Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

za enega ne vem kaj je slo narobe, nasga @gsxf750 mislim

Znana (njemu in še komu) zdravstvena težava, ki se je manifestirala v zelo napačnem trenutku... kaj več lahko na zs napišem če ti to kaj pomeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

 

 

ker tako rad nabijaš, točna ali natančnejša, dejstvo: oba termina držita, ali ti ne potegne?

Termina sicer držita, sta slovnično pravilna... a vsak s svojim pomenom :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, solorider pravi:

Dami je toliko kriv, ker je bil tam v napačnem času 

lej, če spustimo mene osebno (nebistveno, zgodba se je zaključila, navedel sem samo primer) vsak od udeležencev se neglede na kriv/nekriv vpraša naslednje:

kaj bi lahko storil, da do tega ne bi prišlo. Kje sem zgrešil..itd...tudi tista dva, ki sta bila na jadranki nič hudega sluteč udeležena v karambol. 

 

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Zaslepljen si ti s svojim egom na kubik. To vsi vidimo. Zato pa potem takšne neumnosti pišeš. Spusti se z oblakov, preden se tisti tvoj ego razpoči v višavah in udariš v trda tla. 

Kdo piše o njegovi krivdi v karambolu? 

:OK:, sedaj pa še opozorilo:

naslednje žaljenje ti bom sankcioniral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

A zamisl si ti @DAMI34 @Kmet2 in @Borutt skupaj na sliki, nasmejani, brez podrkavanja... čak, grem še na eno kavo, da vidim, a sem se zbudil al sanjam :lol1:

hec, fajn ekipa ste bli! Zanimivo, da Kmet je že tko plešast, ampak ma na sliki največ las :lol1:

ps. na tej fotki je še en stric se mi zdi... sam je premali, da bi ga objektiv ujel :kva2:

947386_1046760595373975_7831782175253640154_n.jpg.e6df59b1ed92d099031db9b1570527da.jpg

tu je bila še ljubezen v zraku :) tisti zadaj mi je sumljiv :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

tu je bila še ljubezen v zraku :) tisti zadaj mi je sumljiv :) 

a ti ni nič čudno, da ninđa tok pokonc stoji :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

In spet se je pokazalo, da res razumeš narobe in čisto nekaj po svoje. 
 

Tvoje slike in posnetki kažejo, da iščeš. Nič drugega, kot iskanje nove iksare. Ampak tebi nekaj dopovedati je pač misija nemogoče. 
 

In spet; naštevam dejstva, katera ti, spet ti, razumeš narobe. Tudi o krivdi razumeš narobe. Še posebej, ko ti napišem, da si ti kriv za tistih 200€, katere očitaš povzročiteljici. Raje razmisli, preden kakšno glupost spet napišeš. 
 

Zaslepljen si ti s svojim egom na kubik. To vsi vidimo. Zato pa potem takšne neumnosti pišeš. Spusti se z oblakov, preden se tisti tvoj ego razpoči v višavah in udariš v trda tla. 

Kdo piše o njegovi krivdi v karambolu? 

Zdaj te pa tudi jaz ne razumem več, da Damija na suho jebeš in jebeš....

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

lej, če spustimo mene osebno (nebistveno, zgodba se je zaključila, navedel sem samo primer) vsak od udeležencev se neglede na kriv/nekriv vpraša naslednje:

kaj bi lahko storil, da do tega ne bi prišlo. Kje sem zgrešil..itd...tudi tista dva, ki sta bila na jadranki nič hudega sluteč udeležena v karambol. 

 

:OK:, sedaj pa še opozorilo:

naslednje žaljenje ti bom sankcioniral.

Mislim, da ga boš moral dati na ignor... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, solorider pravi:

Zdaj te pa tudi jaz ne razumem več, da Damija na suho jebeš in jebeš....

Mislim, da ga boš moral dati na ignor... :lol1:

Do sedaj si me razumel? Na suho ne paše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

947386_1046760595373975_7831782175253640154_n.jpg.e6df59b1ed92d099031db9b1570527da.jpg

tu je bila še ljubezen v zraku :) tisti zadaj mi je sumljiv :) 

Če dobro pogledaš fotko...

borutt je prišel dat za pihat, maus je predstavnik DARSa in je poizvedoval, kakšna je bila cesta.. a kmet? On je pa po duši štromar... je Damiju zvezu žice, da je mu je čuna stala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, solorider pravi:

Zdaj te pa tudi jaz ne razumem več, da Damija na suho jebeš in jebeš....

Mislim, da ga boš moral dati na ignor... :lol1:

še sam se ne razume, ignor je pa že nekaj časa.

 

 

jebenti, od vse zgodbice vam je najbolj zanimiva tale o 5tih vesoljcih.. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, thumper said:

prednji vozi po levi strani pasu..drugi na desni strani.. če se prvi pomakne čisto do črte pomeni , da je nekaj na desni..če se prvi umakne desno pomeni, da je nekaj na sredini..simpl k pasul..to še moja obvlada- še v soboto k je naredila prvih 70 letos je tako vozila za mano..

