Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Bi biu pa lohka mal bl ažurn...tale ma pomoje že nou motor u garaž....:naughty:

ni bilo prave slike, samo simbolična

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s tem, je dovoljeno ali ne? Malce se vozim samo po naši občini, to je gor pa dol ene 2 kilometra na žalost....

ima kdo kaj informacij? Al se lahko voziš samo ko greš v trgovino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi to totalno neumno. Hodim v službo vsak dan v času korone. Imam stik s strankam vsak dan, ki so po večini v rizični skupini in misliš, da se kdo sekira? Nobeden in potem se mi ne smemo vozit z motorjem? Pač seveda paziš tako kot zmeraj. Jaz sem šel parkat na motor izven občine pa me do sedaj še ni nobeden ustavil. 

Okužim nobenega, ker se tudine ustavljam veliko. 

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, klerikalec pravi:

Kako je s tem, je dovoljeno ali ne? Malce se vozim samo po naši občini, to je gor pa dol ene 2 kilometra na žalost....

ima kdo kaj informacij? Al se lahko voziš samo ko greš v trgovino?

tule v tej temi smo že o tem govorili

Ljudje se vozijo, po svoji občini tudi v turistične namene. Izven občine pa tako kot z avtom (služba itd) tip vozila ni predpisan.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Vito23 pravi:

Meni se zdi to totalno neumno. Hodim v službo vsak dan v času korone. Imam stik s strankam vsak dan, ki so po večini v rizični skupini in misliš, da se kdo sekira? Nobeden in potem se mi ne smemo vozit z motorjem? Pač seveda paziš tako kot zmeraj. Jaz sem šel parkat na motor izven občine pa me do sedaj še ni nobeden ustavil. 

Okužim nobenega, ker se tudine ustavljam veliko. 

Ti se kar vozi brez skrbi. Jaz sem včeraj prečkal pet občin (Brežice, Bistrica ob Sotli, Kozje, Krško, Sevnica) naletel na tri policijske patrulje, pa se nihče ni obregnil v mene. Dva policista sta me celo pozdravila kljub temu, da nisem vozil v svoji občini. Res pa je, da se večinoma vozim zmerno in upoštevam prometne predpise. Le na avtocesti od mejnega prehoda Obrežje do Brežic sem ga malo bolj pritisnil in sprobal, kako se motor obnaša pri višji hitrosti v hitrih ovinkih in ugotovil, da leži na cesti, kot bi ga postavil na tirnice. Vendar je to trajalo le kratek čas, potem pa spet v okvirje prometnih predpisov. 

Tudi sedaj se že pripravljam na vožnjo in bom celo popoldne na motorju. Enako jutri.  

Vsem priporočam, le veselo na motorje, vendar bodite vzdržni, vozite previdno in upoštevajte prometne predpise.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od policajev, načeloma pa kar zajebavajo med mejami občin, zato ne predlagam prehajanja le teh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prebral v kawa Z grupi, da je nekoga policaj z besedami:

izgini domov, nimaš se kaj vozit 

poslal domov :P

ps. v naši občini je prometa kot za običajne praznike, ogromno kolesarjev, avtov pa tudi nekaj motoristov. 

Avtomobilisti še bolj z užitkom sekajo ovinke, ker je baje sedaj bolj mirno. Sem dva skoraj zbrcal na svojo stran včeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Avtomobilisti še bolj z užitkom sekajo ovinke, ker je baje sedaj bolj mirno. Sem dva skoraj zbrcal na svojo stran včeraj.

in ko brca ne bo več zadostovala? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

in ko brca ne bo več zadostovala? :hmm:

mamo drugačne prijeme potem:

Use The Force GIFs | Tenor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

Včeraj sem prebral v kawa Z grupi, da je nekoga policaj z besedami:

izgini domov, nimaš se kaj vozit 

poslal domov :P

ps. v naši občini je prometa kot za običajne praznike, ogromno kolesarjev, avtov pa tudi nekaj motoristov. 

Avtomobilisti še bolj z užitkom sekajo ovinke, ker je baje sedaj bolj mirno. Sem dva skoraj zbrcal na svojo stran včeraj.

ta policaj bo dobil povišek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari pa tip je legenda, smeh na polno... ma on ma posebno sposobnost predvidevanja LOL. Tega nesmejo bliz motorja spustit LOL 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, gasperX pravi:

Stari pa tip je legenda, smeh na polno... ma on ma posebno sposobnost predvidevanja LOL. Tega nesmejo bliz motorja spustit LOL 

 

dve leti bo brez Suzane, pol pa bo spet haral

ima pa še druge video posnetke, predvsem kak bemfla rihta :) za izredni tehnični pregled

lahko rečemo, da je nekaj svežega to

je povedal da od malega vozi in da v 200k ni imel nobene nezgode, ker obvlada

pravi Dalmatinac, ne j... sistema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je fasal ob kontroli prometa ker je obcino falil ? Tko da, kar pogumno, eno dol pa punim ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Kolega je fasal ob kontroli prometa ker je obcino falil ? Tko da, kar pogumno, eno dol pa punim ? 

Glede na stališča nekaterih pravnikov, da so ukrepi neustavni, lahko proba s "pritožbo"... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne predlagam bežanja, sedaj so dobili 

paralizator.jpg

pa veš kaka škoda je če slučajno moped zadane pa skuri kompjuter?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DinDiin pravi:

Kolega je fasal ob kontroli prometa ker je obcino falil ? Tko da, kar pogumno, eno dol pa punim ? 

kolk je dobu kazni??? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Darko3g pravi:

Zdaj bo popularen nov izziv na FB: slikanje s policajem izven občine.

 

pred 2 urami, DinDiin pravi:

400 ojrov. 

Evo, pa imamo še dobrodelno noto. Z vsako objavo prispevate 400 € za boj proti korona-virusu.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, kako bodo letošnjo statistiko nesreč in umrlih ter poškodovanih,  "komentirali" pristojni organi. Zna bit da bodo globoke misli :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Mene bolj zanima, kako bodo letošnjo statistiko nesreč in umrlih ter poškodovanih,  "komentirali" pristojni organi. Zna bit da bodo globoke misli :P

 

Leos se bodo hvalili. Naslednje leto pa statistična apokalipsa..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!