Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 17 minutami, maus pravi:

ej sorči, ampak se res ne spomnem, da sem te cukajoče divjaško s 40 km/h prehitu :P 

Če si boš tajil te bo to od znotr na vn požtl. Pa še velik dela ne bo mel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

isti mudjel pred tem na grobniku :) na jadranki mu bolj leti

Ta steuc laze za usaj 30%.
u lukni prvi desno se tm ne pele 160.. pa v vstopu u lukno 206 tud ne..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Snečer said:

škoda, da za kamero vedno zmanjka denarja :) 

Kamera? Zase se vozim... ce bi hotu bit filmar, pol bi kupu kamero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, ukica pravi:

Primerjat Grobnik pa Jadranko. Sej zemlja je isto okrogla k luna, torej lahko gor zivim?

 

Bedasta primerjava do konca.

 

Pa se neki. Tudi stil voznje je na pisti in cesti drugacen, pa tudi ce so podobne hitrosti, na cesti ni potrebe po naziganju na 12-13k obratov sred ovinka.. 

ni sam Grobnik pista, so tudi bolj zaprte, karting piste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Joker pravi:

Tole se ne ujema ravno s tvojimi 30 minutami od Karlobaga do Paklenice...

 

smo že debatirali, sem dal tudi natančen zapis, vožnje v dežju, torej čist normalne vožnje, mislim, da je od table do table trajalo 34 minut..vse zapisano v jadranki, je bilo veliko debate o tem. Če si že te zapiske poiskal bi lahko tudi odgovore, so fantje objavili gps podatke, @Kugelschreiber je pa na roke meril čas. Smo tam tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, XTR pravi:

Eh, pol pa že nisi tak frajer... kot se delaš na tem forumu. :) 

 

 

točno, ne da se jaz delam, drugi me hočete delat :P

sem večkrat zapisal, da spadam v spodnjo polovico, ta hitrih.

Je pa res, da ko človk kako slikco objavi je hitro foušija. Ampak tu vam jaz nč ne morem pomagat. Dejte kako svojo. Niti sitnaril ne bom, jo bom raje polajkal. Vse svoje sem že videl, raje kake druge gledam. Spljoh z jadranke in čist vseeno mi je po katerem pasu gre motorist.

pred 16 urami, Grut pravi:

pizda no,zdej ste me čist zjebal s temi slikcami in videi....ne štekam vas kaj ste z njimi hotl pokazat/povedat....kako se vozi po jadranki al kako se NE,...kar moje lajične uče vidjo na teh videih je ... en tip brez tablce,2 tipa neki čudn vijugata pred vstopom v uvink,neki tipou po nasprotnem pasu v uvink....da o linijah vstopa v uvink sploh ne govorim...edino ena slika lepo pokaže lepo izpeljan uvinkc .... ajm zmedn na čist .... :?

stvar je preprosta, če nasprotivozeči seka ovink in pride po tvojem pasu, je njegov pas fraj. Se umakneš. A je tok teško :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

ni sam Grobnik pista, so tudi bolj zaprte, karting piste.

Uredu. A na Jadranki tud lezis v motorju, z glavo silis cist v ovink? To je poza za na pisto, ne pa cesto.

Pa nima veze a je odprta al zaprta pista..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

 

Je pa res, da ko človk kako slikco objavi je hitro foušija. Ampak tu vam jaz nč ne morem pomagat. Dejte kako svojo. Niti sitnaril ne bom, jo bom raje polajkal. Vse svoje sem že videl, raje kake druge gledam.

Spljoh z jadranke in čist vseeno mi je po katerem pasu gre motorist.

 

 

1. del. Se popolnoma strinjam. 

2.del- deloma. Načeloma ti je lahko vseeno.... dokler nisi ti nasproti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Uredu. A na Jadranki tud lezis v motorju, z glavo silis cist v ovink? To je poza za na pisto, ne pa cesto.

