Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

37 minutes ago, Borutt said:

Bolj točno opiši posamezen dogodek, da ne bo tako na splošno. 

Vožnja po enem pasu avtoceste, vse skupaj eno gradbišče. En se je spravil na lastno pest na gradbišču usmerjat promet in to precej neposrečeno. Tip je hotu omogočit tovornjaku, da se vključi v promet iz gradbišča. Čeprav je imelo gradbišče poseben priključek, je tip na vsak način poizkušal rikverc spravit tovornjak v promet. Mene je skoraj nabil šlepar od zadaj. Skoraj v trenutku je iz tekoče kolone nastal dolg zastoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

Nobenega ne zagovarjam ...tudi včeraj sem se jezil, zakaj niso mogli prej umaknit tovornjaka na dolenjki ...

ampak vendarle moramo biti malo samokritični ... lep sončen dopoldan ... vsepovsod karambili .. vrejetn ni za vse kriva cesta ...

najlažje je zmeraj prst kazati na druge ... vsaki dan gledam na Vilharjevi, Dunajski, Vilharjevi en kup kretenov, ki se vozijo po cesti, ne upoštevajo nobene signalizacije, prehoda za pešce, telefoniranje, pisanje po telefonu ... če pa to počnejo pri malo večji hitrosti je pa hitr sranje ...

pa še to ... ponavadi se na drugi strani avtoceste, zaradi buljenja in zmanjševanja hitrosti, tudi tam zaletijo in pol je kaos ;)

in pol se jezijo en na druzga .. sj nism js, sj je un ... policaji so inkasantje, sam čakajo, da nas kaznujejo, cestarji zaprejo cesto in grejo na malco ... 

ni čist tko ... :jezik:

 

najlažje je v jutranji konici ograjo na AC menjat (od včerajšnjega karambola). Da vsi vidijo da se res dela :P Pa tudi tajming je bil pravi.

Že tako gasterbajterji traparije pokajo po AC..a ni dovolj za en dan?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo  bi po tvoje nosil odgovornost ob morebitnem karambolu na istem mestu, ograje pa nebi bilo, zjeban asfalt...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, zundapp pravi:

Kdo  bi po tvoje nosil odgovornost ob morebitnem karambolu na istem mestu, ograje pa nebi bilo, zjeban asfalt...?

Vzdrževalec ceste ... js to vem, večina tega ne ve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, zundapp pravi:

Kdo  bi po tvoje nosil odgovornost ob morebitnem karambolu na istem mestu, ograje pa nebi bilo, zjeban asfalt...?

zakaj se pa potem ni takoj zamenjalo ograje in se je čakalo en (celo noč )dan. Sami izgovori :P (kdaj po karambolu pa sploh začne teči "odgovornost" za popravilo)

 

Pravkar, maus pravi:

Vzdrževalec ceste ... js to vem, večina tega ne ve :P

 

isto kt že napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

zakaj se pa potem ni takoj zamenjalo ograje in se je čakalo en (celo noč )dan. Sami izgovori :P

na vsake 10 km stoji ekipa z ograjami, vlečnimi ekipami in 10 tonami asfalta, in čakajo, kje se bodo zaleteli, da tečejo zamenat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, maus pravi:

Nobenega ne zagovarjam ...tudi včeraj sem se jezil, zakaj niso mogli prej umaknit tovornjaka na dolenjki ...

ampak vendarle moramo biti malo samokritični ... lep sončen dopoldan ... vsepovsod karambili .. vrejetn ni za vse kriva cesta ...

najlažje je zmeraj prst kazati na druge ... vsaki dan gledam na Vilharjevi, Dunajski, Vilharjevi en kup kretenov, ki se vozijo po cesti, ne upoštevajo nobene signalizacije, prehoda za pešce, telefoniranje, pisanje po telefonu ... če pa to počnejo pri malo večji hitrosti je pa hitr sranje ...

pa še to ... ponavadi se na drugi strani avtoceste, zaradi buljenja in zmanjševanja hitrosti, tudi tam zaletijo in pol je kaos ;)

in pol se jezijo en na druzga .. sj nism js, sj je un ... policaji so inkasantje, sam čakajo, da nas kaznujejo, cestarji zaprejo cesto in grejo na malco ... 

ni čist tko ... :jezik:

 

Vilharjeva je obup. Sploh krizisce z masarykovo ko se silijo v krizisce in zaprejo pot.

pred 22 minutami, maus pravi:

na vsake 10 km stoji ekipa z ograjami, vlečnimi ekipami in 10 tonami asfalta, in čakajo, kje se bodo zaleteli, da tečejo zamenat :P

 

Saj to je vsepovsod tako, vsi bi radi vse takoj a ko ni vse takoj pa spet pizdarija zakaj ni. Ko pa je, pa se naredi malo guzvice, pa spet pizdakanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Vilharjeva je obup. Sploh krizisce z masarykovo ko se silijo v krizisce in zaprejo pot.

