Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Četrtek Tržaška ulica v Lj .Bionda vozi X3 BMWja črnega in telefonira pri prvem semaforju odloži telefon ,prijatelj pravi gremo mimo ne pusti stat (sleng)pri naslednjem semaforju vidim štrca po jostiku,naslednji semafor še vedno štrca jostik in pravim prijatlju fuck ima kosmate roke:lol1:v šali četrti semafor BUUUUUM nabije dva avta od zadaj.Drugi dan čitam da so se razlile tekočine prišli so gasilci in prva pomoč da je oskrbela poškodovanca ne smem pomislit kaj bi se zgodilo če bi jo prhiteli.Doma pa je sigurno rekla da jo je oslepelo sonce.Če je žena od kakega forumaša upam da ne bom jutri spet čital črne kronike:lol1:

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/z-mladenicema-je-hudo-star-sta-komaj-14-in-15-let-349654

Slika je simbolična vsakič piše spodaj.Sprašujem se kako lahko postavijo simbolično sliko ker tudi ta slika je bila udeležena nekoč v neki nesreči s kakšno pravico postavijo sliko od neke druge nesreče je pa tablica na skuterju rumena  slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 10 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Stara TDM-ka. 

 

https://www.google.com/maps/@46.5576872,15.561278,3a,75y,257.19h,78.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4DThbw7ws-Dq6SvlJ4muZA!2e0!7i13312!8i6656

tam, ko je "kolesarka" leži motor

90kmh omejitev

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Bi rekel, da je motorist peljal iz Ruš proti Mariboru in mu je skočil avto ven iz tistega grmovja, trte, karkoli... ali pa je avto "naenkrat" zavil na levo domov, lokalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Bi rekel, da je motorist peljal iz Ruš proti Mariboru in mu je skočil avto ven iz tistega grmovja, trte, karkoli... ali pa je avto "naenkrat" zavil na levo domov, lokalec.

“Do prometne nesreče je prišlo, ko je 49-letni voznik motornega kolesa vozil iz Bistrice ob Dravi proti Limbušu, tedaj pa trčil v zadnji del osebnega avtomobila, ki je zavijal. Motorist se je ob trku tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju nesreče umrl,” so sporočili.

 

Osebno se tega najbolj bojim. Zato se ponavadi ne odločam za prehitevanje kadar so možno odcepi na levo. Se mi je že večkrat zgodilo, da sem bil že pripravljen za prehitevanje pa naenkrat avto brez žmigavca potegne levo v odcep. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso samo bjonde na  telefonu problem, tud  'mi' sploh v takem vremenu bi mogl bl merkat,  napr. včeraj grem z avtom po ac  110, velik naliv, res res slaba vidljivost, veliko avtov z meglenkami vozilo.... mimo mene pa moped   bmw tourer in 2 osebi gor... vsaj 130 če ne več.... kot da je sam na cesti in sonček... in ker so ceste posedene  avto kar premika levo desno ker so 'luže'... kaj nardi to motorju pr  višjih hitrostih ko zabredeš v to pa  bolš da ne vem... ja ene res boli kurac ,nč ne pomislejo,  no mogoče je meu zadaj taščo ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, J.a.m.e.s said:

zadnji del osebnega avtomobila, ki je zavijal.

Vprašanje če je dal smerni kazalec velika večina avtomobilistov ne uporablja smernih kazalcev ne levih ne desnih,kjer so odcepi nikdar ne prehitevam ker nikoli ne veš kdaj bo kak bedak zavil,verjetno sem si že dosti x rešil življenje.Sem vozil kakšen mesec nazaj za enim takim bedakom ko se je vstavil sem ga vprašal če ima avto smerne kazalce mi je odgovoril da ima samo da jih ne uporablja.BTW profesionalni šofer. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, J.a.m.e.s pravi:

“Do prometne nesreče je prišlo, ko je 49-letni voznik motornega kolesa vozil iz Bistrice ob Dravi proti Limbušu, tedaj pa trčil v zadnji del osebnega avtomobila, ki je zavijal. Motorist se je ob trku tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju nesreče umrl,” so sporočili.