Pa nima veze a je odprta al zaprta pista..

pozabljaš nekaj, ne jaz ne Karmen, pa še marsikdo na turistični vožnji tudi po grobniku ne tiši glave na pisto iz enostavnega razloga, ker ne zna :D

Tudi na pisti, ki jo slabše poznam od ceste kjer sem sproščen ne bom letel v smrt. In prazna cesta (recimo jadranka spomladi pozno jeseni) omogoča vrtoglave brzine, sploh relacija Senj Karlobag. Tudi 200 je bilo včasih pred ovinki, sedaj pa že nekaj let ne, ker mi ni zanimivo. Mam veliko raje relacijo Karlobag-Pakla do prvih naselji seveda, potem je preveč možnosti za merilce.

Hočem povedati, da povprečen motorist (kar sem sam in še vsaj nekih 80% motoristov) tudi na pisti ne bo kar letelo in bo vsaj nekaj krogov, doker ne nadrkaš piste , tako kot voziš na najlepši cesti na svetu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

1. del. Se popolnoma strinjam. 

2.del- deloma. Načeloma ti je lahko vseeno.... dokler nisi ti nasproti :)

jaz al pa kdorkoli. 2 na istem pasu nista fajn, pa se to kr rado počne, sploh pri motoristih, se jim kar redno umikam. 

Niso pa tak problem kot 2 avtomobila vštric, al še huje (edinkrat v lajfu sem se vprašal, a je res pametno da sem še motorist) ko ti v moj desni ovinek, avto prehiteva šleper na polno (kontra meni oba)..kot da me ni. Takrat sem že videl "pa ne že spet", in še sedaj ne vem kako sem se za milimetre zmazal med ograjo in avtom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, DAMI34 said:

pozabljaš nekaj, ne jaz ne Karmen, pa še marsikdo na turistični vožnji tudi po grobniku ne tiši glave na pisto iz enostavnega razloga, ker ne zna :D

Tudi na pisti, ki jo slabše poznam od ceste kjer sem sproščen ne bom letel v smrt. In prazna cesta (recimo jadranka spomladi pozno jeseni) omogoča vrtoglave brzine, sploh relacija Senj Karlobag. Tudi 200 je bilo včasih pred ovinki, sedaj pa že nekaj let ne, ker mi ni zanimivo. Mam veliko raje relacijo Karlobag-Pakla do prvih naselji seveda, potem je preveč možnosti za merilce.

Hočem povedati, da povprečen motorist (kar sem sam in še vsaj nekih 80% motoristov) tudi na pisti ne bo kar letelo in bo vsaj nekaj krogov, doker ne nadrkaš piste vozilo tako kot vozi na najlepši cesti na svetu :P

 

Negre se kaj ti, jaz, znam. Gre se zato da se tega na javni cesti ne pocne.

Glej ti pokazem kaj se zgodi ko sem na Slovakiji podcenil ovinek.. zapeljal v pesek 20-25m se obrnil in sel s srcnim utripom bliz 200 nazaj v garazo... na cesti ti nesme niti kraj pameti pridt da isces nek limit.. 

7E6E8A1F-1BFC-4AB6-8340-E8E7EF39C18F.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

pozabljaš nekaj, ne jaz ne Karmen, pa še marsikdo na turistični vožnji tudi po grobniku ne tiši glave na pisto iz enostavnega razloga, ker ne zna :D

Tudi na pisti, ki jo slabše poznam od ceste kjer sem sproščen ne bom letel v smrt. In prazna cesta (recimo jadranka spomladi pozno jeseni) omogoča vrtoglave brzine, sploh relacija Senj Karlobag. Tudi 200 je bilo včasih pred ovinki, sedaj pa že nekaj let ne, ker mi ni zanimivo. Mam veliko raje relacijo Karlobag-Pakla do prvih naselji seveda, potem je preveč možnosti za merilce.

Hočem povedati, da povprečen motorist (kar sem sam in še vsaj nekih 80% motoristov) tudi na pisti ne bo kar letelo in bo vsaj nekaj krogov, doker ne nadrkaš piste vozilo tako kot vozi na najlepši cesti na svetu :P

 

ne znaš več :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Negre se kaj ti, jaz, znam. Gre se zato da se tega na javni cesti ne pocne.

