Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

No, takolele. Pamet vam solit... brez veze.

Kar furajte vseznalci in mojstri kolikor vam duša in mašine dajo in se preseravajte, da so omejitve le za druge, ki ne dosegajo vaših super duper sposobnosti. Vedno se najde kakšen šleper ali trosilec za gnoj, ki pač spada v vašo podcenjeno kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum kot forum, na srečo vsi z manj- več- vrednostnim kompleksom vztrajno tolčete po tipkovnici, tako da statistike današnjega dne niste obogatili.

Predstavniki študentarije, kot se ponosno imenujete, iz postov tule sije egocentrizem v najlepši obliki. Upam, da kmalu v klopeh pridobite dovolj učenosti, da se postavite na lastne noge. Če ne finančno, vsaj mentalno. Izgovori na vse strani, nobene pripravljenosti na objektivno odgovornost...naravnost smešni ste. Kaj ste delali vseh teh 25+ let?...

Ne želim biti žaljiv, vseeno predlagam več psihofizičnega napora.

Če pa nas dobijo...pa ustavimo in kazen pošteno sprejmemo, brez da poleg sebe, dodatno ogrožamo še druge.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum kot forum, na srečo vsi z manj- več- vrednostnim kompleksom vztrajno tolčete po tipkovnici, tako da statistike današnjega dne niste obogatili.

Predstavniki študentarije, kot se ponosno imenujete, iz postov tule sije egocentrizem v najlepši obliki. Upam, da kmalu v klopeh pridobite dovolj učenosti, da se postavite na lastne noge. Če ne finančno, vsaj mentalno. Izgovori na vse strani, nobene pripravljenosti na objektivno odgovornost...naravnost smešni ste. Kaj ste delali vseh teh 25+ let?...

Ne želim biti žaljiv, vseeno predlagam več psihofizičnega napora.

Če pa nas dobijo...pa ustavimo in kazen pošteno sprejmemo, brez da poleg sebe, dodatno ogrožamo še druge.

LP

se podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Bog se vas usmili.

Že veste kateri ste izvzeti.

Hohoho! Kapo dol, moto rider - dober post v odgovor na tole nažiganje!

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dio-mio...

Zdaj je postalo dolgčas, delavnik se je začel in (saj ne, da koga to zanima) mi zmanjkuje časa. Do sedaj sem prebavil vso tole ''žvarowno'' ampak sedaj se mi pa ne ljubi več...

Morda sem res rabil dolgo ampak končno sem spoznal, da je bolje, če gledam pol ure v steno iz razdalje 20ih cm, kot pa, da še pol ure čitam tole temo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe s chopperji, ki imajo samo zadnjo bremzo? Vecina lastnikov chopperjev itak uporablja vecinoma samo zadnjo bremzo.

Hehe, take vesoljne neumnosti pa že dolgo nisem nikjer zasledil.

Samo ZADNJA bremza ??? :eek: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, zdaj sem šele počekiral tega Dr_Jakoba pa vidim, kake hude ideje je imel še 3 leta nazaj ... o izdelavi čoperja z polovico bremze pa take ... :D LoooooL

In taka mularija zdaj tukaj pamet soli vsem vprek :D

Ja nimaš kaj, 100 ljudi 100 čudi :krneki: , zdaj je ugotovu že da imajo čoperji samo zadnji zavoro :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da vsak voznik motorja se ni bajker in da bi bilo utopicno mislit, da se bomo razumeli samo zato, ker vozimo motorje. Jaz na forumu izrazam svoje mnenje, za katerega ni nujno, da se strinjate z njim. Mi gredo pa zelo na zivce ljudje (primer mashina), ki se zaradi pomanjkanja strinjanja in argumentov spravljajo na osebno raven. Tukaj smo vsaj nekaj casa debatirali o varnosti v prometu, postalo pa je napadanje v stilu: kaj boste pa vi studentje, mulci, divjaki, starci, fosili, norci, otrocicki,... vedli o zadevi. Skoda, ker je bila debata zanimiva.

