobuki. 

 

IMG_20220820_103521.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Darko3g pravi:

Kar posledično pomeni, da bodo rabljeni motocikli še bolj iskani in dražji :) .

Dokler jih ne bodo prepovedali ali naknadno kao obvezno morali lastniki nadgradit🤔

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Ravno na predavanju za kodo 95.

Od 7.7.2022 imajo vsa nova vozila, vključno z motorji vgrajeno črno skrinjico. 

Zdej ne bodo več krivi samo tete z očali in strici z klobuki. 

Ali bodo ti podatki vsebovali tudi lokacije, čas in hitrosti, iz česar bi lahko razbrali, kje in kdaj si vozil in koliko si bil prehiter?

Bodo te podatke uporabili le v primeru nesreče, ali pa bo lahko žena konec meseca pregledala, kje si se vozil (in bog ne daj, s kom)?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!