Glej ti pokazem kaj se zgodi ko sem na Slovakiji podcenil ovinek.. zapeljal v pesek 20-25m se obrnil in sel s srcnim utripom bliz 200 nazaj v garazo... na cesti ti nesme niti kraj pameti pridt da isces nek limit.. 

7E6E8A1F-1BFC-4AB6-8340-E8E7EF39C18F.jpeg

kako jaz vozim, ali dokler me ne dobijo, pač ni tvoj problem. 

Zakaj ne bi smel kolenčkat čez ovinke? Tudi po rami lahko stružiš in čeladi, če obvladaš. 

Se pa strinjam, da se na cesti ne išče limita, ma mi lahko verjameš, da ga tudi na pisti ne bi, sploh na svojem motorju ne, pa ker sem ma rad, ga tut na drugem ne bi iskal.

Imam kar nekaj km pod ritjo v vsem mogočih letnih časih, podlagah, vremenu itd, da mi je kr jasno kaj vse se lahko zgodi.

Razumeš, ti gledaš sebe in svoje znanje s piste, kar je ultra prehudo spravit na cesto. Povprečen voznik (jaz npr)  na pisti razen izletnih con, pa nič prometa, bom težko precej dvignil normativ brzine, katerega se sedaj držim. Pa v bistvu me niti ne zanima. Se čisto dovolj zabavam na normalnih cestah. Zadnje čase imam celo raje plominko..konstantno skoraj brez dotika zavore 90km/h povsod (ajd kak km+-) in pa z drugim motorjem, že planiram ter iščem šodre ter podobne ceste, ki so cestaku nedosegljive, al pa hudo mučne. In tudi na šodru se človek lahko fino rasfuka, celo pri malih brzinah.

 

 

Pravkar, Snečer pravi:

ne znaš več :) 

škoda mi je zavor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kako jaz vozim, ali dokler me ne dobijo, pač ni tvoj problem. 

Zakaj ne bi smel kolenčkat čez ovinke? Tudi po rami lahko stružiš in čeladi, če obvladaš. 

Se pa strinjam, da se na cesti ne išče limita, ma mi lahko verjameš, da ga tudi na pisti ne bi, sploh na svojem motorju ne, pa ker sem ma rad, ga tut na drugem ne bi iskal.

Imam kar nekaj km pod ritjo v vsem mogočih letnih časih, podlagah, vremenu itd, da mi je kr jasno kaj vse se lahko zgodi.

Razumeš, ti gledaš sebe in svoje znanje s piste, kar je ultra prehudo spravit na cesto. Povprečen voznik (jaz npr)  na pisti razen izletnih con, pa nič prometa, bom težko precej dvignil normativ brzine, katerega se sedaj držim. Pa v bistvu me niti ne zanima. Se čisto dovolj zabavam na normalnih cestah. Zadnje čase imam celo raje plominko..konstantno skoraj brez dotika zavore 90km/h povsod (ajd kak km+-) in pa z drugim motorjem, že planiram ter iščem šodre ter podobne ceste, ki so cestaku nedosegljive, al pa hudo mučne. In tudi na šodru se človek lahko fino rasfuka, celo pri malih brzinah.

 

 

škoda mi je zavor :P

 

Kralj/bog motorizma in cest :)

to sem nekje že slišal v povezavi z Jadranko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

kako jaz vozim, ali dokler me ne dobijo, pač ni tvoj problem. 

Zakaj ne bi smel kolenčkat čez ovinke? Tudi po rami lahko stružiš in čeladi, če obvladaš. 

Se pa strinjam, da se na cesti ne išče limita, ma mi lahko verjameš, da ga tudi na pisti ne bi, sploh na svojem motorju ne, pa ker sem ma rad, ga tut na drugem ne bi iskal.

Imam kar nekaj km pod ritjo v vsem mogočih letnih časih, podlagah, vremenu itd, da mi je kr jasno kaj vse se lahko zgodi.

