Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

ni daleč od resnice :P

104418451_3973406609353157_6915049055174233828_n.jpg.845c11e6d6e1c9e379c9b3e4649dfc34.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/umrl-50-letni-motorist-324046.html

pri vožnji v levi ovinek po klancu navzdol izgubil nadzor nad motorjem, zapeljal levo čez nasprotno smerno vozišče in trčil v kamniti zid ob cesti.
nameren samomor..ker po zakonih fizike letiš iz levega ovinka na desno stran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, thumper pravi:

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/umrl-50-letni-motorist-324046.html

pri vožnji v levi ovinek po klancu navzdol izgubil nadzor nad motorjem, zapeljal levo čez nasprotno smerno vozišče in trčil v kamniti zid ob cesti.
nameren samomor..ker po zakonih fizike letiš iz levega ovinka na desno stran..

ob 1.30 ponoči je lahko vseživo, od slabo videl, do samomor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud, pa slišal tudi (v promilih) , vem pa da jaz na SXih, prva dva modela, sem mnogo, mnogo manj videl, kot bi si želel in občasno sem kar lomil ovinke in je bila nočna vožnja bolj "umetniške" narave, kot pa vožnja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Včeraj, okoli 18. ure, se je med krožiščema v Kidričevem in Lovrencu zgodila huda prometna nesreča s smrtnim izidom. Nesreča se je po besedah pomočnika komandirja PP Maribor Vojka Bevka zgodila zunaj naselja Apače, udeležena sta bila mlajši motorist in starejši kolesar. 

Samostojni policijski inšpektor Gabrijel Sternad je dal ob 12.30 izjavo za medije o nesreči. Po do zdaj znanih informacijah je motorist vozil iz smeri Kidričevega proti Lovrencu, v tistem trenutku pa je iz neprednostne ceste na regionalno cesto zapeljal 61-letni kolesar. Voznik motorja je posledično trčil v levi bok kolesarja, oba sta padla po vozišču in zaradi hudih poškodb umrla. 

PP Maribor je odredila sodnega izvedenca prometne stroke, ki bo dodatno razjasnil okoliščine nesreče. Ključno vprašanje ostaja, s kolikšno hitrostjo je vozil motorist. Po do zdaj zbranih obvestilih je nesrečo povzročil kolesar, ki ni upošteval pravil o prednosti.  

Letos se je na območju PU Maribor zgodilo že sedem nesreč s smrtnim izidom, umrlo je osem ljudi, od tega trije motoristi. V enakem obdobju lani je policija obravnavala šest nesreč, ki so se končale tragično, šest ljudi je umrlo. 

Iz Slovenske vojske so nam potrdili, da je v nesreči pri Kidričevem umrl pripadnik SV. Tudi motorist, ki je umrl v nesreči pri Zagorju, je bil vojak. "Pripadnice in pripadniki Slovenske vojske žalujejo za pripadnikoma, ki sta na dan državnosti, zunaj delovnega časa, izgubila življenje. Svojcem je SV izrekla iskreno sožalje in jim ponudila pomoč," so še zapisali. 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policija-o-hudi-prometni-nesreci-v-kateri-sta-umrla-kolesar-in-motorist.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krogla je nadzvočna. Večino motoristov, vsaj 99% MORAŠ videti. Vse drugo je lov na čarovnice!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 6. 2020 ob 14:59, thumper pravi:

https://www.delo.si/novice/crna-kronika/umrl-50-letni-motorist-324046.html

pri vožnji v levi ovinek po klancu navzdol izgubil nadzor nad motorjem, zapeljal levo čez nasprotno smerno vozišče in trčil v kamniti zid ob cesti.
nameren samomor..ker po zakonih fizike letiš iz levega ovinka na desno stran..

Ta mi je hudo čudna. Navzdol v levi ovinek, očitno je preveč zavil v levo in šel čez cesto v zid. Ne znam si predstavljat zakonov fizike, ki te spravijo do tega. Očitno hitrost ni bila prevelika, pa kljub temu umrl.

To mi je logično edino pri desnem ovinku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zid se ne zmakne, tako kot se ne vda bok avtomobila, kamiona. Za smrtne poškodbe je 50km/h več kot dovolj, če se nenadno ustaviš. Za zlomit tilnik je pa dovolj da s češnje al pa lojtre nesrečno padeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Darko3g pravi:

Ta mi je hudo čudna. Navzdol v levi ovinek, očitno je preveč zavil v levo in šel čez cesto v zid. Ne znam si predstavljat zakonov fizike, ki te spravijo do tega. Očitno hitrost ni bila prevelika, pa kljub temu umrl.

To mi je logično edino pri desnem ovinku.

Manjši zdrs motorja, pa motor nazaj pokonc, pa otresen in šokiran motorist samo kot potnik na svojem motorju obrnjen v levo bolj kot je bil ob vstopu v taisti levi ovinek... Hitrost pa, kot je napisal Dami, če nimaš sreče je lahko 30 preveč (ali pač 50, da ne zmoti kakšnega, ki je padel pri 100, pa mi ne bo verjel za 30?).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DinDiin pravi:

Kaj ma TT veze? 

Kot kolesar slisis metek, razen ce sanjas. 

ne slišiš, sploh na takšnem območju, kjer je polno traktorjev itd., poleg slušalk v ušesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

vidiš ja... 

jest sem ga vidu, pa slišu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

ko ga zagledaš, je že prepozno :) 

se strinjam, slišat ga moraš prej, ni zastojn izjava: glasni rori rešujejo žiulejna :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!