Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, krucymucy pravi:

Vrstnika :)

Eh, to je blo zrežirano, pa to pa take :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/11/2018 at 5:32 PM, Andrejcer said:

Tako stanje je zdaj in bo nekaj časa po vseh krožiščih in križiščih, ovinkih, itd.: https://siol.net/avtomoto/promet/prevrnjen-tovornjak-zaprl-stajersko-avtocesto-video-472566

Ko zemlje ne razvažajo po cestah, potem sejejo pšenico, koruzo, itn. Včeraj zasledil na večih mestih ko sem se peljal na Areh. :angryrant2:

Na AC se je zvrnil zaradi neprilagojene hitrosti? Pa kaj se je 350 peljal? :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zok pravi:

Na AC se je zvrnil zaradi neprilagojene hitrosti? Pa kaj se je 350 peljal? :lol1:

Nič ne piše, glede na kaj ni prilagodil hitrost vožnje. Namreč, po avtocesti lahko kamion vozi s ceglom na gasu in se mu nima kaj zgoditi. Ker je, glede na ostale ceste, ravna. 

Torej ali niso ugotovili pravega vzroka ali je pa voznik nekaj zavijugal in nato pri reševanju zadeve izgubil nadzor nad vozilom. Ali to ali ono ali tretje, ptiči so siti in zadovoljni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

ali je pa voznik nekaj zavijugal in nato pri reševanju zadeve izgubil nadzor nad vozilom.

Po moje bo to bolj verjetno kot neprilagojena hitrost.

V ponedeljek sem sel na avtocesto, z namenom da prvic odkar imam moped preizkusim kaksno hitrost zmore - oz. kako hitro gre s prednjim zobnikom, ki ima en zob manj od originalnega. Koncal sem na levem pasu v nepregledni koloni s cca 110 km/h. Se dobro. Desna kolona se je pomikala s slabimi 90 km/h. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se kdaj pozanimali,  ko je bila kaka nesreča in ste bili udeleženi, kako dioptrijo ima oni šofer  ?  Zdaj če je res oni kriv in vas je spregledal

In danes videl 4 osebe s tel v roki.    da bi vsaj avtomatika imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, stuhec pravi:

In danes videl 4 osebe s tel v roki.    da bi vsaj avtomatika imeli

4 ?samo? al je bilo zelo malo prometa..  al pa si ti napol slep..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

4 ?samo? al je bilo zelo malo prometa..  al pa si ti napol slep..

mi je pa v roku 2 h rekord  :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bova en delovni dan dobila na kavici po 16h ..2 kliker števca prinesi s sabo da bova lahko uskladila rezultat. 

4 komadi bodo šli mimo preden kelnarca prnese kavo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sesir pravi:

a ti še nisi kupu robe, ko te je prodajalec ali izvajalec okol prnesu ;)

za take prodajalce/izvajalce je edina kazen, da jim firme zaprejo, ves dnar poberejo in u ječo za nekaj let ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, maus said:

a ti še nisi kupu robe, ko te je prodajalec ali izvajalec okol prnesu ;)

za take prodajalce/izvajalce je edina kazen, da jim firme zaprejo, ves dnar poberejo in u ječo za nekaj let ;) 

:hmm: za začetek, bi jih morda izključili iz razpisov? Vsaj ena od omenjenih firm zida precej državnih projektov....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

:hmm: za začetek, bi jih morda izključili iz razpisov? Vsaj ena od omenjenih firm precej zida precej državnih projektov....

se strinjam ... ne vem, kaj se bo v konkretnem primeru naredilo, ampak ja .. se strinjam .. vsaj izključitev za 3 leta ..

pa da naum mislu, da je tega malo .. to je samo bolj zveneč primer ... dobavitelj/izvajalci vse oblubijo-se strinjajo zvesm .. ko pa je potrebno to izvesti pa mal mjaukajo .. enako kot ko obnavljaš okna doma ... al pa adaptacija stanovanja in podobno...

:mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

 ... al pa adaptacija stanovanja in podobno...

:mad: 

Ce keramičarju poveš,da nevš plaču,če ne bo v nulo narejeno...se sam nasmeji...ko pa še dodaš ,da daš 20% več,če bo kot mora biti...pa zamahne in gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh pol milijona EUR bi itak placali, ce bi prvotno izbrali solidnega ponudnika.  In izberejo Hrvate :lol1:ki nas sicer ze 27 let  :l_01:.  In sedaj se cudijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

a ti še nisi kupu robe, ko te je prodajalec ali izvajalec okol prnesu ;)

za take prodajalce/izvajalce je edina kazen, da jim firme zaprejo, ves dnar poberejo in u ječo za nekaj let ;) 

ah..potemtakem tisti , ki je potrdil ponudbo ni nič kriv.. nadzorni , ki je bil plačan - verjetno dobro do odlično -  in ni opravil svojega dela ni nič kriv..

plačnik , ki je potrdil izsledke nadzornega ni nič kriv..

komot je z državnim denarjem razmetavat.. itak noben ne odgovarja za nič..

plačani pa so po tej kao "odgovornosti" ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, ce morda bancna garancija ni morda sklenjena pri drzavni NLB? Potem gre iz zepa v zep in konec koncev sami krijemo dodatne stroske.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, IZTOK pravi:

Teh pol milijona EUR bi itak placali, ce bi prvotno izbrali solidnega ponudnika.  In izberejo Hrvate :lol1:ki nas sicer ze 27 let  :l_01:.  In sedaj se cudijo...

Gradbinci poznajo rek, ki pravi, da je najcenejša gradnja na koncu ponavadi najdražja. Pri poslih države je pa tako, da ima cena glavno besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Malo kosti za glodati. Da vam ne bo preveč dolgčas :lol1:

 

Jaz bi reku, da je to star posnetek, vsaj dve leti. Pa sneman je na severu Finske... glede na uro in datum... :P

Boš moral popravit uro in datum.

Glede vožnje tistega spredaj pa ne bi izgubljal besed. Prej ko slej ga bo nekdo nasproti vzel za nalepko na sprednjem delu...

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, C eagle pravi:

Jaz bi reku, da je to star posnetek, vsaj dve leti. Pa sneman je na severu Finske... glede na uro in datum... :P

Boš moral popravit uro in datum.

Glede vožnje tistega spredaj pa ne bi izgubljal besed. Prej ko slej ga bo nekdo nasproti vzel za nalepko na sprednjem delu...

Po dveh letih zastara :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tole cesta Idrija - Godovič, ki jo bojo v ponedeljek za 1 mesec zaprli. Snemani motorist ga biksa. Mogoče se bo z leti naučil, če bo dočakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Igi Pop said:

Mislim, da je tole cesta Idrija - Godovič, ki jo bojo v ponedeljek za 1 mesec zaprli. Snemani motorist ga biksa. Mogoče se bo z leti naučil, če bo dočakal.

Jez sem samo namigoval, da ob 1h ponoči ne more bit svetlo... Oziroma je lahko, ampak nekje zelo na severu.

Drugače pa ja, je tam ja.:D

PS: In NE, nisem jaz tisti diujak spredi...

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, C eagle pravi:

Jaz bi reku, da je to star posnetek, vsaj dve leti. Pa sneman je na severu Finske... glede na uro in datum... :P

Boš moral popravit uro in datum.

Glede vožnje tistega spredaj pa ne bi izgubljal besed. Prej ko slej ga bo nekdo nasproti vzel za nalepko na sprednjem delu...

Mah, da smo jest un zadaj ga naščijem ko kumaro. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Mah, da smo jest un zadaj ga naščijem ko kumaro. :D

 

Taksnega nascat glih ni kaj posebnega. Je pa bolj pametno vzet trojno varnostno razdaljo, ker ko se razleti po cestiscu ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!