Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

ne, zmaja bi napihal mar ne, dej no dej, veš v bolnišnici ne pihaš, ampak je odvzem krvi.

 

 

Sicer pa informacija za vse, ki tako radi obsojajo vse po vrsti, kaj se je zgodilo na jadranki. Tak da včasih se je vseeno bolje ugriznit v jezik, preden obsojati vse po vrsti.

Tako piše nekdo, ki je poznal ponesrečenca, seveda objavljam z njegovim dovoljenjem:

Znano je toliko, da je šel na pot sam, k nekemu prijatelju. Imel je vse dokumente, ma jih je verjetno razmetalo vsepovsod in jih niso našli takoj. Zadel naj bi v obcestni stebriček, druga dva motorista sta bila kolateralna škoda.
Razstavil se je na prafaktorje, Suzani so odsvetovali identifikacijo :(

 

Potem pa noč ni bila alkoholno tako burna!

Vem iz izkušenj ???!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Potem pa noč ni bila alkoholno tako burna!

Vem iz izkušenj ???!

no dejstvo, če napihaš 0,0 ,potem tudi odvzem krvi ne more pokazati več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

ne, zmaja bi napihal mar ne, dej no dej, veš v bolnišnici ne pihaš, ampak je odvzem krvi.

 

 

Sicer pa informacija za vse, ki tako radi obsojajo vse po vrsti, kaj se je zgodilo na jadranki. Tak da včasih se je vseeno bolje ugriznit v jezik, preden obsojati vse po vrsti.

Tako piše nekdo, ki je poznal ponesrečenca, seveda objavljam z njegovim dovoljenjem:

Znano je toliko, da je šel na pot sam, k nekemu prijatelju. Imel je vse dokumente, ma jih je verjetno razmetalo vsepovsod in jih niso našli takoj. Zadel naj bi v obcestni stebriček, druga dva motorista sta bila kolateralna škoda.
Razstavil se je na prafaktorje, Suzani so odsvetovali identifikacijo :(

 

Kolateralna škoda. Kako brezbrižno to zveni. ☹

Peljal je, ko bi ga gonil sam satan. Sem ga videla še živega in potem raztrescenega .

Vsem brezbrižnežem, z jadranko ni nič narobe ,lepa cesta je. Problem so vozniki, ki jo zamenjajo za dirkališče.  Z egoisticnem razmišljanjem in večvrednostnim kompleksom ne ogrozajo samo sebe ampak tudi ostale. 

Tudi midva se umakneva takim , ki letijo kot mine mimo. A nekomu , ki ti prileti v hrbet , od strani ali celno se tezko umakneš. A ne. Razen, če si super heroj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Brihtol ste vi pil, kokr se bere :) 

Te bom vprašal o brihtolu pol, ko boš enkrat nekoga pobiral iz obcestnega jarka. In gledal kako človek umira, ti pa ne veš kaj bi naredil da bi ostal živ. Do takrat pa uživaj v svojem trolanju naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

Kolateralna škoda. Kako brezbrižno to zveni. ☹

Težko je dojeti/priznati da je oseba, ki si jo poznal (in mogoče cenil) na kr nerazumen način ubila sebe in poleg skoraj še kakega naključnega mimoidočega. Pol pa se tako napiše, kolateralno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, dr.looney pravi:

Kolateralna škoda. Kako brezbrižno to zveni. ☹

Peljal je, ko bi ga gonil sam satan. Sem ga videla še živega in potem raztrescenega .

Vsem brezbrižnežem, z jadranko ni nič narobe ,lepa cesta je. Problem so vozniki, ki jo zamenjajo za dirkališče.  Z egoisticnem razmišljanjem in večvrednostnim kompleksom ne ogrozajo samo sebe ampak tudi ostale. 

Tudi midva se umakneva takim , ki letijo kot mine mimo. A nekomu , ki ti prileti v hrbet , od strani ali celno se tezko umakneš. A ne. Razen, če si super heroj. 

Tule je bil čvek, kako ne znajo voziti s primerno varnostno razdaljo. Očitno, niso niti skupaj vozili, torej so bili ostali "kolateralna" al pa posledična škoda, pa brez slabo misliti o poškodovanih in udeleženih v nesreči.

Nadalje: vsaka stara teta bo rekla: ga je prigonil kot satan...zakaj: ker si ji pač zdi hitro in ne bom trdil, da ni divjal. (vsaka podobnost s tabo je zgolj slučaj)

Veš, obsojanje se je začelo, takoj po objavi nesreče, lahko prebereš, od divjanja vseh udeleženih, do nespoštovanja varnostne, do skrivanja tablic, pijančevanja itd...in sem hitro zapisal, da lahko sta dva po pravilih vozila, pa jih je tretji snel.

Tako da, tudi sedaj ne ugotavljam krivde, le nekoliko pojasnjujem situacijo, predvsem pa ne obtožujem na pamet, ne prta, ne Dinkota, niti pive na prtu, niti kogarkoli, ki me na jadranki prehiti. (pa se nikomur ne umikam, ker umikanje samo zmoti tistega za teboj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

malo počakaš ob cesti pa slej ko prej priletijo

 

tole še 100 ni po cagarju .. tolk se še jst peljem pa nimam abs.. potemtakem je karmen hitrejša od teh dveh..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist po nepotrebnem se zdej obsoja tako prehitre motoriste kot,prt,pivo in tisto kar se dogaja zvečer - ponoči v pakli.Nihče pa se ne obregne v moto zbore,kjer pivo in še kaj teče v potokih...Ja,je žalostno k nas zapusti motorist,pa nima veze al si ga poznal ali ne...pač tak je... mislim pa da ima vsak (no vsaj večji del ) motorist v glavi misel,da se nekoč ne bo vrnil iz ture ...

dr.looney ... BE QUICK OR BE DEAD ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga.. a ni najbolj žalostno in absurdno , ko premine motorist trezen in z vožno pod omejitvijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, GO_Tomi said:

Dejte nehat noo ...