lp j

Hval Q..cu de je tako. jez sm precej zadovoljen s tem (ako sasvim sam iskren, ponosim se samim sobom :D ) de sm ČLOVEK ki ima motor, in se z njim rad vozi. za vsak dan in za vikend. Ne iščem nekega tropa za identifikacijo, morda jih celo preziram. Vozim sam. Ampak, ker imam možnost odločitve se lahk tud u auto usedem, brez kančka slabe vesti. Glede debate o varnosti... jah no...jez nebi lih reku de je bla debata, ampak bol mlatenje prazne slame. beri: kr neki. Glede čoperja in zadnjega žlajfa. Jaz sem mel hardtaila in springerce, (cb650) in res nism nucal sprednjega žlajfa, ker okvir tega enostavno ne prenese/dovoli. ampak folk tega ne ve, kr jim na konc pameti ne pride, de bi se vozili s kašno takao zadevo. srečni oni. kot je mashina enkat reku ignorance is bliss (ga pa mam na sumu de je to splonkal, rečmo od Living colour ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz sem mel hardtaila in springerce, (cb650) in res nism nucal sprednjega žlajfa, ker okvir tega enostavno ne prenese/dovoli ...

Verjetno je bil okvir narejen v domači delavnici (če upoštevam springerce, hardtail in agregat CB 650), zato je zelo zelo verjetno, da je pri bremzanju na sprednjo bremzo vse skupaj precej zvijalo in si posledično uporabljal le zadnjo.

Ampak takih čoperjev je na cesti zelo malo, večina so tovarniški. In slednji za dobro bremzanje sprednjo bremzo NUJNO potrebujejo, kar jim tovarniški okvir seveda dovoljuje.

Jakob si je privoščil trditev, da večina čoperistov sprednje bremze sploh ne uporablja. Kar nekako kaže na tri možnosti:

1. tudi on je nekoč peljal ne preveč dobro narejen moped s slabim okvirom,

2. misli, da čoperisti nimamo pojma o tem, da je bremzanje samo z zadnjo lahko zelo telo nevarno,

3. nekateri jo morda res bolj malo uporabljajo in njihovo mnenje posplošuje na večino.

Poznam precej čoperistov in mirno lahko zatrdim, da VSI uporabljajo tudi sprednjo bremzo.

Cartman, se pa popolnoma strinjam s tvojo ugotovitvijo, da je vse tole tukaj samo ljubo mlatenje prazne slame, ki absolutno ne paše v to temo. In sem torej tudi jaz zelo :topic: . Se opravičujem.

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

Mislim, da je Tadej

In o pretiravanju bi se res dalo, sam ne bodite preveč pametni če ga ne poznate

Gre za pravega človeka in bikerja :worship:

Vsi smo krvavi pod kožo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, take vesoljne neumnosti pa že dolgo nisem nikjer zasledil.

Samo ZADNJA bremza ??? :eek: :kva2: :kva2: :kva2:

Ne boš verjeu sam to je res :> pri doma narjenih čoperjih tistih tastarih k so poznali sam od MZ-ja sprednjo feltno si res uporabljal zadnjo bremzo. pri springerjih še posebej :> Mal čudno ampak resnično :> Spredna bremza je bla uporabna sam za na tehnični :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Glede čoperja in zadnjega žlajfa. Jaz sem mel hardtaila in springerce, (cb650) in res nism nucal sprednjega žlajfa, ker okvir tega enostavno ne prenese/dovoli. ampak folk tega ne ve, kr jim na konc pameti ne pride, de bi se vozili s kašno takao zadevo. srečni oni. kot je mashina enkat reku ignorance is bliss (ga pa mam na sumu de je to splonkal, rečmo od Living colour ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je mashina enkat reku ignorance is bliss (ga pa mam na sumu de je to splonkal, rečmo od Living colour ;) )

od Ramonesov :-)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr tuki eni tolko nabijate v tej temi, da se človeku sploh ne ljubi več prebirat vseh teh neumnosti...in smo v obdobju, ki je primerno za motoriranje in človek bi pričakoval, da se folk vozi in ne tuki nabija....se prav bojim kaj bo šele pozimi, ko ne bo več toliko lepega vremena za se furat :yawn: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr tuki eni tolko nabijate v tej temi, da se človeku sploh ne ljubi več prebirat vseh teh neumnosti...in smo v obdobju, ki je primerno za motoriranje in človek bi pričakoval, da se folk vozi in ne tuki nabija....se prav bojim kaj bo šele pozimi, ko ne bo več toliko lepega vremena za se furat :yawn: :wacko:

