Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

In kaj hudiča sedaj pomeni trojna črta?

A ni bilo, da se "nepredpisane" oznake ne smejo uporabljati (oz. se lahko samo začasno, pa so črte na Rakitni še vedno) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje so pri AMZS full pozdravili tako kracanje, kao da pomaga motoristom ...svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

baje so pri AMZS full pozdravili tako kracanje, kao da pomaga motoristom ...svašta

ampak res bi rad, da se kakšen od teh, ki take črte zagovarjajo, da ne govorim o označbah 40 ali 50 sredi vozišča pred in za ovinkom, da se zaradi njih mau uleže z motorjem, da se ne poškoduje ampak za zbije motor ornk... pa da ga vidim :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

ampak res bi rad, da se kakšen od teh, ki take črte zagovarjajo, da ne govorim o označbah 40 ali 50 sredi vozišča pred in za ovinkom, da se zaradi njih mau uleže z motorjem, da se ne poškoduje ampak za zbije motor ornk... pa da ga vidim :dry: 

ne vem kako so posti iz kala zletel v temo vlada :D

Da nima vlada prstov vmes?

V glavnem sem premaknil sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne vem kako so posti iz kala zletel v temo vlada :D

Da nima vlada prstov vmes?

V glavnem sem premaknil sem.

ministrstvo in službe in agencije ministrstva so kriva za stanje in dogajanje na cestah ;)

toliko v vednost :P 

mi je vseeno kje je, važn za sm izliu svoja ćustva :ras: 

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da je članek iz 2016, ampak baje črte umikajo motoriste stran od sredinske črte...če jih pa mokre fajn povoziš, te pa za vedno odmakne "stran" :P

https://siol.net/avtomoto/promet/nova-prometna-oznaka-za-motoriste-ki-jih-umika-stran-od-sredinske-crte-422555

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor tule berem, so 3 sredinske črte ena velika nadloga, ker na njih menda ful drsi...

Pol bi bilo bolje, če bi jih malo narebričili. Da malo zažvižga ko se gor po njih zapelje, hkrati pa ne spodrsava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, izibajker pravi:

Kakor tule berem, so 3 sredinske črte ena velika nadloga, ker na njih menda ful drsi...

Pol bi bilo bolje, če bi jih malo narebričili. Da malo zažvižga ko se gor po njih zapelje, hkrati pa ne spodrsava...

v čem je fora treh črt ... a so sploh več kot dve črti v predpisih ? ... dovolj je ena in vse pove ... še malo pa jih bo 8 za varnost v prometu ... in potem bomo imeli še 1 meter brez črte in na desni kolesarja ... full fajn, mar ne :?  

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Vin pravi:

Zaposlili so novega menedžerja in ima nove ideje.

kot otrok je rad barval :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

baje so pri AMZS full pozdravili tako kracanje, kao da pomaga motoristom ...svašta

AMZS je šel malo v k... Preberite si uvodnik v Moto reviji. Uredniku gre grozno na živce, da grejo motoristi lahko na meji mimo kolone. Kaj bolj bedastega v Motoreviji še nisem prebral (pa so tudi drugače polni "cvetk" ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, franc said:

AMZS je šel malo v k... Preberite si uvodnik v Moto reviji. Uredniku gre grozno na živce, da grejo motoristi lahko na meji mimo kolone. Kaj bolj bedastega v Motoreviji še nisem prebral (pa so tudi drugače polni "cvetk" ) .

Ta pa ni nov in to ni nova ideja. Pogovarjal se je z ženo in to je rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

v čem je fora treh črt ... a so sploh več kot dve črti v predpisih ? ... dovolj je ena in vse pove ... še malo pa jih bo 8 za varnost v prometu ... in potem bomo imeli še 1 meter brez črte in na desni kolesarja ... full fajn, mar ne :?  

