Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

No ja...

ne vem zakaj imam občutek, da tisti,ki zagovarjajo in se delajo heroje z vožnjo na full imajo

motorje samo kot nadomestek prekratkega "oneta". Pač morajo pokazat kako so cool in oh in sploh na drug način. :grim

Verjetno bi bile tudi deklice zadovoljne, da bi na "cilj" prispeli malo kasneje kor sicer. :?

Da sploh ne omenjam, kdo se lahko pripelje nasproti (pa ravno takrat, ko lovijo sekunde).Ko pa se zlimajo jim voznik avtomobila izsili prednost?! No ja tudi to se včasih zares zgodi.

Vsem tzistim pa, ki zagovarjajo previdnost in predvidljivo vožnjo pa še veliko vžitkov na jeklenem konjičku. :worship:

se podpišem pod tole ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pismo no, kaj folku dogaja ,da gre tkole brez čelade... :cry:

Upam tudi jaz, da bo z unim fantom k ga je učer zbil na bavarcu vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in predvidoma tudi opravljen izpit it ZVCP.

ej poprček ti pa res svoje frustracije na pravem mestu sproščaš,lahko bi se vsaj tukaj vzdržal svojih komentarjev. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in predvidoma tudi opravljen izpit it ZVCP.

Nepoznaš ceste, tako da... tukajle pa res težko pametuješ. Cesta je bila vedno čisto ravna in brez krožišč Šentjakob - Dolsko, potem pa so notri nabili 3 krožišča v razmaku 3km. In tole srednje je res slabo, slabo označeno in v megli, kakršna je ponavadi ponoči tukej je res nevidno, da gre za krožišče in spremenjeno prometno signalizacijo označujeta le 2 slabo vidni utripajoči lučki. Asvalt pa gladek, sploh ponoči, ko je ponavadi mal megleno od save. Vrjetno je krožišče prepozno zagledal, pribremzal in je prvo odneslo ( po prebranem in videnem na cesti ) potem pa ....

Je pa res, vsaj elado bi lahko dal na glavo. Sožalje kolegom motoristom in vsem ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil tam parkrat v zelo meglenem. Kaj naj rečem - vsak sam oceni, kaj se mu zdi "dovolj dobra vidljivost".

Pa behaj že enkrat smetit po vsakem postu tvoje sposobnosti o vožnji z motorjem dobro poznamo (padec na ridah verjetno ker si zelo previden) in odvzem vozniškega ker se ti je tabla (hitrost) v naslju od straha umaknila. Torej tvojih pametovanj in nasvetov ne potrebujemo še posebej v temi ki ni temu namenjena!!!( In vsakič ko boš pametoval bom zmerom to napisal kar si prebral v opomin da nisi idealen voznik za vzor)

Oprostite za :topic:

Svojcem umrlih pa moje sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil tam parkrat v zelo meglenem. Kaj naj rečem - vsak sam oceni, kaj se mu zdi "dovolj dobra vidljivost".

mislim res tebi svaka čast....si vedno vsepovsod in vse veš in vedno najpametnejši ter iz vsake situacije ti doživiš in ustvariš znanstveno fantastiko....

se sprašujem, kako si potem izgubil izpit ko takole vedno oceniš situacijo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst ne morm bit tih in se popolnoma strinjan z napisanim.exclan :worship:

ker to kar pa ta bebec piše po temu forumu res ni več normalno saj vsako stvar spljuva in ob nesrečah piše kot da to ljudem celo privošči,. sam pa se dela kot da je vseved in kot da se njemu ne more narediti popolnoma nič...mislem za :SS

škoda takega fajn foruma da ima tazga bedaka gor ker sam nervira ostale. ma da ga ne morjo že enkrat zbrisat .. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa behaj že enkrat smetit po vsakem postu tvoje sposobnosti o vožnji z motorjem dobro poznamo (padec na ridah verjetno ker si zelo previden) in odvzem vozniškega ker se ti je tabla (hitrost) v naslju od straha umaknila. Torej tvojih pametovanj in nasvetov ne potrebujemo še posebej v temi ki ni temu namenjena!!!( In vsakič ko boš pametoval bom zmerom to napisal kar si prebral v opomin da nisi idealen voznik za vzor)