Nekiateri smo u službi pa vsake tolko mal nabijamo :> Če bi pa meu cajt 24/7 bi se pa verjetno okoli vozu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr tuki eni tolko nabijate v tej temi, da se človeku sploh ne ljubi več prebirat vseh teh neumnosti...in smo v obdobju, ki je primerno za motoriranje in človek bi pričakoval, da se folk vozi in ne tuki nabija....se prav bojim kaj bo šele pozimi, ko ne bo več toliko lepega vremena za se furat :yawn: :wacko:

Pejt se pelat, namest da tukaj nabijaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ne vem kje se voziš??? že sama črna kronika ti pove kak se kdo po predpisih vozi...jaz in moji kolegi se namreč vozimo isto kot prej, pa če dajo 50000 eur kazni zarad mene, svobode gibanja mi ne bodo omejevali, sploh pa ne do takrat, dokler bodo se obnašali tako ignorantsko in represivno, ter samo jemali in nič dali...ko bodo pa vsaj malo zrihtali ceste, zgradilo kako dirkališče itd, bom se pa tud jaz trudo vozit kolk tolk po predpisih, do takrat pa bom vozo po svojih predpisih, pa če se na glavo postavijo...

Ljudje živijo tako kot vozijo.

Nekultura na cesti, nekultura v življenju.

Fantiček!

Kaj pa če bi ti najprej nekaj dal in potem pričakoval?!

In v vsakem primeru se je potrebno, že zaradi higiene družba, do mentalno deviantnih primerkov obnašat represivno in jim pomagat oblečt jopič ki se zavezuje na hrbtu.

kaj ma veze če takrat ni blo takih motorjev in ti pač foter ni posodo avta, mojmu fotru pa je njegov foter posodo avto pa kaj, pa meni ga foter tud pa kaj, to pač odvisno od familije nima nobene veze z državo...motorjev pa pač ni blo takšnih, če bi pa bli pa bi se glih tak naganjali tak ko se zdaj mi...pa sn že kar dosti potoval okrog po evropi in nisn našel države v kateri bi se oblast tako ignorantsko in represivno obnašala do svojih državljanov kot pri nas, poglejmo naprimer na hrvaškem- pred tedni so vsakemu ki je peljal po omejitvah dali nagrado 1000 kun, zakaj se naši brihtneži ne morjo tega spomnit, pa bi dosti bolje delovalo kot pa samo represija, kar se je izkazalo tudi na hrvaškem...jaz osebno tak ko sem reko, ko bojo vsaj nekaj ponudli, vsaj neko drobno spodbudo ali vsaj malo začeli rihtat ceste, bomo tudi mi veliko boljši vozniki...do takrat pa bomo pač šteli mrtve vsakodnevno na vlko... in nobena astronomska kazen jih ne bo umilila, to če je zdaj par manj mrtvih ko lani je samo krinka- mogoče pa je letos blo več deževnih dni kot lani ha pa so se manj vozli??? ko bojo pa število smrtnih žrtev razpolovili pol bom pa verjel da sistem deluje, do takrat pa je to samo +- par ljudi, tolažba za debile ki ne znajo razmišlat malo bolj na široko--- beri poslance ter tudi nekatere izmed vas

ja in tako je prav, ta država je čisti balkan, in nevem zakaj se eni tako tega otepate, nismo avstrijci in ne bomo nikoli...