Saj to je vsepovsod tako, vsi bi radi vse takoj a ko ni vse takoj pa spet pizdarija zakaj ni. Ko pa je, pa se naredi malo guzvice, pa spet pizdakanje. 

lej .. js vem, da mam prav :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, maus pravi:

na vsake 10 km stoji delovna zapora, vlečnimi ekipami in 10 tonami asfalta, in čakajo, kje se bodo zaleteli, da tečejo zamenat :P

 

sem ti popravil objavo :P

Drugače vas pa moralno podpiram. Ko radi, taj griješi. :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ciciban pravi:

Vožnja po enem pasu avtoceste, vse skupaj eno gradbišče. En se je spravil na lastno pest na gradbišču usmerjat promet in to precej neposrečeno. Tip je hotu omogočit tovornjaku, da se vključi v promet iz gradbišča. Čeprav je imelo gradbišče poseben priključek, je tip na vsak način poizkušal rikverc spravit tovornjak v promet. Mene je skoraj nabil šlepar od zadaj. Skoraj v trenutku je iz tekoče kolone nastal dolg zastoj.

Torej ni bilo usmerjanje prometa, ampak neposrečeno vzvratno vključevanje v promet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

najlažje je v jutranji konici ograjo na AC menjat (od včerajšnjega karambola). Da vsi vidijo da se res dela :P Pa tudi tajming je bil pravi.

Že tako gasterbajterji traparije pokajo po AC..a ni dovolj za en dan?

 

Res ne vem, zakaj ne greš ob enih ali pa dveh na pot in si tako sam na cesti ter prvi in edini pri trgovini. 

Niso gasterbajterji nič krivi za vse sranje na ac, ker je naših idiotov za dve ali tri Evrope. 

pred 7 urami, maus pravi:

na vsake 10 km stoji ekipa z ograjami, vlečnimi ekipami in 10 tonami asfalta, in čakajo, kje se bodo zaleteli, da tečejo zamenat :P

 

Jaz sem jih tudi vmes videl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bo cajt, da vsak malo pomete pred svojim pragom......ko je ravno velika noč...nekdo je rekel...naj vrže kamen vanj kdor je brez greha :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big-rock-sizing.thumb.jpg.b517c7f29f22cd77760603cb1bda134a.jpg

Ok, jaz sem popolnoma brez greha (sem si jih ravno vse odpustil, za nazaj, za naprej, pa za zdaj), pa mam en manjši kamen pripravljen, da ga zalučam v prvega, ki pride mimo.

p.s. če hoče bit še kdo čist, jih odpustim tudi njemu, sam prej naj nakaze 100 ojrov, nebesa zagotovljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem imel podobno srečanje ponoči. K sreči ma avto LED adaptivne žarulje, pa dolga skozi sveti...in kar na1x na neosvetljeni cesti (vipava-wajdušna) kolesar brez zadnje luči kolovrati bogato nekje več kot meter od roba ceste. K sreči se je svetloba odbila od pedala, da sem trznil...zna biti da je kaj praznoval :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo na ridah.. se peljemo v koloni, pred mano majstr s sopotnico na fjr, pred njim avto k je vozu rec pocas - 60. Na ravnini tam kjer ponavadi obracajo se mi ni dal prehitevat ker vem da ponavad letijo za na gor..

in prileti ter prehiti v levem ovinku mene, v desnem ovinku na istem pasu cca 15cm stran od njega, na nasprotnem pasu avto prehiti FJR. 

Ce bi mene prehitel tako z mojo k se ze tko noce vozt.. si ne zeli.

Nov moder gsxr. Se bo ze nasel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer je blo res kar nekaj zanimivih situacij. Najboljša je bila, ko nam je motorist ven skočil na ravbarkomandi in sem se spraševal cel cajt do ridinih klopc kaj je botrovalo k temu, da je pred celo kolono ven skočil?

ravbarkomanda.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, DAMI34 said:

Včeraj sem imel podobno srečanje ponoči. K sreči ma avto LED adaptivne žarulje, pa dolga skozi sveti...in kar na1x na neosvetljeni cesti (vipava-wajdušna) kolesar brez zadnje luči kolovrati bogato nekje več kot meter od roba ceste. K sreči se je svetloba odbila od pedala, da sem trznil...zna biti da je kaj praznoval :P

 

kolko si pa ti vozil z tvojimi LED adaptivnimi žaruljami :hmm: ker če bi ga pobral pri 40km bi se možakar malo stresu in pobral ter vprašal daš za deci stari:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Spasku pravi:

kolko si pa ti vozil z tvojimi LED adaptivnimi žaruljami :hmm: ker če bi ga pobral pri 40km bi se možakar malo stresu in pobral ter vprašal daš za deci stari:?

on ja, ampak avto bi bil razbit :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2019 ob 9:00, Fazer03 pravi:

Motorist je bil policist :cry: težko za motorista in družino otroka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je kdo prebral komentarje pod tem člankom ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, thumper said:

pa je kdo prebral komentarje pod tem člankom ? 

Zakaj, si kaj drugega pričakoval? Me čudi, da ni še bolj spopluvano ..

Edit: nasploh pa odsvetujem prebiranje komentrjev pod kakšnimi koli članki .. :kva2:

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!