Oprostite za :topic:

Svojcem umrlih pa moje sožalje.

tud jst ne morm bit tih in se popolnoma strinjan z napisanim.exclan :worship:

ker to kar pa ta bebec piše po temu forumu res ni več normalno saj vsako stvar spljuva in ob nesrečah piše kot da to ljudem celo privošči,. sam pa se dela kot da je vseved in kot da se njemu ne more narediti popolnoma nič...mislem za :SS

škoda takega fajn foruma da ima tazga bedaka gor ker sam nervira ostale. ma da ga ne morjo že enkrat zbrisat .. :wacko:

Bebca sta povsem in samo vidva.

Iz česa se je debata razvila? Iz predpostavke, da je križišče slabo osvetljeno/označeno ter moje predpostavke, da je tip imel verjetno izpit in bi v primeru, če je megla, moral bit dost pametn, da upočasni - če pa megle ni, bi z lučjo križišče moral videti.

Kar ste pa vi napletli, o tem, da sem skrajno hudoben in ne vem kaj še vse, je pa dodala vaša domišljija.

Nehajte frustrirat in se raje zamislite, zakaj prihaja do takih nesreč. Zaradi mojih objav tu na forumu zagotovo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim res tebi svaka čast....si vedno vsepovsod in vse veš in vedno najpametnejši ter iz vsake situacije ti doživiš in ustvariš znanstveno fantastiko....

se sprašujem, kako si potem izgubil izpit ko takole vedno oceniš situacijo???

Kaj naj rečem - tole je debatni forum, ne pa klub pantomime (kjer se ne bi nič pisalo).

No, kakorkoli - proti debilom se ne bom več zagovarjal ... tistim trem ali petim, ki jim kr nekaj ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehi se neki vn vlečt k te vsi dobr poznajo kaki kreten si. po vse temah najdeš da zbadaš po nepotrebnem. če se ti fajn zdi ko se kšn norc ubije pol vsaj tih bodi in ne piš kle kako si je to zaslužu pa take.. k te bo en sam upaliu enkt. ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - tole je debatni forum, ne pa klub pantomime (kjer se ne bi nič pisalo).

No, kakorkoli - proti debilom se ne bom več zagovarjal ... tistim trem ali petim, ki jim kr nekaj ne paše.

tebi tudi očitno marsikaj ne paše in se tu izživljaš na forumu ker očitno nimaš pametnejše stvari za počet v svojem patetičnem življenju kakor da pametuješ in kvasiš neumnosti tu gor kako si ti popoln brez napake itd. ter moraliziraš o napakah drugih o svojih pa ne, ker jih ti ne delaš ane?

na vsako temo odgovoriš z nasprotovanjem proti vsem uporabnikom na temu forumu....ti si izkusil vse.....ti veš vse.....ti si najboljši.....ljudje je to mogoče SUPERMAN????????

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehi se neki vn vlečt k te vsi dobr poznajo kaki kreten si. po vse temah najdeš da zbadaš po nepotrebnem. če se ti fajn zdi ko se kšn norc ubije pol vsaj tih bodi in ne piš kle kako si je to zaslužu pa take.. k te bo en sam upaliu enkt. ajd

u bistvu je čist fajn fant..sam nek virus ma na računalniku k mu besede obrača :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - tole je debatni forum, ne pa klub pantomime (kjer se ne bi nič pisalo).

No, kakorkoli - proti debilom se ne bom več zagovarjal ... tistim trem ali petim, ki jim kr nekaj ne paše.

Sej razumem si gospod sarcazmus in si cel car, ker ščiješ proti vetru, samo ok si se peljal v megli, pa je blo vse ok, on se je pa ustrašu, lahko bi mu tut kaka žvala prletela čez cesto, ker jih je tam ogromno, da o kamikazah starih na cestah ne zgubljam besed. Tut sam sm že ene parkar tlele mel srečo veliko pa tole cesto poznam vrjami bolj kot ti, živim 3km stran. Tako da... dej zadrži se ... sej vsi vemo kakšen je tvoj namen, da podjebavaš... sam dej no... k lahko bo to bral brat/oče/sosed/al pa kolega pa tut če je delal še tako narobe, ni treba da se nekdo naslaja nad nesrečo drugega...

pa hvala, ker si tolk človek pa 1x znaš popustit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tudi ne vem kaj je mislil, tudi ne vem če bi mu čalada kaj pomagala vendar, če imaš namen dirkat po cesti dj si vsaj tist pisker na glavo!