PAMETNO :whistle:

50 manj mrtvih kot lani v istem časovnem obdobju je RES samo par

Toliko v dokaz KOLIKO so vredne in tehtne besede, ki jih namečeš

ne ne bo že treba malo popustit to ne vodi nikamor, sej te poznaš malo zgodovine in veš kaj pomeni represija na represijo---revolucija, lahko ti zatiraš in zatiraš narod, samo enkrat poči dekl vedno je tak blo in bo...pol pa je treba spet jovo na novo da so vsi malo bolj zadovoljni...zakaj že ne bi tega prej naredli??? mi študenti naprimer če nam ju3 ukinejo bone verjetno zradiramo parlament in smo vsi na ulicah ter razturamo, tak bi mogli vsi naret ko so ble nove kazni sprejete, samo vi hlapci se raje podredite, pa stokate namesto da bi kaj nardili...ja pa dajte še enkrat janšo volit na volitvah, kot kaže bo spet tako...bravo cepci

Če bi bil samo blizu svoji samopodobi po znanju in razumevanju BI VEDEL, da je JANŠA objektivno odgovoren, da se ti danes lahko hraniš in hvališ z boni.

Stvar, ki je v tistih časih bila mišljena dobronamerno se je prav zaradi primerkov (pravilno se dijagnoza napiše latinsko, pa ne znam- priznam) izrodila.

Marsikateri študent lahko vzame tvojo izjavo:"... MI ŠTUDENTJE..." za žalitev

ma nemoj...spet tolče faušija ven al kaj, nisn ti jaz kriv da nisi bil študent, ampak obična radnička klasa, bi se pa raje učil pa bi blo...

uff, komaj čakam ju3 da grem na kebap za 28 centov :lol1:

Poznam kar nekaj Ljudi iz radničke klase in so VELIKO bolj razgledani in kulturni kot marsikdo, ki mu je diploma paravan za intelektualno mizerijo

Sicer pa je tako, mogoče boš to razumel malo bolje/lažje: ROTVAJLERJU ni treba veliko lajat, da bi druge opozoril naj ga pustijo na miru ker je velik in ...

in npr.

Lahko te pošljem v Prekmurje k zdravnici, ki ne premore znanja in intelekta za večerno šolo. VENDAR na steni ji visi doktorat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAMETNO :whistle:

50 manj mrtvih kot lani v istem časovnem obdobju je RES samo par

Toliko v dokaz KOLIKO so vredne in tehtne besede, ki jih namečeš

a ja, motoristov 50 manj mrtvih??? namreč smo na motorističnem forumu in govorim za motoriste, kolk vem jih je letos že skoraj 40 šlo, lani pa jih je v celem letu blo nekaj čez 50...tak da se nadejamo praktično iste številke...ostalega pa ne bom komentiral ker se ti vidi da si janšist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res si car da si lahko bmw-ja kupiš :worship: ...poznam tipa ki ma tud bmw, pa taki lizing da je vsaki dan kruh pa vodo...to dandanes več ne valja kaki avto maš ali motor ker si praktično že vsak lahko kupi kaj boljšega, sploh slovenceljni so znani po tem da bi si potrgali ude za dobro vozilo...no pa tud če bom celo življenje na kebapu ni panike, mi je super hrana, takoj za čevapi seveda...raje vsaki dan kebap kot pa bmw doma in lačna usta :lol1: ...sej ne da bi te poznal, možno da si res bajno bogat, ampak tako kot ti na pamet govoriš o meni, tak sem si še jaz zaj privoščo malo klobasanja...mogoče se pa tud najdeš v tem- ne bi bil nikakor začuden... .)

Sam ne bom povedal na pamet, ker so trditve dokazljive:

TI SI VELIKO SIROMAŠNEJŠI NEKJE, kjer pa je lepo biti bogat, KOT BMW.

ja res si car da si lahko bmw-ja kupiš :worship: ...poznam tipa ki ma tud bmw, pa taki lizing da je vsaki dan kruh pa vodo...to dandanes več ne valja kaki avto maš ali motor ker si praktično že vsak lahko kupi kaj boljšega, sploh slovenceljni so znani po tem da bi si potrgali ude za dobro vozilo...no pa tud če bom celo življenje na kebapu ni panike, mi je super hrana, takoj za čevapi seveda...raje vsaki dan kebap kot pa bmw doma in lačna usta :lol1: ...sej ne da bi te poznal, možno da si res bajno bogat, ampak tako kot ti na pamet govoriš o meni, tak sem si še jaz zaj privoščo malo klobasanja...mogoče se pa tud najdeš v tem- ne bi bil nikakor začuden... .)

