Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 15 urami, Grut pravi:

a bo mou inkontinenco :cry:

urifar reši use,tud iz nosa ne kaplja in ne curlja ... :010

sej, in pol me zajebavajo, ko mam malo povprečno brzino do Pakle, noben pa ne upošteva, kokrat sem šel scat :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa si ti imel tako mehkega ??

nism...pa tut bele črte niso problem :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

sej, in pol me zajebavajo, ko mam malo povprečno brzino do Pakle, noben pa ne upošteva, kokrat sem šel scat :P

kaj naj ti rečem?  moški v prehodnem  obdobju iz mladenca v starca si.. še par -x5 - let pa se boš navadil to nadzirat z manjšim vnosom tekočine.. :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

:huh:

Nesreče v cestnem prometu

24.02.2021   16:24

ZAGORJE OB SAVI

Ob 16.30 je na regionalni cesti Trbovlje - Zagorje ob Savi prišlo do trčenja motorista in osebnega vozila. Na kraju so posredovali gasilci PGD Trbovlje - mesto in Zagorje - mesto, ki so proti naletno in proti požarno zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorje na vozilih, pomagali pri usmerjanju prometa, nevtralizirali razlite motorne tekočine, odmaknili vozili z cestišča in očistili cestišče. Ena poškodovana oseba je bila prepeljana na nadaljnje zdravljenje v SB Trbovlje.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Jaz pazim ko hudič, ko vozim med to zblojeno avtomobilsko rajo. Izsiljujejo prednost nenormalno. Sprašujem se, kako nekateri sploh dobijo zdravniška spričevala, ča pa so njihovi refleksi enaki mrtvemu konju. Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila, potem jih pa nosi na nasprotni vozni pas. Potem se pa zgražajo nad motoristi, češ kaki divjaki smo itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bladerunner pravi:

Jaz pazim ko hudič, ko vozim med to zblojeno avtomobilsko rajo. Izsiljujejo prednost nenormalno. Sprašujem se, kako nekateri sploh dobijo zdravniška spričevala, ča pa so njihovi refleksi enaki mrtvemu konju. Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila, potem jih pa nosi na nasprotni vozni pas. Potem se pa zgražajo nad motoristi, češ kaki divjaki smo itd...

daj si gor nalepko, rumene črke na modri podlagi :)

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

daj si gor nalepko, rumene črke na modri podlagi :)

Ne dam, ker bi bil v tem primeru tarča kakega fanatika z rdečo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

imperial red barvo motorja imam :)

V naših koncih obstaja en drug problem. Nekateri fanatiki se nalijejo šmarnice, pol pa veselo za volan. Že tako so jezni sami nase in na cel svet, po šmarnici pa povsem zblazneli. Zdaj si pa zamisli, da so še rdeči po vrhu. Lahko si samo še skopljem grob. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, bladerunner pravi:

Jaz pazim ko hudič, ko vozim med to zblojeno avtomobilsko rajo. Izsiljujejo prednost nenormalno. Sprašujem se, kako nekateri sploh dobijo zdravniška spričevala, ča pa so njihovi refleksi enaki mrtvemu konju. Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila, potem jih pa nosi na nasprotni vozni pas. Potem se pa zgražajo nad motoristi, češ kaki divjaki smo itd...

Glede na mojih 50.000 km v zadnjem letu, žal z avtom, trdim, da je največji problem današnjega prometa...citirano...Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila :angryrant1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

Glede na mojih 50.000 km v zadnjem letu, žal z avtom, trdim, da je največji problem današnjega prometa...citirano...Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila :angryrant1:

Se povsem strinjam. Pa prebiranje časopisa med vožnjo sem tudi že videl pri neki trčeni babi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največkrat ravno ti, ki jih motijo strici z klobuki, vozijo veliko prehitro in zato se zgodijo nesreče in vse se pripiše izsiljevanju avtomobilistov. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 2. 2021 ob 19:09, maus pravi:

:huh:

Nesreče v cestnem prometu

24.02.2021   16:24

ZAGORJE OB SAVI

Ob 16.30 je na regionalni cesti Trbovlje - Zagorje ob Savi prišlo do trčenja motorista in osebnega vozila. Na kraju so posredovali gasilci PGD Trbovlje - mesto in Zagorje - mesto, ki so proti naletno in proti požarno zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorje na vozilih, pomagali pri usmerjanju prometa, nevtralizirali razlite motorne tekočine, odmaknili vozili z cestišča in očistili cestišče. Ena poškodovana oseba je bila prepeljana na nadaljnje zdravljenje v SB Trbovlje.

Pripeljal ravno po nesreči, ko sem se peljal iz službe, tam so bili še policisti, gasilci, poškodovanega že odpeljali v bolnišnico, delno zaprto križišče, vse skupaj je izgledalo hudo, motor športak verjetno RR, razturan, dalo misliti na najhujše............vedno, ko vidim kaj takega imam slab, tesnoben občutek......hvala bogu je preživel 

Avtomobilisti so preko zime zopet pozabili na nas in potrebno bo paziti.....SREČNO

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, bladerunner pravi:

Jaz pazim ko hudič, ko vozim med to zblojeno avtomobilsko rajo. Izsiljujejo prednost nenormalno. Sprašujem se, kako nekateri sploh dobijo zdravniška spričevala, ča pa so njihovi refleksi enaki mrtvemu konju. Nekateri pa med vožnjo pišejo in berejo SMS sporočila, potem jih pa nosi na nasprotni vozni pas. Potem se pa zgražajo nad motoristi, češ kaki divjaki smo itd...

Ma sej enako izsilijo kombi, al pa kamion. Dnevno gledam..v stilu sej bo počakal. Še bolj pa me pizdijo po ac ko vozijo po desnem pasu za kamioni, potem dajo smernik in mislijo da smernik daje tudi prednostno pravico...za popizdit.

Noben ne pogleda v ogledalo al pa počaka, da je prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!