Dirkat pa zato ker če se je motor res 140m po tleh drsal pol ga je pa še v luft vrglo ne vrjamem da je šel samo 90 km\h.

Tako je.

Kar se mene tiče - vsaka, čisto vsaka prometna nezgoda je odvečna, je ne bi smelo biti! Kaj šele te, ko se smrtno ali do invalidnosti ponesrečijo motoristi - po krivdi drugih ali po lastni krivdi.

Ampak namesto množičnega RIP-anja naj se bralci foruma raje kaj naučijo/naučimo iz vsega skupaj.

Kar se mene tiče - ja, RIP, naj počiva v miru, pa sožalje morebiti prisotnim svojcem ali najboljšim prijateljem (dvomim, da so tukaj na forumu).

To je pa okoli tega to.

Ampak verjetno se bo zdaj množično obsojalo skrbnike ceste in še kake bosance, ki so tisto križišče gradili, pa mogoče še Kompija, ker pokojnemu ni prodal čelade?

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba da se nekdo naslaja nad nesrečo drugega...

Samo še to, pol pa konce: nihče se ne naslaja (vsaj jaz ne).

Naj se ljudje raje zamislijo - ta tip je številka 20 na letošnjem seznamu mrtvih motoristov. Pizda, danes lahk res rečem "Slovenci imamo talent za se ubijat".

Evo, to je to - na tej točki neham to nepotrebno debato (ki je nisem jaz začel, vsaj ne v tem tonu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bebca sta povsem in samo vidva.

Iz česa se je debata razvila? Iz predpostavke, da je križišče slabo osvetljeno/označeno ter moje predpostavke, da je tip imel verjetno izpit in bi v primeru, če je megla, moral bit dost pametn, da upočasni - če pa megle ni, bi z lučjo križišče moral videti.

Kar ste pa vi napletli, o tem, da sem skrajno hudoben in ne vem kaj še vse, je pa dodala vaša domišljija.

Nehajte frustrirat in se raje zamislite, zakaj prihaja do takih nesreč. Zaradi mojih objav tu na forumu zagotovo ne.

Nevem kdo je bebec zagotov ne midva vsaj po kritiziranju tebe na vsakem danem postu v katerikoli temi in seveda po vseh minusih si ti tazadnja oseba ki lahko kaj pove pametnega debata se je razvila v napačno smer ker si ti sam zašel z poti v tej temi.

Zagotovo je pa da nebi rad tebe srečal nasproti kot za in pred mano ker si nesposoben in za vožnjo kot za postanje v forumu!

Priljubljenost ki jo imaš na tem forumu in vztrajanju pri pisanju in deljenju nasvetov mi da mislit da je z tabo nekaj zelo zelo narobe pa ni samo moje mnenje.

Res je da zaradi tvojih objav ne prihaja do nesreč pa tudi manj ne če bi pa delil kake bolj pametne nasvete mogoče bi tudi kakega od teh (seveda če bere ta forum) tudi rešil z kakim pametnim nasvetom to pa ti ne gre ker si tukaj registriran da provociraš in smetiš.

Dej zrasti že enkrat pa nehaj se obnašat kot kak mulc od 10let.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej zrasti že enkrat pa nehaj se obnašat kot kak mulc od 10let.

Daj preberi svoje objave pa ti bo jasno, da si prav ti kot 10-letni mulček. In tvoje utemeljevanje - da imam veliko minusov? Ja fak, a to je pa faktor - kolk bebavo simpatičen je kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priljubljenost ki jo imaš na tem forumu in vztrajanju pri pisanju in deljenju nasvetov mi da mislit da je z tabo nekaj zelo zelo narobe pa ni samo moje mnenje.

Ti si misli, kar si hočeš - lahko tudi registriraš klub somišljenikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!