Razumeš, ti gledaš sebe in svoje znanje s piste, kar je ultra prehudo spravit na cesto. Povprečen voznik (jaz npr)  na pisti razen izletnih con, pa nič prometa, bom težko precej dvignil normativ brzine, katerega se sedaj držim. Pa v bistvu me niti ne zanima. Se čisto dovolj zabavam na normalnih cestah. Zadnje čase imam celo raje plominko..konstantno skoraj brez dotika zavore 90km/h povsod (ajd kak km+-) in pa z drugim motorjem, že planiram ter iščem šodre ter podobne ceste, ki so cestaku nedosegljive, al pa hudo mučne. In tudi na šodru se človek lahko fino rasfuka, celo pri malih brzinah.

 

 

škoda mi je zavor :P

 

Tale je po mojem mnenju malo močna. PLominok prevozil neštetokrat... če zmoreš po vseh tistih ovinkih 90kmh... kapo dol :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Tale je po mojem mnenju malo močna. PLominok prevozil neštetokrat... če zmoreš po vseh tistih ovinkih 90kmh... kapo dol :) 

skoraj, mogoče sta 2, ki se mal spusti, pa še veliko več, kjer se da hitrej.

Neštetokrat je pa tudi nisi prevozil. :P No mogoče jo je Čak Norris edino.

ps. zadnjih par let sem visel po 14 dni na dopustu v Medveji..pa vsak dan drgnil. Se da fino. Se da mnogo več, ampak govorim o vožnji s čimammanj zaviranja, spustiš, padeš v ovinek, pritisneš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

skoraj, mogoče sta 2, ki se mal spusti, pa še veliko več, kjer se da hitrej.

Neštetokrat je pa tudi nisi prevozil. :P No mogoče jo je Čak Norris edino.

ps. zadnjih par let sem visel po 14 dni na dopustu v Medveji..pa vsak dan drgnil. Se da fino. Se da mnogo več, ampak govorim o vožnji s čimammanj zaviranja, spustiš, padeš v ovinek, pritisneš.

 

Mislim da jih je kar več, kjer ne gre 90... :) 

plominko sem prevozil res ogromno krat. Tak ko si ti na jadranki, sem jaz na plominki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

skoraj, mogoče sta 2, ki se mal spusti, pa še veliko več, kjer se da hitrej.

Neštetokrat je pa tudi nisi prevozil. :P No mogoče jo je Čak Norris edino.

ps. zadnjih par let sem visel po 14 dni na dopustu v Medveji..pa vsak dan drgnil. Se da fino. Se da mnogo več, ampak govorim o vožnji s čimammanj zaviranja, spustiš, padeš v ovinek, pritisneš.

 

je pa res, da je najprej treba definirat od kje je Plominka :D to se pa strinjam... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, motozajebant pravi:

je pa res, da je najprej treba definirat od kje je Plominka :D to se pa strinjam... 

verjetno ne na relaciji Rijeka-Medveja...tista cesta je imenovana:

sam jašek, pička ti materna, gužva, dej mona in podobno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

verjetno ne na relaciji Rijeka-Medveja...tista cesta je imenovana:

sam jašek, pička ti materna, gužva, dej mona in podobno :P

 

to lahko po mojem mnenju komot podaljšaš do Moščeničke :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Plominka je od Moščeničke drage, do Vidikovca (hotel).

sem napisal tudi jaz, da tisto definicijo ki jo je dal dami, lahko do moščeničke podaljšaš. 

po drugi strani pa... čist korektno je, da rečeš da je plominka od Rijeke dalje... :) 

Seveda, za tisti gušt  ko jo voziš, pa je od moščeničke dalje... do tam je pa penzionistično, gledaš mal miške na plaži, se smejiš nemcem kakšni okoli hodijo, ipd :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

to lahko po mojem mnenju komot podaljšaš do Moščeničke :) 

od Medveje do Moščeničke je ogrevanje :P

 

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Plominka je od Moščeničke drage, do Vidikovca (hotel).

poleti od MD drage dobrih pakm proti vidikovcu nevarna za znort, ker turisti oščejo plac za parkirat karjolo, al pa rinejo na cesto z nafukano blaziničko na vrhu češkega avta in opankami na gasu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!