Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 14 minutami, KARMEN1 pravi:

In prav na pisti se zelo očitno in takoj opazi, za koga bi bilo bolj koristno, da z motorjem raje ne bi šel na cesto ?.

hvala karmen.. zdej sem začel razmišljat da če grem na grobnik grem samo z apn4 ..da se ne blamiram direktno.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda no,zdej ste me čist zjebal s temi slikcami in videi....ne štekam vas kaj ste z njimi hotl pokazat/povedat....kako se vozi po jadranki al kako se NE,...kar moje lajične uče vidjo na teh videih je ... en tip brez tablce,2 tipa neki čudn vijugata pred vstopom v uvink,neki tipou po nasprotnem pasu v uvink....da o linijah vstopa v uvink sploh ne govorim...edino ena slika lepo pokaže lepo izpeljan uvinkc .... ajm zmedn na čist .... :?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, DAMI34 said:

ne, pravzaprav nič..no razen prehitevanj. Že objavljeno v vtisih. Oziroma v jadranki.

Eh, pol pa že nisi tak frajer... kot se delaš na tem forumu. :) 

 

20 minutes ago, KARMEN1 said:

Vodena po Grobniku se nikakor ne more primerjati z živahno po Jadranki.

Če lahko jaz po ravnici poženem do 180, pa sem veliko počasnejša od fantov na cestakih, kje bi po Jadranki imela to možnost? In ja, v skupini sem med počasnejšimi, predvsem zadnjih nekaj krogov.

V zadnjih krogih se šele malo odpira gas..., prvi trije so bolj za ogrevanje. :)  Pa začni trenirati kje drugje, na kakšni malo počasnejši progi. Grobnik je zame prehiter za učenje tehnike... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muško

več na levem pasu :) pa niti ne vozi na obratih

za pogledat kako on spelje vse ovinke po levi, "zanimivo"

Pravkar, XTR pravi:

Eh, pol pa že nisi tak frajer... kot se delaš na tem forumu. :) 

 

V zadnjih krogih se šele malo odpira gas..., prvi trije so bolj za ogrevanje. :)  Pa začni trenirati kje drugje, na kakšni malo počasnejši progi. Grobnik je zame prehiter za učenje tehnike... 

ti tak pelješ a ne, ko tale na r1 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, XTR pravi:

Eh, pol pa že nisi tak frajer... kot se delaš na tem forumu. :) 

 

V zadnjih krogih se šele malo odpira gas..., prvi trije so bolj za ogrevanje. :)  Pa začni trenirati kje drugje, na kakšni malo počasnejši progi. Grobnik je zame prehiter za učenje tehnike... 

Lindau ring mi je predaleč ?.

Raje bom kar na Grobniku nadaljevala ?.

pred 16 minutami, Grut pravi:

pizda no,zdej ste me čist zjebal s temi slikcami in videi....ne štekam vas kaj ste z njimi hotl pokazat/povedat....kako se vozi po jadranki al kako se NE,...kar moje lajične uče vidjo na teh videih je ... en tip brez tablce,2 tipa neki čudn vijugata pred vstopom v uvink,neki tipou po nasprotnem pasu v uvink....da o linijah vstopa v uvink sploh ne govorim...edino ena slika lepo pokaže lepo izpeljan uvinkc .... ajm zmedn na čist .... :?

Če mene vprašaš, tukaj kažejo, kako se NE ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snečer said:

ti tak pelješ a ne, ko tale na r1 :) 

Danes v tej temi. :) Na cesti pa manjka nekaj konjičkov... :P 

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Lindau ring mi je predaleč ?.

Raje bom kar na Grobniku nadaljevala ?.