Sam ne bom povedal na pamet, ker so trditve dokazljive:

TI SI VELIKO SIROMAŠNEJŠI NEKJE, kjer pa je lepo biti bogat, KOT BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ne vem, če je ravno Janša tisti, ki ljudem vrti ročico gasa... Vsekakor pa je kar premnogim omogočil v tem mandatu toliko boljše življenje, da so si lahko kupili motorje...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 ljudi se ubije v prometnih nesrečah in je ceu hudič. Najbolš bi blo da se nebi nobeden ne :D Najbolš da ukinemo promet pa se ne bo noben več ubiu :) V maroku vsako leto umre več kot 100 ljudi za pikom škorpiona. A bomo šli škorpione pobijat zarad tega k je 100 ljudi umrlo ? Pač nesreče bodo tut če se vsi lepo po predpisih peljemo. Je zastojn če tip upošteva pravila če nima pojma o vožnji z motorjem . Pomankljivost v našem sistemu je to da lahko vsak 21 letnik dela izpit za neomejeno kategorijo. Ko bo pa moral motorist met prvo izpit za 50 ccm pa pol šele šanso delat za 125 in tako dalje bo tut na cestah manj mrtvih. Lahko se tip pele 90 km/h sam če ne predvidi da je na nepreglednem ovinku lahko pesek se lahko pele tut 50 km/h pa se bo zložu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ja, motoristov 50 manj mrtvih??? namreč smo na motorističnem forumu in govorim za motoriste, kolk vem jih je letos že skoraj 40 šlo, lani pa jih je v celem letu blo nekaj čez 50...tak da se nadejamo praktično iste številke...ostalega pa ne bom komentiral ker se ti vidi da si janšist...

Prometni zakon je bil spremenjen, sprejet in prav tako velja samo za motoriste???!!!

Če moram in včasih je potrebno: Če in ko se bodo TUDI avtomobilisti na cesti, ki jo skupaj koristimo vedli primerno in po predpisih, bom sam na motorju temu primerno manj ogrožen.

Ker to da se tisti z majhnimi pištolami morajo na cesti dokazovati me dejansko niti ne ogroža IN SEKIRA. Vedno IMA družba določeno število primerkov, ki se jih ničesar ne dotakne/spremeni.

LOGIKA, KULTURA IN zdrav RAZUM nimata barve, verskega in političnega prepičanja.

Ideologija je nekaj o čem je Marx v svoji izjavi bil zelo konkreten

Z argumenti operiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ne vem, če je ravno Janša tisti, ki ljudem vrti ročico gasa... Vsekakor pa je kar premnogim omogočil v tem mandatu toliko boljše življenje, da so si lahko kupili motorje...

:lol1: Kaj imamo tudi tukaj predvolilno kampanijo? No ja.... Naslov je že črno siv, kot naša politika. :lol1:

Meni janša ni omogočil boljšega življenja, motor sem si pa kupil, ko je janša še brez škode lajal v opoziciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope... Tale post je kriv...

CITAT(balkanac @ 22 Aug 2008 @ 23:10) *

ne ne bo že treba malo popustit to ne vodi nikamor, sej te poznaš malo zgodovine in veš kaj pomeni represija na represijo---revolucija, lahko ti zatiraš in zatiraš narod, samo enkrat poči dekl vedno je tak blo in bo...pol pa je treba spet jovo na novo da so vsi malo bolj zadovoljni...zakaj že ne bi tega prej naredli??? mi študenti naprimer če nam ju3 ukinejo bone verjetno zradiramo parlament in smo vsi na ulicah ter razturamo, tak bi mogli vsi naret ko so ble nove kazni sprejete, samo vi hlapci se raje podredite, pa stokate namesto da bi kaj nardili...ja pa dajte še enkrat janšo volit na volitvah, kot kaže bo spet tako...bravo cepci

:lol1: Kaj imamo tudi tukaj predvolilno kampanijo? No ja.... Naslov je že črno siv, kot naša politika. :lol1:

Meni janša ni omogočil boljšega življenja, motor sem si pa kupil, ko je janša še brez škode lajal v opoziciji.

Morda tebi ravno ne, je pa opazno povečanje nakupa novih motociklov ravno v mandatu te vlade... Menda ne zato, ker bi si ljudje motorje težje privoščili? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!