 

Osebno se tega najbolj bojim. Zato se ponavadi ne odločam za prehitevanje kadar so možno odcepi na levo. Se mi je že večkrat zgodilo, da sem bil že pripravljen za prehitevanje pa naenkrat avto brez žmigavca potegne levo v odcep. 

lahko je pa tudi samo spregledal, da avto ustavlja, lahko še žmigavca ni dal in je počilo :(, ler avto je na desni razbit, pa precej na beli črti. Razen če se je motorist v zadnjem momentu odločil po desni, ko je ugotovil, da bo zavil. Ampak vse skupaj mi deluje kot direktn bum brez zaviranja.

120839578_2690357234557145_8353533941324348691_n_v1.jpg.bacd60925bbe22a913a7c0d573bc08e1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

tragedije so opozorilo za vse nas, nakup cestaka pa pomeni pripomoček za divjanje

to so vrhunski dirkalniki, ki zahtevajo znanje in izkušnje...

sicer se pot do kafeja ne bo končala dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

tragedije so opozorilo za vse nas, nakup cestaka pa pomeni pripomoček za divjanje

to so vrhunski dirkalniki, ki zahtevajo znanje in izkušnje...

sicer se pot do kafeja ne bo končala dobro

po Ljubljani diujajo predvsem s skuterji ;)  ... po Mariboru pa z električnimi skiroji zbijajo pešce in kolesarje :ras: 

za sportaka jurjaka je vožnja pri 100 km na uro enako kot z pol manj kubiki 50 km/h... to je tko kot fičo pri 130 na avtocesti ali pa ferarri 130 po avtocesti ... to je zanjga tok počas, da cuka ? 

pa ne da kogarkoli zagovarjam ampak zame je lažje se vozit z 200+ konji kot z 100 konji ... pa ni treba diujat ... kapiši ;)

p.s.

zdaj sem bil na robu zakona .. 8 minut pred 21,00 sem ven nesel smeti :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Snečer said:

nakup cestaka pa pomeni pripomoček za divjanje

Ni nujno če je v glavi vse poštimano meni je bla Dragstar boj nevarna  (premalo konjev v kritičnih situacijah naprimer večkrat se mi je zgodilo da je bedak popeštal gas ko sem ga prehiteval in potem nisem vedu al ga bom prehitel  al bom uspel se postavit pred njega ali bom izdelal ovink po prehitevanju itd... močnejši motor je bolj varen če ga znaš uporabljat vse je u glavi.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

po Ljubljani diujajo predvsem s skuterji ;)  ... po Mariboru pa z električnimi skiroji zbijajo pešce in kolesarje :ras: 

za sportaka jurjaka je vožnja pri 100 km na uro enako kot z pol manj kubiki 50 km/h... to je tko kot fičo pri 130 na avtocesti ali pa ferarri 130 po avtocesti ... to je zanjga tok počas, da cuka ? 

pa ne da kogarkoli zagovarjam ampak zame je lažje se vozit z 200+ konji kot z 100 konji ... pa ni treba diujat ... kapiši ;)

p.s.

zdaj sem bil na robu zakona .. 8 minut pred 21,00 sem ven nesel smeti :huh: 

 

človek je enak, jaz se naboju ne uspem izognit, kamnu pa morda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Ni nujno če je v glavi vse poštimano meni je bla Dragstar boj nevarna  (premalo konjev v kritičnih situacijah naprimer večkrat se mi je zgodilo da je bedak popeštal gas ko sem ga prehiteval in potem nisem vedu al ga bom prehitel  al bom uspel se postavit pred njega ali bom izdelal ovink po prehitevanju itd... močnejši motor je bolj varen če ga znaš uporabljat vse je u glavi.

nehi za mano ponaulat :ras: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!