Če mene vprašaš, tukaj kažejo, kako se NE ???

no,hvala,vsaj nekdo deli moje mišlenje,.... 1 indijančka maš v dobrem pa 1 tableto omega 6 ... :010

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

douga bo ta zima :dry: 

Poleti v Planici so že konec tedna, nato pa akcija!  Nč šparat... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, XTR pravi:

Poleti v Planici so že konec tedna, nato pa akcija!  Nč šparat... :) 

Letel bodo 26-28.3.2021 :P ... ta vikend bo samo svetovno prvenstvo :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Snečer said:

dvomim, da z z900 "riše" po ovinkih

tisto je muški premium nivo

 No ja, v moji druzbi je najhitrejsi motorist - bejba. Ji tezko sledim ze k se pocas pelje...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, maus said:

Letel bodo 26-28.3.2021 :P ... ta vikend bo samo svetovno prvenstvo :jezik: 

Kompliciraš... postrgaj dol tisto snežinko z maske pa ne klič hudiča.  Jaz že od marca čakam na začetek sezone... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

Kompliciraš... postrgaj dol tisto snežinko z maske pa ne klič hudiča.  Jaz že od marca čakam na začetek sezone... 

to ni snežinka.. to je znak za klimo :ras: 

Kawasaki Winter test Logo Vector (.CDR) Free Download

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jvalant pravi:

 No ja, v moji druzbi je najhitrejsi motorist - bejba. Ji tezko sledim ze k se pocas pelje...

 

Enaka motorja vozita a ne :) tudi ona ne reši po jadranki z r6, tak pač je (ker je pametna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

Enaka motorja vozita a ne :) tudi ona ne reši po jadranki z r6, tak pač je (ker je pametna)

Pametna je res. Motor pa nima veze, je voznik urzah za zaostajanje, ne tehnika. :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Grut pravi:

pizda no,zdej ste me čist zjebal s temi slikcami in videi....ne štekam vas kaj ste z njimi hotl pokazat/povedat....kako se vozi po jadranki al kako se NE,...kar moje lajične uče vidjo na teh videih je ... en tip brez tablce,2 tipa neki čudn vijugata pred vstopom v uvink,neki tipou po nasprotnem pasu v uvink....da o linijah vstopa v uvink sploh ne govorim...edino ena slika lepo pokaže lepo izpeljan uvinkc .... ajm zmedn na čist .... :?

vse res ..ni novega..

pred 24 minutami, Grut pravi:

no,hvala,vsaj nekdo deli moje mišlenje,.... 1 indijančka maš v dobrem pa 1 tableto omega 6 ... :010

karmen kup en poklc kamagre ..

pred 14 minutami, jvalant pravi:

 No ja, v moji druzbi je najhitrejsi motorist - bejba. Ji tezko sledim ze k se pocas pelje...

men na jadranki nihče ne more sledit ... k jim motorji crknajo pr tolk nizkih obratih.. pa lohk prašaš tud mausa - tud jawa ne dela pod tolk nizkimi...    ups kawa .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, thumper said:

vse res ..ni novega..

karmen kup en poklc kamagre ..

men na jadranki nihče ne more sledit ... k jim motorji crknajo pr tolk nizkih obratih.. pa lohk prašaš tud mausa - tud jawa ne dela pod tolk nizkimi...    ups kawa .. 

 Naa, Z Dukom ti zihr lahko... ma tolk kratke brzine, da mu pri 40 skor agregat razgon v prvi..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

 Naa, Z Dukom ti zihr lahko... ma tolk kratke brzine, da mu pri 40 skor agregat razgon v prvi..

od kje ti lažen podatek da jaz 40 gonm? ko smo šli iz paklenice so me na konc starigrada vsi in vese prehitel..maus je bil zadej..komej me je prehitu tolk mu je že cukal moped.. :P tvoj b se razpadu že sred starigrada.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus ane zdej po parih letih ti je smešno..takrt si bil pa čist bled a bo speljal al bo crknu.. če bi un k je tvoj moped kupu vedu kako je bil vožen .. :P

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

@maus ane zdej po parih letih ti je smešno..takrt si bil pa čist bled a bo speljal al bo crknu.. 

ej sorči, ampak se res ne spomnem, da sem te cukajoče divjaško s 40 km/h prehitu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!