Ja, je neokusno. Bi blo pa fino, da se tragedija razcisti. V kak obcestni kamen? Kaj je pocel poleg ceste? Je bil norec? Dr.looney pravi da je slo na pas mater. 
 

Vcasih gledam kako kdo vozi, in...na zalost, ne vidim drugega scenarija. Pa pogosto to ni hitrost per sé. Je odnos do ceste, folka okrog, razmislanje 0,0 sec v naprej.....

 

na mojo veliko zalost, sm pokropil ze 10 znancev in prijateljev. Pri petih je bilo samo vprasanje casa. Za enega trdim, da so ga zajebali zdravniki. za enega ne vem kaj je slo narobe, nasga @gsxf750 mislim, In samo en je umrl po cisti jebeni nesreci, ko so ga srne zbile pod nasprot vozec avto. 
a stekate? Vse sem imel rad, vsi so bili frendi. Ampak....ce jo isces, jo bos nasel. ne smem lagat, de niso delali neumnosti. so. In so placali. Ne smemo se slepit, men se to ne more zgodit. Ofkors se mi lahko, morm pa vse narest, de se mi ne bo. 

Zato, sori go tomi, bi blo fino vedet, WTF je blo. De dam u predal in recem, zakljuceno. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodeč po gumah, izpuhu in smerokazih en najpočasnejših..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Kolo je kar komplet, kajne. 

ampak ne vidiš celega, razen že maš 3D pogled :huh:

p.s.

skoraj vsako leto mi kakšen prijatelj umre na motorju, tako da poznam, kako je to in je o tem težko govoriti ... je pa včasih potrebno, da se tudi drugi zavedajo, kako ranljivi smo, pa če tudi vozimo po omejitvah in upoštevamo vsa napisana in nenapisana pravila obnašanja v cestnem prometu ... ker jih drugi ne :dry:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomi go.. če se jaz kdaj razkantam v smrt ali pa kaj hujšega - kaj boš rekel ko me pa še najpočasnejša karmen prehiti????

fak no.. reč do smrt se je imel lepo.. pa po smrti ni invalid.. pa enga al pa 17 spijte na moj spomin pa s taxijem domov.. aj prou ?

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj eni mislte, da ste samo vi kaj videli v zivo? Sem na jadranki gledal modela, ki je parkiral pazi to, Versysa v skale, da je sam nepremicno lezal ves zvit, govorit ni mogel, res lepo. Ti da mislit, ce si normalen. Cesta je pac nevarna, ce zajebes in lahko vse frci po luftu. In kaj zdej? Bodmo doma no....ene pol leta recimo, pol pa jovo na novo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Pa kaj eni mislte, da ste samo vi kaj videli v zivo? Sem na jadranki gledal modela, ki je parkiral pazi to, Versysa v skale, da je sam nepremicno lezal ves zvit, govorit ni mogel, res lepo. Ti da mislit, ce si normalen. Cesta je pac nevarna, ce zajebes in lahko vse frci po luftu. In kaj zdej? Bodmo doma no....ene pol leta recimo, pol pa jovo na novo.

Kaj bomo doma, grem prt pogledat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, solorider pravi:

Kaj bomo doma, grem prt pogledat :lol1:

a dej no... k sm jst mausa klical da nej pride na pjačo sm ga zbudu .. mal čez 21h..

 

pred 2 minutami, Snečer pravi:

samo glej, da te ne bodo pokrili z njim

ae8ff22c-0964-43c9-8180-61690cdd7c9e-nesrecamagistralapxlgrgojelavic1200px.jpg?width=765&height=418

tega je včeraj srce izdalo pri Sv. Magdaleno

ja in ??? tko samostojno brez "kolateralnih" bi si tudi jaz želel umreti .. ok al pa na kakšni mladi če bi bil samski..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ne, zmaja bi napihal mar ne, dej no dej, veš v bolnišnici ne pihaš, ampak je odvzem krvi.

 

 

Sicer pa informacija za vse, ki tako radi obsojajo vse po vrsti, kaj se je zgodilo na jadranki. Tak da včasih se je vseeno bolje ugriznit v jezik, preden obsojati vse po vrsti.

Tako piše nekdo, ki je poznal ponesrečenca na jadranki, seveda objavljam z njegovim dovoljenjem:

Znano je toliko, da je šel na pot sam, k nekemu prijatelju. Imel je vse dokumente, ma jih je verjetno razmetalo vsepovsod in jih niso našli takoj. Zadel naj bi v obcestni stebriček, druga dva motorista sta bila kolateralna škoda.
Razstavil se je na prafaktorje, Suzani so odsvetovali identifikacijo :(

 

Tudi v bolnišnici se piha. Samo ti itak vse veš, kajne. 
 

Obsoja se pa prehitevanje v škarje, pijane voznike, prehitre in še bolj prehitre, tiste, ki sekajo ovinke, ... In, če nekdo nekoga pozna, ne pomeni, da je videl karambol in, da edini lahko karkoli pripomni o tej zadevi. Je pa dobro vedeti, da se je razstavil na prafaktorje. Verjetno od premajhne hitrosti, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

ok al pa na kakšni mladi če bi bil samski..

sj lahko vseeno .. ker nisi samski, bi umru od ženine roke :huh:

Pravkar, Borutt pravi:

Tudi v bolnišnici se piha.

To imaš pa prav ;) .. vsaj nekaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!