Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

5 minutes ago, maus said:

nič ni narobe s njim .. pač sredi ovinka ogreva gume, da bo imel za naslednje ovinke ogrete gume ... kaj ni jasn tlele  :huh:

:P 

Ja in ko bo naslednji ovinek v drugo smer, pa mrzle gume na oni strani, kaj pa pol? Povej zdej, no!  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, jvalant pravi:

Ja in ko bo naslednji ovinek v drugo smer, pa mrzle gume na oni strani, kaj pa pol? Povej zdej, no!  ;)

lej .. če nima mitask, pol je problem ... kaj naj ti rečem :dry:

od lJ do Kala ležijo v vsakem ovinku fantje, ki nimajo ogretih gum ... če jih da doma na grelce, se zaradi vožnje po omejitvah, ohladijo ... in pol se valajo na vsakem tretjem ovinku (na prvem ogreva, na drugem kolenčka na tretjem pa z ohlajeno gumo u grmoule :dry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2021 ob 15:11, maus pravi:

meni ni všeč, če se preveč umikajo .. naj se pelje po sredini svojega pasu in daje smerokaze, če misli kam zaviti... prepogosto se mi je zgodilo, k sm prihrumel oduzadi, da so se umikali ... vozili po bankinah in me peskali ... nekaj jih je tudi dol potegnilo z asfalta in potem cuknili, da si nazaj prišli.. prišli do kolesarja in potem problem, ker ga nispo prej opazili ... skratka .. naj se lepo peljejo po sredini svojega pasu in spremljajo kaj se dogaja na vozišču .. in to je to... pihnem ga lahko dol, kjerkoli želim :P 

Lahko tebi, ki imaš 100 konjev viška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kaldu pravi:

Lahko tebi, ki imaš 100 konjev viška.

nikol ni preveč .. preveč je edino ko miličniki pendrikajo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kaldu pravi:

Hoj, miličnikov (žal) že 30 let ni več!!!!!!!! 

Glavno, da si razumel :P

pred 2 minutami, Satao pravi:

@maus in @jvalant oba sta v zmoti..enostavno mi po 100m ravnine postane monotono..zato si naredim pač nekaj zavojev..Simple as That??

pol pa se  voz po zadnjem, ne pa da si z vijuganjem nabiraš kilometre, štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

pol pa se  voz po zadnjem, ne pa da si z vijuganjem nabiraš kilometre, štekaš :huh: 

a ni to prepovedano..objestna vožnja??

sicer mam pa krneki motor -BMW tako da ni potrebe km šparat..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Satao pravi:

a ni to prepovedano..objestna vožnja??

sicer mam pa krneki motor -BMW tako da ni potrebe km šparat..

vijuganje po cesti je tudi objestna vožnja... mojega prijatelja je policaj ustavil, ker je mislu, da ga zajebava, ker je on s pištolo meru hitrost ... komi se je brez kazni zvleku :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

vijuganje po cesti je tudi objestna vožnja... mojega prijatelja je policaj ustavil, ker je mislu, da ga zajebava, ker je on s pištolo meru hitrost ... komi se je brez kazni zvleku :P 

Ti maš res same čudne prijatelje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ti maš res same čudne prijatelje??

vem prijatu moj :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

vijuganje po cesti je tudi objestna vožnja

potemtakem so tudi miličniki objestni..??? jaz sam posnemam varuhe reda in miru..?‍♀️?..good guys..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Satao pravi:

potemtakem so tudi miličniki objestni..??? jaz sam posnemam varuhe reda in miru..?‍♀️?..good guys..?

IMG_9519.MOV

če tako musko med vožnjo poslušaš, pol je upravičeno :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, maus pravi:

če tako musko med vožnjo poslušaš, pol je upravičeno

mah to ni nič..jaz še boljši cigumigu poslušam..???

B47B042C-397D-4032-B966-B11F6FD9CFB1.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Satao said:

potemtakem so tudi miličniki objestni..??? jaz sam posnemam varuhe reda in miru..?‍♀️?..good guys..?

Ti tud nic ne ves, plava luc mu je crknla, pa tkole zavija, kot sirena... Onega pred sabo ustavlja. To je uraden postopek, tako da lahko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je tukaj šokantnega?

Ustavil se je v koloni, prevrnil na levi bok, kamion pa je šel čez.

To ja tragično, ne šokantno!

Butci novinarski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Kaj je tukaj šokantnega?

Ustavil se je v koloni, prevrnil na levi bok, kamion pa je šel čez.

To ja tragično, ne šokantno!

Butci novinarski!

"šokanten" bo vzrok padca.. splet nesrečnih okoliščin ali pa slabost / kap.. na tak način je pobralo že veliko mlajših od mene ..v bistvu se ne sekiram več .. z vsakim dnem mi je življenje bolj všeč ..edin penzija se oddaljuje..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav vidim, je vozil GS-a. Precej visok motor. Jaz sem se v križišču prevrnil z mnogo nižjim, ker sem ga pač nagnil in ga nisem več zadržal. Morda je pri ustavljanju nerodno stopil dol ali ga kako drugače nagnil. Vsekakor tragično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

Če prav vidim, je vozil GS-a. Precej visok motor. Jaz sem se v križišču prevrnil z mnogo nižjim, ker sem ga pač nagnil in ga nisem več zadržal. Morda je pri ustavljanju nerodno stopil dol ali ga kako drugače nagnil. Vsekakor tragično.

Če je stal za avtom, je moral biti že v bojni poziciji na levi strani, morda celo kakšna cik cak formacija. Ob desnem robu najbrž ne bi padel na levi pas... domnevam pač.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva informacija je bila, da se je ustavil in šele kasneje zvrnil. Tam je zožanje in moraš biti precej pazljiv, ker kamjonisti uletijo iznenada. Potem se pa vzvratno vozi... ČE je bilo v tem primeru tako, ni imel kaj storiti.

Gs ima težo nizko, pri zaviranju se ne posede + zavira tudi z zadnjo, poleg tega izkušen motorist..ne vem, po moje nič kriv.

Boga otroka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Snečer pravi:

Če je stal za avtom, je moral biti že v bojni poziciji na levi strani, morda celo kakšna cik cak formacija. Ob desnem robu najbrž ne bi padel na levi pas... domnevam pač.

do letos si zagovarja agresivnost sportakov..  do letos.. kaj pa zdaj? letos ? razmerje sportaki/ naked/ big "enduro"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!