Lahko pa pomeni enostavno to, da ne zna peljat idealne linije in gre kakor gre...pa to ne govorim za tega ampak nasplosno. Jaz se ne bi zanasal na tistega spredaj nikoli, niti ce je best frend, tud on lahko zajebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, xyxy pravi:

Lahko pa pomeni enostavno to, da ne zna peljat idealne linije in gre kakor gre...pa to ne govorim za tega ampak nasplosno. Jaz se ne bi zanasal na tistega spredaj nikoli, niti ce je best frend, tud on lahko zajebe. 

dva posta naprej sem dopisal : "glih tolk zadaj se moraš vozit , da lahko odreagiraš..tisti spredaj pa mora skrbeti zase.."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka po moje skriva še eno past, ki jo radi pozabljate....predvsem tisti, ki ste na njej redno. Namreč...statistično se zgodi največ nesreč v bližini doma...tako nekako..naj me Borut koregira če se motim. Zakaj...misli so drugje kot na cesti. Cesta je rutina...poznaš vse ovinke, vsako vejo, znak, hišo, kje je šoder, kje ga ni...itd. nekako tako je o moje z jadranko. Ko si že tolikokrat na njej, veš praktično za vsak ovinek ki sledi, vsako skalo, ki štrli malo ven....morje je vedno enake barve...hiše so vedno na istem mestu. In ko se tolikokrat pelješ po isti cesti si že nekako domač. In da vožnjo narediš bolj zanimivo, ti ostane samo odpeljati to isto cesto, čim bolj dinamično...hitreje kot zadnjič...

Sam precej potujem in kolikor se da po različnih cestah, čeprav v isto smer. Tam si vedno bolj previden...nič ne veš kakšen bo ovinek in kaj je za ovinkom (malo sicer švinglam  z vijolično črto na garminu)...pa vseeno...bo šoder na ovinku, kakšna ovca ali krava, drek na cesti..., policija, radar.....veliko bolj se koncentriraš na cesto in možne dogodke...in podzavesto nisi tako pogumen z desnim zapestjem.

Tako da...mogoče kaže razmisliti malce tudi v tej smeri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Jadranka po moje skriva še eno past, ki jo radi pozabljate....predvsem tisti, ki ste na njej redno. Namreč...statistično se zgodi največ nesreč v bližini doma...tako nekako..naj me Borut koregira če se motim. Zakaj...misli so drugje kot na cesti. Cesta je rutina...poznaš vse ovinke, vsako vejo, znak, hišo, kje je šoder, kje ga ni...itd. nekako tako je o moje z jadranko. Ko si že tolikokrat na njej, veš praktično za vsak ovinek ki sledi, vsako skalo, ki štrli malo ven....morje je vedno enake barve...hiše so vedno na istem mestu. In ko se tolikokrat pelješ po isti cesti si že nekako domač. In da vožnjo narediš bolj zanimivo, ti ostane samo odpeljati to isto cesto, čim bolj dinamično...hitreje kot zadnjič...

Sam precej potujem in kolikor se da po različnih cestah, čeprav v isto smer. Tam si vedno bolj previden...nič ne veš kakšen bo ovinek in kaj je za ovinkom (malo sicer švinglam  z vijolično črto na garminu)...pa vseeno...bo šoder na ovinku, kakšna ovca ali krava, drek na cesti..., policija, radar.....veliko bolj se koncentriraš na cesto in možne dogodke...in podzavesto nisi tako pogumen z desnim zapestjem.

Tako da...mogoče kaže razmisliti malce tudi v tej smeri....

da, preveč domačnosti škodi

https://www.24sata.hr/news/medo-alpinist-kraj-karlobaga-cim-nas-je-vidio-pobjegao-je-632224

tudi na takega lahko naletiš, očitno gori in spodaj :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, BIF pravi:

Jadranka po moje skriva še eno past, ki jo radi pozabljate....predvsem tisti, ki ste na njej redno. Namreč...statistično se zgodi največ nesreč v bližini doma...tako nekako..naj me Borut koregira če se motim. Zakaj...misli so drugje kot na cesti. Cesta je rutina...poznaš vse ovinke, vsako vejo, znak, hišo, kje je šoder, kje ga ni...itd. nekako tako je o moje z jadranko. Ko si že tolikokrat na njej, veš praktično za vsak ovinek ki sledi, vsako skalo, ki štrli malo ven....morje je vedno enake barve...hiše so vedno na istem mestu. In ko se tolikokrat pelješ po isti cesti si že nekako domač. In da vožnjo narediš bolj zanimivo, ti ostane samo odpeljati to isto cesto, čim bolj dinamično...hitreje kot zadnjič...

Sam precej potujem in kolikor se da po različnih cestah, čeprav v isto smer. Tam si vedno bolj previden...nič ne veš kakšen bo ovinek in kaj je za ovinkom (malo sicer švinglam  z vijolično črto na garminu)...pa vseeno...bo šoder na ovinku, kakšna ovca ali krava, drek na cesti..., policija, radar.....veliko bolj se koncentriraš na cesto in možne dogodke...in podzavesto nisi tako pogumen z desnim zapestjem.

Tako da...mogoče kaže razmisliti malce tudi v tej smeri....

korigira..

cesta ni rutina .. cesta je cesta..

nikoli ne veš kje je šodr,, 

ti si zapomniš 200 km ovinkov kako sledijo?

ka j to garmin? neka ameriška fpra?

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranko je fajn poznati zaradi pasti, kje se zalomi ovinek, kje turisti slikajo itd..se strinjam z Bifom, da rutina sicer zmanjšuje pazljivost, ampak to je bolj rutina vožnje, cesta pa ni nikoli enaka. Tudi v istem dnevu so lahko drugačne situacije in tudi poleti kak kamen pade v nepregleden ovinek, kaka koza smuka listje ob cesti, kaki plavčki prežijo v grmu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Jadranko je fajn poznati zaradi pasti, kje se zalomi ovinek, kje turisti slikajo itd..se strinjam z Bifom, da rutina sicer zmanjšuje pazljivost, ampak to je bolj rutina vožnje, cesta pa ni nikoli enaka. Tudi v istem dnevu so lahko drugačne situacije in tudi poleti kak kamen pade v nepregleden ovinek, kaka koza smuka listje ob cesti, kaki plavčki prežijo v grmu :P

 

Če je najbolj nevarno proti domu ? sploh ne bom več prišel domov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!