Ostale bodo tri črte, dve beli in ena zelena (široka) na sredini, kot v useku na Ravber komandi pred Postojno, žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, RSM pravi:

Ostale bodo tri črte, dve beli in ena zelena (široka) na sredini, kot v useku na Ravber komandi pred Postojno, žal

tudi zelenega polja med dvema črtama nisem našel v pravilniku o prometni signalizaciji in prometni opremi ... eni šerifi se nekaj spomnijo in ožijo prometne pasove ... KRETENI ... kaj naj rečem ... enako so naredili na planinskem polju in potem avtomobili vozijo preko polne črte ..... to je prekršek ... me zanima koliko so jih kaznovali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestno takso znižat za 20%, ker so nam tok ceste vzeli :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maus pravi:

tudi zelenega polja med dvema črtama nisem našel v pravilniku o prometni signalizaciji in prometni opremi ... eni šerifi se nekaj spomnijo in ožijo prometne pasove ... KRETENI ... kaj naj rečem ... enako so naredili na planinskem polju in potem avtomobili vozijo preko polne črte ..... to je prekršek ... me zanima koliko so jih kaznovali

Se popolnoma strinjam s tvojim zapisom. Moj zapis kaj bo nastalo, temelji samo na predvidevanju in nisem iz vrst malarjev.

Sam sem tudi proti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, RSM pravi:

Sam sem tudi proti.

saj vem ... policaji, namesto, da bi ovadili koga za nezakonito čečkanje po cesti, čakajo voznike u grmoulu ... fajn kajne :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, maus pravi:

saj vem ... policaji, namesto, da bi ovadili koga za nezakonito čečkanje po cesti, čakajo voznike u grmoulu ... fajn kajne :P 

Sej ovadijo tiste, ki čečkajo po cesti. Samo ta cesta mora bit pred parlamentom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maus pravi:

saj vem ... policaji, namesto, da bi ovadili koga za nezakonito čečkanje po cesti, čakajo voznike u grmoulu ... fajn kajne :P 

Saj včasih tudi hrup izpuhov merijo. :D Sem jih videl na delu v nedeljo v laboratorijskem okolju Kačjih rid... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/slovenija/motoristi_2.html

Tako da preglejte prvo pomoč, da ni potekla itd.

Citiraj

Predvsem ob koncih tedna lahko vozniki motornih koles tako pričakujete povečano prisotnost policistov na odsekih, ki jih najpogosteje uporabljate ali pa iz prometno varnostnega vidika spadajo med nevarnejše. 

izbirajte torej druge ceste in odseke

Citiraj

Nasveti za varno motoristično sezono 
·        Pred vsako vožnjo preverite brezhibnost motorja ter pnevmatik.
·        Nikoli ne vozite pod vplivom alkohola, drog ali drugih psihoaktivnih snovi.
·        Vedno uporabljajte zaščitno čelado, kombinezon, ščitnik hrbtenice, škornje in rokavice.
·        Ne vozite prehitro, saj hitrost povečuje verjetnost padca, podaljšuje zavorno pot, ostale voznike pa presenetite.
·        Vedno vozite s prižganimi lučmi ter si nadenite odsevni telovnik, da boste bolje vidni in prej opazni, saj je vidnost ključni element varnosti v prometu.
·        Posebej bodite pozorni na vozila, ki zavijajo, da vas ne spregledajo, ter na tovorna vozila, da jim ne zapeljete v mrtvi kot.
·        Pri zavijanju in vožnji skozi ovinke bodite pozorni na to, da s celotnim telesom ne prečkate vmesne črte (polovice vozišča).
·        Bodite pozorni na razne neravnine, pesek, mokro, spolzko cestišče. V teh primerih znižajte hitrost.
·        Preizkušanje motorja, "polaganje" ovinkov in testiranje lastnih sposobnosti izvajajte na varnem poligonu, nikakor pa ne na cesti, kjer so situacije težko predvidljive.

#ostanidoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam potekla, razpadla v Sxu, v 790 je pa globinsko oprana :D

 

Sicer pa danes okrog Ljubljane totalen kaos, v bistvu cestno raznobarvno nabijanje, dobesedno. V mestu in stranskih cestah itak vse zabito, seveda tiste famozne avtocestne policije, ki tak hitro pride na mesto nesreče in rešuje problem (vsaj z usmerjanjem prometa) pa nikjer..fak ju hojs.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, ChilliPalmer pravi:

Pulcaji so itak kreteni. 99%.

ni res .. ta procent je okoli 43% .. ostalih56% je debilov ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!